forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 06:09:34

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  NU - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 37 Do dou Drukuj
Autor Wtek: NU - dziennik treningowy  (Przeczytany 431145 razy)
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #120 : 2013-12-22, 22:35:10 »

mam, císne i na dziewoje nie chodze!!:-D Razz!!
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #121 : 2013-12-22, 22:40:34 »

mam, císne i na dziewoje nie chodze!!:-D Razz!!
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #122 : 2013-12-23, 06:44:15 »

 Shocked Shocked Shocked Shocked
Uformowałem 4s. Wink Laughing Razz
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #123 : 2013-12-23, 07:27:49 »

Dlatego napisałem, że to żart Laughing
Trzymanie się jakichś sztucznych wartości typu %BF, wagi w kilogramach czy "wagi z liceum" to nieporozumienie.
Zwłaszcza gdy się trenuje.
Redukcja, wycinka, kaloryfer, masa to bzdury!
Siła, sprawność, piękno i zdrowie, to jest to Laughing
Święte słowa, ale taki męski kaloryfer, niech to będzie bzdura, ale wygląda bardzo przyjemnie. Laughing Laughing
Sztuczne cycki też Laughing
Ale nie mają supermocy.
Nie porównuj silikonów do pięknej rzeźby.

Ho, ho ho dla niektórych okazuje się, że takie silikony to super moce.  Laughing Laughing
Porównanie jak najbardziej na miejscu.
Kaloryfer ma taką samą funkcjonalność w stabilizacji tułowia, jak silikonowe implanty w produkcji mleka... Laughing
No to mnie zaciekawiłeś? Rolling Eyes
Odkąd mięśnie brzucha nie równoważą napięcia mięśni pleców? A podczas siadania i leżenia nie dociskają dysków międzykręgowych?
Właśnie przy różnych zniekształceniach kręgosłupa jest nadmierne osłabienie mięśni brzucha.
A poród i ciąża tu tez nie mają znaczenia mocne mięśnie brzucha? Rolling Eyes
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #124 : 2013-12-23, 08:43:02 »

Dlatego napisałem, że to żart Laughing
Trzymanie się jakichś sztucznych wartości typu %BF, wagi w kilogramach czy "wagi z liceum" to nieporozumienie.
Zwłaszcza gdy się trenuje.
Redukcja, wycinka, kaloryfer, masa to bzdury!
Siła, sprawność, piękno i zdrowie, to jest to Laughing
Święte słowa, ale taki męski kaloryfer, niech to będzie bzdura, ale wygląda bardzo przyjemnie. Laughing Laughing
Sztuczne cycki też Laughing
Ale nie mają supermocy.
Nie porównuj silikonów do pięknej rzeźby.

Ho, ho ho dla niektórych okazuje się, że takie silikony to super moce.  Laughing Laughing
Porównanie jak najbardziej na miejscu.
Kaloryfer ma taką samą funkcjonalność w stabilizacji tułowia, jak silikonowe implanty w produkcji mleka... Laughing
No to mnie zaciekawiłeś? Rolling Eyes
Odkąd mięśnie brzucha nie równoważą napięcia mięśni pleców? A podczas siadania i leżenia nie dociskają dysków międzykręgowych?
Właśnie przy różnych zniekształceniach kręgosłupa jest nadmierne osłabienie mięśni brzucha.
A poród i ciąża tu tez nie mają znaczenia mocne mięśnie brzucha? Rolling Eyes
Wszystko prawda, tylko, że ja mówię o tłoczni brzusznej, a Ty o prostych brzucha Very Happy
Mając tylko proste brzucha, nie dałabyś rady zakasłać, nie mówiąc o porodzie.
Tłocznia brzuszna stabilizuje tułów, jak mankiet ciśnieniomierza, by przenosić siłę z nóg na korpus.
To jest prawdziwe zadanie mięśni brzucha Very Happy
Zbliżanie klatki piersiowej do miednicy to tylko bonus, z którego zrobiono niemal kult Laughing
Silne mięśnie brzucha trenuje się ciągami, siadami lub ćwiczeniami "core", a skłonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz  Cool
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #125 : 2013-12-23, 10:52:27 »

Wszystko prawda, ale i tak i tak nijak nie można postawić znaku równości między operacja plastyczną a jakimkolwiek, choćby najmniej produktywnym (jak wykazujesz) ćwiczeniem fizycznym. No i oczywiście bronię "biednych" kulturystów. Laughing
Ja o tym.
Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #126 : 2013-12-23, 10:59:12 »

