forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-28, 19:04:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
660588 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Prasa
| | |-+  Miesięcznik "Optymalni"
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 66 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Miesięcznik "Optymalni"  (Przeczytany 600500 razy)
zofijeczka
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #160 : 2013-07-16, 22:57:10 »

Tak zastanawiam się nad tym naszym miesięcznikiem "Optymalni" i myślę sobie, że wszystko jest pięknie i ładnie, tylko, że "kisimy się we własnym sosie". Nie trzeba Optymalnych przekonywać do tego, że Żywienie Optymalne służy zdrowiu i ze alternatywy nie ma. Ale jak z tymi wiadomościami wyjść na zewnątrz do osób nieoptymalnych? Dobrą oznaką jest już sam fakt, że tych miesięczników sprzedaje się coraz więcej...Ale najlepiej by - moim zdaniem - było uzyskać dostęp do jakiejś rubryki w innym czasopiśmie. Mogło to by być jakieś tanie pismo popularne, zwykły tabloid. Takie czyta najwięcej osób. Tylko czy na takie prowadzenie "Kącika Optymalnych" wyraziliby zgodę? Co o tym sądzicie?

Reniu moim zdaniem trzeba zdecydowanie poprawić szatę graficzną, tak by była nowoczesna -designerska. I postawiłabym tu też na porządnie projektowane okładki. W tej chwili królują kiepskie fotomontarze rodem z lat 80, a przecież Optymalni powinni kojarzyć sie z postępem, a nie ze skostnieniem. I jeszcze "starsze" pokolenie może taką grafikę przyjmować. Tak młodsi na to nie soojrzą bo sam wygląd mówi im - to nie dla ciebie, lub nudy. Wiaomo, że jemy oczami.

W którymś z ostatnich numerów był artyk. o awokado - zabrakło mi do niego komentarza - jak pamiętam hasłem bylo źe awokado doskonale jest zamiast masla. Komentarz szczególnie dla początkujących byłby wskazany. Byl to tekst podany za PAP odnioslam wrazenie ze to zapchajdziura.

Natomiast w ostatnim numerze dwa przepisy chalwa - wychodzi super -fakt bez igiełek ale to pewnie wynik konkretnego procesu przetwórczego?
Na kolejny ogień idzie czekoladowy sernik jako zastepstwotego z ksiązki kucharskiej.

Natomiast nudzą mnie stałe cytaty ze Staszica w kazdym numerze.

A jeszcze co do artyk. O dnie oka. Od 3 lat robię skany dna oka a na diecie jestem od 2, 5 zobaczymy jak się uda moją cieniuchna siatkówkę utrzymac. Na razie mój lekarz jak zagląda w oko mówi "Bardzo dobrze" i już pogodził się z odstawieniem kropli obnizajacych cisnienie. Oczywiscie dieta- to juz inna sprawa. Tu mowil ze jakis jego kolega prcuje na banacha w dziale cukrzycowym i ze tam po tej diecie z kwasicą ludzie ladujà. NO ale pytanie jak lekarze odróżniają TĄ dietę od innych.... nie odrózniają. Moja dr 1 kontaktu myslala ze hem zupę kapuścianą.
O obra idę spać.
Pozdrawiam wszystkich.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #161 : 2013-07-16, 23:05:44 »

Zofijeczka, najłatwiej to krytykować, wymyślać i proponować...a nic samemu nie robić... Confused Dlaczego sama nie prześlesz ciekawszych artykułów, albo przepisów, albo zdjęć jako propozycji szaty graficznej. Chociażby jakieś "zapchajdziury"? (Jeśli się mylę i wysyłasz, to sorry). Do mnie też dzwonią osoby narzekające, co im się nie podoba w działalności innych, a z siebie nic nie dają... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #162 : 2013-07-17, 06:55:31 »

...tak by była nowoczesna -designerska. I postawiłabym tu też na porządnie projektowane okładki. W tej chwili królują kiepskie fotomontarze rodem z lat 80
....
Natomiast nudzą mnie stałe cytaty ze Staszica w kazdym numerze.
....
Pozdrawiam wszystkich.

Tym sposobem dalej w "jedynym, słusznym kierunku"(cytat i przenośnia w jednym cudzysłowie Smile).
...
Na przykład.
Staszic- w komuszej Encyklopedii stoi- "... rzecznik interesów mieszczaństwa oraz polepszenia sytuacji chłopów...". A gdzie w tym jest poprawna czynność mózgu, że o logice nie wspomnę.
Ja się nie pytam, bo ona jest! Very Happy A teks pewnie komuchy spreparowały
Udziałowiec hut cynku i miedzi geologiem- logiczne! Very Happy
Krótko żył za to... bowiem z Naturą jeszcze nikt nie wygrał. Laughing

...

