forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-08-15, 17:27:09

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
531025 wiadomoÂci w 3968 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Janek S
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Artyku┼éy opublikowane
| | |-+  Ciekawe inicjatywy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Ciekawe inicjatywy  (Przeczytany 102453 razy)
Radzio
GoŠ

Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #200 : 2014-10-01, 14:54:46 »

Czyli robi─Ö tak(gdy┼╝ z tre┼Ťci listu domniemam, gdzie Polakom w pierwszej kolejno┼Ťci ma "drgn─ů─ç"): Cudze chwali─ç- bowiem kiedy szwajcarska farmacja padnie, b─ůd┼║ (po zoptymalizowaniu my┼Ťli) komu┼Ť technologi─Ö odsprzeda, to pustk─Ö "towarow─ů" (tym sposobem uczynion─ů Naszym, Waszym i mnie w kraju) b─Ödzie(u boku ju┼╝ udomowionej "Milki") mog┼éa serami najwy┼╝szej jako┼Ťci wype┼éni─ç- o swoim zapomniawszy oraz czeka─ç na ministerialny gest. Smile

Mu, Wy i ja nie mamy potrzeby kr├│wek z pi─Öknym dzwoneczkiem po g├│rach gania─ç(w zamian kolczyki zaofiarowano)- s─ů R├│wniny A o tym, ┼╝e sery i ich Producent├│w ju┼╝ mamy w Polsce sobie przede wszystkim przypomnie─ç, a nie Ministerstwu (przed wyborami) g┼éow─Ö od kory.. najwa┼╝niejszych spraw odwraca─ç. Neutral
                                                                                                                     Pan Radzio Very Happy
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #201 : 2015-01-07, 14:53:04 »

Czyli robi─Ö tak(gdy┼╝ z tre┼Ťci listu domniemam, gdzie Polakom w pierwszej kolejno┼Ťci ma "drgn─ů─ç"): Cudze chwali─ç- bowiem kiedy szwajcarska farmacja padnie, b─ůd┼║ (po zoptymalizowaniu my┼Ťli) komu┼Ť technologi─Ö odsprzeda, to pustk─Ö "towarow─ů" (tym sposobem uczynion─ů Naszym, Waszym i mnie w kraju) b─Ödzie(u boku ju┼╝ udomowionej "Milki") mog┼éa serami najwy┼╝szej jako┼Ťci wype┼éni─ç- o swoim zapomniawszy oraz czeka─ç na ministerialny gest. Smile

Mu, Wy i ja nie mamy potrzeby kr├│wek z pi─Öknym dzwoneczkiem po g├│rach gania─ç(w zamian kolczyki zaofiarowano)- s─ů R├│wniny A o tym, ┼╝e sery i ich Producent├│w ju┼╝ mamy w Polsce sobie przede wszystkim przypomnie─ç, a nie Ministerstwu (przed wyborami) g┼éow─Ö od kory.. najwa┼╝niejszych spraw odwraca─ç. Neutral
                                                                                                                     Pan Radzio Very Happy

Kto┼Ť to rozumem ogarnia? renia? Very Happy

... Rolling Eyes
I "nie odczep si─Ö", bowiem Ci─Ö, cho─ç nie szczerze, tu szanuj─Ö- jeszcze. No? Laughing Laughing Laughing Razz
... Rolling Eyes
Moja Mama te┼╝ miewa┼éa r├│┼╝ne choroby, by─ç mo┼╝e i Hashico┼Ťtam. Wiem o Niej wszystko ...! Very Happy
Na przyk┼éad ostatnio powtarza:- 'Jaka ja "gupia" jestem'.- a ma lat tyle .... . Ma sens "format c:" w Jej wieku, czy lepiej nie?! Dorad┼║, w tym sobie, bowiem proces si─Ö zacz─ů┼é. Wink
... Razz
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #202 : 2015-11-13, 09:28:13 »

Leczenie całkowicie bezpłatne dla wszystkich - pomysł PiS

http://www4.rp.pl/Zdrowie/311129998-Leczenie-calkowicie-bezplatne-dla-wszystkich---pomysl-PiS.html

hurrra.  Wreszcie za darmo.   Wink
Blackend
Hero Member
wiadomoÂci: 37752

« Odpowiedz #203 : 2015-11-13, 17:57:04 »

A┼╝ si─Ö chce chorowa─ç, bo jak to tak─ů okazj─Ö przepu┼Ťci─ç. Wink  Very Happy
Diogenes z Synopy
Full Member
P│eŠ: Mŕ┐czyzna
wiadomoÂci: 11007

« Odpowiedz #204 : 2015-12-09, 09:34:15 »

