forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 00:03:54

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno głodzić się ani pościć.
660290 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Witam
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Witam  (Przeczytany 102386 razy)
zdecydowana
Go


Email
Witam
« : 2013-08-30, 13:11:54 »

Witam mam na imie Weronika i od pewnego czasu interesuje się Dietą Optymalną,po części jest to zasługa mojej wspaniałej sąsiadki która na tym modelu żywienia jest już 3 lata i tryska zdrowiem i energią.Niestety moja sąsiadka wyjechała z rodziną do Angli i niestety nie mogę liczyc na jej rady i wskazówki,ale zostawiła mi książki dr.Kwasniewskiego które przeczytałam.Ciesze się bardzo ze jestem i będę tu na forum,jest tu dużo mądrych porad z których na pewno będę korzystać.Pozdrawiam Was serdecznie i dziekuje za przyjęcie do grona Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witam
« Odpowiedz #1 : 2013-08-30, 13:23:39 »

Cześć Very Happy
A na jakim poziomie zainteresowania dietą tłuszczową jesteś?
Odważyłaś się już coś zjeść?
Zapisane
zdecydowana
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #2 : 2013-08-30, 13:37:33 »

Witaj Gavroche, spisałam BTW i od wczoraj trzymam się wskazówek,produkty waże,licze-zjadam.Jajka smazone na przetopionym smalcu wprost uwielbiem.
Zapisane
zdecydowana
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #3 : 2013-08-30, 13:39:54 »

oczywiście na poziomie wdrożeniaw zycie, wiedzy przeczytanej i posłuchanej od sąsiadki.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Witam
« Odpowiedz #4 : 2013-08-30, 13:46:41 »

Witam. "Zdecydowna", można wiedzieć czy na coś chorujesz i dlatego postanowiłaś wdrożyć DO? Czy tak po prostu profilaktycznie... Rolling Eyes
Zapisane

zdecydowana
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #5 : 2013-08-30, 13:53:35 »

Witaj Renia,mam problem z nadwagą i Chondromolacje chrząstki kości udowej.No i niestety skutki menopauzy to tak w nawiasie.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Witam
« Odpowiedz #6 : 2013-08-30, 13:57:12 »

To dobrze trafiłaś... Very Happy Nie wiem co to jest ta chondromolacja chrząstki kości udowej, ale przypuszczam, że jest to jakiś ubytek lub degradacja w tkance chrzęstnej...
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witam
« Odpowiedz #7 : 2013-08-30, 14:02:00 »

Witaj Gavroche, spisałam BTW i od wczoraj trzymam się wskazówek,produkty waże,licze-zjadam.Jajka smazone na przetopionym smalcu wprost uwielbiem.
No i świetnie!
Zminimalizuj oczekiwania odnośnie nieśmiertelności, niezniszczalności i pozazmysłowych kontaktów z obcymi.
Zmaksymalizujesz sobie dobre samopoczucie, stabilną psychikę, zdrowe i silne ciało oraz rozkosze podniebienia.
Oczywiście do tego potrzebna cierpliwość i wytrwałość, o którą dzisiaj trudno Very Happy
Zapisane
zdecydowana
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #8 : 2013-08-30, 14:23:09 »

renia chondromelacja to jest rozmiękczanie się chrząstek.
Zapisane
zdecydowana
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #9 : 2013-08-30, 14:27:47 »

Gawvroch to waśnie moja sąsiadka była dla mnie takim żywym przykładem  zdrowia,radości zycia,energi i wiele tu jeszcze wymieniac z plusów bycia na ŻO.Wierze ze z czasem i w moim przypadku tak będzie.Bo na pewno Wy takimi właśnie szczęśliwymi ludzmi jesteście.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witam
« Odpowiedz #10 : 2013-08-30, 14:34:27 »

Gawvroch to waśnie moja sąsiadka była dla mnie takim żywym przykładem  zdrowia,radości zycia,energi i wiele tu jeszcze wymieniac z plusów bycia na ŻO.Wierze ze z czasem i w moim przypadku tak będzie.Bo na pewno Wy takimi właśnie szczęśliwymi ludzmi jesteście.
Szczęście to stan umysłu, a ten zależy od pożywienia.
I to jak zależy!
Przeczytałem, że jesteś w wieku, który natura zarezerwowała na opiekowanie się wnukami, tym bardziej przejście na DO jest wskazane.
Powodzenia.
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #11 : 2013-08-30, 14:52:37 »

