forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 17:57:19

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
660427 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Geny i kwanty czyli.....
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Geny i kwanty czyli.....  (Przeczytany 325398 razy)
administ
Go


Email
Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #100 : 2014-01-23, 09:38:38 »

I skąd to życie poczęte ma się brać, jak dzieci się nie edukują?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #101 : 2014-01-23, 09:49:26 »

I skąd to życie poczęte ma się brać, jak dzieci się nie edukują?  Rolling Eyes Wink
Niech kreacjoniści się wysilą Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #102 : 2014-01-23, 09:51:19 »

Z kapusty, bocian przynosi.....
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #103 : 2014-01-31, 09:03:33 »

No juz oficjalna medycyna zaczyna nas programowac wstecz. Jak wszyscy uwierza to bedzie super i aptekarze zacieraja juz rece
http://natemat.pl/90373,uzaleznienie-od-papierosow-imarskosc-watroby-nasze-genetyczne-dziedzictwo-po-neandertalczyk
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #104 : 2014-01-31, 09:09:01 »

Ten pierwszy na zdjęciu, to jest ten amerykański uczony od tych mundrościów?... Rolling Eyes Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #105 : 2014-01-31, 09:12:25 »

Wczoraj słuchałam prelekcji religioznawcy i archeologa zarazem. Mówił on, że archeologia jest bardzo upolityczniona...giną eksponaty, przerywane są wykopaliska jak są odmienne od oczekiwanych...Może piszę nie na temat, ale tak mi się skojarzyło... Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #106 : 2014-01-31, 09:34:42 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #107 : 2014-01-31, 09:34:49 »

No juz oficjalna medycyna zaczyna nas programowac wstecz. Jak wszyscy uwierza to bedzie super i aptekarze zacieraja juz rece
http://natemat.pl/90373,uzaleznienie-od-papierosow-imarskosc-watroby-nasze-genetyczne-dziedzictwo-po-neandertalczyk
Ale brednie.
Przecież wiadomo, że rasa biała to od szympków z białaczką genetyczną, a rasa żółta od orangutanów z żółtaczką... Very Happy
A skłonność do tytoniu, to po Indianach, którzy wcześniej mieszkali w Indiach, a potem ich Oni przenieśli.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #108 : 2014-01-31, 09:44:06 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Która jest tak samo wiarygodna, jak książki tych, co pasują do lansowanych teorii Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #109 : 2014-01-31, 09:54:08 »

No juz oficjalna medycyna zaczyna nas programowac wstecz. Jak wszyscy uwierza to bedzie super i aptekarze zacieraja juz rece
http://natemat.pl/90373,uzaleznienie-od-papierosow-imarskosc-watroby-nasze-genetyczne-dziedzictwo-po-neandertalczyk
Ale brednie.
Przecież wiadomo, że rasa biała to od szympków z białaczką genetyczną, a rasa żółta od orangutanów z żółtaczką... Very Happy
A skłonność do tytoniu, to po Indianach, którzy wcześniej mieszkali w Indiach, a potem ich Oni przenieśli.

A do kawy po murzynach... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #110 : 2014-01-31, 09:56:08 »

No juz oficjalna medycyna zaczyna nas programowac wstecz. Jak wszyscy uwierza to bedzie super i aptekarze zacieraja juz rece
http://natemat.pl/90373,uzaleznienie-od-papierosow-imarskosc-watroby-nasze-genetyczne-dziedzictwo-po-neandertalczyk
Ale brednie.
Przecież wiadomo, że rasa biała to od szympków z białaczką genetyczną, a rasa żółta od orangutanów z żółtaczką... Very Happy
A skłonność do tytoniu, to po Indianach, którzy wcześniej mieszkali w Indiach, a potem ich Oni przenieśli.

