forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-21, 05:20:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
667777 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 333 334 335 336 337 [338] 339 340 341 342 343 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3727807 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17910


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6740 : 2013-09-08, 19:23:11 »

...Ja teraz poszukuję info o cudzie rozmnażania.
Wiemy co i jak, lub nam się zdaje, ale nie wiemy dlaczego.
Dlaczego to wszystko odpala się tak zgrabnie, w idealnych momentach, jajo, plemnik i po dziewięciu misiącach, chlup...cielaczek Laughing
Admin mógłby pomóc...
Było u Sedlaka, z perspektywy bioelektroniki. Być może sama biochemia to za mało by to właśnie lepiej poznać. Ale u Sedlaka jest o wielu zjawiskach i nie pamiętam dokładnie gdzie.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6741 : 2013-09-08, 19:48:15 »

...Ja teraz poszukuję info o cudzie rozmnażania.
Wiemy co i jak, lub nam się zdaje, ale nie wiemy dlaczego.
Dlaczego to wszystko odpala się tak zgrabnie, w idealnych momentach, jajo, plemnik i po dziewięciu misiącach, chlup...cielaczek Laughing
Admin mógłby pomóc...
Było u Sedlaka, z perspektywy bioelektroniki. Być może sama biochemia to za mało by to właśnie lepiej poznać. Ale u Sedlaka jest o wielu zjawiskach i nie pamiętam dokładnie gdzie.
Dlatego myślałem, że Admin naprowadzi.
Sedlak, gość.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6742 : 2013-09-10, 07:42:12 »

Co najmniej 54 kilometry boso i ... już. Very Happy   B e z i n t e r e s o w n i e. Laughing
Ale żeby nie było. Stutthof w pierwszych dniach września zwiedziłem. Po lewej stronie , tuż przed wejściem "Bramą Śmierci", sporo obuwia za gablotę upchnięto, a i tak jest to zaledwie fragment większej całości. Smile

...
Sedlak, gość.

Moowa! Kobieta go żywiła. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6743 : 2013-09-11, 08:31:06 »

Very Happy
właśnie wróciłem z biegania z psem  Smile

Reniu , ŻO rozpocząłem 'już' w '93 bynajmniej nie z powodu choroby . Miałem 30 lat dobrą pracę i czułem się świetnie , prawie niezniszczalny  Very Happy.
Przez 4 może 5 lat robiłem omlety ze śmietaną prawie codziennie , piekłem placuszki czy chlebki z otrębami wg przepisu , skwarki mogłem jeść łyżką . Było OK
Teraz jest inaczej i zastanawiam się dlaczego , czytam forum od kilku lat i szukam odpowiedzi , w sobie też  Very Happy
Czasami z 'nudów' i życzliwości prawdziwej rzucę jakąś 'perłę' , ale zazwyczaj słyszę Chrum Chrum w odpowiedzi , a że nie znoszę ignorancji i arogancji  , nerwy puszczają ...

Cóż , chyba umrę niedoskonały Wink

Wziąłeś jak swoje i nie wiesz jak oddać. Very Happy  A "chrum, chrum" to takie alibi, jak "... niech poproszą, to wtedy pomożemy...". Na przykład. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6744 : 2013-09-11, 11:06:26 »

Facet miał małpkę w domu.
Towarzyszyła mu przy każdej czynności.
Raz przy goleniu, gdy patrzyła wyjątkowo intensywnie, gość tępą stroną brzytwy udał, że gra na organkach.
Bo dzięń był ładny i kawa dobrze działała.
Facet poszedł do pracy, a małpa wzięła brzytwę i zaczęła grać.
Grała i grała i śmiała się coraz szerzej...

