forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-10-06, 12:23:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
668238 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  BIEGANIE
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 636 Do dou Drukuj
Autor Wtek: BIEGANIE  (Przeczytany 3743599 razy)
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1080 : 2009-06-07, 12:28:13 »

"viola44"
Co Ty chcesz zrobić!  Shocked
Nie wolno Ci dziś odciągać ludzi od głosowania! Jeszcze wezmą Cię za terrorystkę...  Laughing
A jutro i owszem.

admin Ty to masz głowę na karku, Very Happy Very Happy w takim razie "falujące biusty" przekładam na jutro a dzisiaj grzeczny spacerek.... Very Happy Very Happy
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1081 : 2009-06-07, 12:40:41 »

... dzisiaj grzeczny spacerek...

można zahaczyć o Lokal Wyborczy... - dla spokojności sumienia.  Cool
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1082 : 2009-06-07, 13:16:16 »

... dzisiaj grzeczny spacerek...

można zahaczyć o Lokal Wyborczy... - dla spokojności sumienia.  Cool

Co Ty tak nakłaniasz do tego głosowania? Smile
Zapisane
viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1083 : 2009-06-07, 13:24:32 »

... dzisiaj grzeczny spacerek...

można zahaczyć o Lokal Wyborczy... - dla spokojności sumienia.  Cool

jeśli chodzi o eurowybory jestem zupełnie nie przygotowana, nie miałabym pojęcia na kogo i dlaczego, przeleciało mi to wszystko koło nosa, wcześniej chodziłam do glosowania...
Zapisane
Opal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1084 : 2009-06-07, 13:49:08 »

jeśli chodzi o eurowybory jestem zupełnie nie przygotowana, nie miałabym pojęcia na kogo i dlaczego, przeleciało mi to wszystko koło nosa, wcześniej chodziłam do glosowania...

Viola postaw tylko jeden krzyżyk przy wybranym nazwisku, na jednej z dziesięciu list - inaczej szkoda zmarnować swój głos. Wy tutaj o bieganiu, stanikach, a ja w lokalu do jutra posiedzę i zaraz na 7 do pracy - to dopiero trzeba mieć kondycję Laughing
Zapisane
admin
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1085 : 2009-06-07, 14:12:31 »

Co Ty tak nakłaniasz do tego głosowania?

Bo każda extrema ma zawsze zdyscyplinowany elektorat i przy małej frekwencji, gdy nie głosują normalni ludzie, to...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1086 : 2009-06-07, 14:35:02 »

A ja pisałam egzamin z Mikrostruktur o 10-tej. A o 14-tej już testy były spawdzone i dostałam wpis-piątkę Very Happy. Ciągle mówią w szkole, że zawsze jestem "obkuta", a ja praktycznie się nie uczę. Napiszę wam jakie jedno było ciekawe pytanie: jakie małżeństwo ma większe szanse na przetrwanie; zawarte z pobudek ekonomicznych, czy uczuciowych? Jak myślicie?
PS  Bieganie działa Wink
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1087 : 2009-06-07, 15:09:05 »

A ja pisałam egzamin z Mikrostruktur o 10-tej. A o 14-tej już testy były spawdzone i dostałam wpis-piątkę Very Happy. Ciągle mówią w szkole, że zawsze jestem "obkuta", a ja praktycznie się nie uczę. Napiszę wam jakie jedno było ciekawe pytanie: jakie małżeństwo ma większe szanse na przetrwanie; zawarte z pobudek ekonomicznych, czy uczuciowych? Jak myślicie?
 PS  Bieganie działa Wink
 

Z pobudek ekonomicznych  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1088 : 2009-06-07, 15:20:22 »

Brawo!
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1089 : 2009-06-07, 15:23:04 »

Młodzież zaznaczała drugą obcję, w sumie były cztery, ale dwie pozostałe były absurdem: konieczność i namowa.
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1090 : 2009-06-07, 17:35:01 »

Młodzież zaznaczała drugą obcję, w sumie były cztery, ale dwie pozostałe były absurdem: konieczność i namowa.
 

Mlodziez nie zna jeszcze zycia. Pozniej dopiero sie okazuje, ze milosc przeminela a rachunki do zaplacenia jak sa tak sa Very Happy

Ale takie jest juz zycie. Sa kobiety, ktore wychodzac za maz za od siebie o 60 lat starszego faceta (miljonera) mowia, ze zrobily to z milosci Laughing

Nie dopowiedzialy jednak z milosci do czego, do niego czy jego kasy!!!

Milosc to dobra sprawa.......szkoda tylko, ze tak krotko trwa.
Zapisane
Mari
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1091 : 2009-06-07, 17:44:41 »

szkoda tylko, ze tak krotko trwa.

