forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2021-03-05, 04:41:29

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pi─ç nale┼╝y tyle, na ile mamy ochot─Ö i wtedy, kiedy mamy ochot─Ö.
591234 wiadomoÂci w 4037 w▒tkach; wys│ane przez 31 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: zofijeczka
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  NU - dziennik treningowy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 37 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: NU - dziennik treningowy  (Przeczytany 261765 razy)
MariuszM
GoŠ

Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #120 : 2013-12-22, 22:35:10 »

mam, c├şsne i na dziewoje nie chodze!!:-D Razz!!
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #121 : 2013-12-22, 22:40:34 »

mam, c├şsne i na dziewoje nie chodze!!:-D Razz!!
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #122 : 2013-12-23, 06:44:15 »

Shocked Shocked Shocked Shocked
Uformowałem 4s. Wink Laughing Razz
Dasna
Hero Member
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 25881

« Odpowiedz #123 : 2013-12-23, 07:27:49 »

Dlatego napisałem, że to żart Laughing
Trzymanie si─Ö jakich┼Ť sztucznych warto┼Ťci typu %BF, wagi w kilogramach czy "wagi z liceum" to nieporozumienie.
Zwłaszcza gdy się trenuje.
Redukcja, wycinka, kaloryfer, masa to bzdury!
Si┼éa, sprawno┼Ť─ç, pi─Ökno i zdrowie, to jest to Laughing
┼Üwi─Öte s┼éowa, ale taki m─Öski kaloryfer, niech to b─Ödzie bzdura, ale wygl─ůda bardzo przyjemnie. Laughing Laughing
Sztuczne cycki te┼╝ Laughing
Ale nie maj─ů supermocy.
Nie por├│wnuj silikon├│w do pi─Öknej rze┼║by.

Ho, ho ho dla niektórych okazuje się, że takie silikony to super moce.  Laughing Laughing
Por├│wnanie jak najbardziej na miejscu.
Kaloryfer ma tak─ů sam─ů funkcjonalno┼Ť─ç w stabilizacji tu┼éowia, jak silikonowe implanty w produkcji mleka... Laughing
No to mnie zaciekawi┼ée┼Ť? Rolling Eyes
Odk─ůd mi─Ö┼Ťnie brzucha nie r├│wnowa┼╝─ů napi─Öcia mi─Ö┼Ťni plec├│w? A podczas siadania i le┼╝enia nie dociskaj─ů dysk├│w mi─Ödzykr─Ögowych?
W┼éa┼Ťnie przy r├│┼╝nych zniekszta┼éceniach kr─Ögos┼éupa jest nadmierne os┼éabienie mi─Ö┼Ťni brzucha.
A por├│d i ci─ů┼╝a tu tez nie maj─ů znaczenia mocne mi─Ö┼Ťnie brzucha? Rolling Eyes
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 37701

« Odpowiedz #124 : 2013-12-23, 08:43:02 »

Dlatego napisałem, że to żart Laughing
Trzymanie si─Ö jakich┼Ť sztucznych warto┼Ťci typu %BF, wagi w kilogramach czy "wagi z liceum" to nieporozumienie.
Zwłaszcza gdy się trenuje.
Redukcja, wycinka, kaloryfer, masa to bzdury!
Si┼éa, sprawno┼Ť─ç, pi─Ökno i zdrowie, to jest to Laughing
┼Üwi─Öte s┼éowa, ale taki m─Öski kaloryfer, niech to b─Ödzie bzdura, ale wygl─ůda bardzo przyjemnie. Laughing Laughing
Sztuczne cycki te┼╝ Laughing
Ale nie maj─ů supermocy.
Nie por├│wnuj silikon├│w do pi─Öknej rze┼║by.