A do kawy po murzynach... Cool
A do zbożowej po Inkach Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #111 : 2014-01-31, 09:56:25 »

 Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #112 : 2014-01-31, 09:58:01 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Która jest tak samo wiarygodna, jak książki tych, co pasują do lansowanych teorii Very Happy
Cos w koncu musi byc wiarygodne a podwazanie dla samego podwazania to tak jak z dieta ddp, czyli dzielenie wlosa na czworo  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70512


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #113 : 2014-01-31, 09:59:50 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.

Dodam jeszcze, że ten archeolog był bardzo zdziwiony jak spytałam się o pogląd archeologów ogólnie na temat wykopalisk szkieletów gigantów. Wyglądał on na szczerze zdziwionego. Mówił, że o czymś takim nie słyszał... Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #114 : 2014-01-31, 10:02:52 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.

Dodam jeszcze, że ten archeolog był bardzo zdziwiony jak spytałam się o pogląd archeologów ogólnie na temat wykopalisk szkieletów gigantów. Wyglądał on na szczerze zdziwionego. Mówił, że o czymś takim nie słyszał... Confused
Np Bilitis, zona Salomona? Daniken cos o tym nawet wspominal
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #115 : 2014-01-31, 10:04:18 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Która jest tak samo wiarygodna, jak książki tych, co pasują do lansowanych teorii Very Happy
Cos w koncu musi byc wiarygodne a podwazanie dla samego podwazania to tak jak z dieta ddp, czyli dzielenie wlosa na czworo  Very Happy
Prawda zwykle przechodzi ludzkie pojęcie Laughing
Mi brak wiedzy by rozróżnić jedno od drugiego.
Teorie i tak służą do opisywania widocznego skrawka rzeczywistości, nie muszą być prawdziwe, tylko ogólnie znane.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #116 : 2014-01-31, 10:05:25 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.

Dodam jeszcze, że ten archeolog był bardzo zdziwiony jak spytałam się o pogląd archeologów ogólnie na temat wykopalisk szkieletów gigantów. Wyglądał on na szczerze zdziwionego. Mówił, że o czymś takim nie słyszał... Confused
Poka, poka te szkielety gigantów!
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #117 : 2014-01-31, 10:07:45 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Która jest tak samo wiarygodna, jak książki tych, co pasują do lansowanych teorii Very Happy
Cos w koncu musi byc wiarygodne a podwazanie dla samego podwazania to tak jak z dieta ddp, czyli dzielenie wlosa na czworo  Very Happy
Prawda zwykle przechodzi ludzkie pojęcie Laughing
Mi brak wiedzy by rozróżnić jedno od drugiego.
Teorie i tak służą do opisywania widocznego skrawka rzeczywistości, nie muszą być prawdziwe, tylko ogólnie znane.
Prawda zazwyczaj istnieje, tylko kwestia odfiltrowania jej jest z reguly najtrudniejsza. Moze trzeba wycziucia, wiedzy, intuicji i szostego zmyslu, niemniej wydaje mi sie, ze ty krytykujesz wszystko co jest bezsensem, bo gdzies tam ta prawda jest a ty jezdzisz walcem sobie Wink

Natomiast jedna z prawd jest to, ze dzisiaj swiat obraca sie wokol wladzy i pieniedzy. Jako obywatel masz byc glupi i posluszny, placic podatki i nie dyskutowac. Dlatego ciagle obowiazuje wiele rpzestarzalych teorii wymyslonych kilkaset nawet lat temu. Bo tak wygodnie.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #118 : 2014-01-31, 10:18:13 »

Alez bardzo na temat, jest ksiazka o "zaginionych" archiwach archeologicznych, ktore nie pasuja do lansowanych teorii.
Która jest tak samo wiarygodna, jak książki tych, co pasują do lansowanych teorii Very Happy
Cos w koncu musi byc wiarygodne a podwazanie dla samego podwazania to tak jak z dieta ddp, czyli dzielenie wlosa na czworo  Very Happy
Prawda zwykle przechodzi ludzkie pojęcie Laughing
Mi brak wiedzy by rozróżnić jedno od drugiego.
Teorie i tak służą do opisywania widocznego skrawka rzeczywistości, nie muszą być prawdziwe, tylko ogólnie znane.
Prawda zazwyczaj istnieje, tylko kwestia odfiltrowania jej jest z reguly najtrudniejsza. Moze trzeba wycziucia, wiedzy, intuicji i szostego zmyslu, niemniej wydaje mi sie, ze ty krytykujesz wszystko co jest bezsensem, bo gdzies tam ta prawda jest a ty jezdzisz walcem sobie Wink

