forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-05, 16:29:49

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
668230 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 343 344 345 346 347 [348] 349 350 351 352 353 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3739150 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6940 : 2013-10-07, 05:26:46 »

Czerwona się należy... Inni czytają to Forum i jak nas odbierają? Niby DO ma wpływać na intelekt... Rolling Eyes Albo to nie działa (przynajmniej nie u wszystkich) albo Radzio nie jest na DO. Przecież to co on wypisuje nie jest normalne, ani przyzwoite, ani kulturalne. Ośmiesza to Forum i DO... Confused
Zbyt surowaś Very Happy
Trener mój do wyższych celów stworzony, jakiś tam kolokwializm nie robi dramatu.
Na żółtą się można jednak zgodzić Laughing

Jestem pewna, że jego wulgaryzm nie tylko mi przeszkadza... I to jest nie tylko wulgaryzm, ale i straszna złośliwość oraz bezsensowny bełkot... Confused
Tak, Reniu mnie też to przeszkadza. Rozumiem , że w stosunku do mężczyzn te posty są zabawne natomiast w stosunku do kobiet obraźliwe.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6941 : 2013-10-07, 05:32:46 »

Czerwona się należy... Inni czytają to Forum i jak nas odbierają? Niby DO ma wpływać na intelekt... Rolling Eyes Albo to nie działa (przynajmniej nie u wszystkich) albo Radzio nie jest na DO. Przecież to co on wypisuje nie jest normalne, ani przyzwoite, ani kulturalne. Ośmiesza to Forum i DO... Confused
Zbyt surowaś Very Happy
Ale ten bełkot czasem się piękną symfonią okazuje.
Czasem.
Cyce , pierdnąłem, zesrałem. Po prostu fajnie jest. Swojsko.Piękna symfonia.
DO/ŻO rządzi.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6942 : 2013-10-07, 07:22:24 »

Czerwona się należy... Inni czytają to Forum i jak nas odbierają? Niby DO ma wpływać na intelekt... Rolling Eyes Albo to nie działa (przynajmniej nie u wszystkich) albo Radzio nie jest na DO. Przecież to co on wypisuje nie jest normalne, ani przyzwoite, ani kulturalne. Ośmiesza to Forum i DO... Confused
Zbyt surowaś Very Happy
Trener mój do wyższych celów stworzony, jakiś tam kolokwializm nie robi dramatu.
Na żółtą się można jednak zgodzić Laughing
Hm, Twój trener? Shocked
Ojoj Shocked
Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6943 : 2013-10-07, 07:26:23 »

Czerwona się należy... Inni czytają to Forum i jak nas odbierają? Niby DO ma wpływać na intelekt... Rolling Eyes Albo to nie działa (przynajmniej nie u wszystkich) albo Radzio nie jest na DO. Przecież to co on wypisuje nie jest normalne, ani przyzwoite, ani kulturalne. Ośmiesza to Forum i DO... Confused
Zbyt surowaś Very Happy
Ale ten bełkot czasem się piękną symfonią okazuje.
Czasem.
Cyce , pierdnąłem, zesrałem. Po prostu fajnie jest. Swojsko.Piękna symfonia.
DO/ŻO rządzi.
To tylko słowa.
Wcale ich tak dużo znowu nie pisze.
Jak przestanie w ogóle, to nawet nik nie zauważy Very Happy
Czepiacie się słówek i chłopaka Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6944 : 2013-10-07, 07:54:17 »

A nie należy mu się? I tak długo Admin jest cierpliwy... Confused

Zawoalowanym podżegaczom stanowcze, acz delikatne NIE. Very Happy
A i tak jest postęp, że już nie na priv. Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6945 : 2013-10-07, 08:05:15 »

Jesteś durny...Na priv pisałam ze 4 lata temu i to tylko o sprawach Forum. Ty mi prywatne gorzkie żale wylewałeś. A teraz piszesz jakbym na Ciebie leciała albo co... Shocked Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6946 : 2013-10-07, 08:12:08 »

Poprosiłaś, żebym Twoje privy uszanował i nic nigdy o nich nie wspominał, więc milczę. A Ty co- można taka? Laughing
Od Ciebie nauczyłem się jednak, żeby nigdy nie mówić nigdy. Cool A za Twą pomoc publicznie podziękowałem, ale to nie jest
d o ż y w o c i e. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6947 : 2013-10-07, 08:17:05 »

Gupi jesteś.
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6948 : 2013-10-07, 08:18:19 »

Starszych nieco od Ciebie nauczycieli mam. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6949 : 2013-10-07, 08:24:20 »

Poprosiłaś, żebym Twoje privy uszanował i nic nigdy o nich nie wspominał, więc milczę. A Ty co- można taka? Laughing
Od Ciebie nauczyłem się jednak, żeby nigdy nie mówić nigdy. Cool A za Twą pomoc publicznie podziękowałem, ale to nie jest
d o ż y w o c i e. Very Happy

Radzio pokaż te nasze prywatne rozmowy a nie strasz nimi. OK?
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6950 : 2013-10-07, 09:39:14 »

To tylko słowa.
Wcale ich tak dużo znowu nie pisze.
Jak przestanie w ogóle, to nawet nik nie zauważy Very Happy
Czepiacie się słówek i chłopaka Confused
Gavroche napiszę Ci tak. Słowa mają wielką moc. Potrafią góry przenosić i razić boleśnie. Słowa to myśli ubrane.