Gawvroch to waśnie moja sąsiadka była dla mnie takim żywym przykładem  zdrowia,radości zycia,energi i wiele tu jeszcze wymieniac z plusów bycia na ŻO.Wierze ze z czasem i w moim przypadku tak będzie.Bo na pewno Wy takimi właśnie szczęśliwymi ludzmi jesteście.
Szczęście to stan umysłu, a ten zależy od pożywienia.
I to jak zależy!
Przeczytałem, że jesteś w wieku, który natura zarezerwowała na opiekowanie się wnukami, tym bardziej przejście na DO jest wskazane.
Powodzenia.
Gavroche a jaki to wiek zarezerwowała natura na opiekę nad wnukami? 30, 40, 50 , 60 lat?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #12 : 2013-08-30, 14:54:19 »

Najpierw trzeba począć, później urodzić i czekać cierpliwie na poczęcie...!  Cool
A to może potrwać niestety...  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70488


Odp: Witam
« Odpowiedz #13 : 2013-08-30, 14:56:08 »

Ale wnuki mają swoich rodziców do opieki nad nimi... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witam
« Odpowiedz #14 : 2013-08-30, 15:00:12 »

Gawvroch to waśnie moja sąsiadka była dla mnie takim żywym przykładem  zdrowia,radości zycia,energi i wiele tu jeszcze wymieniac z plusów bycia na ŻO.Wierze ze z czasem i w moim przypadku tak będzie.Bo na pewno Wy takimi właśnie szczęśliwymi ludzmi jesteście.
Szczęście to stan umysłu, a ten zależy od pożywienia.
I to jak zależy!
Przeczytałem, że jesteś w wieku, który natura zarezerwowała na opiekowanie się wnukami, tym bardziej przejście na DO jest wskazane.
Powodzenia.
Gavroche a jaki to wiek zarezerwowała natura na opiekę nad wnukami? 30, 40, 50 , 60 lat?
Pomenopauzalny.
Większość samic ssaków kończy żywot wraz z ustaniem płodności.
Kobiety żyją dużo dłużej.
Opieka nad istotą, której mózg rozwija się tak wolno i tyle musi przyswoić, wymaga każdej możliwej pomocy.
Teraz jest inaczej, ale cofnijmy się do czasów gdy głód i śmierć były powszechne jak Coca-Cola, a ludzi na planecie mało...
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #15 : 2013-08-30, 15:02:34 »

Same twarde fizjologiczne fakty!  Confused
A nutka romantyzmu gdzie?  Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #16 : 2013-08-30, 15:05:10 »

Same twarde fizjologiczne fakty!  Confused
A nutka romantyzmu gdzie?  Wink
Jedna samica jak to pięknie z tych wywodów wynika ma menopauzę w wieku 65 lat a druga 35 lat. Takie są twarde fizjologiczne fakty. Oczywiście większość po 55 r. życia co nie kwalifikuje wcale do opieki nad wnukami. Wręcz przeciwnie. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Witam
« Odpowiedz #17 : 2013-08-30, 15:05:50 »

Same twarde fizjologiczne fakty!  Confused
A nutka romantyzmu gdzie?  Wink
Babcie opowiadają bajki z morałem Laughing
Lubię Twoje poczucie humoru Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #18 : 2013-08-30, 15:09:06 »

Same twarde fizjologiczne fakty!  Confused
A nutka romantyzmu gdzie?  Wink
Jedna samica jak to pięknie z tych wywodów wynika ma menopauzę w wieku 65 lat a druga 35 lat. Takie są twarde fizjologiczne fakty. Oczywiście większość po 55 r. życia co nie kwalifikuje wcale do opieki nad wnukami. Wręcz przeciwnie. Laughing

To się wie!
Dopiero można sobie życia użyć przy stałości hormonalnej!  Wink
I uczuć naturalnie.  Very Happy
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #19 : 2013-08-30, 15:10:11 »

Ale wnuki mają swoich rodziców do opieki nad nimi... Cool
A dziadkowie i babcie maja czas poszaleć, podróżować, poznawać nowych ludzi. Ostatecznie można i zostać po 60 -tce matką, jak ktoś się uprze.  Rolling Eyes  Laughing
Zapisane
Strony: [1] 2 3 4 5 6 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 19 zapytaniami.