forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 15:35:09

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  CELLULIT
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: CELLULIT  (Przeczytany 14841 razy)
krystyna459
Go


Email
CELLULIT
« : 2006-05-09, 14:37:31 »

  Jestem optymalną już ponad trzy lata. Od pół roku zauważyłam u siebie utworzenie się cellulitu na nogach.Co muszę robić aby się go pozbyć???? Zaznaczam, że świetnie się czyję na ŻYWIENIU OPTYMALNYM Very Happy. Pozbyłam się wielu dolegliwości i chorób Very Happy
Mam 47 lat, 164 cm wzrostu, stosuję proporcje 50 g białka, od 3,5 g do 4,0 g tłuszczu, 0,9 g węglowodanów. Jestem osobą bardzo energiczną, pracującą średnio fizycznie. Dotychczas nigdzie nie znalazłam wiadomości na temat cellulitu.
 
            Serdecznie pozdrawiam i czekam na odpowiedzi oraz wskazówki.
                                                  Krystyna Brzozowska
                                                                             
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #1 : 2006-05-09, 14:53:11 »

Wyczuwam tu lekka desperacje?
Skoro dobrze sie odzywiasz, jestes aktywna fizycznie, to wystarczy Ci stosowanie jakiegos kremu. Moge polecic Ci serum Erisa (ok 30zl) albo Ziaji (ok 11zl). Bardzo fajnie dzialaja na skore, powoduja, ze skorka pomaranczowa jest niewidoczna. Jednak, aby ja zlikwidowac, konieczny jest energiczny masaz (rano i wieczorem; jakos trzeba rozbic te grudki) no i cwiczenia.
Siedzacy tryb zycia, kawa i antykoncepcja hormonalna- glowni sprawcy cellulitu.
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #2 : 2006-05-09, 15:01:01 »

Cytuj
... antykoncepcja hormonalna- glowni sprawcy cellulitu
Tu poprawka: chodzi o przyjmowanie hormonow.
Masz duze szczescie, ze dotknelo Cie to dopiero teraz. Juz nastolatki borykaja sie z tym problemem. To wina tego zatrutego zarcia.
Zapisane
Halina Ch.
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #3 : 2006-05-09, 16:27:00 »

Mam  trochę doświadczenia z tą kosmetyczną dolegliwościąa.
Po trzech latach też nawiedził moje uda celulitis, gdzie wcześniej go nie miałam . Zmniejszyłam spożycie tłudzczu do 2-3g i problem minął. Wydawało mi się, że codzienna gimnastyka i 6-10 km na rowerze to wystarczy (praca umysłowa i też grubo po 40 tce), a jednak nie.
Jak to działa i dlaczego po pewnym okresie DO to występuje ( nawrót choroby też)  tego nie wiem... szukam odpowiedzi od jakiegoś czasu bezskutecznie.
Zapisane
Tomkiewicz
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #4 : 2006-05-09, 16:52:22 »

Ciekawe... Bo mój właśnie zniknąl  na ŻO, a jestem dopiero trzeci miesiąc...

Marishka
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #5 : 2006-05-14, 21:23:12 »

mi też znikł celulit, którego miałam parę lat.. i nie czuję żadnej potrzeby na nawet zwykle balsamy do ciała. Szkoda że to może wrócić... Może wtedy warto by było zastosować jakąś dietę po je odbyciu znowu zaczna znikać złogi, jak na początku ŻO ?
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #6 : 2006-05-18, 21:26:38 »

Znalazlam przepis na swietny peeling.
Cytuj
Należy wymieszać w miseczce dwie garści soli ( ja wybieram drobną, jeżeli ktoś woli może gruboziarnistą ), garść świeżo zmielonej kawy, garść cynamonu. Dodajemy bezzapachowy ( to ważne ) żel.
Następnie starannie ale delikatnie masuję całe ciało od stóp do szyi. Spłukuję skórę a po wytarciu należy wklepać balsam (ujędrniający, nawilżający). Peeling wygładza skórę, pobudza krążenie, pięknie pachnie.
http://www.wizaz.pl/porady/censura.php?cmd=details&itemid=337
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #7 : 2006-05-19, 18:45:59 »

Zel mozna zastapic bialkiem, a balsam oliwa z oliwek--bedzie bardziej naturalnie.
Po 10-ciu zoltkowych dniach jestem lzejsza 1.5kg.
   Hana
Zapisane
baska
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #8 : 2006-05-19, 19:07:44 »

Swietny pomysl Hana!
Ja nie wytrzymalam. Jem normalny obiad. Nie jem kolacji. Waga stoi w miejscu ale potrzebuje spodni o rozmiar mniejszych. Jestem zadowolona  Very Happy
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #9 : 2006-07-02, 20:17:46 »

Ja zwykle przesadzałam z tłuszczem i dodatkowo prowadziłam siedzący tryb życia, więc nabawiłam się cellulitu. Teraz zaczęlam chodzic na siłownię, Zobaczę, co z tego wyniknie.
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #10 : 2006-07-03, 13:55:40 »

A lubisz chodzić na siłownię?
Ewa Bednarczyk-Witoszek
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #11 : 2006-07-03, 22:37:10 »

Czy lubię? ...jeśli mam motywację, to lubię. Po tygodniu uda zrobiły mi się wyraźnie jędrniejsze Smile
A co chciałaś mi zasugerować?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #12 : 2006-07-03, 23:24:32 »

Ja tam nie lubię się męczyć.
Pieniędzy z tego nie mam, a i nikt chyba nie zwróciły uwagi na moje mięśnie(pod fartuchem)!
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #13 : 2006-07-04, 09:23:50 »

Jesteś młodsza ode mnie? Ja mam (jest w podpisie) 50 lat i po operacji w 97 r. byłam nieruchawa. Zwiotczałam bardzo. Estrogenów nie produkuję juz tyle czasu. Owszem, ŻO wypełniło moje udka (nie jestem otyła), dzięki czemu nie mam wisiorów.

Tak mówisz, jakby cię ogladali tylko pacjenci. Sama jesteś?
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #14 : 2006-07-06, 08:13:27 »

Mąż nie jest zainteresowany powiększaniem się moich mięśni. Mam 43 lata.
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #15 : 2006-07-06, 10:12:06 »

Jak miałam 40 lat, pytali mnie, czy ćwiczę, bo miałam mięśnie niczego sobie. Ale po operacji zwinęłam się w kłębek, zupełnie jakbym chciala wrócić do łona matki. Szukałam tylko ciszy i spokoju. Prawie się nie ruszałam, a wiek też robi swoje.

Dbasz o swoje odżywianie, a nie zalezy ci na kondycji i zdrowej budowie?
Zapisane
Flawia
Go


Email
Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #16 : 2006-11-25, 21:56:54 »

słuszna uwaga, choć może ja też nie należę do grona osob rzeźbiących mięśnie ale zajmując sie koniem wiem, jak ważna jest dla zdrowia dobra kondycja, żeby codziennie być na świeżym powietrzu i na tym świeżym powietrzu się poruszać. dbamy o to u naszych zwierząt, dajemy im witaminy, a siebie samych jak traktujemy? trzeba nam więcej miłości własnej... Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: CELLULIT
« Odpowiedz #17 : 2014-04-01, 18:39:55 »

Waga stoi w miejscu ale potrzebuje spodni o rozmiar mniejszych. Jestem zadowolona  Very Happy
O!
Tak powinno się chuść! Laughing
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.