forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-27, 19:48:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
664202 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 368 369 370 371 372 [373] 374 375 376 377 378 ... 635 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3580550 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17461


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7440 : 2014-03-23, 12:28:06 »

...(RafałS- ponoć nadaje się do wypatrywania gwiazd Wink oczywiście na niebie Laughing)
...
Maja stara ruskaja, dziesięciajaxpięćdziesięciaja pozwala na wgapianie się w wiele spraw niebieńskich nade mną. Poczciwa to optyka z tego co sobie wypatrzałem.  Smile
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7441 : 2014-03-23, 12:55:06 »

Foruma trzeba czytać w całości aby sie połapać o co biega. Wink
Laughing Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7442 : 2014-03-23, 12:58:19 »

Iść do piwnicy szukać moich butków biegowych, czy jeszcze się wstrzymać?  Rolling Eyes
Jak się wstrzymam, to może zlecieć do czerwca!  Shocked
I co tu robić?  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7443 : 2014-03-23, 12:58:45 »

Bo to jest poczciwa optyka. Very Happy Znaczy, rusakaja. Very Happy
Przypadek zdecydował o mej, jakże nieodpowiedzialnej w tak z trudem nam wmawianych trudnych czasach, decyzji. Wink

Do poniższego. Smile

...(RafałS- ponoć nadaje się do wypatrywania gwiazd Wink oczywiście na niebie Laughing)
...
Maja stara ruskaja, dziesięciajaxpięćdziesięciaja pozwala na wgapianie się w wiele spraw niebieńskich nade mną. Poczciwa to optyka z tego co sobie wypatrzałem.  Smile
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7444 : 2014-03-23, 12:59:31 »

Iść do piwnicy szukać moich butków biegowych, czy jeszcze się wstrzymać?  Rolling Eyes
Jak się wstrzymam, to może zlecieć do czerwca!  Shocked
I co tu robić?  Rolling Eyes Wink

... cucurucucu... Wink Laughing Laughing Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71196


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7445 : 2014-03-23, 13:00:54 »

Iść do piwnicy szukać moich butków biegowych, czy jeszcze się wstrzymać?  Rolling Eyes
Jak się wstrzymam, to może zlecieć do czerwca!  Shocked
I co tu robić?  Rolling Eyes Wink

Jeśli nie wiesz czy iść to biegaj... Very Happy Lepiej już zaczynać, bo potem będzie za gorąco, albo cuś... Cool
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17461


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7446 : 2014-03-23, 13:17:11 »

Bo to jest poczciwa optyka...
Da, jasnaja. Nocą uwidzisz.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7447 : 2014-03-23, 13:20:48 »

Iść do piwnicy szukać moich butków biegowych, czy jeszcze się wstrzymać?  Rolling Eyes
Jak się wstrzymam, to może zlecieć do czerwca!  Shocked
I co tu robić?  Rolling Eyes Wink

Jeśli nie wiesz czy iść to biegaj... Very Happy Lepiej już zaczynać, bo potem będzie za gorąco, albo cuś... Cool
Eee tam, jak werwy nie ma, to lepiej o atlasie pomyśleć i wioślarzu ze dwa-trzy razy w tygodniu.
Wystarczy, żeby gieny odpowiednio ustawić Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56296


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7448 : 2014-03-23, 13:38:23 »

Ja się jeszcze wstrzymuję, bo jak wpadnę w rytm, to nie lubię przerywać. Wink
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7449 : 2014-03-23, 13:56:10 »

Haha u mnie na osiedlu też nie lubią przerywać i w czasie opadów śniegu takie białe bałwany biegały przy jeziorku Wink trza twardym być.   Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56296


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7450 : 2014-03-23, 14:01:51 »

Lepiej nie ryzykować jeszcze się przeziębię i znów przerwa. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7451 : 2014-03-23, 15:49:52 »

Bo to jest poczciwa optyka...
Da, jasnaja. Nocą uwidzisz.  Laughing
Ach! Te rarytasy z demobilu, do hełmofonu przypięte dla niepoznaki. Wink Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17461


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7452 : 2014-03-23, 16:17:48 »

Żadne takie! Od nowości posiadam, z dzieciństwa przetransportowałem sobie.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7453 : 2014-03-23, 16:22:57 »

Żadne takie! Od nowości posiadam, z dzieciństwa przetransportowałem sobie.  Cool

Znaczy, kontrabanda. Wink Wink Wink
Chyba że chodzi o "transport wspomnień"- ale to moja "przypadłość", bowiem sobie bazarowe noktowizory przypadkowo przypomniałem, a było tego, że ho, ho. Laughing Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17461


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7454 : 2014-03-23, 16:27:12 »

Tajemnica. Kapnę jednak iż droga dość długa i wiodła przez czwarty wymiar.  Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7455 : 2014-03-23, 16:37:51 »

Będę wobec tego bardzo dyskretny i bardzo ostrożny... . Cool
Ach tak, manipulowałeś coś przy uczuciach. Wink
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17461


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7456 : 2014-03-23, 17:03:26 »

Czy ja wiem, czy i manipulowałem? Po prostu darowanemu prezentowi nie ma co zanadto w zęby zaglądywać bo budzą się niestworzone historie, właśnie stworzone.  Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7457 : 2014-03-23, 17:23:34 »

