forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 22:33:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
659884 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)  (Przeczytany 6664 razy)
kasara1991
Go


Email
Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« : 2013-12-10, 10:35:17 »

Wlasnie wrocilam z 2tygodniowych ferii, gdzie bylo cieplo i jadlam w sumie sniadanie (6 zoltek, cebula, marchew, 75 gr masla) i pozniej tylko orzechy, jakis ser albo kawe ze smietana. Generalnie moje dzienne BTW wynosilo przed feriami 40: 140: 30, a na feriach spadlo do ok. polowy. Bylo to spowodowane brakiem apetytu i brakiem jakosciowo dobrego i sprawdzonego jedzenia.

Teraz, gdzy juz od 3 dni jestem w domu, nie mam apetytu i jest mi az niedobrze jak zjem. Dzis i wczoraj zjadlam przez caly dzien 100 gr salatki jarzynowej (gotowane jarzyny z majonezem) i popilam 2 kubkami rosolu. Dni byly semi-aktywne, ale bylam w pracy, nosilam pare ciezkich przedmiotow. Czy ktos kiedys mial podobnie? Ponoc optymalny moze bez jedzenia wytrztmac tydzien bez uszczerbku na zdrowiu. Czekam na przydatne odpowiedzi!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #1 : 2013-12-10, 10:53:49 »

Zrób test ciążowy, jak wyjdzie negatywnie, to tu ktoś pomoże, a jak pozytywnie, to "Żywienie kobiet w ciąży".
Może to być też adaptacja do skrajnie zmiennych warunków i wiele innych powodów, z których ten pierwszy jest najważniejszy.
Zapisane
kasara1991
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #2 : 2013-12-10, 10:58:23 »

Czekam na przydatne odpowiedzi!
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #3 : 2013-12-10, 10:59:14 »

Nie, czekasz na wróżenie z fusów typu więcej białka, miej tłuszczu, albo, "podaj dokładny jadłospis", a jak już podasz, to "źle, że jest 45,99, bo powinno być 44,999."  Cool
A liczbami się nie leczy.  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #4 : 2013-12-10, 11:44:21 »

Czekam na przydatne odpowiedzi!
Ja mam często po wakacjach w ciepłych krajach brak apetytu i takie niewiadomoco w brzuchu, które mija po mniej więcej tygodniu.
Zwykle składam to na karb wysokich temperatur, innych bakterii, do których przewód pokarmowy musi się dostosować i stresu w postaci zmiany otoczenia.
"Żryj połowę" to najlepsza opcja w moim przypadku, ale ja mam tyle mięśni, tłuszczu i glikogenu, że wystarcza na kilka dni absolutnego postu, tylko butelka wody musi być pod ręką(najlepiej przegotowanej-uspokaja żołądek).
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #5 : 2013-12-10, 12:39:19 »

Przyczyn takich objawów jest wiele od banalnych, do poważniejszych, ale na tej podstawie cyt.: "nie mam apetytu i jest mi az niedobrze jak zjem." - nie da się wysnuć konstruktywnych wniosków.
Najczęściej przyczyną takich sensacji jak podaje Gavroche jest wymiana jelitowej flory bakteryjnej, jeśli do tego np. wystąpiło zatwardzenie lub rozwolnienie, ale tego nie ma w informacji, więc może to nie jest to.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #6 : 2013-12-10, 12:48:03 »

W weterynarii na przykład większość chorób objawia się utratą apetytu i pacjent nie może do tego dodać nic więcej...  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Mdlosci i kompletny brak apetytu (optymalna od 3 lat)
« Odpowiedz #7 : 2013-12-11, 09:56:29 »

W weterynarii na przykład większość chorób objawia się utratą apetytu i pacjent nie może do tego dodać nic więcej...  Wink

Kasara1991 zdecydowanie woli czekać, co akurat jest dobrym prognostykiem wyleczenia przy większości chorób weterynaryjnych objawiających się utratą apetytu. Wink Laughing Laughing
Oczywiście, jeżeli "chorzy nie są zatrudnieni bezpośrednio w produkcji". Wink Cool
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.075 sekund z 19 zapytaniami.