forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-05, 15:25:55

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
668228 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 347 348 349 350 351 [352] 353 354 355 356 357 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3739085 razy)
administ
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7020 : 2013-10-09, 13:20:20 »

Ostra niewydolność sercowo-naczyniowa - klasyczna reakcja zajęcy i saren na gonienie!
Czyli przyczyną śmierci było żywienie pastwiskowe - coś jakby 5*wio albo klasyczny wegetarianizm.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7021 : 2013-10-09, 13:24:46 »

Ostra niewydolność sercowo-naczyniowa - klasyczna reakcja zajęcy i saren na gonienie!
Czyli przyczyną śmierci było żywienie pastwiskowe - coś jakby 5*wio albo klasyczny wegetarianizm.  Cool
To prawda, znana nawet u domowych królików i świnek morskich w reakcji np. na atak(realny lub nie)psa...
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25603

pindżar ryskow wyszy


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7022 : 2013-10-09, 13:35:42 »

I to tylko 10 km...ciekawe czy trenowal czy pobiegl ot tak, na afere.
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7023 : 2013-10-09, 13:40:24 »

Biegl pewnie dla zdrowia ...
i nie dobiegl  Confused
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56892


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7024 : 2013-10-09, 15:34:42 »

Bo sport jest dla zdrowych, a nie chorych. Widuje czasami otyłych biegaczy i żal mi ich, bo tylko stawy sobie niepotrzebnie niszczą.  Sad
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71941


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7025 : 2013-10-09, 15:53:35 »

Biegl pewnie dla zdrowia ...
i nie dobiegl  Confused

Ponoć dobiegł... Very Happy Cool
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7026 : 2013-10-10, 07:03:00 »

Ostra niewydolność sercowo-naczyniowa - klasyczna reakcja zajęcy i saren na gonienie!
Czyli przyczyną śmierci było żywienie pastwiskowe - coś jakby 5*wio albo klasyczny wegetarianizm.  Cool

Wasza cywilizacja ginie, a nam tylko te... no... sarny i dziczki w głowach. O! Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7027 : 2013-10-10, 07:04:48 »

Ostra niewydolność sercowo-naczyniowa - klasyczna reakcja zajęcy i saren na gonienie!
Czyli przyczyną śmierci było żywienie pastwiskowe - coś jakby 5*wio albo klasyczny wegetarianizm.  Cool

Wasza cywilizacja ginie, a nam tylko te... no... sarny i dziczki w głowach. O! Wink
Pal sześć, cywilizację Very Happy
Nie było nas był las...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7028 : 2013-10-10, 07:07:31 »

Pięknie dziś- cicho w lesie, sarny zaczęły mnie ignorować. 4m i ...nic. Very Happy
Bowiem boso, to bosko. Wink Po wodzie jednak łaził nie będę- mam rozum. Laughing
A ten, no, budyń Ci nie wychodzi między palcami? Very Happy

A wirtualny Las to znasz Ty, mój PLUmciu? Lepszy niż te Kampinowskie, czy Kabackie mokradła. Laughing


A za poniższe... kochany przeze mnie jesteś. (Taa, dla Ciebie powyższe) Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7029 : 2013-10-10, 07:09:24 »

Ileż razy można przebaczać? Shocked
A nie wiem.
Każdy ma inną tolerancję...

Najbardziej tutaj się liczy tolerancja Admina.  Rolling Eyes

Mądrość - zauważę. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7030 : 2013-10-10, 07:12:49 »

Ileż razy można przebaczać? Shocked

Stale dopóty, dopóki to ludzki- jak sama kilka postów dalej sama stwierdzisz- odruch ma ma być. Very Happy
Ludzki to on będzie, gdy Ludzi naprzeciw siebie, na przykład przy ognisku, zobaczę. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7031 : 2013-10-10, 07:13:16 »

Pięknie dziś- cicho w lesie, sarny zaczęły mnie ignorować. 4m i ...nic. Very Happy
Bowiem boso, to bosko. Wink Po wodzie jednak łaził nie będę- mam rozum. Laughing
A ten, no, budyń Ci nie wychodzi między palcami? Very Happy

A wirtualny Las to znasz Ty, mój PLUmciu? Lepszy niż te Kampinowskie, czy Kabackie mokradła. Laughing


A za poniższe... kochany przeze mnie jesteś. (Taa, dla Ciebie powyższe) Very Happy
Wirtualnego nie.
Rzaholecki znam i Siedmiomilowy...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7032 : 2013-10-10, 07:20:25 »

Najbardziej tutaj się liczy tolerancja Admina.  Rolling Eyes

I to jest najwłaściwsze podsumowanie, bo to nie nasze forum.  Very Happy

To jest Forum mojego Przyjaciela i Szefu doskonale o tym wie i pełni funkcję P/o. Mój Przyjaciel jest na zasłużonej emeryturze, a nie został ubezwłasnowolniony. Very Happy
(Tu można by zaryzykować, ale po co Wink- jakiś ładny fiatuszek z rozśpiewanego, eleganckiego, angielskiego bukietu, tak chętnie słuchanego dla zrównoważenia rozchybotania emocjonalnego- na przykład Smile)
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7033 : 2013-10-10, 07:21:37 »

Pięknie dziś- cicho w lesie, sarny zaczęły mnie ignorować. 4m i ...nic. Very Happy
Bowiem boso, to bosko. Wink Po wodzie jednak łaził nie będę- mam rozum. Laughing
A ten, no, budyń Ci nie wychodzi między palcami? Very Happy

A wirtualny Las to znasz Ty, mój PLUmciu? Lepszy niż te Kampinowskie, czy Kabackie mokradła. Laughing


A za poniższe... kochany przeze mnie jesteś. (Taa, dla Ciebie powyższe) Very Happy
Wirtualnego nie.
Rzaholecki znam i Siedmiomilowy...

