forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-06-18, 13:21:56

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
10. Nie wolno g┼éodzi─ç si─Ö ani po┼Ťci─ç.
523524 wiadomoÂci w 3962 w▒tkach; wys│ane przez 63 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Panama6
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna "Z┼üOTA KSI─śGA"
| | |-+  Laurka za zdrowie
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Laurka za zdrowie  (Przeczytany 7932 razy)
nowy
GoŠ

Email
Laurka za zdrowie
« : 2014-01-07, 11:36:54 »

Cz┼éowiek, kt├│rego dokonania pozwalaj─ů m┼éodym zdobywa─ç si┼é─Ö do pokonywania drogi i m─ůdro┼Ť─ç w jej wyborze, a starym pozwalaj─ů czerpa─ç rado┼Ť─ç z ┼╝ycia.

Ciesz─Ö si─Ö, ┼╝e ┼╝ywienie optymalne wychodzi poza kr─ůg ludzi wtajemniczonych. Od 10 lat stosuj─Ö ten w┼éa┼Ťnie spos├│b od┼╝ywiania i trudno by┼éoby wyobrazi─ç sobie zmian─Ö.
Pokona┼éem kilka chor├│b i dolegliwo┼Ťci (choroba wie┼äcowa z zawa┼éem)nie spos├│b wymienia─ç szczeg├│┼é├│w w tak kr├│tkiej wypowiedzi, ale jako 74 letni cz┼éowiek, mog─Ö stwierdzi─ç wyra┼║nie, ┼╝e przez te ponad 10 lat nie czuj─Ö swojego wieku. Moja konstrukcja psychiczna stawia mnie w rz─Ödzie „r├│wie┼Ťnik├│w” pi─Ö─çdziesi─Öcioletnich. W moim wieku bardzo wa┼╝n─ů rzecz─ů jest sprawno┼Ť─ç intelektualna. Sam jestem zaskoczony tym, ┼╝e zamiast ogranicze┼ä w sferze fizycznej – dostrzegam sprawno┼Ť─ç pozwalaj─ůc─ů mi u┼╝ywa─ç ruchu i wysi┼éku, a w sferze intelektualnej – nawet … rozw├│j. Od 4 lat jestem czynnym dziennikarzem, felietonist─ů i publikuj─Ö w mediach swoje felietony o wychowaniu dzieci, a w┼éa┼Ťciwie o kochaniu.
To wszystko zawdzi─Öczam Panu Doktorowi Janowi Kwa┼Ťniewskiemu – Cz┼éowiekowi, kt├│rego dokonania pozwalaj─ů m┼éodym zdobywa─ç si┼é─Ö do pokonywania drogi i m─ůdro┼Ť─ç w jej wyborze, a starym pozwalaj─ů czerpa─ç rado┼Ť─ç z ┼╝ycia.
Dariusz
Zg│o do moderatora   Zapisane
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.027 sekund z 17 zapytaniami.