Wszystko prawda, ale i tak i tak nijak nie można postawić znaku równości między operacja plastyczną a jakimkolwiek, choćby najmniej produktywnym (jak wykazujesz) ćwiczeniem fizycznym. No i oczywiście bronię "biednych" kulturystów. Laughing
Ja o tym.
 Wink
Owszem Very Happy
Tylko, że kaloryfer mnie tak samo przekonuje o sile posiadacza, jak sztuczne cycki o dobrych genach Laughing
Albo kusa sukienka z głębokim dekoltem o inteligencji nosicielki Very Happy
A rekruterzy w korporacjach się na to nabierają, bo w takim pozorowanym świecie żyjemy... Confused
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #127 : 2013-12-23, 11:55:20 »

Już w detale nie będziemy się bawić i przekonywać. Bo, mi się nie chce, tym bardziej, że generalnie mamy consensus. Laughing

Ba, panie, ale wielu się łapie na to. A mózg do niektórych spraw nie jest potrzebny. Very Happy

Ale kusa sukienka z głębokim dekoltem może też świadczyć o głębokim intelekcie. Laughing Zależy na jakiej pracy nam zależy i jakie są wymagania. Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #128 : 2013-12-23, 12:38:21 »

Ja osobiscie uwazam kobiety w kusych i wydekoltowanych sukienkach za o wiele inteligentniejsze od tych, ktore takich nie nosza  Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #129 : 2013-12-23, 13:03:04 »

Wystarczy rzut oka, parę zdań zamienić i z reguły rozczarowanie...  Confused  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #130 : 2013-12-23, 13:32:06 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool
Zapisane

Work Buy Consume Die
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #131 : 2013-12-23, 13:36:50 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool
Wink http://skomentujzdjecie.blox.pl/resource/BEZ_PIERSI.jpg Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #132 : 2013-12-23, 13:38:22 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool

Ale gdyby Twoja żona tak paradowała, a faceci w koło by się ślinili... Laughing to nie wiem, czy Tobie by się to podobało... Rolling Eyes
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #133 : 2013-12-23, 13:40:57 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool
Wink http://skomentujzdjecie.blox.pl/resource/BEZ_PIERSI.jpg Wink

U tej pierwszej z prawej trochę to wygląda nienaturalnie, jak implant... Rolling Eyes
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #134 : 2013-12-23, 13:44:44 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool

Ale gdyby Twoja żona tak paradowała, a faceci w koło by się ślinili... Laughing to nie wiem, czy Tobie by się to podobało... Rolling Eyes
Jasne, ze by sie podobalo, w koncu niech inni widza jakiego ma sie skarba  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #135 : 2013-12-23, 13:45:33 »

Ale jezeli jest pozytywne zaskoczenie to wtedy efekt jest jeszcze bardziej piorunujacy  Cool
Wink http://skomentujzdjecie.blox.pl/resource/BEZ_PIERSI.jpg Wink
No troche plastikowe jednak, jakas aparycja i attitude by sie przydalo  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #136 : 2013-12-23, 16:56:26 »

Silne mięśnie brzucha trenuje się ciągami, siadami lub ćwiczeniami "core", a skłonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=WSuqc_PbDnM

Jakaż piękna, nic nie warta, jest tarka na brzuchu Brandona. <3
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #137 : 2013-12-23, 17:21:54 »

Silne mięśnie brzucha trenuje się ciągami, siadami lub ćwiczeniami "core", a skłonami poleruje nic nie warte kaloryferki, na pokaz  Cool

http://www.youtube.com/watch?v=WSuqc_PbDnM

Jakaż piękna, nic nie warta, jest tarka na brzuchu Brandona. <3
Właśnie.
Gość waży prawie 90 kg, a krzywi się straszliwie przy niecałych 150 kg na 5 ruchów i to z trap barem Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #138 : 2013-12-23, 17:25:34 »

Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #139 : 2013-12-23, 20:43:34 »

Właśnie.
Gość waży prawie 90 kg, a krzywi się straszliwie przy niecałych 150 kg na 5 ruchów i to z trap barem Laughing

Bo w dzisiejszym świecie siła nie jest rzeczą najważniejszą. W gospodarne monetarno-rynkowej liczy się ładnie opakowany produkt... ludzie nawet jedzą oczami. Ciało, które jest ładnie wyrzeźbione jest atrakcyjnym produktem, który można sprzedać i zarobić na tym pieniądze. Wszystko się kręci wokół pieniędzy. Tylko produkt, który się sprzeda jest coś wart. Nie siła a sam wygląd. To się sprzedaje, to chce się oglądać.

Nie jesteś siłaczem - wynajmij sobie osiłka. Zapłać mu a on już zrobi, co trzeba... jak jest konieczność.
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 37 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.