forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 07:43:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
659790 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Kuchnia Optymalna.
| | |-+  alkohol?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: alkohol?  (Przeczytany 10208 razy)
samsun
Go


Email
alkohol?
« : 2006-04-29, 13:24:44 »

Co z alkoholem w czasie zywiena optymalnego? dzis szykuje mi sie impreza , będę pił wodeczke czyli btw 0 0 0 , no ale to alkohol i nie wiem jak do tego podchoidzic? wiem ze np piwo ma sporo ww...
pozdrawiam
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #1 : 2006-04-29, 13:54:45 »

Alkohol jest dla ludzi,ale ,jak kazdy lek czy witamina,powinien byc dostarczany w niewielkich ilosciach.
Gdy czlowiek wogole nie pije alkoholu,organizm jest zmuszony sam go wytwarzac.Prawie kazda komorka ciala czlowieka ma w blonie komorkowej alkohol,dzieki czemu substancje rozpuszczalne w alkoholu moga przechodzic do komorki z zewnatrz i byc z niej na zewnatrz wydalane.Alkohol jest najlepszym "lekiem"rozszerzajacym drobne tetnice obwodowe i poprawiajacym ukrwienie tkanek obwodowych-stop,dloni,uszu czy nosa.Podany dotetniczo zweza tetnice,do ktorej go podano, a rozszerza tetnice "na polecenie"mozgu.
Alkohol jest nieszkodliwym lekiem,zalecanym szczegolnie przy niedokrwieniu konczyn,najczesciej dolnych.
DAWKA LECZNICZA TO 4-6g ALKOHOLU 3razy na dobe.----Tyle na temat alkoholu pisze dr Kwasniewski.
   
Zycze udanej imprezy!!!
       Hana
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #2 : 2006-05-01, 23:18:24 »

samsun, tu Ci nie pomogę. Po prostu nie znoszę alkoholu, a od zapachu wódki wolę już aromat wiejskiego nawozu. Alkohol nie jest mi w życiu do niczego potrzebny, tym bardziej, że Polacy pija dużo i przy byle okazji. Potem gadają byle co. Jeśli to jest jakaś forma zabawy, to w sprawach zabawy ja się zgadzam z Jungiem. Przechodziłem przez etap imprez. Pożałowania godna strata czasu.

Tomek
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #3 : 2006-10-31, 21:09:47 »

Dr Kwasniewski wypowiadal sie bodaj w podobnym tonie:
http://tiny.pl/rfh8
Zapisane
MORGANO
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #4 : 2006-11-02, 22:17:56 »

Kiedy jest impreza powstaje problem alkoholu. Króluje mit pustych kalorii. BTW 0-0-0.
O tuż nalezy wiedzieć, że 1 gram wódki to 7 kalorii. Możemy łatwo obliczyc, że 50 gram wódki to 350 kalorii
500 gram wódki 3500 kalorii. Każde spozycie musi niestety być spalone. Jeżeli jeszcze dodamy jedzenie odpowiedź jest prosta.
Morgano
Zapisane
zbynek
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #5 : 2006-11-02, 22:41:42 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: alkohol?
« Odpowiedz #6 : 2015-05-15, 17:28:15 »

Alkohol jest dla ludzi,ale ,jak kazdy lek czy witamina,powinien byc dostarczany w niewielkich ilosciach.
Gdy czlowiek wogole nie pije alkoholu,organizm jest zmuszony sam go wytwarzac.Prawie kazda komorka ciala czlowieka ma w blonie komorkowej alkohol,dzieki czemu substancje rozpuszczalne w alkoholu moga przechodzic do komorki z zewnatrz i byc z niej na zewnatrz wydalane.Alkohol jest najlepszym "lekiem"rozszerzajacym drobne tetnice obwodowe i poprawiajacym ukrwienie tkanek obwodowych-stop,dloni,uszu czy nosa.Podany dotetniczo zweza tetnice,do ktorej go podano, a rozszerza tetnice "na polecenie"mozgu.
Alkohol jest nieszkodliwym lekiem,zalecanym szczegolnie przy niedokrwieniu konczyn,najczesciej dolnych.
DAWKA LECZNICZA TO 4-6g ALKOHOLU 3razy na dobe.----Tyle na temat alkoholu pisze dr Kwasniewski.
   
Zycze udanej imprezy!!!
       Hana
To prawda jest z tymi błonami komórkowymi?
Szkoda, że ci nie znają dawek leczniczych:
http://natemat.pl/142191,kroplowka-na-kaca-24-h-z-dojazdem-do-domu-i-biura-lekarze-robia-biznes-na-pijakach
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #7 : 2015-05-15, 19:59:28 »

To prawda jest z tymi błonami komórkowymi?

Błony komórkowe są silnie niedoceniane.
Na pierwszej lekcji na biologii na temat komórek powinien być eksperyment,
demonstracja następująca:

Do dużego kubka wrzucić 100g "drożdży babuni" (jedna kostka),
pokruszyć nieco łyżeczką,
nie dodawać ani kropli wody,
dosypać 50g cukru i zamieszać i szczęka opada
normalnie cud,
nie żartuję.
 Shocked
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: alkohol?
« Odpowiedz #8 : 2015-05-15, 20:05:39 »

Akurat grzyby mają ścianę komórkową. Razz
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #9 : 2015-05-15, 20:22:07 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: alkohol?
« Odpowiedz #10 : 2015-05-15, 20:42:51 »

Czyli co popękało od sacharozy i wywaliło z komórek drożdży cytozol? Very Happy
I jak to się ma do mojego pytania?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: alkohol?
« Odpowiedz #11 : 2015-05-15, 22:11:19 »

Dobrze ,ze przypomniales ,zaraz sprawdze. Jszcze mozes o kretce przypominac,bo jakos z glowy wylatalo Wink
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 19 zapytaniami.