forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 22:09:47

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
660337 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  Sygnały od organizmu na żo
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sygnały od organizmu na żo  (Przeczytany 22246 razy)
Yogi
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #20 : 2014-02-26, 13:37:39 »

dzięki za rozjaśnienie moich wątpliwości. Człowiek uczy się przez całe życie. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #21 : 2014-02-26, 13:42:48 »

Może trochę za dosadnie, ale za to szczerze!  Confused
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #22 : 2014-02-26, 13:48:02 »

I żeby było jasne - zaniżona "norma 100mg%" - jest po to, aby zdrowy człowiek zaczął łykać tabletki "na cukrzycę".
To samo dotyczy "normy 200mg%" - na cholesterol całkowity.
Bo to czysty interes i nic prywatnego...  Wink
Pisałeś kiedyś, że spokojnie można by te wyniki zamknąć na, odpowiednio, 150 i 350 mg%, co w zasadzie odpowiada normom z połowy ubiegłego wieku.
Czytam teraz te biografie raka, i to co zdumiewa ( z dzisiejszego punktu widzenia) w tych prapoczatkach medycyny i czesciowo farmacji, to ze ci ludzie wynajdowali te rozne specyfiki, badali i ustalali normy etc po to aby pomoc, rozwiazac problem, zwalczyc chorobe. Kierowali sie raczej pobudkami ideowymi, checia rozwoju zawodowego, niesienia pomocy. Jakby zobaczyli jak dzisiaj wykoslawiono ich intencje to pewnie by sie w grobach przewrocili niejeden raz a wlasciwie to zaczeliby sie krecic niczym kurczak na roznie. Dzisiaj normy sa takimi co sie puszczalo w las przed polowaniem, zeby zajecy nagonili pod strzelby.

Tak btw, to mnie np bardzo cieszy, ze kooles sie ciagle powoluje na te ustalenia oficjalnej medycyny, bo od razu potwierdza watpliwosci, ktore mozna miec czy on nie jest przypadkiem idiota  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #23 : 2014-02-26, 13:49:22 »

dzięki za rozjaśnienie moich wątpliwości. Człowiek uczy się przez całe życie. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję
Przebić się przez gąszcz sprzecznych informacji, multum opinii i różnego rodzaju zapaszków wokół Diety Optymalnej nie jest łatwo.
Z drugiej strony coś, co budzi takie emocje i kontrowersje na pewno jest warte uwagi Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #24 : 2014-02-26, 13:49:54 »

I żeby było jasne - zaniżona "norma 100mg%" - jest po to, aby zdrowy człowiek zaczął łykać tabletki "na cukrzycę".
No no, hola hola! Bo Adam zaraz znowu jakas rewolucje sobie zafunduje! Nie wolno tak czlowieka kolowac  Laughing 100 jest zdrowo i tak nalezy zabetonowac.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #25 : 2014-02-26, 13:55:11 »

I żeby było jasne - zaniżona "norma 100mg%" - jest po to, aby zdrowy człowiek zaczął łykać tabletki "na cukrzycę".
No no, hola hola! Bo Adam zaraz znowu jakas rewolucje sobie zafunduje! Nie wolno tak czlowieka kolowac  Laughing 100 jest zdrowo i tak nalezy zabetonowac.
Jak to się nazywało?
Kapsuły czasu?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #26 : 2014-02-26, 15:33:51 »

No i nie byłbym sobą, gdybym nie dał praktycznej rady dla hipochondryków:
chcesz być naprawdę chory - idź do lekarza.  Very Happy Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #27 : 2014-02-26, 15:45:47 »

No i nie byłbym sobą, gdybym nie dał praktycznej rady dla hipochondryków:
chcesz być naprawdę chory - idź do lekarza.  Very Happy Cool
Ok, ale to dla panikarzy.
A jak ktoś jest naprawdę zrównoważony, mimo to coraz gorzej się czuje i sam sobie nie poradzi, bo mu jakaś bula rośnie koło łopatki?
Znachorzy...no nie wiem...medycyna alternatywna...naciągacze...
A reszta to lekarze z krwi i kości, ale nie z kościami Very Happy
Szto dziełat?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #28 : 2014-02-26, 15:53:01 »

Jak rośnie bula to niech natychmiast zaprzestanie pastylkowej suplementacji minerałowo-witaminowej ze sklepu z chemią spożywczą i szybko samo przejdzie.  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #29 : 2014-02-26, 16:03:36 »

Jak rośnie bula to niech natychmiast zaprzestanie pastylkowej suplementacji minerałowo-witaminowej ze sklepu z chemią spożywczą i szybko samo przejdzie.  Wink
Very Happy
To tylko przykład Laughing
Kostka przestaje się zginać, lub widzenie tunelowe się pojawia czy cokolwiek, drżenie mimowolne na przykład.
Taki ktoś jak ja, może tylko wybierać między zwykłym lekarzem, a lekarzem poleconym przez ciocię lub superzajebistego doktora z netu.
Są jeszcze lekarze optymalni, ale słyszy się różnie...
Zwykły lekarz zaleci zwykłą terapię, niezwykły niezwykłą, ale to nadal będzie chemia, nóż lub bezradne rozłożenie rąk.
Mogę się przeskanować w tę i na zad, ale nie mam odpowiedniej wiedzy by to zinterpretować...
Nie kijem go to pałką, a wszystkie drogi prowadzą do Babilonu Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #30 : 2014-02-26, 16:07:22 »