Brzytwa była za ostra czy małpa za głupia?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6745 : 2013-09-11, 21:18:25 »

Takie cos mnie ciekawi...  http://allegro.pl/ukryta-sila-rich-roll-nowa-triathlon-gdansk-i3469952847.html
Tylko obawiam sie, ze znowu to bedzie wegetarianska agitka

Cytuj
Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników. Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą. Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły; wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień! Ukryta siła jest fascynującą opowieścią o uzyskiwaniu niezwykłych wyników sportowych, o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje. Masz około 40 lat? Ważysz co najmniej 15 kg za dużo? Wypijasz w tygodniu kilka piw, a w weekend coś mocniejszego, bo przecież alkohol pomaga na wszystko? Zdarza Ci się również zapalić, i to nie tylko papierosy? Pewnie wbiłeś sobie jeszcze do głowy, że na wszystko jest już za późno, bo co może taki... prawie dziadek z brzuchem? Bohater tej książki udowadnia, że dla takiego jak ty, życie może się dopiero zacząć. Rich Roll również na te pytania odpowiedział twierdząco. Był nawet w dużo gorszej sytuacji, bo wylądował w szpitalu na oddziale toksykologi. Ale się podniósł. Wytyczył cel, odrzucił stare nawyki i udowodnił, że z otyłego prawnika uzależnionego od alkoholu, sięgającego po narkotyki, można stać się jednym z najbardziej wysportowanych ludzi świata i ścigać się w Ultramanie – zawodach, w których w ciągu trzech dni pokonuje się morderczy dystans. Pierwszego dnia 10 km pływania i 145 km jazdy rowerem. Drugiego 276 km jazdy rowerem, a trzeciego – 84 km biegu. Każdy z nas ma nieograniczone pokłady ukrytej siły, którą trzeba tylko uwolnić. Rich Roll podpowiada, jak to zrobić. Ukryta siła to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą, że życie przeciekło im przez palce.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6746 : 2013-09-12, 06:00:00 »

Facet miał małpkę w domu.
Towarzyszyła mu przy każdej czynności.
Raz przy goleniu, gdy patrzyła wyjątkowo intensywnie, gość tępą stroną brzytwy udał, że gra na organkach.
Bo dzięń był ładny i kawa dobrze działała.
Facet poszedł do pracy, a małpa wzięła brzytwę i zaczęła grać.
Grała i grała i śmiała się coraz szerzej...

Brzytwa była za ostra czy małpa za głupia?
Dobre, bo ostre. Przy czym makabryczne. Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6747 : 2013-09-12, 06:14:43 »

a jakie alegoryczne  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6748 : 2013-09-12, 06:24:01 »

a jakie alegoryczne  Laughing
Brr.  Confused
Alegoria aż boli. Cool Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6749 : 2013-09-12, 06:27:39 »

Very Happy
właśnie wróciłem z biegania z psem  Smile

Reniu , ŻO rozpocząłem 'już' w '93 bynajmniej nie z powodu choroby . Miałem 30 lat dobrą pracę i czułem się świetnie , prawie niezniszczalny  Very Happy.
Przez 4 może 5 lat robiłem omlety ze śmietaną prawie codziennie , piekłem placuszki czy chlebki z otrębami wg przepisu , skwarki mogłem jeść łyżką . Było OK
Teraz jest inaczej i zastanawiam się dlaczego , czytam forum od kilku lat i szukam odpowiedzi , w sobie też  Very Happy
Czasami z 'nudów' i życzliwości prawdziwej rzucę jakąś 'perłę' , ale zazwyczaj słyszę Chrum Chrum w odpowiedzi , a że nie znoszę ignorancji i arogancji  , nerwy puszczają ...

Cóż , chyba umrę niedoskonały Wink

Wziąłeś jak swoje i nie wiesz jak oddać. Very Happy  A "chrum, chrum" to takie alibi, jak "... niech poproszą, to wtedy pomożemy...". Na przykład. Laughing


I kontynuując, bo wątek się nieco wyostrzył. Very Happy
Ta "niezrozumiała niedyspozycja" dotknie również tych, którzy usiłują uszczelniać i barykadować drzwi do Wiedzy mojego Przyjaciela, a przecież im- w dostępie do szczęścia, znaczy zdrowia- nikt takich trudności nie robił. Byłem na pewnym, "przełomowym" spotkaniu. Czytam również wypowiedzi osób na Tym forum już porządnie wykształconych i chociażby stąd wiem. Smile Na przykład. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6750 : 2013-09-12, 07:33:21 »

"Nie lej descu, nie lej. Bo cie tu nie...". Wink Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6751 : 2013-09-12, 13:43:33 »

Takie cos mnie ciekawi...  http://allegro.pl/ukryta-sila-rich-roll-nowa-triathlon-gdansk-i3469952847.html
Tylko obawiam sie, ze znowu to bedzie wegetarianska agitka

