forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 14:35:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
668248 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3744336 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #680 : 2009-05-08, 20:30:04 »

Biegne ci ja sobie moją leśną ścieżką, nie wadze nikomu, powoli zwiększam inteligencję Wink
a tu nagle dzik  Shocked oglądam się za siebie i wychodzi mi, że patrzy na mnie  Shocked
Na dodatek zapałał do mnie nagle wielką przyjaźnią i wyraźnie chciał sie ze mną obwąchać, ale ja juz byłem po 9km i wolałem nie testować jego progu tolerancji zapachowej - więc w nogi. Miałem juz wcześniej spotkania 3 stopnia z dzikami i zawsze uciekały na mój widok - prawie uwierzyłem, że boją się aby nie wylądować u mnie na talerzu  Laughing Tym razem role się odwróciły. Nawet nie przypuszczałem, że potrafie tak szybko biegać Wink i żeby to było przynajmniej na finiszu aby inni mogli mnie podziwiać Smile, ale nie - gadzina jedna wstydliwy jakiś czy co? I chciał się pobawić w środku lasu kiedy nikt nie widział!
Pewnie miałem swoją życiówkę (biegliśmy razem dobre kilkadziesiąt metrów), a akurat nie mierzyłem dziś czasu. Czy ja nie mam życiowego pecha?  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71948


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #681 : 2009-05-08, 20:46:22 »

Nie chciałabym być w "Twojej skórze" Laughing
Zapisane

_flo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #682 : 2009-05-08, 20:58:51 »

Na dodatek zapałał do mnie nagle wielką przyjaźnią...

najwyrazniej wieprzowinka lubi Cie tak bardzo, jak bardzo Ty (i nietylko Ty) ją
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #683 : 2009-05-08, 21:02:00 »

Na dodatek zapałał do mnie nagle wielką przyjaźnią...

najwyrazniej wieprzowinka lubi Cie tak bardzo, jak bardzo Ty (i nietylko Ty) ją

 Very Happy trafne spostrzeżenie, dziczek wyczuł swojego.... Very Happy Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #684 : 2009-05-08, 21:05:47 »

czy to prawda, że ludzie bardziej wytrenowani magazynują znacznie więcej glikogenu niz nie trenujący?

kto czuje się na siłach by to wytłumaczyć?

admin proszę wystukaj z klawiaturki kilka zdań na ten temat. pliss  Smile
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #685 : 2009-05-08, 21:19:34 »

najwyrazniej wieprzowinka lubi Cie tak bardzo

no ale żeby uciekać przed świnią?
Może jaki paralizator kupie? Te kanadyjskie ponoc są dobre  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71948


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #686 : 2009-05-08, 21:36:56 »

Jakbyś miał taki kanadyjski paralizator, to populacja dzików w naszym kraju byłaby poważnie zagrożona. Confused Ale wieprzowiny już byś kupować nie musiał. Very Happy
Zapisane

Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #687 : 2009-05-08, 22:00:42 »

No tak - masz rację
Ale ścieżki nie zmienie! Wink
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #688 : 2009-05-08, 22:09:52 »

Nieźle się ubawiłem na tym wątku. Smile Wybacz black&, ale to musiało wyglądać przekomicznie -- jak sobie to wyobrażam, to współczuję Ci, ale przez łzy śmiechu. Smile Może to był tylko taki pastowany jak w ,,Nie ma mocnych'', hm? Wink
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #689 : 2009-05-08, 22:32:32 »

Biegne ci ja sobie moją letśną ścieżką, nie wadze nikomu, powoli zwiększam inteligencję Wink
a tu nagle dzik Shocked .............

ha,ha,ha - masz świetne pióro do pisania Smile

Cytuj
Czy ja nie mam życiowego pecha?

Na pewno NIE Wink   
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #690 : 2009-05-08, 23:05:49 »

Mam pytanie:
czy 3 godziny plywania mozna porownac do 3-ech godzin biegania?
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #691 : 2009-05-08, 23:12:50 »

to pewnie zalezy od szbkosci/stylu, ale jak dla mnie osobiscie plywanie jest duzo bardziej obciazajace
jednym slowem, jestes adampio w niesamowitej formie
Zapisane
_flo
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #692 : 2009-05-08, 23:17:41 »

Czy ja nie mam życiowego pecha?  Laughing

powiedzialabym, ze spotkala Cie mila przygoda... las, wiosna, dzik... nie jest zle. mojego kumpla szczury gonily/sledzily w NY, wiec niewatpliwie dosc obrzydlliwa sprawa.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #693 : 2009-05-08, 23:46:32 »

to pewnie zalezy od szbkosci/stylu, ale jak dla mnie osobiscie plywanie jest duzo bardziej obciazajace
jednym slowem, jestes adampio w niesamowitej formie
 