Jeśli piszesz z kimś miło, nie napastliwie i czujesz się w rozmowie z nim bezpiecznie i w miarę komfortowo i nagle .... ni z gruszki ni z pietruszki ten ktoś Ci wali między oczy szpilę i nazywa złośliwie a jeszcze wplątuje w to Twoje dziecko to jak reagujesz?
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56894


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6951 : 2013-10-07, 09:43:32 »

No ale jesteśmy wszyscy tutaj dorośli i potrafimy sobie poradzić z takimi "problemami", a nie zaraz Admin zrób coś, bo mi to nie odpowiada?  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6952 : 2013-10-07, 09:45:51 »

No ale jesteśmy wszyscy tutaj dorośli i potrafimy sobie poradzić z takimi "problemami", a nie zaraz Admin zrób coś, bo mi to nie odpowiada?  Very Happy
No, każdy właśnie radzi sobie na swój sposób i każdy także ma prawo do obrony. Tak?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6953 : 2013-10-07, 09:49:40 »

To tylko słowa.
Wcale ich tak dużo znowu nie pisze.
Jak przestanie w ogóle, to nawet nik nie zauważy Very Happy
Czepiacie się słówek i chłopaka Confused
Gavroche napiszę Ci tak. Słowa mają wielką moc. Potrafią góry przenosić i razić boleśnie. Słowa to myśli ubrane.

Jeśli piszesz z kimś miło, nie napastliwie i czujesz się w rozmowie z nim bezpiecznie i w miarę komfortowo i nagle .... ni z gruszki ni z pietruszki ten ktoś Ci wali między oczy szpilę i nazywa złośliwie a jeszcze wplątuje w to Twoje dziecko to jak reagujesz?
To trudne sytuacje, nie wiem, ja sobie radzę(Radzię).
Ale jak rodzinę, to już niehonorowo...
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6954 : 2013-10-07, 09:50:40 »

To tylko słowa.
Wcale ich tak dużo znowu nie pisze.
Jak przestanie w ogóle, to nawet nik nie zauważy Very Happy
Czepiacie się słówek i chłopaka Confused
Gavroche napiszę Ci tak. Słowa mają wielką moc. Potrafią góry przenosić i razić boleśnie. Słowa to myśli ubrane.

Jeśli piszesz z kimś miło, nie napastliwie i czujesz się w rozmowie z nim bezpiecznie i w miarę komfortowo i nagle .... ni z gruszki ni z pietruszki ten ktoś Ci wali między oczy szpilę i nazywa złośliwie a jeszcze wplątuje w to Twoje dziecko to jak reagujesz?
To trudne sytuacje, nie wiem, ja sobie radzę(Radzię).
Ale jak rodzinę, to już niehonorowo...
Właśnie.
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56894


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6955 : 2013-10-07, 09:54:15 »

No, każdy właśnie radzi sobie na swój sposób i każdy także ma prawo do obrony. Tak?

No tak, ale lepiej poradzić sobie samemu niż liczyć na kogoś. Nie bierz wszystkiego tak mocno do siebie, a tym bardziej w internecie, bo tylko niepotrzebnie cierpisz, a jesteś bardzo fajną dziewczyną - no i metalową w dodatku!  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6956 : 2013-10-07, 09:56:51 »

No ale jesteśmy wszyscy tutaj dorośli i potrafimy sobie poradzić z takimi "problemami", a nie zaraz Admin zrób coś, bo mi to nie odpowiada?  Very Happy

Blackend nie zgadzam się z Tobą. To jest nieważne jak sobie radzimy z takimi problemami. Każdy z nas ma własne realne życie i nie rozpacza z powodu głupich uwag na Forum. Ale jak to rzutuje na wizerunek naszego Forum? Jak ktoś to czyta z zewnątrz, to na pewno nie widzi tutaj tej "prawidłowej czynności umysłu". Raczej przestraszy się tej Diety Optymalnej.... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6957 : 2013-10-07, 09:58:51 »

Właśnie, właśnie!  Very Happy
Ale z drugiej strony to tylko wuwuwu...  Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6958 : 2013-10-07, 09:59:14 »

No, każdy właśnie radzi sobie na swój sposób i każdy także ma prawo do obrony. Tak?

No tak, ale lepiej poradzić sobie samemu niż liczyć na kogoś. Nie bierz wszystkiego tak mocno do siebie, a tym bardziej w internecie, bo tylko niepotrzebnie cierpisz, a jesteś bardzo fajną dziewczyną - no i metalową w dodatku!  Very Happy
Blackend ja z tym problemu nie mam. Dziękuje za wsparcie , niemniej nie cierpię. Nie bardzo widzę powód do "cierpienia". To tylko Internet. Dlaczego to tak odbierasz?
Zupełnie mnie nie zrozumiałeś. Ja tylko rozważam pewne przypadki a , że nie pozwalam siebie obrażać to już inna sprawa. Na kogo pomoc ja liczę? Nie zupełnie Cie nie rozumiem? Shocked
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #6959 : 2013-10-07, 10:01:47 »

Właśnie, właśnie!  Very Happy
Ale z drugiej strony to tylko wuwuwu...  Wink

Nie chcesz, żeby to Forum wyglądało jako tako? Żeby chociaż nie odstraszało ludzi?
Zapisane

Strony: 1 ... 343 344 345 346 347 [348] 349 350 351 352 353 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 20 zapytaniami.