forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-19, 00:38:34

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. ┼╗ycie bez ruchu nie jest ┼╝yciem. Starajmy si─Ö rusza─ç w ka┼╝dym wieku, dostosowuj─ůc rodzaj i wielko┼Ť─ç wysi┼éku do mo┼╝liwo┼Ťci naszego organizmu.
531412 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Artyku┼éy opublikowane
| | |-+  Ciekawe inicjatywy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Ciekawe inicjatywy  (Przeczytany 102557 razy)
Dasna
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 24871

Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #20 : 2013-05-30, 08:13:18 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczy┼éa, bo ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie by┼éam zdrowa i jestem, wi─Öc takiej opowie┼Ťci nie napisz─Ö. Laughing

Ja po prostu uwa┼╝am , ┼╝e DO/┼╗O to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy spos├│b od┼╝ywiania a zasady opracowa┼é i swoj─ů wiedz─ů i do┼Ťwiadczeniem udokumentowa┼é dr J.Kwa┼Ťniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, s┼éawy na idei i dorobku dr Kwa┼Ťniewskiego. Wink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #21 : 2013-05-30, 08:17:45 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczy┼éa, bo ca┼ée szcz─Ö┼Ťcie by┼éam zdrowa i jestem, wi─Öc takiej opowie┼Ťci nie napisz─Ö. Laughing

Ja po prostu uwa┼╝am , ┼╝e DO/┼╗O to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy spos├│b od┼╝ywiania a zasady opracowa┼é i swoj─ů wiedz─ů i do┼Ťwiadczeniem udokumentowa┼é dr J.Kwa┼Ťniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, s┼éawy na idei i dorobku dr Kwa┼Ťniewskiego. Wink

O to to. Gdzie tu sens, gdzie logika. Wink
renia
Hero Member
wiadomoÂci: 49616

« Odpowiedz #22 : 2013-05-30, 08:18:43 »

Ale nie tylko za artyku┼é maj─ů by─ç nagrody:

"Trzy nagrody g┼é├│wne w postaci kilkudniowej wycieczki do Szwajcarii otrzymaj─ů osoby, kt├│re przez kilka nast─Öpnych miesi─Öcy wyka┼╝─ů si─Ö aktywno┼Ťci─ů, dobrym humorem i klas─ů, a przede wszystkim Wiedz─ů z dziedziny ┼╗ywienia Optymalnego i nie tylko!"

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #23 : 2013-05-30, 08:23:43 »

Ale nie tylko za artyku┼é maj─ů by─ç nagrody:

"Trzy nagrody g┼é├│wne w postaci kilkudniowej wycieczki do Szwajcarii otrzymaj─ů osoby, kt├│re przez kilka nast─Öpnych miesi─Öcy wyka┼╝─ů si─Ö aktywno┼Ťci─ů, dobrym humorem i klas─ů, a przede wszystkim Wiedz─ů z dziedziny ┼╗ywienia Optymalnego i nie tylko!"

Znaczy, Admina "Szwajcaria"- tym sposobem- chce na kilkudniow─ů wycieczk─Ö nam├│wi─ç. Wink Laughing

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink
renia
Hero Member

« Odpowiedz #24 : 2013-05-30, 08:24:41 »

M├│w za siebie...

renia
Hero Member

« Odpowiedz #25 : 2013-05-30, 08:25:51 »

Laughing sorry, zrozumia┼éam, ┼╝e znowu mnie si─Ö czepiasz, ... Laughing Cool

Dasna
Hero Member
wiadomoÂci: 24871

« Odpowiedz #26 : 2013-05-30, 08:32:57 »

O to to. Gdzie tu sens, gdzie logika. Wink
O to to.
Jest i sens i logika, bo jest profilaktyka. Very Happy
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5421

[email protected]

« Odpowiedz #27 : 2013-05-30, 08:37:03 »

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink

Spoco, jest tu kilku, co ma zupe┼énie odmienne zdanie, bo oczekuj─ů, ┼╝e "admin" jak gooooooooooru powinien si─Ö zachowywa─ç i cudownie przez drut leczy─ç, a nie jak wy┼╝ej.
I koniecznie powa┼╝nym smutasem by─ç (albo co┼Ť w podobie... ┬áWink) i przejmowa─ç si─Ö cudzymi na ten przyk┼éad paznokciami. ┬áWink
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #28 : 2013-05-30, 08:38:51 »

Laughing sorry, zrozumiałam, że znowu mnie się czepiasz, ... Laughing Cool

Musiałbym się znowu zakochać. Laughing
(A wiadomo, postów nie da się gładziutko podretuszować. Wink)
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #29 : 2013-05-30, 08:43:10 »