Ho, ho ho dla niektórych okazuje się, że takie silikony to super moce.  Laughing Laughing
Por├│wnanie jak najbardziej na miejscu.
Kaloryfer ma tak─ů sam─ů funkcjonalno┼Ť─ç w stabilizacji tu┼éowia, jak silikonowe implanty w produkcji mleka... Laughing
No to mnie zaciekawi┼ée┼Ť? Rolling Eyes
Odk─ůd mi─Ö┼Ťnie brzucha nie r├│wnowa┼╝─ů napi─Öcia mi─Ö┼Ťni plec├│w? A podczas siadania i le┼╝enia nie dociskaj─ů dysk├│w mi─Ödzykr─Ögowych?
W┼éa┼Ťnie przy r├│┼╝nych zniekszta┼éceniach kr─Ögos┼éupa jest nadmierne os┼éabienie mi─Ö┼Ťni brzucha.
A por├│d i ci─ů┼╝a tu tez nie maj─ů znaczenia mocne mi─Ö┼Ťnie brzucha? Rolling Eyes
Wszystko prawda, tylko, że ja mówię o tłoczni brzusznej, a Ty o prostych brzucha Very Happy
Maj─ůc tylko proste brzucha, nie da┼éaby┼Ť rady zakas┼éa─ç, nie m├│wi─ůc o porodzie.
T┼éocznia brzuszna stabilizuje tu┼é├│w, jak mankiet ci┼Ťnieniomierza, by przenosi─ç si┼é─Ö z n├│g na korpus.
To jest prawdziwe zadanie mi─Ö┼Ťni brzucha Very Happy
Zbli┼╝anie klatki piersiowej do miednicy to tylko bonus, z kt├│rego zrobiono niemal kult Laughing
Silne mi─Ö┼Ťnie brzucha trenuje si─Ö ci─ůgami, siadami lub ─çwiczeniami "core", a sk┼éonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz  Cool
Dasna
Hero Member

« Odpowiedz #125 : 2013-12-23, 10:52:27 »

Wszystko prawda, ale i tak i tak nijak nie mo┼╝na postawi─ç znaku r├│wno┼Ťci mi─Ödzy operacja plastyczn─ů a jakimkolwiek, cho─çby najmniej produktywnym (jak wykazujesz) ─çwiczeniem fizycznym. No i oczywi┼Ťcie broni─Ö "biednych" kulturyst├│w. Laughing
Ja o tym.
Wink
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #126 : 2013-12-23, 10:59:12 »

Wszystko prawda, ale i tak i tak nijak nie mo┼╝na postawi─ç znaku r├│wno┼Ťci mi─Ödzy operacja plastyczn─ů a jakimkolwiek, cho─çby najmniej produktywnym (jak wykazujesz) ─çwiczeniem fizycznym. No i oczywi┼Ťcie broni─Ö "biednych" kulturyst├│w. Laughing
Ja o tym.
 Wink
Owszem Very Happy
Tylko, ┼╝e kaloryfer mnie tak samo przekonuje o sile posiadacza, jak sztuczne cycki o dobrych genach Laughing
Albo kusa sukienka z głębokim dekoltem o inteligencji nosicielki Very Happy
A rekruterzy w korporacjach si─Ö na to nabieraj─ů, bo w takim pozorowanym ┼Ťwiecie ┼╝yjemy... Confused
Dasna
Hero Member

« Odpowiedz #127 : 2013-12-23, 11:55:20 »

Ju┼╝ w detale nie b─Ödziemy si─Ö bawi─ç i przekonywa─ç. Bo, mi si─Ö nie chce, tym bardziej, ┼╝e generalnie mamy consensus. Laughing

Ba, panie, ale wielu się łapie na to. A mózg do niektórych spraw nie jest potrzebny. Very Happy

Ale kusa sukienka z g┼é─Öbokim dekoltem mo┼╝e te┼╝ ┼Ťwiadczy─ç o g┼é─Öbokim intelekcie. Laughing Zale┼╝y na jakiej pracy nam zale┼╝y i jakie s─ů wymagania. Laughing
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23827

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #128 : 2013-12-23, 12:38:21 »

Ja osobiscie uwazam kobiety w kusych i wydekoltowanych sukienkach za o wiele inteligentniejsze od tych, ktore takich nie nosza  Very Happy