Zwykły lekarz to teraz wypisuje skierowanie do specjalisty, a jak się trafi w łapy specjalisty, to już z nich nie wypuści i można o zdrowiu zapomnieć.  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #31 : 2014-02-26, 16:16:01 »

Zwykły lekarz to teraz wypisuje skierowanie do specjalisty, a jak się trafi w łapy specjalisty, to już z nich nie wypuści i można o zdrowiu zapomnieć.  Cool
Obyśmy zdrowi byli!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #32 : 2014-02-26, 16:33:10 »

Wystarczy nie mieć "służby zdrowia" w rodzinie i trzymać się jak najdalej od lekarzy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #33 : 2014-02-26, 16:38:39 »

A jeśli już się trafi w łapy, to postępować dokładnie odwrotnie od zaleceń dietetycznych.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #34 : 2014-02-26, 17:32:37 »

Ja mam w rodzinie sluzbe zdrowia i wlasnie ta sluzba mnie skierowala w rece specjalisty. Skonczylo sie bardzo niemilo dla mnie, bolem i sporym stresem. Na szczescie w pore sie zreflektowalem, zaczalem czytac, ksztalcic sie i takie tam.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #35 : 2014-02-26, 19:06:21 »

tutaj na forum jest temat i kobieta pisze że ma podwyższony cukier i prawdopodobnie początek cukrzycy dostała odp że na żo s± podwyższone wyniki więc mam pytanie jak ta dieta może leczyć cukrzycę jeżeli jest podwyższony poziom cukru, wg mnie jedno wyklucza drugie więc mamy paradoks

Przestań chłopie pieprzyć od rzeczy głodne kawałki koolesia, reca, Adasia i JW i innych internetowych pożytecznych mędrców, ponieważ nigdzie nie udowodniono, że Dieta Optymalna podnosi poziom cukru we krwi, natomiast prawdą jest, że aby uspokoić hipochondryków  Dr Kwaśniewski napisał, że cukier około 140mg% to nic złego u byłych cukrzyków i nie na czczo.
W badaniach na Optymalnych prowadzonych przez PAN i Bromatologię w Poznaniu wychodzi cukier w starej normie - czy to jest jasne?
I tyle.  Very Happy

Podczas Konferencji w Łaziskach Górnych wyróżniającej się urody i sylwetki pani Profesor z Poznania przeprowadziła nas przez swój wykład jako jedna z pierwszych. Cool
To nie było bez znaczenia dla opracowanego planu spotkania. Szefu! Very Happy

I żeby było jasne - zaniżona "norma 100mg%" - jest po to, aby zdrowy człowiek zaczął łykać tabletki "na cukrzycę".
To samo dotyczy "normy 200mg%" - na cholesterol całkowity.
Bo to czysty interes i nic prywatnego...  Wink
Pisałeś kiedyś, że spokojnie można by te wyniki zamknąć na, odpowiednio, 150 i 350 mg%, co w zasadzie odpowiada normom z połowy ubiegłego wieku.

Ale nie dziwię Ci się Yogi, że jesteś skołowany Very Happy
Pamiętaj!
Wystarczy zjadać wg proporcji 1:2,5-3,5:0,5-0,8 najwartościowsze produkty i używać przestrzeni między uszami do czegoś więcej niż odżywiania cebulek włosowych Laughing

Czy choć tu mogę bąknąć o liczeniu(być może dla "nabrania wprawy"), w ramach gimnastyki w/w przestrzeni, choć nie dla późniejszego liczenia cebulek włosowych? Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #36 : 2014-02-26, 19:25:25 »

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?action=reporttm;topic=4997.8;msg=257129
Tu wypowiedź Dyrcia o liczeniu na ŻO Very Happy
Ale bąknąć możesz, no jacha, nic nie szkodzi Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #37 : 2014-02-26, 19:30:07 »

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #38 : 2014-02-27, 06:52:00 »

...
Znaczy tu, głupi taki jestem Very Happy

Sam podpis nie świadczy nic o treści wyznań, ale to naprawdę nic nie szkodzi. Very Happy

http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?action=reporttm;topic=4997.8;msg=257129
Tu wypowiedź Dyrcia o liczeniu na ŻO Very Happy
Ale bąknąć możesz, no jacha, nic nie szkodzi Laughing

Wypowiedź jest w koncentracie Anakina, po raz kolejny przytoczona- mój Ty ... dziesięciotysięczniku. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Sygnały od organizmu na żo
« Odpowiedz #39 : 2014-02-27, 09:07:22 »

mój Ty ... dziesięciotysięczniku. Laughing
B-54 "Maceli Nowotko" Very Happy
Zapisane
Strony: 1 [2] 3 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 19 zapytaniami.