forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:06:20

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658449 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  NU - dziennik treningowy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 37 Do dou Drukuj
Autor Wtek: NU - dziennik treningowy  (Przeczytany 431075 razy)
anakin
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #20 : 2013-12-14, 22:46:55 »

Tam, gdzie jedni widzą 80 g białka, ja widzę 60 g białka. Razz

Chcesz masy mięśniowej, a jesz jedynie żółtka z 4 jaj? Rolling Eyes
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #21 : 2013-12-14, 22:51:39 »

Dla mnie: siadaj, czwóra Wink

No gdzieżby! Jak na swój wzrost i pod siłownię jada bardzo licho. A ma "niedowagę". ^^
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #22 : 2013-12-14, 22:58:07 »

Dla mnie: siadaj, czwóra Wink
Ale może Mariusz się do czegoś przyczepi?
Ja ?
Że co, śmietany(ki) mało, twarogu,podrobów nie ma, za dużo warzyw?
Że posiłki powinny być prostsze,spartańskie?
W dniu po treningu od razu zestaw startowy B:T:Ww w stosownej proporcji
Na początek w każdym posiłku full wypas B;T;Ww np 30:90:20?

 Wink Wink

Tu trzeba zadać pytanie, czy coś jest nie tak, co nie domaga etc?
Domyślam się,że ilość białka i kcal jest do syta i głodny nie chodzi itp Very Happy
Ja nie wróżka, co  z fusów wróży Razz
Zapisane
nu
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #23 : 2013-12-14, 23:08:17 »

Chętnie dorzuciłbym dwa - trzy całe jajka lub wykorzystał białko jaj do tych ziemniaków z tłuszczem na ostatni posiłek w dzień treningowy.
Tylko od jakiegoś czasu zastanawia mnie czy to nie będzie problemem, czy @MariuszM nie bez powodu napisał, że ostatni posiłek to niedojedzone W+T, bez B.
W dzień nietreningowy mógłbym to rozbić.

A co do jadania licho to niestety nie mogę się zgodzić bo chodzę pełny, aczkolwiek nie przejadam się.
2-3 jajka dodatkowe nie stanowią problemu, ale cokolwiek ponad już tak.
Nie zapominajmy, że mimo wagi do jakiej dążę - ważąc tylko 65kg, jadanie 2800kcal to sporo.

Nie będę ukrywał, znam większość Was z wielu innych forów, dlatego tym bardziej liczę na pomoc w dalszym rozwoju na diecie tłuszczowej Smile
Zapisane
nu
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #24 : 2013-12-14, 23:14:13 »

@MariuszM
To tylko 1 dzień z całego tygodnia, inne obfitują w wątróbkę, boczek, golonkę. Z weekendami jeszcze ciut inaczej, ale oczywiście bez "ładowań".
Wkrótce więcej wklejek, ten topic nie jest tylko dla mnie Smile
Zapisane
nu
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #25 : 2013-12-14, 23:15:04 »

Dobranoc.
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #26 : 2013-12-14, 23:15:28 »

To zjedz sobie po treningu pełne BTWw , nie rozdzielaj na BiT i TiWw. Z czasem ogarniesz temat, czytaj reakcje własnego organizmu nad ŻO. Szczególnie,że byłeś na redukcji, która raczej była "głodowa".
Może (nie)czytałeś http://www.sportacademy.pl/smf/index.php/topic,180.0.html
Jak coś "nie gra "pisz na bieżąco, nie zwlekaj ,inaczej ciężko jest skutecznie (do)radzić. Pomożemy na ile będziemy w stanie i styknie nam wiedzy, a w szczególności doświadczenia Wink
Ahuuu niech siła i masa będzie z Tobą  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #27 : 2013-12-14, 23:39:59 »

Nu czytaj pilnie co tu piszą, ale miej dość rozsądku, by czasem tupnąć nogą.
Ostatecznie to Ty zostajesz sam na sam z talerzem i sztangą Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #28 : 2013-12-15, 07:50:02 »