To powinnas mnie spotkas 30-sci lat temu Shocked
Ale flo, nie o to mnie chodzi. Wszystkie gazety i nasze forum, w tym temacie, mowi o bieganiu. Ja plywam. Czy ma ktos jakas forme przeliczenia, porownania, diabli wiedza co, aby porownac to co ja zrobie plywajac w porownaniu z tymi co biegaja. Szlaq mnie trafia, ze nie ma miesiecznikow pod nazwa "JUZ PLYWAM" Natomista jest dziesiec innych, ktore sie nazywaja "...........biegam"

Ale MP3 do plywania sprzedaja sk.......byki w gazecie do biegania.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #694 : 2009-05-08, 23:52:27 »

Mam pytanie:
czy 3 godziny plywania mozna porownac do 3-ech godzin biegania?

Pobiegaj trzy godziny, to sam porównasz i będziesz wiedział.
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #695 : 2009-05-08, 23:58:43 »

Mam pytanie:
czy 3 godziny plywania mozna porownac do 3-ech godzin biegania?

Pobiegaj trzy godziny, to sam porównasz i będziesz wiedział.


MIchal, nie nawidzdze biegania, a nawet gdybym pobiegl te 3 godziny to ...........no wlasnie ile godzin Ty biegasz i gdzie jest Twoje tetno w tym momecie?
Ja leze w najwyzszym 136
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #696 : 2009-05-08, 23:59:44 »

... Wszystkie gazety i nasze forum, w tym temacie, mowi o bieganiu. Ja plywam. Czy ma ktos jakas forme przeliczenia, porownania, diabli wiedza co, aby porownac to co ja zrobie plywajac w porownaniu z tymi co biegaja. Szlaq mnie trafia, ze nie ma miesiecznikow pod nazwa "JUZ PLYWAM" Natomista jest dziesiec innych, ktore sie nazywaja "...........biegam"

Po co Ci jest przeliczanie, porównanie biegania z pływaniem? Czy nie robisz tego co chcesz? Czy nie to jest najważniejsze? Masz ochotę na bicie rekordów? Ja wolę pływanie, być może dlatego, że bieganie wiąże się z dyskomfortem jakim jest "pocenie się". Przy pływaniu tego nie odczuwa się. Może też wolę pływanie z racji swojego "szuwarkowego" znaku zodiaku Wink czując się jak wodnik w wodzie Laughing
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #697 : 2009-05-09, 00:55:14 »

... Wszystkie gazety i nasze forum, w tym temacie, mowi o bieganiu. Ja plywam. Czy ma ktos jakas forme przeliczenia, porownania, diabli wiedza co, aby porownac to co ja zrobie plywajac w porownaniu z tymi co biegaja. Szlaq mnie trafia, ze nie ma miesiecznikow pod nazwa "JUZ PLYWAM" Natomista jest dziesiec innych, ktore sie nazywaja "...........biegam"

Po co Ci jest przeliczanie, porównanie biegania z pływaniem? Czy nie robisz tego co chcesz? Czy nie to jest najważniejsze? Masz ochotę na bicie rekordów? Ja wolę pływanie, być może dlatego, że bieganie wiąże się z dyskomfortem jakim jest "pocenie się". Przy pływaniu tego nie odczuwa się. Może też wolę pływanie z racji swojego "szuwarkowego" znaku zodiaku Wink czując się jak wodnik w wodzie Laughing
 

Dobra Wodniku,masz racje.  Very Happy

Jasne, robie to co lubie i co mi sprawia przyjemnosc. A jezeli chodzi o rekordy.....to cale mlode zycie bazowalo na biciu rekordow, teraz, nagle mam ochote na ustanawianie nowych,"starych" ze wzgledu na wiek, rekordow. Rajcuje mnie to. Tylko tyle. Ale masz racje.

Obiecuje, ze juz nie bede pisal o rekordach. Zostawie je sobie.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #698 : 2009-05-09, 07:54:10 »

Biegajcie na betaoksydacji godzinę dzienne trzy dni pod rząd, dzień prerwy, trzy dni, dzień przerwy, trzy dni... 
Bieganie bez zakwaszenia jest naturalnym sposobem poruszania się człowieka sprzyjającym oczyszczeniu organizmu ze "śmieci" i "niedopałków", które są główną przyczyną (nie licząc proporcji BTW) wszelkich "syndromów metabolicznych" do neoplazmy włącznie.

PS
I nie ma , że "boli" - trzy dni, przerwa, trzy dni, przerwa, trzy dni... Człowiek musi znaleźć czas na umacnianie swego Człowieczeństwa.
Zapisane
Dario Ronin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #699 : 2009-05-09, 10:04:22 »

a z jakim tętnem biegać na betaoksydacji  ? 
Zapisane
Strony: 1 ... 30 31 32 33 34 [35] 36 37 38 39 40 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.