forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-07, 00:45:37

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668255 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3746069 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5320 : 2013-01-05, 08:34:14 »

Chyba bede musial zakupic buty, uzywal ktos nike free?
To ciekawy temat dla mnie, bo mierzyłam te buty i pokazywali mi , gdzie jest ochrona przyczepu więzadła piętowego. Chciałabym po kontuzji wrócić do biegania, ale bez dobrych butów boję się.
 Zyon może coś podpowiesz. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71948


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5321 : 2013-01-05, 08:52:09 »

Może ja podpowiem... Cool Nie lepiej Tobie by służył spacer szybkim krokiem, albo jazda na rowerze, albo pływanie, bo to bieganie jakoś Tobie robi "psikusy"... Confused
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5322 : 2013-01-05, 09:05:44 »

Tzn, tak. Jeździć na rowerze jeżdżę , szybkie spacery uskuteczniam, pływania nie lubię a biegało mi się b,fajnie i jest to wygodna i łatwa forma ruchu. Muszę tylko zmodyfikować parę rzeczy. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5323 : 2013-01-05, 09:07:28 »

Bieganie daje najwięcej korzyści zdrowotnych przy stosunkowo niewielkim wysiłku.
To najlepszy "DETOX" jaki "wymyślono".  Very Happy
Bieg jest najlepszy na "zakwaszenie metaboliczne", cokolwiek kto tam z niewiedzy, ma na myśli...  Laughing

I zapamiętać:

Nie ma chorób, ani syndromów metabolicznych, jest natomiast prawidłowa reakcja organizmu na zmienne środowiskowe, z których żywienie jest kluczowe.
To czyste powiązanie przyczynowo-skutkowe, dzięki któremu Dieta Optymalna wykorzystana przez fachowca jest tak skuteczna w leczeniu chorób uznawanych za "nieuleczalne".
Jednocześnie Dieta Optymalna jest niebezpieczna dla wyznawców wszelkich formuł typu "30g", "50g","72g", "200g", czy "300g" itp. , bo oni na jej dobrodziejstwo widocznie nie zasługują. 
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5324 : 2013-01-05, 09:10:04 »

Bieganie daje najwięcej korzyści zdrowotnych przy stosunkowo niewielkim wysiłku.
To najlepszy DETOKS jaki wymyślono.  Very Happy
Tez tak myślę a więc tęsknie , bo na prawdę było fajnie. A, ze popełniłam błędy to mam za swoje. Laughing
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5325 : 2013-01-05, 09:14:16 »

Jeszcze wymierne korzyści z biegania to np. w moim przypadku lepsza organizacja czasu pracy.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71948


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5326 : 2013-01-05, 09:16:03 »

Bieganie daje najwięcej korzyści zdrowotnych przy stosunkowo niewielkim wysiłku.
To najlepszy DETOKS jaki wymyślono.  Very Happy
Tez tak myślę a więc tęsknie , bo na prawdę było fajnie. A, ze popełniłam błędy to mam za swoje. Laughing

  E tam błędy... Cool

No to mogę powiedzieć tak o bieganiu jak niektórzy mówią o DO  Cool bieganie szkodzi! i stwarza kontuzje! strzeżcie się biegania... Twisted Evil Znałam jednego faceta co biegał a potem za parę lat zmarł... Sad  Wink
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5327 : 2013-01-05, 09:19:59 »

 Laughing Laughing Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5328 : 2013-01-05, 09:22:54 »

Racja, bieganie jest bardzo szkodliwe, bo młodszy Kwaśniewski promuje...  Laughing Laughing Laughing
Najzdrowsze więc jest siedzenie przed TV i picie piwka !  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5329 : 2013-01-05, 09:40:51 »

Racja, bieganie jest bardzo szkodliwe, bo młodszy Kwaśniewski promuje...  Laughing Laughing Laughing
Najzdrowsze więc jest siedzenie przed TV i picie piwka !  Wink
Pół na pół z colą i chipsy...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5330 : 2013-01-05, 09:43:55 »

Bieganie daje najwięcej korzyści zdrowotnych przy stosunkowo niewielkim wysiłku.
To najlepszy "DETOX" jaki "wymyślono".  Very Happy
Bieg jest najlepszy na "zakwaszenie metaboliczne", cokolwiek kto tam z niewiedzy, ma na myśli...  Laughing

I zapamiętać:

Nie ma chorób, ani syndromów metabolicznych, jest natomiast prawidłowa reakcja organizmu na zmienne środowiskowe, z których żywienie jest kluczowe.
To czyste powiązanie przyczynowo-skutkowe, dzięki któremu Dieta Optymalna wykorzystana przez fachowca jest tak skuteczna w leczeniu chorób uznawanych za "nieuleczalne".
Jednocześnie Dieta Optymalna jest niebezpieczna dla wyznawców wszelkich formuł typu "30g", "50g","72g", "200g", czy "300g" itp. , bo oni na jej dobrodziejstwo widocznie nie zasługują. 