Tam, gdzie jedni widzą 80 g białka, ja widzę 60 g białka. Razz

Chcesz masy mięśniowej, a jesz jedynie żółtka z 4 jaj? Rolling Eyes

Nu.
Ze spostrzeżenia Anakina wynika, że raczej jesz pod wagę zaplanowaną, niż należną. Gdy zwiększysz nakres zajęć fizycznych, patrz na skórę, ona pierwsza Ci podpowie. Smile
Ale faktem jest, że optymalni lepiej zarządzają własnymi mięśniami. Znacznie mniej(objętościowo) ich potrzeba dla uzyskania porównywalnej skuteczności. Very Happy
"Skwarki" górą. Laughing

A! Przypomniałem sobie. Smile
Mój syn obecnie waży 66kg/184cm wzrostu. Poziom tkanki tłuszczowej... hmm... jakiś na pewno jest. Ale ja się tym nie najem. Laughing
A zwrot dziennikarze powinno być ujęte w cudzysłów. Przepraszam. Very Happy
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #29 : 2013-12-15, 08:24:27 »

Nu czytaj pilnie co tu piszą, ale miej dość rozsądku, by czasem tupnąć nogą.
Ostatecznie to Ty zostajesz sam na sam z talerzem i sztangą Wink

Obraziłbym niewidomych,gdybym powiedzial,ze nie widza dokad zmierzaja... Wink A byly tu í sa moze nadal takie ancymonki, co potrafia funkcjowac przeź kilka lat na wybytnie bezresztkowej racji zywnosciowej 10 zoltkach
0.5l smietany i na dokladke tabliczce czekolady per day,aby tam gdzie nawet Krol Julian chodzi piechota bywac raz na tydziem. Laughing pozniej choroba psychiczna z kategori natrectw dietetycznych murowana. Patrzec nie zawsze oznacza wi(e)dziec. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #30 : 2013-12-15, 08:44:09 »

Nu czytaj pilnie co tu piszą, ale miej dość rozsądku, by czasem tupnąć nogą.
Ostatecznie to Ty zostajesz sam na sam z talerzem i sztangą Wink

Obraziłbym niewidomych,gdybym powiedzial,ze nie widza dokad zmierzaja... Wink A byly tu í sa moze nadal takie ancymonki, co potrafia funkcjowac przeź kilka lat na wybytnie bezresztkowej racji zywnosciowej 10 zoltkach
0.5l smietany i na dokladke tabliczce czekolady per day,aby tam gdzie nawet Krol Julian chodzi piechota bywac raz na tydziem. Laughing pozniej choroba psychiczna z kategori natrectw dietetycznych murowana. Patrzec nie zawsze oznacza wi(e)dziec. Very Happy
Ja się z Tobą zgadzam.
Najczęściej Wink
Ale nie odmawiam prawa do indywidualizmu i popełniania drobnych błędów nikomu...
Bardzo wielu sportowców musi się mieścić w kategorii wagowej i nie ma w tym nic niezwykłego.
A czy ona jest narzucona przez przepisy sportowe czy własną psychikę, bez znaczenia...
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #31 : 2013-12-15, 09:52:34 »

Tylko takie cos trwa maks 2-3 mace ,a nie lata. Wink mnie to lata Very Happy
Zapisane
nu
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #32 : 2013-12-15, 12:01:53 »

@MariuszM, tak zrobię. Jadałem przez jakiś czas pełne BTW po treningu, ale to będąc na minusie.
Może wtedy zmieściłbym coś jeszcze przed pójściem spać. Jakiegoś szejka twarogowego z masłem orzechowym albo z dżemem niskosłodzonym + osełka? Zobaczymy.
Dodatkowo dorzucę 50g cebuli do śniadań, a jak wyżej napisałem - ziemniaki zawsze na pół.
Co do warzyw - jest ich niewiele, ale są mocno zróżnicowane. Nie przeszkadza mi to, że muszę je przygotować. Dodatkowo bardzo lubię różne smaki na talerzu.
Do każdego obiadu dodaję łyżeczkę niebieskiej musztardy Develay Premium Dijon (ta niebieska) - polecam wszystkim Smile
Temat na SA przeczytany wielokrotnie, dzięki Smile

@Radzio, w pierwszym poście pisałem, że jadam już tak od 7 października i wszystkie przejściowe problemy mam za sobą Smile Skóra jak u niemowlaka Smile)
Z tym białkiem to zrozumiałem, że Anakin nie wlicza białek roślinnych, ale może to co napisał miało również drugie dno.


