forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 12:23:05

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
668238 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3743585 razy)
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #840 : 2009-05-25, 21:07:07 »

  Very Happy Very Happy Very Happy a ja Ci mówię że blondynka to jest to....sama słodycz... Very Happy Very Happy Very Happy

ale mi słodyczy "nie wolno" za dużo Wink dlatego od lat...(pewne niedomówienie) jestem z brunetką  Cool
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #841 : 2009-05-25, 21:10:30 »

A moja kondycja, gorsza niż myślałam. Biegałam 15 minut, w tym było 10 min. szybkiego marszu, a tylko 5 minut prawdziwego biegu.

Nic się nie przejmuj, u mnie było podobnie. Smile Biegaj a kondycja wzrośnie szybciej niż się spodziewasz.

U mnie wydolność rośnie szybciej niż siła nóg, zawsze mam tak, że powietrza mi nie brakuje, serce jeszcze ma rytm jak trzeba ale nogi już nie mogą... Nie wiem czy to normalne, ale taka widocznie moja uroda, więc mało mnie to interesuje. Wink
Zapisane
Blackend
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #842 : 2009-05-25, 21:11:22 »

Najbardziej sie cieszę z "pierwszego kroku"...

Renia Smile Tylko pamietaj, że Admin wyłaczył edycje postów i... nie da sie tego cofnąć - teraz "musisz" biegać  Laughing
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #843 : 2009-05-25, 21:11:58 »

I rzeczywiście, przy owłosieniu poniżej 3 mm blondynki są ciekawsze. Wink

michał przecież to kwestia dogadania prawda?  Very Happy jeden lubi poniżej drugi powyżej, czegóż to się nie robi dla swojej najdroższej połówki ... Very Happy Very Happy

ups zdaje się że tutaj się biega Very Happy Very Happy Very Happy
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #844 : 2009-05-25, 21:13:08 »

Biegałam!  Very Happy sama ,a dzieciakom zmęczonym się nie chciało  Shocked ,zupełnie odwrotnie, niż się spodziwałam. Syn "padnięty" po meczu, córka "wykończona" po podróży. A moja kondycja, gorsza niż myślałam. Biegałam 15 minut, w tym było 10 min. szybkiego marszu, a tylko 5 minut prawdziwego biegu. O tej godzinie u nas jest sporo osób spacerujących ze spuszczonymi ze smyczy psami. Muszę poszukać lepszej trasy i kupić sobie porządne obuwie sportowe. Najbardziej sie cieszę z "pierwszego kroku", no może drugiego, w stronę zdrowia. Smile


Tak trzymaj. Teraz koniecznie kazdego dnia o minute albo dwie dluzej i za pare miesecy bedziesz juz mogla przebiec bez przerwy 45 minut. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #845 : 2009-05-25, 21:13:52 »

A moja kondycja, gorsza niż my¶lałam. Biegałam 15 minut, w tym było 10 min. szybkiego marszu, a tylko 5 minut prawdziwego biegu.

Nic się nie przejmuj, u mnie było podobnie. Smile Biegaj a kondycja wzro¶nie szybciej niż się spodziewasz.

U mnie wydolno¶ć ro¶nie szybciej niż siła nóg, zawsze mam tak, że powietrza mi nie brakuje, serce jeszcze ma rytm jak trzeba ale nogi już nie mog±... Nie wiem czy to normalne, ale taka widocznie moja uroda, więc mało mnie to interesuje. Wink
U mnie jest odwrotnie, nogi się nie męczą, ale serce szybko bije i oddech przyśpieszony, ale satysfakcja ogromna  Very Happy
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #846 : 2009-05-25, 21:15:52 »

Najbardziej sie cieszę z "pierwszego kroku"...

Renia Smile Tylko pamietaj, że Admin wyłaczył edycje postów i... nie da sie tego cofn±ć - teraz "musisz" biegać  Laughing
I o to biega.. Wink
Zapisane

Opal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #847 : 2009-05-25, 21:17:05 »

Biegałam!  Very Happy sama ,a dzieciakom zmęczonym się nie chciało  Shocked ,zupełnie odwrotnie, niż się spodziwałam. Syn "padnięty" po meczu, córka "wykończona" po podróży. A moja kondycja, gorsza niż myślałam. Biegałam 15 minut, w tym było 10 min. szybkiego marszu, a tylko 5 minut prawdziwego biegu. O tej godzinie u nas jest sporo osób spacerujących ze spuszczonymi ze smyczy psami. Muszę poszukać lepszej trasy i kupić sobie porz±dne obuwie sportowe. Najbardziej sie cieszę z "pierwszego kroku", no może drugiego, w stronę zdrowia. Smile

Renata - nie przejmuj się, byłaś rewelacyjna Smile Ja biegam jedynie do kuchni i pokonuję ten dystans w pół minuty Laughing Muszę poćwiczyć dłuższe trasy, np. do sypialni Laughing Moje kocury ciągle są szybsze ode mnie, ale ja im kiedyś pokażę. To narazie - sprawdzę trasę Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #848 : 2009-05-25, 21:18:43 »