O toto. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #163 : 2013-07-17, 06:56:31 »

tekst  Shocked
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #164 : 2013-07-17, 07:34:05 »

Reniu nie chodzi o krytykowanie pytałaś co zrobić napisałam co sądzę. A przepisów nie krytykowałam Smile
Nie nie pisałam - nie jest to moją mocną stroną. Nie czuję się też osobą zbyt kompetentną w sprawie doradztwa w diecie jeszcze sama potrzebuję więcej wsparcia - może tego szukam w miesięczniku?
Jest potrzeba pomocy przy miesięczniku? Potrzeba grafika? Jest chęć zmiany szaty? Chętnie nawiąźę współpracę.
A o zdjęciach nie mówiłam nic - mowiąc o grafice mam na myśli caly uklad wszystkich elementów na stronach.

Tak więc jestem chętna do współpracy z moim częściowo optymalnym zespolem.

Reniu kochana nie złość się więc, że skrytykowałam , wwymyślam itd. Odniosłam się całościowo do Twojego pytania "co sądzicie" co prawda pominęlam tabloidy.
Moze to być dobry pomysł. Z pewnościa sa tam odpowiednie dzialy.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #165 : 2013-07-17, 07:54:23 »

Ja przecież też nie krytykuję, ani Ciebie ani Miesięcznik. aniani Very Happy
Dobrze jak Jesteście. Smile
To tylko mój, w zasadzie anonimowy, głos... w dyskusji- być może merytorycznej. Dowiem się. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #166 : 2013-07-17, 07:55:26 »

Reniu nie chodzi o krytykowanie pytałaś co zrobić napisałam co sądzę. A przepisów nie krytykowałam Smile
Nie nie pisałam - nie jest to moją mocną stroną. Nie czuję się też osobą zbyt kompetentną w sprawie doradztwa w diecie jeszcze sama potrzebuję więcej wsparcia - może tego szukam w miesięczniku?
Jest potrzeba pomocy przy miesięczniku? Potrzeba grafika? Jest chęć zmiany szaty? Chętnie nawiąźę współpracę.
A o zdjęciach nie mówiłam nic - mowiąc o grafice mam na myśli caly uklad wszystkich elementów na stronach.

Tak więc jestem chętna do współpracy z moim częściowo optymalnym zespolem.

Reniu kochana nie złość się więc, że skrytykowałam , wwymyślam itd. Odniosłam się całościowo do Twojego pytania "co sądzicie" co prawda pominęlam tabloidy.
Moze to być dobry pomysł. Z pewnościa sa tam odpowiednie dzialy.

Zofijeczko, masz rację, przesadziłam. Ale na to wpłynęła duża ilość krytyki jaką ostatnio słyszałam od osób, które nic innego nie robią poza ta krytykowaniem. Jeśli jesteś chętna do współpracy to bardzo dobrze. Może zadzwonić do Biura i porozmawiać z nimi? Każda pomoc jest mile widziana.
Zofijeczka "trochę" mi się tych różnych pretensji nasłuchało przez telefony i zareagowałam pewnie zbyt ostro.
Przepraszam.
Zapisane

zofijeczka
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #167 : 2013-07-17, 07:59:19 »

Reniu ja się nie gniewam i domyślam.
Też się strasznie czasem denerwuję jak ludzie krytykują a nawet nie wiedzą co!

Ale nie trzeba się denerwować nawet tą bezsensowną krytyką - szkoda zdrowia!!
Jedno jest pewne jak ktoś krytykuje to w jakiś sposób leży mu coś na sercu!
Jak nie dobro np. Miesięcznika to np cholesterol!! Wink

Ale na Ciebie nie da się gniewać!
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #168 : 2013-07-17, 08:01:41 »

P.S
akurat zdjęcie z ostatniego numeru jest ładniutkie i w dobrych kolorkach i jest smakowite!
Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #169 : 2013-07-17, 08:30:47 »

To fajnie. Ogólnie uwagi i podpowiedzi są potrzebne...ale wiesz o co mi chodziło, o to aby ktoś robił to dla dobra sprawy, sam starał się też, w miarę swoich możliwości, coś pomóc, a nie krytykował głównie po to, aby swoje frustracje przelać na innych...
Ja się tak strasznie nie denerwuję... Wink Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #170 : 2013-07-17, 08:42:36 »