Takie małe ogólne sprostowanie. Będąc przez nieco ponad rok na różnie modyfikowanych dietach nigdy się nie głodziłem. Jadłem kiedy wiedziałem, że tego potrzebuję.
Z każdą ich zmianą i modyfikacją czułem się coraz lepiej, na diecie tłuszczowej osiągnąłem apogeum zdrowia i samopoczucia Smile
Jak pisałem, były eksperymenty - sukcesy i porażki. Gdy zaczynałem z siłownią bardziej zależało mi na wytrenowaniu całego organizmu.
Przez większość ostatniego roku moja waga była na poziomie 72-75kg. Co do typowej redukcji, to nie trwała ona cały rok, tylko jakieś ostatnie 3 miesiące.

Aha... DZIEŃ DOBRY Smile
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #33 : 2013-12-15, 13:36:50 »

   2752,8kcal      80,43B   70,42Ww   238,07T


A co do jadania licho to niestety nie mogę się zgodzić bo chodzę pełny, aczkolwiek nie przejadam się.

Dzień dobry! Pisząc "licho" nie miałem na myśli głodu, nu. Wysokie spożycie tłuszczu Cię syci. 1 g = ~9 kcal.

Sęk w tym, że wliczasz sobie do proporcji BTW jak 1:3:0,8 również "białko roślinne". Nie rób tego. Gdy zliczysz tylko "białko zwierzęce", wtedy z 80 g białka robi się 60 g białka.

Czyli obecnie jadasz w proporcji BTW jak 1:4:1,2 tak naprawdę.

Przy 60 g białka wychodzi w proporcji 1B:3T:0,8W - 60g:180g:48g. Gdybyś tak jadał, ćwicząc na siłowni, wtedy chodziłbyś głodny. Nie chodzisz, bo Twoja proporcja w diecie to tak naprawdę 1:4:1,2

Acz, nie wiem czy nie wliczyłeś w pulę węglowodanów tzw. "błonnika".
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #34 : 2013-12-15, 13:51:12 »

KAWA + śmietana 30%
Siema
Sprobuj kawe z maslem, tzw rocket coffee, wiecej speeda i powera i wszystkiego  Cool Laughing  Very Happy

Zapisane

Work Buy Consume Die
chill
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #35 : 2013-12-15, 14:12:21 »

Cytuj z: Zyon
Siema
Sprobuj kawe z maslem, tzw rocket coffee, wiecej speeda i powera i wszystkiego  Cool Laughing  Very Happy

I pamiętaj , że Zyon zna się  na tym najlepiej Very Happy Razz

Witaj nu ...!

Ja podpowiem podobnie do Mariusza  - sprawdz 3 posiłki BTW do proporcji

Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #36 : 2013-12-15, 14:19:02 »

Cytuj z: Zyon
Siema
Sprobuj kawe z maslem, tzw rocket coffee, wiecej speeda i powera i wszystkiego  Cool Laughing  Very Happy

I pamiętaj , że Zyon zna się  na tym najlepiej Very Happy Razz
No oprocz tego to ja.....wiadomo  Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
grenis
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #37 : 2013-12-15, 14:29:52 »

KAWA + śmietana 30%
Siema
Sprobuj kawe z maslem, tzw rocket coffee, wiecej speeda i powera i wszystkiego  Cool Laughing  Very Happy

czysciocha najlepsza   Cool
Zapisane
nu
Go


Email
Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #38 : 2013-12-15, 14:40:36 »

@Zyon, czekałem na Ciebie. Ciekawi mnie Twoja jak i innych opinia na temat budowania masy z czajnikami Smile

A co do kawki, piję taką ze śmietanką i masłem przed piłką w piątek, a nawet i dzisiaj rano Smile

@Anakin, dzięki, tak myślałem, że o to Ci chodzi. Wkrótce korekta.
A co do błonnika, wiem, że to jest część niestrawna, ale wliczałem wszystko ze wszystkiego.
W wolnej chwili postaram się to wyliczyć Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: NU - dziennik treningowy
« Odpowiedz #39 : 2013-12-15, 15:32:40 »

@Zyon, czekałem na Ciebie. Ciekawi mnie Twoja jak i innych opinia na temat budowania masy z czajnikami Smile
Na mnie?  Shocked Yyyy no fajnie, tylko obawiam sie, ze ja na niczym sie nie znam  Confused Confused Laughing

Od biochemii jest admin, od pakowania gavro a od duchowosci dario  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 37 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 20 zapytaniami.