forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:43:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  Ciekawe inicjatywy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciekawe inicjatywy  (Przeczytany 300626 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #20 : 2013-05-30, 08:13:18 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczyła, bo całe szczęście byłam zdrowa i jestem, więc takiej opowieści nie napiszę. Laughing

Ja po prostu uważam , że DO/ŻO to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy sposób odżywiania a zasady opracował i swoją wiedzą i doświadczeniem udokumentował dr J.Kwaśniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, sławy na idei i dorobku dr Kwaśniewskiego. Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #21 : 2013-05-30, 08:17:45 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczyła, bo całe szczęście byłam zdrowa i jestem, więc takiej opowieści nie napiszę. Laughing

 Ja po prostu uważam , że DO/ŻO to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy sposób odżywiania a zasady opracował i swoją wiedzą i doświadczeniem udokumentował dr J.Kwaśniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, sławy na idei i dorobku dr Kwaśniewskiego. Wink

O to to. Gdzie tu sens, gdzie logika. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #22 : 2013-05-30, 08:18:43 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczyła, bo całe szczęście byłam zdrowa i jestem, więc takiej opowieści nie napiszę. Laughing

 Ja po prostu uważam , że DO/ŻO to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy sposób odżywiania a zasady opracował i swoją wiedzą i doświadczeniem udokumentował dr J.Kwaśniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, sławy na idei i dorobku dr Kwaśniewskiego. Wink

Ale nie tylko za artykuł mają być nagrody:

"Trzy nagrody główne w postaci kilkudniowej wycieczki do Szwajcarii otrzymają osoby, które przez kilka następnych miesięcy wykażą się aktywnością, dobrym humorem i klasą, a przede wszystkim Wiedzą z dziedziny Żywienia Optymalnego i nie tylko!"
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #23 : 2013-05-30, 08:23:43 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczyła, bo całe szczęście byłam zdrowa i jestem, więc takiej opowieści nie napiszę. Laughing

 Ja po prostu uważam , że DO/ŻO to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy sposób odżywiania a zasady opracował i swoją wiedzą i doświadczeniem udokumentował dr J.Kwaśniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, sławy na idei i dorobku dr Kwaśniewskiego. Wink

Ale nie tylko za artykuł mają być nagrody:

"Trzy nagrody główne w postaci kilkudniowej wycieczki do Szwajcarii otrzymają osoby, które przez kilka następnych miesięcy wykażą się aktywnością, dobrym humorem i klasą, a przede wszystkim Wiedzą z dziedziny Żywienia Optymalnego i nie tylko!"

Znaczy, Admina "Szwajcaria"- tym sposobem- chce na kilkudniową wycieczkę namówić. Wink Laughing

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #24 : 2013-05-30, 08:24:41 »

Mów za siebie...
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #25 : 2013-05-30, 08:25:51 »

 Laughing sorry, zrozumiałam, że znowu mnie się czepiasz, ... Laughing Cool
Zapisane

Dasna
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #26 : 2013-05-30, 08:32:57 »

Mnie DO Reniu z niczego nie wyleczyła, bo całe szczęście byłam zdrowa i jestem, więc takiej opowieści nie napiszę. Laughing

 Ja po prostu uważam , że DO/ŻO to jedyny, normalny, ludzki i zdrowy sposób odżywiania a zasady opracował i swoją wiedzą i doświadczeniem udokumentował dr J.Kwaśniewski. Reszta jest powielaniem i szukaniem zarobku, sławy na idei i dorobku dr Kwaśniewskiego. Wink

O to to. Gdzie tu sens, gdzie logika. Wink
O to to.
Jest i sens i logika, bo jest profilaktyka. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #27 : 2013-05-30, 08:37:03 »

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink

Spoco, jest tu kilku, co ma zupełnie odmienne zdanie, bo oczekują, że "admin" jak gooooooooooru powinien się zachowywać i cudownie przez drut leczyć, a nie jak wyżej.
I koniecznie poważnym smutasem być (albo coś w podobie...  Wink) i przejmować się cudzymi na ten przykład paznokciami.  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #28 : 2013-05-30, 08:38:51 »

