forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-24, 00:37:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660214 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Typy metaboliczne.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Typy metaboliczne.  (Przeczytany 92141 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #80 : 2013-04-09, 08:47:43 »

No ja to rozumiem, teraz  okresl mi prosze typ konstytucyjny Bale'a na fotkach nr 1 i 2.  Laughing


Na obu jest mezo-ekto, w takiej właśnie kolejności, albo atletyczno-asteniczny, jak wolisz.
Na jednym zdjęciu na ujemnych kaloriach, na drugim na optimum energetycznym z ćwiczeniami.
To mezo czy ekto?  Laughing Zdecyduj sie. Bo teraz mowisz, ze jest takim tym i tym, czyli to dowodzi, ze to bzdury sa, bo nie mozna byc jednoczesnie chartem i pibullem jak to uroczo o tych zwierzakach cebulakowales  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #81 : 2013-04-09, 08:49:50 »

To Adaśko powtarza, że po dwóch dniach w jelicie ma jeszcze karkówkę i nie musi jeśli białka, ale on nie ma pojęcia o trawieniu i wchłanianiu.
Wolę nie myśleć, że Ty nie masz pojęcia co to typ budowy...
Chodzilo mi raczej o nabzdyczono-napuszono-naburmuszony sposob wypowiedzi  Laughing

Teksty typu: byłem ekto, teraz jestem endo to do SFD pasują, nie tu Very Happy
Gavro prosze cie... Very Happy No jezeli mozesz to okresl mi tego Bale'a Very Happy

I pamietaj o tym ze niedawno pisales cos innego: http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=217489#217489
Ze Stefan sam napisal, ze te endo i ekto bo bajki i szajs, koles, ktory jest zawodowym trenerem personalnym i przeczytal pewnie tony tej literatury, ktora ty sie teraz tez podpierasz, czyli jakies podreczniki z awf najpredzej, ktore sie kreca w kolko od lat.
Bajki nic wiecej, czas wyjsc z szafy  Laughing
Moja wypowiedź, jak sam widzisz dotyczyła spalaczy wolnych i szybkich, a mam wrażenie, że niekoniecznie o tym rozmawiamy...
Mi w tej szafie dobrze Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #82 : 2013-04-09, 08:52:05 »

A kto cytował niedawno tego prof. z Poznania, co stwierdził, że "...metabolizm się zmienił i normy są "niewiadome""?
Czyli nie można od urodzenia do śmierci przypisać komuś jedynie słusznego "typu metabolicznego", bo typ metaboliczny u człeka zależy od tego, co się zjada.  Cool
Owszem, ale mówimy o sytuacji faktycznej, nie chowie klatkowym.
Poza tym typ metaboliczny to co innego niż typ budowy, ale mogę się mylić Smile
No wkroczyles w dyskusje o typach metabolicznych niczym Chuck Norris do banku i oznajmiles, ze konie sa rozne, narowiste i spokojne a teraz po 2 stronach cebulakowania mowisz, ze sie mozesz mylic..... Laughing
Sam wkleiles link, ktory dowodzi, ze to sa bajki hehe
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #83 : 2013-04-09, 08:52:18 »

No ja to rozumiem, teraz  okresl mi prosze typ konstytucyjny Bale'a na fotkach nr 1 i 2.  Laughing


Na obu jest mezo-ekto, w takiej właśnie kolejności, albo atletyczno-asteniczny, jak wolisz.
Na jednym zdjęciu na ujemnych kaloriach, na drugim na optimum energetycznym z ćwiczeniami.
To mezo czy ekto?  Laughing Zdecyduj sie. Bo teraz mowisz, ze jest takim tym i tym, czyli to dowodzi, ze to bzdury sa, bo nie mozna byc jednoczesnie chartem i pibullem jak to uroczo o tych zwierzakach cebulakowales  Laughing
Nie chce mi się już rozdrabniać stary.
Natomiast charci pitbul i mocny chart to jak najbardziej działające pojęcia.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #84 : 2013-04-09, 08:53:56 »

A kto cytował niedawno tego prof. z Poznania, co stwierdził, że "...metabolizm się zmienił i normy są "niewiadome""?
Czyli nie można od urodzenia do śmierci przypisać komuś jedynie słusznego "typu metabolicznego", bo typ metaboliczny u człeka zależy od tego, co się zjada.  Cool
Owszem, ale mówimy o sytuacji faktycznej, nie chowie klatkowym.
Poza tym typ metaboliczny to co innego niż typ budowy, ale mogę się mylić Smile
No wkroczyles w dyskusje o typach metabolicznych niczym Chuck Norris do banku i oznajmiles, ze konie sa rozne, narowiste i spokojne a teraz po 2 stronach cebulakowania mowisz, ze sie mozesz mylic..... Laughing
Sam wkleiles link, ktory dowodzi, ze to sa bajki hehe
Czyli typ metaboliczny to dla Ciebie to samo co typ budowy?
Jeśli tak, to oczywiście masz rację Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #85 : 2013-04-09, 08:54:07 »