"S─ů to najstarsze ksi─Ögi chorych, kt├│re zachowa┼éy si─Ö w Polsce. Pochodz─ů z naszych szpitali w Zebrzydowicach, Lublinie i Krakowie. Mo┼╝na w nich znale┼║─ç wszystko to, co dzisiaj znajduje si─Ö w +karcie informacyjnej pacjenta+, czyli imi─Ö, czasem nazwisko, wiek, rozpoznan─ů chorob─Ö, d┼éugo┼Ť─ç pobytu w szpitalu i to czy pacjent zosta┼é wyleczony czy zmar┼é" - m├│wi┼é PAP przeor krakowskich Bonifratr├│w O. Ambro┼╝y Maria Pietrzkiewicz. "Mnie osobi┼Ťcie, kt├│ry od ponad 30 lat pochylam si─Ö nad drugim cz┼éowiekiem zdumiewa, z jak─ů precyzj─ů starano si─Ö w├│wczas ukazywa─ç cz┼éowieka chorego" - doda┼é.

W spisach pacjent├│w znale┼║─ç mo┼╝na g┼é├│wnie biedak├│w, okre┼Ťlanych jako "pauperum", czy "dziad", student├│w i uczni├│w szk├│┼é ni┼╝szych, s┼éu┼╝─ůcych oraz rozmaitych rzemie┼Ťlnik├│w zrzeszonych w cechach, np. szewc├│w, krawc├│w, rze┼║nik├│w, pasamonik├│w, mydlarzy, cyrulik├│w, introligator├│w, a tak┼╝e muzyk├│w.

http://stooq.pl/n/?f=1011682&c=2&p=4+22

to byli lekarze  Shocked  Wink

przeor przypomnia┼é, ┼╝e za┼éo┼╝yciel zakonu ┼Ťw. Jan Bo┼╝y przyjmuj─ůc chorych do szpitala najpierw obmywa┼é im nogi, ca┼éowa┼é ich stopy, a potem zajmowa┼é si─Ö ich leczeniem, kt├│rego cz─Ö┼Ťci─ů by┼éa tak┼╝e opieka duchowa. "W tych ksi─Ögach ka┼╝de zapisane imi─Ö b─ůd┼║ nazwisko jest czynnym wyrazem mi┼éosierdzia" - doda┼é.

a teraz?┬á jeszcze nie wejdzie do gabinetu, a ju┼╝ ma wypisan─ů recept─Ö czekaj─ůc─ů na biurku┬á Wink

Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 34989

« Odpowiedz #205 : 2018-05-27, 16:52:30 »

Dobry spos├│b na wprowadzenie DO:
https://noizz.pl/lifestyle/kalifornia-pierwszym-stanem-ktory-bedzie-przepisywac-jedzenie/mbn5xk4
Tylko pewno i tak by dojadali chlebem. Wink
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #206 : 2018-05-27, 18:59:12 »

Oj znalaz┼éo by si─Ö wielu fanatyk├│w, kt├│rzy ch─Ötnie by skorzystali z prawa przymusu przy wprowadzaniu jedynie s┼éusznej diety.  Laughing
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5329

[email protected]

« Odpowiedz #207 : 2018-05-27, 19:13:54 »

Ale kt├│ra jest ta w┼éa┼Ťciwa, "jedynie s┼éuszna"? Rolling Eyes Wink┬á Laughing
renia
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 49531

« Odpowiedz #208 : 2018-05-27, 19:43:06 »

Przecie┼╝ podaje I┼╗i┼╗... Cool Laughing

Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #209 : 2018-05-27, 22:08:43 »

Ale kt├│ra jest ta w┼éa┼Ťciwa, "jedynie s┼éuszna"? Rolling Eyes Wink┬á Laughing

A to zale┼╝y na jakiego fanatyka si─Ö trafi. Wink
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 5329

[email protected]

« Odpowiedz #210 : 2018-05-28, 10:57:23 »

Ale teraz wyczytałem, że sam Doktor nawet tak strasznie wegetarian nie krytykował, tylko kto inny na konto Doktora.  Confused
To tak jak z leczeniem nieuleczalnego, jak się nie uda, to "wina Doktora", a jak ozdrowiał, to wiadomo... Wink  Laughing Laughing Laughing
Blackend
Hero Member

« Odpowiedz #211 : 2018-05-28, 18:34:29 »

Laughing
A choroba sama przyszła, bo wiadomo, że choroba nie wybiera. Wink
Jarek
Full Member
wiadomoÂci: 11359

« Odpowiedz #212 : 2018-05-28, 19:00:54 »

Ale teraz wyczytałem, że sam Doktor nawet tak strasznie wegetarian nie krytykował, tylko kto inny na konto Doktora.  Confused
To tak jak z leczeniem nieuleczalnego, jak się nie uda, to "wina Doktora", a jak ozdrowiał, to wiadomo... Wink  Laughing Laughing Laughing

A jak znowu zachoruje, bo lubi, to wszystko staje si─Ö jasne, kogo wina.
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.044 sekund z 19 zapytaniami.