Laughing sorry, zrozumiałam, że znowu mnie się czepiasz, ... Laughing Cool

Musiałbym się znowu zakochać. Laughing
(A wiadomo, postów nie da się gładziutko podretuszować. Wink)
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #29 : 2013-05-30, 08:43:10 »

- dobry humor;
- klasa;
- wiedza;
- i nie tylko. Wink

Spoco, jest tu kilku, co ma zupełnie odmienne zdanie, bo oczekują, że "admin" jak gooooooooooru powinien się zachowywać i cudownie przez drut leczyć, a nie jak wyżej.
I koniecznie poważnym smutasem być (albo coś w podobie...  Wink) i przejmować się cudzymi na ten przykład paznokciami.  Wink

O ile się znam na Organizatorach, to ten jest z poza tego Forum. Wink Więc i komisja raczej jest tam powołana. Wink
No chyba, że jest wśród nas "farbowany Szwajcar". Wink Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #30 : 2013-05-30, 08:52:14 »

Właśnie też się zdziwiłem, że to Forum tak uhonorowane zostało, ale co tam, jakoś przeżyjemy kolejną kontrolę skarbową i się wytłumaczymy...  Wink  Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #31 : 2013-05-30, 09:00:59 »

A pro po kontroli, takiej skarbowej. Very Happy
Komisji "wyszło", że porządnym obywatelem jestem. Cool
Rolling Eyes Mandatów też nie otrzymuję.
Rolling Eyes Nie mam zarostu na klacie.
Rolling Eyes Kobietami się nie interesuję.
Rolling Eyes Osierociałe koty spraszam.
Rolling Eyes Idę do lustra... Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #32 : 2013-05-30, 14:28:41 »

O ile się znam na Organizatorach, to ten jest z poza tego Forum. Wink Więc i komisja raczej jest tam powołana. Wink
No chyba, że jest wśród nas "farbowany Szwajcar". Wink Laughing
http://youtu.be/upGkJoTi_Yk  Smile
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #33 : 2013-05-30, 19:45:23 »

Porozmawiałam już z Panią Zofią. Przemiła Pani... Very Happy
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #34 : 2013-05-30, 20:05:53 »

Ja też jestem przemiły raczej tylko na razie zamieszkuję wredne środowisko i dlatego mogę wyglądać na gburowatego.  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #35 : 2013-05-30, 20:17:43 »

Wierzę na słowo... Very Happy Ale już współtowarzysza podróży mam... Laughing Mr. Green Wink
Zapisane

RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #36 : 2013-05-30, 20:27:30 »

Wierzę na słowo... Very Happy Ale już współtowarzysza podróży mam... Laughing Mr. Green Wink
Co za zbieg okoliczności  Evil or Very Mad , tak się składa że ja też.  Very Happy  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #37 : 2013-05-30, 20:36:07 »

 Shocked Laughing
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #38 : 2013-05-31, 07:07:18 »

Właśnie też się zdziwiłem, że to Forum tak uhonorowane zostało, ale co tam, jakoś przeżyjemy kolejną kontrolę skarbową i się wytłumaczymy...  Wink  Confused

Noo, Szwajcaria to taki ponoć bezinteresowny kraj. Nikt się nie powinien uczepić. Wink Very Happy

O ile się znam na Organizatorach, to ten jest z poza tego Forum. Wink Więc i komisja raczej jest tam powołana. Wink
No chyba, że jest wśród nas "farbowany Szwajcar". Wink Laughing
http://youtu.be/upGkJoTi_Yk  Smile

Osobiście też bym się rozejrzał za jakimś ... ustronnym miejscem w Alpach- na starsze lata jak znalazł. Very Happy
Historia uczy, że niejedna- znękana wojenną zawieruchą, dusza znalazła tam ukojenie. Wink Na przykład. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #39 : 2013-05-31, 07:22:05 »

Myślisz, że tam jest bezpieczniej niż na Maciopikcio? Rolling Eyes Wink
Zapisane

Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 11 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.