E tam, zwykle scenariusze tak się pisze i ludzie to akceptują. Wink Laughing
Koniec śledztwa, tyle zrozumiałem. Laughing Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7458 : 2014-03-28, 12:07:38 »

Kruki, myszołowy i sójki.
Dobra organizacja czasu to cecha, ani wada, ani zaleta. Very Happy AA Laughing
Zaopatrzony w protezę- zwaną przekornie luśnią(choć to wszak też proteza jest Wink) oraz "maniję szpiegowanija", korzystając z obecności słońca, wyruszyłem dosyć wcześnie na podchody.
W zasadzie opowieść mógłbym streścić w tych słowach: To jest trójca cwaniaków, ale kolejna "manija pisanija" mi na to nie pozwala. Ba! Nie będzie tego jednak dużo, choć może w jakim miesięczniku..., ponieważ jeszcze inna "manija trollowanija" nie pozwala mi zbytnio rozpychać ram naszego Forum. Very Happy
Luśnia "wypatrzyła" gniazda zarówno kruków, jak i myszołowów. Zupełnie przy okazji zidentyfikowała też drugą parę myszołowów(gniazdo jeszcze nie odnalezione), które tym razem, nawoływały się dźwiękami, które opisałbym jako przeciągłe "kijaaaa", podejrzewam jednak, że to głoś chwilowy- coś im się prawdopodobnie popsuło ( Wink).
  Kruki. Ich zachowanie wprowadziło mnie w błąd, ponieważ najbardziej hałaśliwie zachowywały się w pobliży gniazda "pozorowanego". Hałasowały, latały mi nad głową za każdym razem, gdy przechodziłem w pobliżu grupy drzew, wśród których wypatrzyłem pierwsze gniazdo. Tymczasem przypadek sprawił, że odkryłem drugie gniazdo, znacznie większe i w dodatku z zawartością- jak nic las wzbogacił się o kolejną parę, założyłem. Kolejne fakty tego nie potwierdziły, para jest - na chwilę obecną- tylko jedna. W pobliżu mniejszego gniazda, gdy kruków przy nim nie było(ani razu w nim!) wyparzyłem ptaszka o żółto-białym podbrzuszu(większy od sikorki), którego identyfikację poczynię później, by upewnić się czy przypadkiem luśnia coś fałszuje(obserwacje prowadziłem patrząc "pod słońce"), albo mój organ, odpowiedzialny za rozpoznawanie kolorów, o miażdżycę się przypadkiem oparł Wink. Jedno gniazdo jest oddalone od drugiego o około 2km, oczywiście goniąc po ścieżkach.
- Dziś właśnie kruki pyskowały mi zgodnie przy "atrapie", więc niewiele myśląc( Cool)... luuu, pogalopowałem do właściwego gniazda- było puste.
Inna sugestia, to gonitwa w przeciwnym kierunku, oczywiście innego dnia, tylko po to, żeby policzyć umiejętnie do dwóch- jeden dziób w gnieździe, to drugi w pobliżu niby-gniazda. Cwaniaki.
Trzecia sugestia, to gniazdo myszołowów oddalone jest od gniazda właściwego kruków o około 1.7km, pokrętnie to licząc i o około 250m od "podróbki". Założyłem, że tak blisko siebie nie zechcą wychowywać młodych, jeżeli uda im się ich dochować.
Gra trwa. Very Happy
   Myszołowy. Przypuszczałem, że będę miał znacznie trudniejsze zadanie niż przy ganianiu kruków, tymczasem stało się odwrotnie, właśnie za sprawą "czarno upierzonych cwaniaków". Very Happy Gniazdo jest największe z wyparzonych, choć podobnie ocienione. To dla mnie znaczy, że słońce nie ma szans oświetlić gniazd inaczej, jak po przez gałęzie, a przez to moje podglądactwo jest utrudnione. Przy okazji wypatrzyłem na wierzchołkach sosen pasożyta, tak chętnie zapraszanego do ludzkich mieszkań w charakterze gwaranta ich "dobrobytu"(czarna kropa)- jemiołę. Do tej chwili żyłem w przekonaniu, że to pasożyt drzew liściastych. Prawdopodobnie jego "drogę na szczyt" zapewniają właśnie ptaki, nie wiatr- hmm... roślino- lub wszystkożerne ptaki.
   Sójki. Przy takim kołtunie myśli naśladowczych nie ma co się dziwić, że mają problemy w podróżowaniu. Gdy są we własnym gronie pyskują sobie we wszystkich poznanych językach świata- nic nie rozumiem. Very Happy

O krukach- ponoć najinteligentniejszych ptakach naszego globu- dowiedziałem się tyle, że dokonam ich oceny. Cool

To są po prostu znacznie przerośnięte, bo wszystkożerne wróble, w dodatku poprzebierane w... te... no... chałaty, togi, czy sutanny wreszcie razem wzięte. O!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7459 : 2014-03-29, 15:01:06 »

Uff. Kręcą mną jak tylko chcą. Very Happy
Od ranka ganiam wte i wewte. Widzę jeden dziób w oryginalnym gnieździe, no to ... luuu  ... 2km po ścieżkach i co słyszę- "drugi dziób" przy atrapie się ze mnie wyśmiewa. Tak? Zaś 2km z powrotem i co? "Pierwszy dziób" cichutki taki, ani piśnie. Jaja sobie robią. Wink Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 368 369 370 371 372 [373] 374 375 376 377 378 ... 635 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 17 zapytaniami.