forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-26, 15:35:18

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660423 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 Do dou Drukuj
Autor Wtek: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?  (Przeczytany 12195 razy)
Flawia
Go


Email
co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« : 2006-04-29, 20:08:35 »

Dawniej kiedy jadło się chleb to było łatwiej, a teraz ciągle nie mam wypracowanego systemu. Najlatwiej to zjeść w domu jajecznicę a do pracy wziąć maślankę. Ale jak się chce jajka wziąć do pracy a na dodatek chce się je zjeść z udziałem majonezu... albo te wędliny... wszystko sie jakoś klei do woreczków, w pojemniczkach wygląda jak byle co w korycie...
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #1 : 2006-04-29, 21:41:19 »

 Nieważne jak wygląda, ale jak smakuje. Jednak oczy też "jedzą" i to co piszesz o korycie może mieć znaczenie dla niektórych. Proponuję narobić placków serowo-jajecznych i pokroić je w paseczki jak makaron. Nadal nieładnie będzie wyglądać ? Nie sądzę. A sernik gotowany wymieszany z wiórkami gorzkiej czekolady ?

PS: Kiedy widzę ludzi jedzących chleb w pracy, to mam wrażenie, jakby pochłaniali jakiś kawałek gąbki. Palą papierosy, jedzą ogromne ilości chleba i są nieustannie wystraszeni i podenerowani.

Tomek
     
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #2 : 2006-04-29, 23:33:42 »

I to jest wlasnie to --nie potrafimy byc soba,ogladamy sie zawsze za siebie i najbardziej interesuje nas co sadza o nas inni!!!!
Nie jestesmy dowartosciowani,bo inni nas widza w krzywym zwierciadle.
A moze tak uwierzyc w SIEBIE:plecy wyprostowane,piers do przodu,glowa wysoko!!! a nie zgarbieni zakie niby nic, takie brakujace ognuwo w teorii Darwina.
     Hana
Zapisane
andrzejkowy
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #3 : 2006-04-30, 23:29:47 »

Dawniej kiedy jadło się chleb to było łatwiej, a teraz ciągle nie mam wypracowanego systemu. Najlatwiej to zjeść w domu jajecznicę a do pracy wziąć maślankę. Ale jak się chce jajka wziąć do pracy a na dodatek chce się je zjeść z udziałem majonezu... albo te wędliny... wszystko sie jakoś klei do woreczków, w pojemniczkach wygląda jak byle co w korycie...

łatwo też zrobić sobie na śniadanie  lane kluski na  mleku czy omlet, a do pracy kawałek sera żółtego z włożonym do środka masłem, biały ser ze śmietaną, kawałek boczku gotowanego z ogórkiem, pomidory, paprykę.. albo konserwę optymalną z  Krotoszyna. Z czasem się człowiek przyzwyczai do jednego posiłku rano a to co  zabrał na drugie śniadanie do pracy  przenosi z powrotem. Ale nim to nastąpi trzeba mieć świadomość że drugie śniadanie ma się pod ręką  wtenczas człowiek jest spokojny. Ważne żeby rano zjadać odpowiednią ilość tłuszczu wtenczas człowiek jest przez długi czas syty.
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #4 : 2006-11-25, 21:51:26 »

jakoś rano nie zawsze czuję głód a ponoć trzeba jeść dopiero jak sie poczuje głód, niegłodnego optymalnego odrzuca od jedzenia przecież Smile a nie mogę tyle czekać w domu z wyjściem aż zgłodnieję więc zabieram do pracy ostatnio: pojemniczek z jajecznicą albo gotowane jajka + jakaś resztka sałatki albo i nic, w pracy stoi majonez, parówki jedynki (swietne do samochodu) polecam też mieszanie gotowanych jaj ze sklepowym śledziem w śmietanie Smile
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #5 : 2006-11-26, 17:37:28 »

Kiedyś jadałam skłepowe sałatki z majonezem, kiełbasę. Bo coś trzeba było zjeść...
A jak o siebie "bardziej" dbam biorę upieczone placki ziemniaczane (ten rodzaj mniej zasobny w ziemniaki) lub przygotowuję boczek w plastrach.
Mogę jednak bez jedzenia i picia do 16tej. Tak robię w środy i piątki (bo nie mam czasu ani na płyny, ani na toaletę). Normalnie nadaję sie na kasjerkę do supermarketu...
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #6 : 2006-11-26, 18:07:35 »