Natomiast jedna z prawd jest to, ze dzisiaj swiat obraca sie wokol wladzy i pieniedzy. Jako obywatel masz byc glupi i posluszny, placic podatki i nie dyskutowac. Dlatego ciagle obowiazuje wiele rpzestarzalych teorii wymyslonych kilkaset nawet lat temu. Bo tak wygodnie.
Wcale nie krytykuję, tylko traktuję równo, z braku możliwości wyboru.
Język służy do porozumiewania się, tak samo teorie, nie pogadam z kimś kto nie zna tej samej teorii, tak samo, jak z kimś, kto nie zna tego samego języka.
Tu nie chodzi wcale o bezwzględną prawdę, bo takiej nie ma, jeśli twierdzisz, że jest, to puknij się w łepetynę Very Happy
Wystarczy jedno odkrycie, by to co uważasz za prawdę obróciło się w perzynę.
Zostają tylko przepychanki, Twoje - moje.
Mi jest naprawdę ganz pomada czy, kiedy robię ciąg, grawitacja ciągnie sztangę od dołu, czy kompresja materii w postaci wielokilometrowego słupa powietrza ciśnie od góry.
Bo jak powiem, że podniosłem ćwierć tony, to Ty to zrozumiesz, ponieważ znamy tę samą teorię fizyczną.
Ty się po prostu lubisz przekomarzać Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Geny i kwanty czyli.....
« Odpowiedz #119 : 2014-01-31, 10:29:46 »

Wcale nie krytykuję, tylko traktuję równo, z braku możliwości wyboru.
Alez nieprawda, jezeli jest kilka opcji to istnieje aitomatycznie wybor. Nazizm jest a) zlem, b)dobrem. Twierdzisz, ze nie masz wyboru i obie teorie traktujesz rowno?

Tu nie chodzi wcale o bezwzględną prawdę, bo takiej nie ma, jeśli twierdzisz, że jest, to puknij się w łepetynę Very Happy[/qupte]
Bezwzgledna prawda to fakty. A fakty maja to do siebie, ze istnieja. Wiec....

Wystarczy jedno odkrycie, by to co uważasz za prawdę obróciło się w perzynę.
Byc moze. Nie zmienia to faktu, ze prawda istnieje niezaleznie od tego czy w nie wierzysz czy nie. Jedno odkrycie o niczym absolutnie nie przesadza.

Zostają tylko przepychanki, Twoje - moje.
Mi jest naprawdę ganz pomada czy, kiedy robię ciąg, grawitacja ciągnie sztangę od dołu, czy kompresja materii w postaci wielokilometrowego słupa powietrza ciśnie od góry.
Bo jak powiem, że podniosłem ćwierć tony, to Ty to zrozumiesz, ponieważ znamy tę samą teorię fizyczną.
Ty się po prostu lubisz przekomarzać Very Happy
No nie bardzo do konca  Wink Lubie rozmawiac i nie mam problemu z uznaniem racji, jezeli moja okaze sie bledna czyli okaze sie nieracja. To tzw doswiadczenie - w sensie nauka. Rozmowy to w koncu tez zrodlo wiedzy i jeden ze sposobow jej poszerzania. Ale rozmowa typu "wszystko marnosc" a;bo "nic nie ma sensu" rzeczywiscie jest bez sensu. Bo sens jak i prawda zawsze gdzies tam jest. Wszedzie, nawet u tych baranow na stronie teresy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 27 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.038 sekund z 19 zapytaniami.