Bardzo lubię te Twoje " ku pamięci " Very Happy
Dobrze skonstruowane i celne podpowiedzi.
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5331 : 2013-01-05, 10:00:40 »



I zapamiętać:

[b]Nie ma chorób, ani syndromów metabolicznych[/b], jest natomiast prawidłowa reakcja organizmu na zmienne środowiskowe, z których żywienie jest kluczowe.
 

wielki szacunek za Twoją wiedzę biochemiczną , ale to brzmi jak Wiedza absolutna , a jest (zakładam) tylko jedna Osoba z taką Wiedzą

D
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5332 : 2013-01-05, 10:16:04 »

To kwestia semantyki, Dario Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5333 : 2013-01-05, 10:33:01 »

To może jakiś przykładzik z życia: przyczyną nadmiernej produkcji cholesterolu, czego skutkiem jest wysoki poziom "złego"  Wink cholesterolu we krwi jest żywienie korytkowe (BTW - 20-35-35 -wyrażone w procentach) i wszystkie diety okołokorytkowe. I jest to prawidłowa reakcja organizmu na nadniar spożywanych węglowodanów i tłuszczu.
Leczeniem takiego stanu rzeczy jest zmiana diety w kierunku diety wysokotłuszczowej Dr-a Kwaśniewskiego lub diety wysokowęglowodanowej Dr-a Kwaśniewskiego, których skutkiem jest poprawne wyregulowanie metabolizmu (genów), spadek poziomu frakcji lipidowej osocza do wartości prawidłowych - wyłącznie na czczo. Rezultatem "cudowne" ozdrowienie. Przeważnie w tydzień.
Leczenie "naukowe" podobno "syndromu metabolicznego" wysokiego "złego cholesterolu" zaś polega na podaniu statyn, które blokują zamianę nadmiaru węglowodanów w diecie na cholesterol i tłuszcze, oraz skierowanie tego nadmiaru węglowodanów wyłącznie na lipogenezę, czego skutkiem jest tycie typu Ustuczarnia.
Podobnie jest z tak zwanym "syndromem metabolicznym" cukrzycy typ II, który jest również prawidłową reakcją na stres środowiskowy żywienia korytkowego. To tylko bardziej skrajny przypadek "złego" cholesterolu we krwi, leczony metodami Dr-a Kwaśniewskiego - również przeważnie w tydzień.

Proste?  Wink  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5334 : 2013-01-05, 10:38:13 »

ale to brzmi jak Wiedza absolutna , a jest (zakładam) tylko jedna Osoba z taką Wiedzą

D

Nie, to nie są żadne czakry-szmakry, a Wiedza jest POWSZECHNIE DOSTĘPNA dla każdego!  Very Happy
Brać i korzystać.  Cool
I nie mieć pretensji do Dr-a, że się nie umie.  Sad
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5335 : 2013-01-05, 10:42:58 »

Bieganie daje najwięcej korzyści zdrowotnych przy stosunkowo niewielkim wysiłku.
To najlepszy "DETOX" jaki "wymyślono".  Very Happy
Bieg jest najlepszy na "zakwaszenie metaboliczne", cokolwiek kto tam z niewiedzy, ma na myśli...  Laughing

I zapamiętać:

Nie ma chorób, ani syndromów metabolicznych, jest natomiast prawidłowa reakcja organizmu na zmienne środowiskowe, z których żywienie jest kluczowe.
To czyste powiązanie przyczynowo-skutkowe, dzięki któremu Dieta Optymalna wykorzystana przez fachowca jest tak skuteczna w leczeniu chorób uznawanych za "nieuleczalne".
Jednocześnie Dieta Optymalna jest niebezpieczna dla wyznawców wszelkich formuł typu "30g", "50g","72g", "200g", czy "300g" itp. , bo oni na jej dobrodziejstwo widocznie nie zasługują. 


Dobre, że go nie "odkryto". Wink  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5336 : 2013-01-05, 10:43:55 »

Racja, bieganie jest bardzo szkodliwe, bo młodszy Kwaśniewski promuje...  Laughing Laughing Laughing
no wlasnie, stwarza tylko atrape zdrowia, a za każdym rogiem czai się wspak nieborak Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5337 : 2013-01-05, 10:44:28 »



I zapamiętać:

[b]Nie ma chorób, ani syndromów metabolicznych[/b], jest natomiast prawidłowa reakcja organizmu na zmienne środowiskowe, z których żywienie jest kluczowe.
 

wielki szacunek za Twoją wiedzę biochemiczną , ale to brzmi jak Wiedza absolutna , a jest (zakładam) tylko jedna Osoba z taką Wiedzą

D

Ech, a taki porządny- zdawało by się- wątek ... był.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5338 : 2013-01-05, 11:01:28 »

BIEGAJ!  Wink  Very Happy
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #5339 : 2013-01-05, 11:01:58 »

ale to brzmi jak Wiedza absolutna , a jest (zakładam) tylko jedna Osoba z taką Wiedzą

D

Nie, to nie są żadne czakry-szmakry, a Wiedza jest POWSZECHNIE DOSTĘPNA dla każdego!  Very Happy
Brać i korzystać.  Cool
I nie mieć pretensji do Dr-a, że się nie umie.  Sad
  to jest tylko wiedza

reszta to ... megalomania  Laughing

D
Zapisane
Strony: 1 ... 262 263 264 265 266 [267] 268 269 270 271 272 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.073 sekund z 19 zapytaniami.