To fajnie. Ogólnie uwagi i podpowiedzi są potrzebne...ale wiesz o co mi chodziło, o to aby ktoś robił to dla dobra sprawy, sam starał się też, w miarę swoich możliwości, coś pomóc, a nie krytykował głównie po to, aby swoje frustracje przelać na innych...
Ja się tak strasznie nie denerwuję... Wink Very Happy

Skoro już o podpowiedziach "ogólnie" wspomniano.
Miesięczniki "ogólnie" pisane są dla:
- umiejących czytać;
- nieumiejących czytać;
- tak sobie;
- dobra sprawy;
- ... . Very Happy   
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2876


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #171 : 2013-07-28, 20:03:41 »


Tak zastanawiam się nad tym naszym miesięcznikiem "Optymalni" i myślę sobie, że wszystko jest pięknie i ładnie, tylko, że "kisimy się we własnym sosie". Nie trzeba Optymalnych przekonywać do tego, że Żywienie Optymalne służy zdrowiu i ze alternatywy nie ma. Ale jak z tymi wiadomościami wyjść na zewnątrz do osób nieoptymalnych? Dobrą oznaką jest już sam fakt, że tych miesięczników sprzedaje się coraz więcej...Ale najlepiej by - moim zdaniem - było uzyskać dostęp do jakiejś rubryki w innym czasopiśmie. Mogło to by być jakieś tanie pismo popularne, zwykły tabloid. Takie czyta najwięcej osób. Tylko czy na takie prowadzenie "Kącika Optymalnych" wyraziliby zgodę? Co o tym sądzicie?

Reniu moim zdaniem trzeba zdecydowanie poprawić szatę graficzną, tak by była nowoczesna -designerska. I postawiłabym tu też na porządnie projektowane okładki. W tej chwili królują kiepskie fotomontarze rodem z lat 80, a przecież Optymalni powinni kojarzyć sie z postępem, a nie ze skostnieniem. I jeszcze "starsze" pokolenie może taką grafikę przyjmować. Tak młodsi na to nie soojrzą bo sam wygląd mówi im - to nie dla ciebie, lub nudy. Wiaomo, że jemy oczami.

W którymś z ostatnich numerów był artyk. o awokado - zabrakło mi do niego komentarza - jak pamiętam hasłem bylo źe awokado doskonale jest zamiast masla. Komentarz szczególnie dla początkujących byłby wskazany. Byl to tekst podany za PAP odnioslam wrazenie ze to zapchajdziura.

Natomiast w ostatnim numerze dwa przepisy chalwa - wychodzi super -fakt bez igiełek ale to pewnie wynik konkretnego procesu przetwórczego?
Na kolejny ogień idzie czekoladowy sernik jako zastepstwotego z ksiązki kucharskiej.

Natomiast nudzą mnie stałe cytaty ze Staszica w kazdym numerze.

A jeszcze co do artyk. O dnie oka. Od 3 lat robię skany dna oka a na diecie jestem od 2, 5 zobaczymy jak się uda moją cieniuchna siatkówkę utrzymac. Na razie mój lekarz jak zagląda w oko mówi "Bardzo dobrze" i już pogodził się z odstawieniem kropli obnizajacych cisnienie. Oczywiscie dieta- to juz inna sprawa. Tu mowil ze jakis jego kolega prcuje na banacha w dziale cukrzycowym i ze tam po tej diecie z kwasicą ludzie ladujà. NO ale pytanie jak lekarze odróżniają TĄ dietę od innych.... nie odrózniają. Moja dr 1 kontaktu myslala ze hem zupę kapuścianą.
O obra idę spać.
Pozdrawiam wszystkich.

Reniu nie chodzi o krytykowanie pytałaś co zrobić napisałam co sądzę. A przepisów nie krytykowałam Smile
Nie nie pisałam - nie jest to moją mocną stroną. Nie czuję się też osobą zbyt kompetentną w sprawie doradztwa w diecie jeszcze sama potrzebuję więcej wsparcia - może tego szukam w miesięczniku?
Jest potrzeba pomocy przy miesięczniku? Potrzeba grafika? Jest chęć zmiany szaty? Chętnie nawiąźę współpracę.
A o zdjęciach nie mówiłam nic - mowiąc o grafice mam na myśli caly uklad wszystkich elementów na stronach.

Tak więc jestem chętna do współpracy z moim częściowo optymalnym zespolem.

Reniu kochana nie złość się więc, że skrytykowałam , wwymyślam itd. Odniosłam się całościowo do Twojego pytania "co sądzicie" co prawda pominęlam tabloidy.
Moze to być dobry pomysł. Z pewnościa sa tam odpowiednie dzialy.

