forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 05:20:07

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
659785 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Czy można wybaczyć?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Czy można wybaczyć?  (Przeczytany 54860 razy)
lutonn
Go


Email
Odp: Czy można wybaczyć?
« Odpowiedz #120 : 2006-11-18, 18:56:42 »

, napewno nie wierzę w paramedycynę nienaukowo-bezwiedzową.
A w jaka ty wierzysz medycyne , w medycyne ktora nie udowodnila naukowo przyczyny ani jednej choroby (chodzi mi o przyczyne pierwsza) jesli sie myle to mnie popraw tylko sie dobrze zastanow Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad   nienaukowo-bezwiedzowa  pomyslales nad tym hehehehe oj Bruford niewiesz co piszesz Mr. Green Mr. Green
Zapisane
lutonn
Go


Email
Odp: Czy można wybaczyć?
« Odpowiedz #121 : 2006-11-18, 18:58:09 »

, napewno nie wierzę w paramedycynę nienaukowo-bezwiedzową.
A w jaka ty wierzysz medycyne , w medycyne ktora nie udowodnila naukowo przyczyny ani jednej choroby (chodzi mi o przyczyne pierwsza) jesli sie myle to mnie popraw tylko sie dobrze zastanow Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad   nienaukowo-bezwiedzowa  pomyslales nad tym hehehehe oj Bruford niewiesz co piszesz Mr. Green Mr. Green
to do Brufcia
Zapisane
elmo
Go


Email
Odp: Czy można wybaczyć?
« Odpowiedz #122 : 2006-11-19, 20:26:25 »

No Bruford ...interesujace pytanie  Shocked .Napisz w jaka medycyne ty wierzysz?
Czy, aby w tą o ktorej pisze lutonn  Very Happy nienaukowo-bezwiedzowa?  Very Happy  Twisted Evil
Zapisane
kodar
Go


Email
Odp: Czy można wybaczyć?
« Odpowiedz #123 : 2006-11-28, 11:36:34 »

Ewo, o efekcie placebo tez cos slyszalam. Mianowicie:.Jakas tam holenderska klinika przeprowadzila eksperyment.Bly dwie grupy pacjentow przygotowane do operacji.Jedna grupa  miala rzeczywiscie wycinane chorobowo zmienione ogniska w jamie brzusznej.Druga grupa pacjentow  byla tak samo operowana jak poprzednia z ta roznica ze  nic im  nie wycinano.Rozkrojono i zaszyto to bylo wszystko.Lekarze obserwowali te dwie grupy przez jakis tam okres czasu.Co sie okazalo??? ta grupa osob  faktycznie nieoperowanych , zdrowiala rownie szybko jak ci operowani.
Zapisane
Szymon
Go


Email
Odp: Czy można wybaczyć?
« Odpowiedz #124 : 2007-01-30, 10:52:45 »

Odświeżam stary wątek artykułem o stopniu ingerencji firm farmaceutycznych. ciekawe, ile w tym wszystkim jest prawdy...

http://wiadomosci.onet.pl/1387569,2677,1,0,1,kioskart.html
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.