forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-17, 05:09:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
661654 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Witam
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Witam  (Przeczytany 102960 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #40 : 2013-08-30, 16:41:06 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17201


Odp: Witam
« Odpowiedz #41 : 2013-08-30, 16:43:40 »

...ewolucyjnie jesteśmy szczupłymi padlinożercami, przemierzającymi step w poszukiwaniu papu...
Bo my ewolucyjnie mamy tylko luźne szczebelki, z brakującą resztą drabiny, którą trzeba sobie wziąść z nieba.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #42 : 2013-08-30, 17:13:13 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Padlina nie musi być zepsuta, dead meat po prostu Very Happy
Nie creep.
A czy to nie schemat myślowy, że padlina to gnijące mięso?
Oczywiście, że schemat, który z wielu innych schematów na ten temat najbardziej do mnie przemawia.
Kolega wyżej, od drabiny, też ma swój schemat, ale oczywiście bardziejszy Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17201


Odp: Witam
« Odpowiedz #43 : 2013-08-30, 17:20:13 »

A dlaczego mój jest bardziejszy?  Neutral
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #44 : 2013-08-30, 17:20:40 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Padlina nie musi być zepsuta, dead meat po prostu Very Happy
Nie creep.
A czy to nie schemat myślowy, że padlina to gnijące mięso?
Oczywiście, że schemat, który z wielu innych schematów na ten temat najbardziej do mnie przemawia.
Kolega wyżej, od drabiny, też ma swój schemat, ale oczywiście bardziejszy Laughing
Nie, mam na myśli to wszystko co napisałeś. A życie weryfikuje schematy, weryfikuje poglądy chyba , że się jest mułem. A tak to panta rhei.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #45 : 2013-08-30, 17:33:41 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Padlina nie musi być zepsuta, dead meat po prostu Very Happy
Nie creep.
A czy to nie schemat myślowy, że padlina to gnijące mięso?
Oczywiście, że schemat, który z wielu innych schematów na ten temat najbardziej do mnie przemawia.
Kolega wyżej, od drabiny, też ma swój schemat, ale oczywiście bardziejszy Laughing
Nie, mam na myśli to wszystko co napisałeś. A życie weryfikuje schematy, weryfikuje poglądy chyba , że się jest mułem. A tak to panta rhei.
Ja też mam na myśli wszystko Very Happy
A jaki Ty masz pomysł na menopauzę?
I jak życie może zweryfikować nasza wiedzę o czymś, co było dawno i nie prawda?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #46 : 2013-08-30, 17:35:31 »

A dlaczego mój jest bardziejszy?  Neutral
Bo się pod nim podpisujesz.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17201


Odp: Witam
« Odpowiedz #47 : 2013-08-30, 17:39:20 »

To za mało. Ty podpisujesz się pod swoim również, a jedynie mój nazwałeś bardziejszym.  Smile
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #48 : 2013-08-30, 17:48:54 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Padlina nie musi być zepsuta, dead meat po prostu Very Happy
Nie creep.
A czy to nie schemat myślowy, że padlina to gnijące mięso?
Oczywiście, że schemat, który z wielu innych schematów na ten temat najbardziej do mnie przemawia.
Kolega wyżej, od drabiny, też ma swój schemat, ale oczywiście bardziejszy Laughing
Nie, mam na myśli to wszystko co napisałeś. A życie weryfikuje schematy, weryfikuje poglądy chyba , że się jest mułem. A tak to panta rhei.
Ja też mam na myśli wszystko Very Happy
A jaki Ty masz pomysł na menopauzę?
I jak życie może zweryfikować nasza wiedzę o czymś, co było dawno i nie prawda?
Laughing To chociaż w jednym consensus. Tzn. o tym, "wszystko"
Menopauza tak jak i andropauza była , jest i będzie. Tylko granica wieku się przesuwa. W zależności od różnych czynników jak odżywianie, macierzyństwo, wykształcenie, warunki materialne w jedną lub drugą stronę. Dziś kobieta 60 letnie to nie zawsze matrona w bujanym fotelu , ale czynna , wysportowana kobieta w mini i na szpilkach.