Zofijeczka tylko mówi jak jest:

http://www.youtube.com/watch?v=jroA18ErbgU&list=TLMVE8oCv7Vbs    Laughing
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2876


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #172 : 2013-08-02, 11:50:11 »

Tak zastanawiam się nad tym naszym miesięcznikiem "Optymalni" i myślę sobie, że wszystko jest pięknie i ładnie, tylko, że "kisimy się we własnym sosie". Nie trzeba Optymalnych przekonywać do tego, że Żywienie Optymalne służy zdrowiu i ze alternatywy nie ma. Ale jak z tymi wiadomościami wyjść na zewnątrz do osób nieoptymalnych? Dobrą oznaką jest już sam fakt, że tych miesięczników sprzedaje się coraz więcej...Ale najlepiej by - moim zdaniem - było uzyskać dostęp do jakiejś rubryki w innym czasopiśmie. Mogło to by być jakieś tanie pismo popularne, zwykły tabloid. Takie czyta najwięcej osób. Tylko czy na takie prowadzenie "Kącika Optymalnych" wyraziliby zgodę? Co o tym sądzicie?

....... I postawiłabym tu też na porządnie projektowane okładki. W tej chwili królują kiepskie fotomontarze rodem z lat 80, a przecież Optymalni powinni kojarzyć sie z postępem, a nie ze skostnieniem. I jeszcze "starsze" pokolenie może taką grafikę przyjmować. Tak młodsi na to nie soojrzą bo sam wygląd mówi im - to nie dla ciebie, lub nudy. Wiaomo, że jemy oczami. .....................

http://muzyka.onet.pl/rock/rolling-stone-z-zamachowcem-z-bostonu-na-okladce-z-rekordowa-sprzedaza/vf01k

Okładka jest bardzo ważna i nie tylko......
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #173 : 2013-08-02, 14:19:29 »

Nie na każdej okładce wypada dać gangstera...  Confused  Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #174 : 2013-08-02, 14:35:29 »

Pożyjemy, zobaczymy. Do września całkiem blisko.  Very Happy

Cyt:
"Z ŻYCIA STOWARZYSZENIA - Lato u optymalnych

Miesiąc lipiec rozpoczął się dla optymalnych bardzo dobrą wiadomością. Na wspólnym spotkaniu dwóch zespołów współpracujących z posłami RP - panią Izabelą Kloc oraz panem Szymonem Giżyńskim - padło zapewnienie ze strony posłów RP, że oczekiwany zespół parlamentarny, zajmujący się tematyką zmiany nawyków żywieniowych naszego społeczeństwa oraz bezpieczeństwem żywieniowym kraju, zostanie powołany na drugim posiedzeniu Sejmu w miesiącu wrześniu.
Ta historyczna chwila miała miejsce w Częstochowie, w dniu 14. 07. 2013 r. W związku z tym jest wiele ustaleń i wiele pracy - dla Stowarzyszenia to ogromne wyzwanie... Będzie potrzebna dobra współpraca wielu wskazanych osób z posłami pozapartyjnego zespołu parlamentarnego, który może bez podziałów zrobić bardzo wiele dla naszego społeczeństwa. Informacje, jakie przekazali lekarze optymalni naszym parlamentarzystom zrobiły wrażenie, a przełożenie, jakie to będzie miało  na gospodarkę i rolnictwo na pewno zaskoczyłoby wszystkich.
(…)
Bogdan Tkocz
Prezes ZG OSO"

więcej – w sierpniowym numerze miesięcznika „Optymalni”
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70540


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #175 : 2013-08-02, 15:17:38 »

To jest cudowna wiadomość... Very Happy świetnie rokująca... Rolling Eyes chyba nawet ci posłowie nie zdają sobie sprawy z wagi tej tematyki...
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55942


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #176 : 2013-08-02, 15:19:40 »

Prezes pracuje  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #177 : 2013-08-02, 15:27:09 »

Bo Prezes, to Prezes!  Very Happy
Powoli do przodu.  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #178 : 2013-08-02, 15:32:18 »

Mialem pytac czy to RP to nasza Rzeczpospolita czy palikociarze ale widze, ze sa z Pis. No ciekawi mnie to niezmiernie w takim razie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Miesięcznik "Optymalni"
« Odpowiedz #179 : 2013-08-02, 15:34:18 »

Zacznij zdrowaśki trenować!  Wink
Ciekawe kto będzie patolka w szprychy pakował, bo cały czas mam przeczucie, że nic z tego nie wyjdzie.
Obym się mylił...
"Zmiana nawyków żywieniowych" - ładnie to wymyśliłem!  Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 66 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.082 sekund z 19 zapytaniami.