Cytuj
Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników. Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą. Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu. Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły; wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień! Ukryta siła jest fascynującą opowieścią o uzyskiwaniu niezwykłych wyników sportowych, o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje. Masz około 40 lat? Ważysz co najmniej 15 kg za dużo? Wypijasz w tygodniu kilka piw, a w weekend coś mocniejszego, bo przecież alkohol pomaga na wszystko? Zdarza Ci się również zapalić, i to nie tylko papierosy? Pewnie wbiłeś sobie jeszcze do głowy, że na wszystko jest już za późno, bo co może taki... prawie dziadek z brzuchem? Bohater tej książki udowadnia, że dla takiego jak ty, życie może się dopiero zacząć. Rich Roll również na te pytania odpowiedział twierdząco. Był nawet w dużo gorszej sytuacji, bo wylądował w szpitalu na oddziale toksykologi. Ale się podniósł. Wytyczył cel, odrzucił stare nawyki i udowodnił, że z otyłego prawnika uzależnionego od alkoholu, sięgającego po narkotyki, można stać się jednym z najbardziej wysportowanych ludzi świata i ścigać się w Ultramanie – zawodach, w których w ciągu trzech dni pokonuje się morderczy dystans. Pierwszego dnia 10 km pływania i 145 km jazdy rowerem. Drugiego 276 km jazdy rowerem, a trzeciego – 84 km biegu. Każdy z nas ma nieograniczone pokłady ukrytej siły, którą trzeba tylko uwolnić. Rich Roll podpowiada, jak to zrobić. Ukryta siła to lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy myślą, że życie przeciekło im przez palce.

Mialem nosa. Tu jest jego posilek regeneracyjny po bieganiu, wypilibyscie to?  Confused
http://www.youtube.com/watch?v=cJGJIKaOuow
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6752 : 2013-09-12, 13:58:10 »

Od takich mieszanek psuje się wzrok...
...bo się s...dalej niż widzi Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6753 : 2013-09-12, 14:03:18 »

Najlepsze te podpisy obok, jakie to zrodla witamin te zielska.

Ale wiekszosc osob to lyka, bo jego wyniki za nim stoja. Takie podejscie robi duzo zlego, niech ni jakis supermistrz nagra film jak je wlasne gowno, zaraz beda miliony nasladowcow oczekujacych wspanialych wynikow.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71845


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6754 : 2013-09-12, 14:05:39 »

 
Od takich mieszanek psuje się wzrok...
...bo się s...dalej niż widzi Laughing

Laughing Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6755 : 2013-09-12, 14:24:27 »

Najlepsze te podpisy obok, jakie to zrodla witamin te zielska.

Ale wiekszosc osob to lyka, bo jego wyniki za nim stoja. Takie podejscie robi duzo zlego, niech ni jakis supermistrz nagra film jak je wlasne gowno, zaraz beda miliony nasladowcow oczekujacych wspanialych wynikow.
Ale wyniki ma, nie?
Teraz pytanie:
- czy trening sobie a micha sobie,
- czy je co innego niż mówi wkoło,
- czy jednak na mądrym wege można nieźle ciągnąć i radośnie żyć?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6756 : 2013-09-12, 14:27:52 »

- czy jednak na mądrym wege można nieźle ciągnąć i radośnie żyć?

Nie dość, że można, to jeszcze się z tego niektórzy wyśmiewają!   Confused  Shocked
Znaczy - geny wiele zniosą...  Wink  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6757 : 2013-09-12, 14:32:01 »

- czy jednak na mądrym wege można nieźle ciągnąć i radośnie żyć?

Nie dość, że można, to jeszcze się z tego niektórzy wyśmiewają!   Confused  Shocked

Bo zawsze moje jest lepsze, nic dziwnego Very Happy
Ale trzeba mieć szerszy obraz sytuacji, jak mawia jeden hipokryta.
Dr powiedział: nie mieszać paliw.
I czasem tyle starczy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6758 : 2013-09-12, 14:34:13 »

A "cukier krzepi" i "fruktoza jest dobra na serce"!  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6759 : 2013-09-12, 14:42:17 »

Dokladnie 300g, tak zeby byc na LC  Cool Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 333 334 335 336 337 [338] 339 340 341 342 343 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.065 sekund z 19 zapytaniami.