Ej! Adamie powiedziałeś coś , czego nie sprawdziłeś na własnym organizmie !  Shocked Very Happy  Wink , a to do Ciebie nie podobne  Twisted Evil.
Zapisane
michal
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1092 : 2009-06-07, 17:51:07 »

Co Ty tak nakłaniasz do tego głosowania?

Bo każda extrema ma zawsze zdyscyplinowany elektorat i przy małej frekwencji, gdy nie głosują normalni ludzie, to...  Cool

Cóż, uroki demokracji, ustroju, który jest dobry na małe, alpejskie wioski i mieściny. W kilkunastomilionowym, napakowanym troglodytatmi kraju, trzeba uprawiać takie cyrki, bo coś mogłoby się zmienić (na lepsze lub gorsze), a Polaczek zmian nie lubi. Nie biorę udziału -- w moim mieście na listach kandydaci niczym się nie różnią. W TV już słychać bezczelne głosy, że kto nie będzie głosował, nie ma później prawa komentować... a żeby ich ****, jak mawiał Zagłoba. Smile

Sa kobiety, ktore wychodzac za maz za od siebie o 60 lat starszego faceta (miljonera) mowia, ze zrobily to z milosci Laughing

Adampio, to Ty nie znasz życia. Wink Kobiety są dobre, inteligentne, mądre, zaradne, niezależne, piękne, łagodne, wykształcone, szczere, lojalne, nastawione na miłość do grobowej deski... są wysportowane, smukłe, utalentowane, zawsze gustownie ubrane, cnotliwe i przede wszystkim wierne i szlachetne -- całe zło jest winą facetów. Te szowinistyczne, męskie świnie zapłacą kiedyś za to wszystko. Wink
Zapisane
adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1093 : 2009-06-07, 17:51:12 »

szkoda tylko, ze tak krotko trwa.

Ej! Adamie powiedziałeś coś , czego nie sprawdziłeś na własnym organizmie !  Shocked Very Happy  Wink , a to do Ciebie nie podobne  Twisted Evil.


aha!!! Prosze jasniej.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1094 : 2009-06-07, 17:54:01 »

Młodzież zaznaczała drug± obcję, w sumie były cztery, ale dwie pozostałe były absurdem: konieczno¶ć i namowa.


Mlodziez nie zna jeszcze zycia. Pozniej dopiero sie okazuje, ze milosc przeminela a rachunki do zaplacenia jak sa tak sa Very Happy

Ale takie jest juz zycie. Sa kobiety, ktore wychodzac za maz za od siebie o 60 lat starszego faceta (miljonera) mowia, ze zrobily to z milosci Laughing

Nie dopowiedzialy jednak z milosci do czego, do niego czy jego kasy!!!

Milosc to dobra sprawa.......szkoda tylko, ze tak krotko trwa.
Podpisuję się pod Twoją wypowiedzią, oprócz ostatniego zdania. U nas miłość cały czas  dojrzewa ..i staje się przez to silniejsza. Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1095 : 2009-06-07, 17:59:47 »

"adampio", chyba nie piszesz o swoim małżeństwie? Mam nadzieję, że to tylko teoria, która nie musi sie sprawdzać.
Zapisane

viola44
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1096 : 2009-06-07, 19:42:17 »

zafundowałam sobie dzisiaj spacer szybkim krokiem, mam świetne buty bardzo wygodne więc mogłam sobie pozwolić na spacer dla zdrowia, rewelka, świetne samopoczucie, wygląda na to że będę kontynuować ponieważ bardzo mnie sie nadało. Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1097 : 2009-06-07, 19:48:22 »

Dzisiaj jest mokro jak .... Cool , ale i tak z biegu nie zrezygnuję  Razz
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71944


Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1098 : 2009-06-07, 19:50:47 »

"adampio", chyba nie piszesz o swoim małżeństwie? Mam nadzieję, że to tylko teoria, która nie musi sie sprawdzać.

Jeśli u was coś nie tak  Shocked to może pojedziemy jednak na ten spływ? Wink Mr. Green
Zapisane

adampio
Go


Email
Odp: BIEGANIE
« Odpowiedz #1099 : 2009-06-07, 20:26:34 »

"adampio", chyba nie piszesz o swoim małżeństwie? Mam nadzieję, że to tylko teoria, która nie musi sie sprawdzać.

Jeśli u was coś nie tak  Shocked to może pojedziemy jednak na ten spływ? Wink Mr. Green


to tylko teoria, albo teza postawiona na podstawie obserwacji swiata dookola mnie.
moje malzenstwo nalezy jak najbardziej do udanych Very Happy

splyw jak najbardziej. znalazlas ten kanal?
Zapisane
Strony: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 636 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.092 sekund z 20 zapytaniami.