forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 06:14:40

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
1. Żywienie Optymalne należy rozpocząć od razu w pełnym zakresie, bez żadnego okresu przejściowego.
659788 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum  (Przeczytany 339109 razy)
Dasna
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #120 : 2014-02-16, 20:36:53 »

A, że te dinozaury wyginęły to jest prawda czy blef...? Laughing Cool
Jakbym reni odpowiedział to by renia zaraz profesurom wypleplała.  Smile

Ktoś musi się wziąć za ich edukację... Laughing
Będziesz takim ich supervisorem. Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #121 : 2014-02-16, 20:38:17 »

 Laughing
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #122 : 2014-02-16, 21:03:21 »

Dinozaury pokazały na ile można było sobie pozwolić na tej planecie. A i wiadomo że sprawy mają się jakby z tą kostką cukru co to wymiarowe jej tylko x2 powiększenie rezultuje masowym x8 przybraniem. Taka fizyka taka.
No.
A im mniejsza bryła tym ma większą powierzchnię Very Happy
Dlatego ryjówka musi cały czas jeść, a słoń nie...
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #123 : 2014-02-16, 21:11:01 »

Dinozaury pokazały na ile można było sobie pozwolić na tej planecie. A i wiadomo że sprawy mają się jakby z tą kostką cukru co to wymiarowe jej tylko x2 powiększenie rezultuje masowym x8 przybraniem. Taka fizyka taka.
No.
A im mniejsza bryła tym ma większą powierzchnię Very Happy
Dlatego ryjówka musi cały czas jeść, a słoń nie...
Paradoks.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17073


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #124 : 2014-02-16, 21:15:23 »

A im mniejsza bryła tym ma większą powierzchnię Very Happy
Tak, ale w stosunku...  Smile
Dlatego ryjówka musi cały czas jeść, a słoń nie...
Tak ryjówka musi cały czas jeść słonie, a słonie nie  Wink . Wiem, pamiętam ze szkolnego podręcznika.  Smile
Niby stosunek objętość-powierzchnia, a i tak słoń wiecznie nienażarty chodzi.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #125 : 2014-02-16, 22:22:38 »

Dinozaury pokazały na ile można było sobie pozwolić na tej planecie. A i wiadomo że sprawy mają się jakby z tą kostką cukru co to wymiarowe jej tylko x2 powiększenie rezultuje masowym x8 przybraniem. Taka fizyka taka.
Dinozaury to pikusie w porównaniu z królem królów płetwalem błękitnym, do 200 ton.
Największe zwierzę lądowe wszechczasów to wymarły gad Amphicoelias, do 100 ton.
Dinozaury dwunożne miały kregosłup zwierzęcia czworonożnego, mniej lub bardziej poziomy z przeciwwagą ogona dla czaszki.
Goryl Ambam z Anglii, który nauczył się chodzenia w postawie wyprostowanej, ma już zwyrodnienia stóp i kręgosłupa, a waży jedynie 180 kg przy 170 cm wzrostu Very Happy
Kromaniończycy przy 180 cm wzrostu ważyli 65-70 kg.
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 17073


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #126 : 2014-02-16, 22:49:31 »

A bo szympansoidy, które go podpuściły nie powiedziały mu że to trzeba się jeszcze wysmuklić nieco.  Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #127 : 2014-02-17, 10:09:40 »

Po pierwsze: od Szefa zrzynasz. Confused Naśladujesz. Very Happy

Co się adminowi podoba na tyle, że przykleił ów wątek, choć go o to nie prosiłem, słowem o tym nie wspomniałem. Ba, nawet się nie spodziewałem tego, i dlatego wątek ten, z przezorności i po dłuższym namyśle, zamieściłem w tym dziale z małą liczbą wątków, a nie w dziale "Żywienie Optymalne", gdzie mógłby przepaść w czeluści.

Cytuj
Ponieważ nosisz się z zamiarem uruchomienia wortalu, domyśliłem się, że(...)

Nie wiem co za leki bierzesz albo co tam ćpasz, ale na Twoim miejscu odstawiłbym to. ^^ Jest tak jak Ci kiedyś już napisałem: masz swój autystyczny świat i swoje chore projekcje przenosisz na innych. Co gorsze, jesteś silnie przekonany, że inni żyją w tej Narnii, w której osiadłeś. Stąd znaczna część Twoich postów to czysty bełkot, przynajmniej dla mnie.

Cytuj
Wiedzy mojego Przyjaciela i Jego Syna nie ma potrzeby powielać, wystarczy stosować, a będzie dobrze.

Myślę, że jedynie te Twoje nachalne powtarzanie i wszechobecne akcentowanie słów "mojego Przyjaciela" ratuje Ci tu skórę i jesteś do dziś pobłażliwie traktowany przez admina. Masz poczucie, że wolno Ci więcej, bo jesteś pod szczególną protekcją. Choć diabli wiedzą, czy ta wielka przyjaźń jest odwzajemniona.