Historia jest taka jaka mamy w podręcznikach czyli już zinterpretowana przez tzw. fachowców. Paleontologów, archeologów, historyków, filozofów i....polityków. Biologia, genetyka, botanika to tez wiedza zinterpretowana a narzędzia, normy, wyznaczniki użyte do tej interpretacji tez się mogą zmienić. Ba, teoria Darwina może kiedyś się zmienić.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #49 : 2013-08-30, 17:52:45 »

To za mało. Ty podpisujesz się pod swoim również, a jedynie mój nazwałeś bardziejszym.  Smile
W sam raz.
Twój nazwałem bardziejszy dla Ciebie, mój jest bardziejszy dla mnie, bo wybraliśmy je spośród milionów Laughing
Jak napisała Dasna, życie pewne rzeczy może zweryfikować, gdyby ufoki teraz mi powiedzieli, lądując u mnie na tarasie, że jednak maczali palce w naszym człowieczeństwie, Twój schemat stałby się bardziejszym i dla mnie.
Ale póki to nie nastąpi, mamy frędzelki tej samej długości i możemy ich tylko bronić w dyskusji, najlepiej nie przerzucając się linkami Very Happy
Szanuje się ludzi, którzy mają odwagę wstać i powiedzieć: myślę to i owo, a jak się wam nie podoba to cmoknijcie mnie w szynkę!
Jak widzisz szanuję stan, że dla Ciebie, Twój schemat jest bardziejszy, a dla mnie mój.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #50 : 2013-08-30, 18:00:17 »

Nie , no w sumie taki schabik , karkówka jak zalatuje to nie jest takie złe. Mr. Green  Laughing
A tak przy okazji to Aajonus nie żyje. Ale podobno przez nieszczęśliwy wypadek.

Gavroche czy to przypadkiem nie schematy myślowe?  Rolling Eyes Ramki w które się wpasowuje?
Padlina nie musi być zepsuta, dead meat po prostu Very Happy
Nie creep.
A czy to nie schemat myślowy, że padlina to gnijące mięso?
Oczywiście, że schemat, który z wielu innych schematów na ten temat najbardziej do mnie przemawia.
Kolega wyżej, od drabiny, też ma swój schemat, ale oczywiście bardziejszy Laughing
Nie, mam na myśli to wszystko co napisałeś. A życie weryfikuje schematy, weryfikuje poglądy chyba , że się jest mułem. A tak to panta rhei.
Ja też mam na myśli wszystko Very Happy
A jaki Ty masz pomysł na menopauzę?
I jak życie może zweryfikować nasza wiedzę o czymś, co było dawno i nie prawda?
Laughing To chociaż w jednym consensus. Tzn. o tym, "wszystko"
Menopauza tak jak i andropauza była , jest i będzie. Tylko granica wieku się przesuwa. W zależności od różnych czynników jak odżywianie, macierzyństwo, wykształcenie, warunki materialne w jedną lub drugą stronę. Dziś kobieta 60 letnie to nie zawsze matrona w bujanym fotelu , ale czynna , wysportowana kobieta w mini i na szpilkach.