To Adaśko powtarza, że po dwóch dniach w jelicie ma jeszcze karkówkę i nie musi jeśli białka, ale on nie ma pojęcia o trawieniu i wchłanianiu.
Wolę nie myśleć, że Ty nie masz pojęcia co to typ budowy...
Chodzilo mi raczej o nabzdyczono-napuszono-naburmuszony sposob wypowiedzi  Laughing

Teksty typu: byłem ekto, teraz jestem endo to do SFD pasują, nie tu Very Happy
Gavro prosze cie... Very Happy No jezeli mozesz to okresl mi tego Bale'a Very Happy

I pamietaj o tym ze niedawno pisales cos innego: http://www.dobradieta.pl/forum/viewtopic.php?p=217489#217489
Ze Stefan sam napisal, ze te endo i ekto bo bajki i szajs, koles, ktory jest zawodowym trenerem personalnym i przeczytal pewnie tony tej literatury, ktora ty sie teraz tez podpierasz, czyli jakies podreczniki z awf najpredzej, ktore sie kreca w kolko od lat.
Bajki nic wiecej, czas wyjsc z szafy  Laughing
Moja wypowiedź, jak sam widzisz dotyczyła spalaczy wolnych i szybkich, a mam wrażenie, że niekoniecznie o tym rozmawiamy...
Mi w tej szafie dobrze Very Happy
Link stefana dotyczyl hardgainerow i innych takich, zreszta w tym pliku ze starego blogu stefana tez bylo o tym, ze to sa bujdy na resorach te ekto, mezo endo

I nie mow mi, ze na tych fotkach Bale'a z Mechanika widzisz gdzies jakis typ atletyczny  Laughing Gdzie?  Miedzy zebrami?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #86 : 2013-04-09, 09:02:32 »

Nie chce mi się już rozdrabniać stary.
Natomiast charci pitbul i mocny chart to jak najbardziej działające pojęcia.
Nie zaluj sobie, mozesz sie rozdrabniac ile chcesz Very Happy
Natomiast co do dzialajacych pojec to wiesz....z obserwatorem pioterem x-em mozesz pogadac o erystyce.... on lubi rozne takie dzialajace pojecia. Np kto rano wstaje temu pan bog daje. A pamietajac homoseksualne wtrety w co 2 poscie tego obserwatora...  Laughing

Czyli typ metaboliczny to dla Ciebie to samo co typ budowy?
Jeśli tak, to oczywiście masz rację Laughing
Teraz z kolei mocno Hannibalizujesz czyli dzielisz wlos na czworo  Laughing
Rozmawialismy z adminem o typach metabolicznych endo, ekto i tym podobne bajery, na co wkroczyles do akcji , ze na tym samym jedzeniu konie sa rozne i wesole i smutne Wink  Laughing Twierdzisz, ze ktos pomierzyl; obojczyki i biodra i z tego sie biora jakies typy a jak nie pasuja ludzie do typu to typy mozna polaczyc, co wydaje sie mocno naciagane, bo wtedy sie okazuje ze te typy mozna o kant d.. potluc .

Mozna je polaczyc co uczyniles calkiem zgrabnie z Bale'em.

Tylko niestety zrobiles to wylacznie na potrzeby dyskusji i udowodnienia swojej tezy. Nikt przy zdrowych zmyslach nie nazwalby tego chodzacego szkieleta z pierwszej fotki "atletycznym", bo z jaj.  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #87 : 2013-04-09, 09:25:26 »

Typ metaboliczny>typ budowy>typ konstytucyjny.
Czytać, czytać, czytać, ale nie Stefana, by nie utożsamiać typu metabolicznego z budowy i ignorować konstytucję!
Nie ten poziom Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #88 : 2013-04-09, 09:37:23 »

No zapodaj jakis tytul, moze nawet mam, bo jak przypuszczam to jakis podrecznik z awf Wink

Stefan jest po awf i jest trenerem personalnym, fizjoterapeuta i zawodowcem w tych sprawach wiec nie wiem dlaczego go nie czytac, sam go zreszta czytales i mowiles, ze gada z sensem.