Biegałam!  Very Happy sama ,a dzieciakom zmęczonym się nie chciało  Shocked ,zupełnie odwrotnie, niż się spodziwałam. Syn "padnięty" po meczu, córka "wykończona" po podróży. A moja kondycja, gorsza niż my¶lałam. Biegałam 15 minut, w tym było 10 min. szybkiego marszu, a tylko 5 minut prawdziwego biegu. O tej godzinie u nas jest sporo osób spaceruj±cych ze spuszczonymi ze smyczy psami. Muszę poszukać lepszej trasy i kupić sobie porz±dne obuwie sportowe. Najbardziej sie cieszę z "pierwszego kroku", no może drugiego, w stronę zdrowia. Smile


Tak trzymaj. Teraz koniecznie kazdego dnia o minute albo dwie dluzej i za pare miesecy bedziesz juz mogla przebiec bez przerwy 45 minut. Very Happy
Dzięki za pokrzepiające słowa! Wiesz, po biegu pomyślałam sobie, że pływanie jest jednak mniej męczące. Very Happy
Zapisane

michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #849 : 2009-05-25, 21:19:19 »

I rzeczywiście, przy owłosieniu poniżej 3 mm blondynki są ciekawsze. Wink

michał przecież to kwestia dogadania prawda?  Very Happy jeden lubi poniżej drugi powyżej, czegóż to się nie robi dla swojej najdroższej połówki ... Very Happy Very Happy

Pewnie że tak. Smile Poniżej 3 mm ma się zapewnioną wygodę i chłodzenie procesora. Wink
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #850 : 2009-05-25, 21:38:52 »

  Very Happy Very Happy Very Happy a ja Ci mówię że blondynka to jest to....sama słodycz... Very Happy Very Happy Very Happy

ale mi słodyczy "nie wolno" za dużo Wink dlatego od lat...(pewne niedomówienie) jestem z brunetką  Cool

gdybyś był z blondynką, nie musiałbyś się martwić o węgle, pałaszował byś tylko tłuszczyć z białeczkiem a na wieczór blondynka  Very Happy
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #851 : 2009-05-25, 22:01:50 »


Adam
ja ruchem tylko wypalam śmieci, czyli - biegam prozdrowotnie.
Jedynie bieganie działa jak statyny, pięknie stabilizując lipogram i "krzywą" cukrową - poziom przez wiele godzin zachowany bez wahań i rzutów hormonalnych. Samo zdrowie!
Nadmierny wysiłek fizyczny lub (i) krótkotrwały, ale intensywny jest szkodliwy dla zdrowia, co wielokrotnie potwierdzono w badaniach naukowych.


admin
czemu tylko bieganie stabilizuje lipidogram i działa jak statyny?  inny rodzaj ruchu nie? mam na myśli ruch nie forsowny, tylko taki  dla zdrowia, jakies ćwiczenia czy inne... może źle zrozumiałam...
proszę  Cię odpowiedz mi
Zapisane
Rudka
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #852 : 2009-05-25, 22:48:25 »

  Hulahop ,moze być zamiast biegania?
    kiedyś do autobusu dobiegałam -teraz nie pracuje ,długo buszuje
    no i powoli obrastam w sadło mimo ,że jem jakgdyby mniej . dawniej na tej ilości zeszczuplałam -teraz tyje Sad
   Tylko nie mówcie o bieganiu bo mam żylaki i zbyt duży biust przeszkadza.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #853 : 2009-05-26, 06:08:43 »

 Very Happy - jakie to trudne na początku, aby geny przestawić z "trybu siedzącego", na "tryb biegający" - sprzyjający dobrostanowi!  Very Happy
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #854 : 2009-05-26, 07:17:17 »

A ja biegam i poprawiam czas. Mąż od 1 czerwca...
Miłego dnia
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #855 : 2009-05-26, 07:48:34 »

A ja też biegam, ale na czas nie zważam, bo bieganie na czas prowadzi czasem do szkodliwego przepału...  Wink

PS
aby poprawić czas wystarczy niewielkim wysiłkiem wydłużać krok, przy tej samej częstotliwości przebierania nogami.  Very Happy
Z łatwością można w ten sposób poprawić wynik ...
Zapisane
Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2880


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #856 : 2009-05-26, 07:59:20 »

Czas kontroluję tylko dlatego, aby sprawdzić czy poprawiam kondycję. Oczywiście nadmiernie się nie forsuję i biegnę dla przyjemności.
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #857 : 2009-05-26, 09:03:16 »

czemu tylko bieganie...

Bo tylko bieganie, szpik, podroby, pieczone tłuste mięso i wino zdaje się być "uczłowieczeniem" małpich genów... Confused przed okresem pasterskim.

PS
zalężone żółtka zbyt szybko traciły na wartości biologicznej, dlatego nic o nich nie pisali... Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #858 : 2009-05-26, 09:08:58 »

Jestem cała "połamana" i jeszcze śniły mi się koszmary, że mama mi umarła i psy mnie goniły    Sad
Zapisane

admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #859 : 2009-05-26, 09:13:31 »

"renia"
to było do przewidzenia i uprzedzałem o tym. Dziś tylko kolejna lekka przebieżka może cię uratować... Bóle przejdą same po 400-500m, a jutro rano jeśli będziesz jeszcze bardziej "połamana", co jest raczej pewnikiem - dzień przerwy  Very Happy

PS
tłusto, aby mitochondria miały gotowca i może się pojawić większy smak "na słodkie". Nie wolno odmawiać, ale z umiarem, a kolejna porcja ruchu cię odkwasi!.
Jeśli bardzo "boli" - gotuj nóżki - http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=351 i pij do syta z dodatkiem żółtek i masła.
Zapisane
Strony: 1 ... 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.