Ewo, juz  zaczynalam sie  zamartwiac,ze za malo  plynow pije.Ja moze szklanke a moze dwie na caly dzien. Gdzies tu na forum  pisalas,ze im  mniej smieci sie spozywa tym mniej chce sie pic.Czyli znowu potwierdza sie teoria J.K .On  pisze,ze nie trzeba plukac organizmu od srodka.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #7 : 2006-11-26, 23:49:11 »

Kamicy ślinianek, nerek, pęcherzyka żołciowego nie masz? Innych chorob nie masz?
Jeżeli nie masz - wszystko ok.
Jeżeli choroby som - to trzeba je wyleczyć.
Zapisane
fewa
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #8 : 2006-11-27, 13:33:15 »

Jeśli się jest głodnym w pracy,to najlepiej brać na 2 śniadanie placki serowe smazone na maśle klarowanym duzo smaczniejsze niż na smalcu.Placki można smarować masłem i przekładać czym się chce,serem,wędliną itp.Albo do kawy na przekąskę upiec sobie w domu większą ilość na 2 tygodnie ciasteczka ''pieguski optymalne''.Przepis podam w dziale kulinarnym jak znajdę trochę czasu.
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #9 : 2006-11-27, 14:51:29 »

Fewa-wiekszosc optymalnych MAKI nie jada , a nabial (sery, maslo itp.) rotuje !
Zapisane
Makot-ka
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #10 : 2006-11-27, 16:32:14 »

wiekszosc optymalnych MAKI nie jada , a nabial (sery, maslo itp.) rotuje !

A mnie się zdawało, że większość "optymalnych" rotuje między "Ponomarenko", a "LC", zależnie skąd "wiaterek odnowy powieje" Rolling Eyes, a "Kwaśniewskiego" - nie zna Shocked - tylko o DO - gada
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #11 : 2006-11-27, 18:16:03 »

Hana zgadzam sie z toba.O swoich przewleklych  prob.uczuleniowyc na prod.mleczne pisalam wczesniej.Osobiscie znam tez osoby,ktore bedac na 5-cio letnim stazu  DO zachorowaly.Dlatego wole rotowac mleczne i z macznych zrezygnowac.Doc.J:K.podal matematyczny wzor,ktory kazdy musi dostosowac do wlasnej osoby.Skad ta pewnosc,ze kazdego dnia jemy optymalnie?.Przeciez kazdy  dzien niepodobny do nastepnego.
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #12 : 2006-11-28, 17:08:13 »

Lekarko,jak objawiaja sie te choroby,ktore wyzej wymienilas.??Zauwazylam rowniez,ze przy zwiekszonym wysilku i w cieplym otoczeniu potrafie wypic 700 ml wody./Znowu podjelam prace w Osr.pogodnej starosci./
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #13 : 2014-01-16, 17:55:35 »

wiekszosc optymalnych MAKI nie jada , a nabial (sery, maslo itp.) rotuje !

A mnie się zdawało, że większość "optymalnych" rotuje między "Ponomarenko", a "LC", zależnie skąd "wiaterek odnowy powieje" Rolling Eyes, a "Kwaśniewskiego" - nie zna Shocked - tylko o DO - gada
Aktualne?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55913


Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #14 : 2014-01-16, 18:04:26 »

Tak.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #15 : 2014-01-16, 18:05:29 »

Idę w takim razie zrotować omleta z serem żółtym , ziemniakiem i buraczkami z chrzanem  Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55913


Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #16 : 2014-01-16, 18:10:52 »

Ale proporcje w tym daniu masz do wyboru - od wszelkich kombinacji LCka po pełnowartościowe korytko.  Cool
Więc wolność i wybór jest!  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #17 : 2014-01-16, 18:13:30 »

Ale proporcje w tym daniu masz do wyboru - od wszelkich kombinacji LCka po pełnowartościowe korytko.  Cool
Więc wolność i wybór jest!  Very Happy
Gdzieś u dr Kwaśniewskiego:
Jajecznica z dwóch jaj na ćwierci kostki masła i szklanka śmietanki.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #18 : 2014-01-16, 18:46:28 »

No i wciągnąłem 2 jajka,cheddar (ilość nieznana) ,ziemniak (ilość znana),masło i smalec ilość nieznana,zupka strupka z obiadu z selerem,skwarkami i "ketchap" na omlet Smile

Wypiłem wodę po ugotowanym ziemniaku, aby się odkwasić solaniną Wink























żarcik taki  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: co i w czym bierzecie do pracy do jedzenia?
« Odpowiedz #19 : 2014-01-16, 20:24:32 »

Solisz ziemniaki? Shocked Ktoś jeszcze? Very Happy Wink
Zapisane
Strony: [1] 2 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.026 sekund z 19 zapytaniami.