Work Buy Consume Die
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #129 : 2013-12-23, 13:03:04 »

Wystarczy rzut oka, parę zdań zamienić i z reguły rozczarowanie...  Confused  Wink
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #130 : 2013-12-23, 13:32:06 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool

Work Buy Consume Die
MariuszM
GoŠ

Email
« Odpowiedz #131 : 2013-12-23, 13:36:50 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool
Wink http://skomentujzdjecie.blox.pl/resource/BEZ_PIERSI.jpg Wink
renia
Hero Member
wiadomoÂci: 59489

« Odpowiedz #132 : 2013-12-23, 13:38:22 »

Ale gdyby Twoja ┼╝ona tak paradowa┼éa, a faceci w ko┼éo by si─Ö ┼Ťlinili... Laughing to nie wiem, czy Tobie by si─Ö to podoba┼éo... Rolling Eyes

renia
Hero Member
wiadomoÂci: 59489

« Odpowiedz #133 : 2013-12-23, 13:40:57 »

U tej pierwszej z prawej troch─Ö to wygl─ůda nienaturalnie, jak implant... Rolling Eyes

Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #134 : 2013-12-23, 13:44:44 »

Ale gdyby Twoja ┼╝ona tak paradowa┼éa, a faceci w ko┼éo by si─Ö ┼Ťlinili... Laughing to nie wiem, czy Tobie by si─Ö to podoba┼éo... Rolling Eyes
Jasne, ze by sie podobalo, w koncu niech inni widza jakiego ma sie skarba  Laughing

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #135 : 2013-12-23, 13:45:33 »

No troche plastikowe jednak, jakas aparycja i attitude by sie przydalo  Laughing

Work Buy Consume Die
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #136 : 2013-12-23, 16:56:26 »

Silne mi─Ö┼Ťnie brzucha trenuje si─Ö ci─ůgami, siadami lub ─çwiczeniami "core", a sk┼éonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=WSuqc_PbDnM

Jaka┼╝ pi─Ökna, nic nie warta, jest tarka na brzuchu Brandona. <3
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #137 : 2013-12-23, 17:21:54 »

Silne mi─Ö┼Ťnie brzucha trenuje si─Ö ci─ůgami, siadami lub ─çwiczeniami "core", a sk┼éonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz┬á Cool

http://www.youtube.com/watch?v=WSuqc_PbDnM

Jaka┼╝ pi─Ökna, nic nie warta, jest tarka na brzuchu Brandona. <3
W┼éa┼Ťnie.
Go┼Ť─ç wa┼╝y prawie 90 kg, a krzywi si─Ö straszliwie przy nieca┼éych 150 kg na 5 ruch├│w i to z trap barem Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #138 : 2013-12-23, 17:25:34 »

anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #139 : 2013-12-23, 20:43:34 »

W┼éa┼Ťnie.
Go┼Ť─ç wa┼╝y prawie 90 kg, a krzywi si─Ö straszliwie przy nieca┼éych 150 kg na 5 ruch├│w i to z trap barem Laughing

Bo w dzisiejszym ┼Ťwiecie si┼éa nie jest rzecz─ů najwa┼╝niejsz─ů. W gospodarne monetarno-rynkowej liczy si─Ö ┼éadnie opakowany produkt... ludzie nawet jedz─ů oczami. Cia┼éo, kt├│re jest ┼éadnie wyrze┼║bione jest atrakcyjnym produktem, kt├│ry mo┼╝na sprzeda─ç i zarobi─ç na tym pieni─ůdze. Wszystko si─Ö kr─Öci wok├│┼é pieni─Ödzy. Tylko produkt, kt├│ry si─Ö sprzeda jest co┼Ť wart. Nie si┼éa a sam wygl─ůd. To si─Ö sprzedaje, to chce si─Ö ogl─ůda─ç.

Nie jeste┼Ť si┼éaczem - wynajmij sobie osi┼éka. Zap┼éa─ç mu a on ju┼╝ zrobi, co trzeba... jak jest konieczno┼Ť─ç.
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 37 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.