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink

Spoco, jest tu kilku, co ma zupe┼énie odmienne zdanie, bo oczekuj─ů, ┼╝e "admin" jak gooooooooooru powinien si─Ö zachowywa─ç i cudownie przez drut leczy─ç, a nie jak wy┼╝ej.
I koniecznie powa┼╝nym smutasem by─ç (albo co┼Ť w podobie... ┬áWink) i przejmowa─ç si─Ö cudzymi na ten przyk┼éad paznokciami. ┬áWink

O ile się znam na Organizatorach, to ten jest z poza tego Forum. Wink Więc i komisja raczej jest tam powołana. Wink
No chyba, ┼╝e jest w┼Ťr├│d nas "farbowany Szwajcar". Wink Laughing
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5421

[email protected]

« Odpowiedz #30 : 2013-05-30, 08:52:14 »

W┼éa┼Ťnie te┼╝ si─Ö zdziwi┼éem, ┼╝e to Forum tak uhonorowane zosta┼éo, ale co tam, jako┼Ť prze┼╝yjemy kolejn─ů kontrol─Ö skarbow─ů i si─Ö wyt┼éumaczymy...┬á Wink┬á Confused
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #31 : 2013-05-30, 09:00:59 »

A pro po kontroli, takiej skarbowej. Very Happy
Komisji "wysz┼éo", ┼╝e porz─ůdnym obywatelem jestem. Cool
Rolling Eyes Mandat├│w te┼╝ nie otrzymuj─Ö.
Rolling Eyes Nie mam zarostu na klacie.
Rolling Eyes Kobietami si─Ö nie interesuj─Ö.
Rolling Eyes Osierociałe koty spraszam.
Rolling Eyes Id─Ö do lustra... Laughing
RafałS
Jr. Member
**
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 7596

« Odpowiedz #32 : 2013-05-30, 14:28:41 »

O ile się znam na Organizatorach, to ten jest z poza tego Forum. Wink Więc i komisja raczej jest tam powołana. Wink
http://youtu.be/upGkJoTi_Yk  Smile
renia
Hero Member

« Odpowiedz #33 : 2013-05-30, 19:45:23 »

Porozmawia┼éam ju┼╝ z Pani─ů Zofi─ů. Przemi┼éa Pani... Very Happy

RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #34 : 2013-05-30, 20:05:53 »

Ja te┼╝ jestem przemi┼éy raczej tylko na razie zamieszkuj─Ö wredne ┼Ťrodowisko i dlatego mog─Ö wygl─ůda─ç na gburowatego.┬á Laughing
renia
Hero Member

« Odpowiedz #35 : 2013-05-30, 20:17:43 »

Wierzę na słowo... Very Happy Ale już współtowarzysza podróży mam... Laughing Mr. Green Wink

RafałS
Jr. Member
**

« Odpowiedz #36 : 2013-05-30, 20:27:30 »

Wierzę na słowo... Very Happy Ale już współtowarzysza podróży mam... Laughing Mr. Green Wink
Co za zbieg okoliczno┼Ťci┬á Evil or Very Mad , tak si─Ö sk┼éada ┼╝e ja te┼╝.┬á Very Happy┬á Wink
renia
Hero Member

« Odpowiedz #37 : 2013-05-30, 20:36:07 »

Shocked Laughing

Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #38 : 2013-05-31, 07:07:18 »

W┼éa┼Ťnie te┼╝ si─Ö zdziwi┼éem, ┼╝e to Forum tak uhonorowane zosta┼éo, ale co tam, jako┼Ť prze┼╝yjemy kolejn─ů kontrol─Ö skarbow─ů i si─Ö wyt┼éumaczymy...┬á Wink┬á Confused

Noo, Szwajcaria to taki pono─ç bezinteresowny kraj. Nikt si─Ö nie powinien uczepi─ç. Wink Very Happy

http://youtu.be/upGkJoTi_Yk  Smile

Osobi┼Ťcie te┼╝ bym si─Ö rozejrza┼é za jakim┼Ť ... ustronnym miejscem w Alpach- na starsze lata jak znalaz┼é. Very Happy
Historia uczy, ┼╝e niejedna- zn─Ökana wojenn─ů zawieruch─ů, dusza znalaz┼éa tam ukojenie. Wink Na przyk┼éad. Very Happy
renia
Hero Member

« Odpowiedz #39 : 2013-05-31, 07:22:05 »

My┼Ťlisz, ┼╝e tam jest bezpieczniej ni┼╝ na Maciopikcio? Rolling Eyes Wink

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.