Pytanko było, czy znasz. Piszesz nie znam, a potem wymieniasz. Rujnujesz mnie Serce moje. Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7034 : 2013-10-10, 07:22:49 »

Pięknie dziś- cicho w lesie, sarny zaczęły mnie ignorować. 4m i ...nic. Very Happy
Bowiem boso, to bosko. Wink Po wodzie jednak łaził nie będę- mam rozum. Laughing
A ten, no, budyń Ci nie wychodzi między palcami? Very Happy

A wirtualny Las to znasz Ty, mój PLUmciu? Lepszy niż te Kampinowskie, czy Kabackie mokradła. Laughing


A za poniższe... kochany przeze mnie jesteś. (Taa, dla Ciebie powyższe) Very Happy
Wirtualnego nie.
Rzaholecki znam i Siedmiomilowy...

Pytanko było, czy znasz. Piszesz nie znam, a potem wymieniasz. Rujnujesz mnie Serce moje. Smile
Dasz radę, trenerze Very Happy
Nie takie rzeczy przed Tobą...
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7035 : 2013-10-10, 07:23:12 »

Właśnie, właśnie!  Very Happy
Ale z drugiej strony to tylko wuwuwu...  Wink
Jasne , życie codzienne dostarcza nam duuużo emocji, ale.... mimo, że to tylko Internet to ile czasu już tu spędzamy ze sobą? I czy naprawdę nie należy się liczyć z innymi , bo to tylko wuwuwu? Rolling Eyes

Trochę kultury i wzajemnego szacunku powinno być przestrzegane nawet na www...
Bez dwóch zdań.
Radzio też się zgodzi, jak mniemam.
Gavroche dobrze, że dodałeś mniemam, bo każdy niech odpowiada za siebie. Wink
Każdy się z tym zgodzi Very Happy
Więc Radzio też.

To Twoja, samozwańcza póki co, decyzja. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7036 : 2013-10-10, 07:24:21 »

Och widze, ze klimat jak na DD sie zrobil  Laughing No prawie jak w domu Very Happy Kto robi aktualnie za edyte a kto za adasia?

Tęsknisz. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7037 : 2013-10-10, 07:24:41 »

Do śmietnika. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7038 : 2013-10-10, 07:33:43 »

To tylko słowa.
Wcale ich tak dużo znowu nie pisze.
Jak przestanie w ogóle, to nawet nik nie zauważy Very Happy
Czepiacie się słówek i chłopaka Confused
Gavroche napiszę Ci tak. Słowa mają wielką moc. Potrafią góry przenosić i razić boleśnie. Słowa to myśli ubrane.

Jeśli piszesz z kimś miło, nie napastliwie i czujesz się w rozmowie z nim bezpiecznie i w miarę komfortowo i nagle .... ni z gruszki ni z pietruszki ten ktoś Ci wali między oczy szpilę i nazywa złośliwie a jeszcze wplątuje w to Twoje dziecko to jak reagujesz?

W lustro spójrz, ale nie w to zawoalowane. W moje, te z tyłu. Smile
Zaryzykuj, być może znów poczujesz się i komfortowo i bezpiecznie... kilka lat temu proponowałem spotkanie, zdawało mi się- nadzieja była, że z zupełnie zdrową osobą, gdyż sam nie domagałem. A teraz, teraz jestem zdrów! A dla Ciebie mam tylko lustro- to i tak więcej niż mnie stać. Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #7039 : 2013-10-10, 07:37:25 »

Poprosiłaś, żebym Twoje privy uszanował i nic nigdy o nich nie wspominał, więc milczę. A Ty co- można taka? Laughing
Od Ciebie nauczyłem się jednak, żeby nigdy nie mówić nigdy. Cool A za Twą pomoc publicznie podziękowałem, ale to nie jest
d o ż y w o c i e. Very Happy

Radzio pokaż te nasze prywatne rozmowy a nie strasz nimi. OK?

OK! Very Happy  Kobiecie trudno odmówić, kiedy grzecznie prosi. Ale zanim się upokorzę- napisz, gdzie ja o naszych privach wspominam. Shocked

No! Napisz to, albo zastanów się na drugi i trzeci i czwarty i Reinkarnowany raz,  zanim Szefowi zaczniesz donosić, te... no... karteczki- na przykład. Very Happy
To mądry facet jest! Pozwoli mi godnie odejść, albo Tobie ... drugoroczna. Neutral  Na "wuwuwu tak przecież może być. Wink
"Tam" tak łatwo nie podegnę kolan. Laughing
Zapisane
Strony: 1 ... 347 348 349 350 351 [352] 353 354 355 356 357 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 20 zapytaniami.