Historia jest taka jaka mamy w podręcznikach czyli już zinterpretowana przez tzw. fachowców. Paleontologów, archeologów, historyków, filozofów i....polityków. Biologia, genetyka, botanika to tez wiedza zinterpretowana a narzędzia, normy, wyznaczniki użyte do tej interpretacji tez się mogą zmienić. Ba, teoria Darwina może kiedyś się zmienić.
Mnóstwo dziur, dziewczyno.
Teoria Darwina, choć kiepawa i pełna błędów się nigdy nie zmieni, bo Darwin nie żyje.
A menopauza nie była "od zawsze", bo od zawsze ludzie nie istnieją na tym świecie.
Ja podzieliłem się z Tobą moim schematem "dlaczego kobiety przechodzą menopauzę", jest to schemat jeden z wielu, oponując powinnaś podać inny "bardziejszy" według Ciebie, a Ty piszesz, że ona jest od zawsze.
Zachichotać czy co z tym zrobić?
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Witam
« Odpowiedz #51 : 2013-08-30, 18:00:50 »

Ba, teoria Darwina może kiedyś się zmienić.
Jego teoria to wielki bubel wypuszczony pod presja slawy. Ale jego teoria juz sie nie moze zmienic, bo jezeli bedzie nowa to juz nie bedzie Darwina  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70739


Odp: Witam
« Odpowiedz #52 : 2013-08-30, 18:02:35 »

Czepiacie się słówek... Confused
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Witam
« Odpowiedz #53 : 2013-08-30, 18:02:46 »

Teoria Darwina, choć kiepawa i pełna błędów się nigdy nie zmieni, bo Darwin nie żyje.
hehe no wlasnie to samo napisalem Very Happy

A menopauza nie była "od zawsze", bo od zawsze ludzie nie istnieją na tym świecie.
Ja podzieliłem się z Tobą moim schematem "dlaczego kobiety przechodzą menopauzę", jest to schemat jeden z wielu, oponując powinnaś podać inny "bardziejszy" według Ciebie, a Ty piszesz, że ona jest od zawsze.
Zachichotać czy co z tym zrobić?
W niektorych spolecznosciach (glownie dzicy, autochtoni, pierwotni etc) menopauza nie istnieje tak samo jak nie istnieje dojrzewanie u dzieci i zwiazany z tym tradzik
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70739


Odp: Witam
« Odpowiedz #54 : 2013-08-30, 18:05:25 »

Dojrzewanie musi być...przecież np. 5-letnia dziewczynka nie urodzi dziecka. Musi dojrzeć...
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Witam
« Odpowiedz #55 : 2013-08-30, 18:08:37 »

Dziś nie takie cuda się zdarzają!  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70739


Odp: Witam
« Odpowiedz #56 : 2013-08-30, 18:09:07 »

My nie o cudach piszemy... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41537


Odp: Witam
« Odpowiedz #57 : 2013-08-30, 18:10:46 »

Teoria Darwina, choć kiepawa i pełna błędów się nigdy nie zmieni, bo Darwin nie żyje.
hehe no wlasnie to samo napisalem Very Happy

A menopauza nie była "od zawsze", bo od zawsze ludzie nie istnieją na tym świecie.
Ja podzieliłem się z Tobą moim schematem "dlaczego kobiety przechodzą menopauzę", jest to schemat jeden z wielu, oponując powinnaś podać inny "bardziejszy" według Ciebie, a Ty piszesz, że ona jest od zawsze.
Zachichotać czy co z tym zrobić?
W niektorych spolecznosciach (glownie dzicy, autochtoni, pierwotni etc) menopauza nie istnieje tak samo jak nie istnieje dojrzewanie u dzieci i zwiazany z tym tradzik
I osiemdziesięcioletnie kobiety mają dzieci, czy łykają pigułki?
A dojrzewanie i trądzik to dwie różne rzeczy.
Jeśli dojrzewanie by nie występowało, to pytanie czy dzieci tam się rodzą już z w pełni rozwiniętymi gonadami czy nie rozwijają się one nigdy?
Co Ty pleciesz, trzymaj poziom!
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70739


Odp: Witam
« Odpowiedz #58 : 2013-08-30, 18:11:28 »

 Laughing Cool
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25534

pindżar ryskow wyszy


Odp: Witam
« Odpowiedz #59 : 2013-08-30, 18:13:49 »

hehe no chodzilo mo od tej strony objawowej  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.