forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:48:11

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
8. Życie bez ruchu nie jest życiem. Starajmy się ruszać w każdym wieku, dostosowując rodzaj i wielkość wysiłku do możliwości naszego organizmu.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Artykuły opublikowane
| | |-+  Ciekawe inicjatywy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Ciekawe inicjatywy  (Przeczytany 300606 razy)
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #200 : 2014-10-01, 14:54:46 »

Czyli robię tak(gdyż z treści listu domniemam, gdzie Polakom w pierwszej kolejności ma "drgnąć"): Cudze chwalić- bowiem kiedy szwajcarska farmacja padnie, bądź (po zoptymalizowaniu myśli) komuś technologię odsprzeda, to pustkę "towarową" (tym sposobem uczynioną Naszym, Waszym i mnie w kraju) będzie(u boku już udomowionej "Milki") mogła serami najwyższej jakości wypełnić- o swoim zapomniawszy oraz czekać na ministerialny gest. Smile

Mu, Wy i ja nie mamy potrzeby krówek z pięknym dzwoneczkiem po górach ganiać(w zamian kolczyki zaofiarowano)- są Równiny A o tym, że sery i ich Producentów już mamy w Polsce sobie przede wszystkim przypomnieć, a nie Ministerstwu (przed wyborami) głowę od kory.. najważniejszych spraw odwracać. Neutral
                                                                                                                     Pan Radzio Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #201 : 2015-01-07, 14:53:04 »

Czyli robię tak(gdyż z treści listu domniemam, gdzie Polakom w pierwszej kolejności ma "drgnąć"): Cudze chwalić- bowiem kiedy szwajcarska farmacja padnie, bądź (po zoptymalizowaniu myśli) komuś technologię odsprzeda, to pustkę "towarową" (tym sposobem uczynioną Naszym, Waszym i mnie w kraju) będzie(u boku już udomowionej "Milki") mogła serami najwyższej jakości wypełnić- o swoim zapomniawszy oraz czekać na ministerialny gest. Smile

Mu, Wy i ja nie mamy potrzeby krówek z pięknym dzwoneczkiem po górach ganiać(w zamian kolczyki zaofiarowano)- są Równiny A o tym, że sery i ich Producentów już mamy w Polsce sobie przede wszystkim przypomnieć, a nie Ministerstwu (przed wyborami) głowę od kory.. najważniejszych spraw odwracać. Neutral
                                                                                                                     Pan Radzio Very Happy


Ktoś to rozumem ogarnia? renia? Very Happy

... Rolling Eyes
I "nie odczep się", bowiem Cię, choć nie szczerze, tu szanuję- jeszcze. No? Laughing Laughing Laughing Razz
... Rolling Eyes
Moja Mama też miewała różne choroby, być może i Hashicośtam. Wiem o Niej wszystko ...! Very Happy
Na przykład ostatnio powtarza:- 'Jaka ja "gupia" jestem'.- a ma lat tyle .... . Ma sens "format c:" w Jej wieku, czy lepiej nie?! Doradź, w tym sobie, bowiem proces się zaczął. Wink
... Razz
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #202 : 2015-11-13, 09:28:13 »

Leczenie całkowicie bezpłatne dla wszystkich - pomysł PiS

http://www4.rp.pl/Zdrowie/311129998-Leczenie-calkowicie-bezplatne-dla-wszystkich---pomysl-PiS.html


hurrra.  Wreszcie za darmo.   Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #203 : 2015-11-13, 17:57:04 »

Aż się chce chorować, bo jak to taką okazję przepuścić. Wink  Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #204 : 2015-12-09, 09:34:15 »

"Są to najstarsze księgi chorych, które zachowały się w Polsce. Pochodzą z naszych szpitali w Zebrzydowicach, Lublinie i Krakowie. Można w nich znaleźć wszystko to, co dzisiaj znajduje się w +karcie informacyjnej pacjenta+, czyli imię, czasem nazwisko, wiek, rozpoznaną chorobę, długość pobytu w szpitalu i to czy pacjent został wyleczony czy zmarł" - mówił PAP przeor krakowskich Bonifratrów O. Ambroży Maria Pietrzkiewicz. "Mnie osobiście, który od ponad 30 lat pochylam się nad drugim człowiekiem zdumiewa, z jaką precyzją starano się wówczas ukazywać człowieka chorego" - dodał.

W spisach pacjentów znaleźć można głównie biedaków, określanych jako "pauperum", czy "dziad", studentów i uczniów szkół niższych, służących oraz rozmaitych rzemieślników zrzeszonych w cechach, np. szewców, krawców, rzeźników, pasamoników, mydlarzy, cyrulików, introligatorów, a także muzyków.


http://stooq.pl/n/?f=1011682&c=2&p=4+22

to byli lekarze  Shocked  Wink

przeor przypomniał, że założyciel zakonu św. Jan Boży przyjmując chorych do szpitala najpierw obmywał im nogi, całował ich stopy, a potem zajmował się ich leczeniem, którego częścią była także opieka duchowa. "W tych księgach każde zapisane imię bądź nazwisko jest czynnym wyrazem miłosierdzia" - dodał.

a teraz?  jeszcze nie wejdzie do gabinetu, a już ma wypisaną receptę czekającą na biurku  Wink

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #205 : 2018-05-27, 16:52:30 »

Dobry sposób na wprowadzenie DO:
https://noizz.pl/lifestyle/kalifornia-pierwszym-stanem-ktory-bedzie-przepisywac-jedzenie/mbn5xk4
Tylko pewno i tak by dojadali chlebem. Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #206 : 2018-05-27, 18:59:12 »

Oj znalazło by się wielu fanatyków, którzy chętnie by skorzystali z prawa przymusu przy wprowadzaniu jedynie słusznej diety.  Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #207 : 2018-05-27, 19:13:54 »

Ale która jest ta właściwa, "jedynie słuszna"? Rolling Eyes Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #208 : 2018-05-27, 19:43:06 »

Przecież podaje IŻiŻ... Cool Laughing
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #209 : 2018-05-27, 22:08:43 »

Ale która jest ta właściwa, "jedynie słuszna"? Rolling Eyes Wink  Laughing

A to zależy na jakiego fanatyka się trafi. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #210 : 2018-05-28, 10:57:23 »

Ale teraz wyczytałem, że sam Doktor nawet tak strasznie wegetarian nie krytykował, tylko kto inny na konto Doktora.  Confused
To tak jak z leczeniem nieuleczalnego, jak się nie uda, to "wina Doktora", a jak ozdrowiał, to wiadomo... Wink  Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #211 : 2018-05-28, 18:34:29 »

 Laughing
A choroba sama przyszła, bo wiadomo, że choroba nie wybiera. Wink
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30301


Odp: Ciekawe inicjatywy
« Odpowiedz #212 : 2018-05-28, 19:00:54 »

Ale teraz wyczytałem, że sam Doktor nawet tak strasznie wegetarian nie krytykował, tylko kto inny na konto Doktora.  Confused
To tak jak z leczeniem nieuleczalnego, jak się nie uda, to "wina Doktora", a jak ozdrowiał, to wiadomo... Wink  Laughing Laughing Laughing

A jak znowu zachoruje, bo lubi, to wszystko staje się jasne, kogo wina.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.