A tak w ogole to juz cytowalem mistrza Artura, czego rowniez ci goraco i szczerze zycze Very Happy "
"Sa trzy fa­zy ujaw­niania się praw­dy. Naj­pierw praw­da jest osmie­sza­na, po­tem spo­tyka się z gwaltow­nym opo­rem, a na ko­niec trak­to­wana jest ja­ko oczywistosc"
Kopernik tez byl wyszydzany a Gallileusza spalili nawet na stosie, bo nie chcialo im sie weryfikowac prawdy tylko woleli wierzyc w czyjes poglady Wink


Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17099


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #89 : 2013-04-09, 09:40:25 »

Panowie, spokojnie nie jesteśmy w sejmie.  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #90 : 2013-04-09, 09:56:20 »

AWF?
Czasem go wyśmiewasz, czasem jest godzien szacunku, a to mnie polaryzację poglądów zarzucasz często i gęsto.
"Aforyzmy" i "Prognozy koskie" Hipokratesa.
Zyon, szukasz graala, a prawda leży jak zwykle w połowie drogi.
Tak już było z genetyką i paroma innymi sprawami Laughing
Tęższe głowy poszukują teorii wszystkiego, a fizyka, jak była oddzielnie od mechaniki kwantowej, tak jest.
Ani Ty moich poglądów nie zmienisz, ja też mam w nosie czy Ciebie przekonam Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #91 : 2013-04-09, 10:06:12 »

Takie podejscie wyklucza sens dyskusji ale niezaleznie od tego czy ktos kogos przekona czy nie, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady) Very Happy

To co za ksiazke mam przeczytac? Aforyzmy? Moga byc S.J. Leca?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #92 : 2013-04-09, 10:12:09 »

, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady)
Absolutna zgoda Laughing
Aforyzmy są też Hipokratesa(podobno).
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #93 : 2013-04-09, 10:20:13 »

Czytać, czytać, czytać, ale nie Stefana, by nie utożsamiać typu metabolicznego z budowy i ignorować konstytucję!
Nie ten poziom Very Happy
No to zapodaj cos na poziomie, z ciekawoscia to obadam Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #94 : 2013-04-09, 10:21:24 »

, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady)
Absolutna zgoda Laughing
To juz jakis konsensus, tylko czy warto siedziec w szafie albo na kapuscianym polu w imie wyimaginowanych zasad? Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17099


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #95 : 2013-04-09, 10:26:04 »

Takie podejscie wyklucza sens dyskusji ale niezaleznie od tego czy ktos kogos przekona czy nie, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady) Very Happy
...
Tak mniej więcej to było w ujęciu klasycznym. Tymczasem (było o tym) okazuje się, że często jedna i druga strona dyskusji mają po części z racji, ale są przekonani że mają całą rację.  Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #96 : 2013-04-09, 10:28:44 »

, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady)
Absolutna zgoda Laughing
To juz jakis konsensus, tylko czy warto siedziec w szafie albo na kapuscianym polu w imie wyimaginowanych zasad? Wink
Namawiałem Cię do wyjścia i wejścia do mojej, nie to nie.
Twoja strata Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #97 : 2013-04-09, 10:32:04 »

, to w sporze ktos ma racje a ktos nie ma(ma tylko poglady)
Absolutna zgoda Laughing
To juz jakis konsensus, tylko czy warto siedziec w szafie albo na kapuscianym polu w imie wyimaginowanych zasad? Wink
Namawiałem Cię do wyjścia i wejścia do mojej, nie to nie.
Twoja strata Very Happy
Nie po to wychodzilem z jednej szafy, zeby sie pakowac w inna. Dziekuje postoje Very Happy Zamiast zonglowania pogladami wole zdobywanie wiedzy Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #98 : 2013-04-09, 10:35:28 »

Czytać, czytać, czytać, ale nie Stefana, by nie utożsamiać typu metabolicznego z budowy i ignorować konstytucję!
Nie ten poziom Very Happy
No to zapodaj cos na poziomie, z ciekawoscia to obadam Wink
Już podałem.
Zyon, nigdy nic sam nie wymyśliłem, może z wyjątkiem poziomej zmiennej wilgotności podłoża w terrarium, ale za to czytam, uważam i myślę.
Jeśli coś od ponad dwóch tysięcy lat funkcjonuje, to kim ja jestem by podważać?
Nie jestem ani tak wielki, ani arogancki Laughing
Stefan i AWF przegrywają z Hipokratesem z kretesem.
Wyłącznie w moim odczuciu, oczywiście.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70477


Odp: Typy metaboliczne.
« Odpowiedz #99 : 2013-04-09, 10:39:36 »

Panowie wychodźcie z szaf, wiosna idzie... Very Happy Laughing
Zapisane

Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 19 zapytaniami.