W każdym razie, to bardzo zręczny i skuteczny zabieg - takie przypominanie do znudzenia. I jesteś w tym już wprawny, widać. Wprawny w kodowaniu w umyśle admina programu pt. "Radzio - dobry, nieszkodliwy, pożyteczny, Przyjaciel". I mogę tylko powiedzieć: biedny, skonfundowany, admin, stojący między młotem a kowadłem. Mogę, bo doskonale wiem, jak to jest być w takiej sytuacji. Też ongi trafił mi się "wielbiciel" wynoszący mnie pod niebiosa, lecz na innych warczący i skaczący po ich biednych głowach. Do tego niereformowalny i nie rokujący poprawy. W końcu trzeba było wybrać mniejsze zło. To zawsze w końcu tak się kończy. A "fan" staje się wtedy najgorszym "antyfanem". Bo taka niełaska go spotkała... Jego, mającego takie dotąd przywileje...

Cytuj
(...)Twoje przepisywanie tu jest po to, abyśmy- na naszym FORUM- pomogli Ci jak najlepiej wypaść nie narażając ani Siebie, ani innych na to, co się dziesiątkami lat wlecze za moim Przyjacielem. Było by mi miło, gdyby Twój wortal skupił na sobie jak najwięcej ludzi omotanych wokół wiar, kosmitów, stwórców, stworów i tym podobnych dzieł ludzkiej wyobraźni.

Nie zamierzam wdawać się z Tobą w polemikę na temat Twoich urojeń, co do rzeczonego wortalu. Ale nie po raz pierwszy odnoszę wrażenie, że Twój niby "Przyjaciel" jest Ci tak naprawdę nieznajomy...

Dawny Toan przestał zabierać głos na pewne tematy chyba w trosce o Ciebie i Tobie podobnych właśnie, abyście nie wyrywali sobie włosów z głowy.

Cóż, pozostaje mi polecić bardzo fajne teksty Jana Kwaśniewskiego o kosmitach, stwórcach, stworach i całej reszcie, która jest niestety dla niektórych powodem do niewyobrażalnego wstydu za Doktora i udawania, że tego nie ma. A powodem tego poczucia "obciachu" jest wyłącznie ich własne ograniczenie spowodowane dysonansem poznawczym.

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/5834-żywienie-optymalne-od-kuchni/?p=1045187166
http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/5834-żywienie-optymalne-od-kuchni/?p=1045187168

A jak ktoś ma z tym faktem problem, to jego sprawa, to nie mój problem. 200 miliardów samych gwiazd (nie licząc planet) tylko w naszej Galaktyce... takie odosobnienie... Na co taki nieskończenie wielki Kosmos...

Niestety, Radzio, moje spojrzenie na dzieje tego naszego świata jest bliższe Twojemu Przyjacielowi i jego Synowi... Dalece bliższe niż Twoje obśmiewanie życia pozaziemskiego. Przykro mi. Sad

A "obciachem", w dobie dzisiejszej kosmologii, powinna być wiara w nieistnienie życia pozaziemskiego. To z takich zamkniętych umysłów w XXI wieku należałoby się śmiać. Pooglądaj sobie starożytne dyskoidalne obiekty i "astronautów", a wszystko uwiecznione na malowidłach przedstawiających czasy antyczne i późniejsze średniowiecze:
http://www.youtube.com/watch?v=lx-rfpKgQjQ

Tylko zapnij pasy najpierw! Razz No i przydadzą się też zdolności matematyczne... bo jak się umie dodać jedno do drugiego... Wink
Ogolnie mimo drobnych roznic w ogolach czy szczegolach, +1
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #128 : 2014-02-17, 10:30:55 »

A mnie zadziwia jak w XXI w dorośli ludzie nadal interpretują absurdy Laughing
Starożytne, naskalne, to musi być prawda, bo widzieli i tak wiernie oddali, z jednej strony, ale traktuje się ich jak jełopów i odmawia znajomości matematyki i inżynierii, z drugiej Laughing
Ale "Spiderman" to oczywiście wytwór wyobraźni, bo papier przyjmie wszystko, no chyba, że mowa o starożytnym papierze, wtedy wiadomo, wszystko prawda Laughing
Ech, dzieciaki, takie pierdoły mają się tak do życia w Kosmosie, jak zeszyt od religii do pedofilii Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #129 : 2014-02-17, 10:33:51 »

Inne przesłanie tego postu "anakina" było... Rolling Eyes nie kosmici byli w nim najważniejsi...
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #130 : 2014-02-17, 10:36:02 »

A mnie zadziwia jak w XXI w dorośli ludzie nadal interpretują absurdy Laughing
A ty nie interpretujesz tylko lykasz i oceniasz to co ktos wczesniej przezul i wyplul.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #131 : 2014-02-17, 10:42:17 »

Inne przesłanie tego postu "anakina" było... Rolling Eyes nie kosmici byli w nim najważniejsi...
A ja do reszty przesłania nic nie mam Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #132 : 2014-02-17, 10:47:53 »

Ale wiadomo, że Krasneludki są!  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #133 : 2014-02-17, 10:48:30 »

A mnie zadziwia jak w XXI w dorośli ludzie nadal interpretują absurdy Laughing
A ty nie interpretujesz tylko lykasz i oceniasz to co ktos wczesniej przezul i wyplul.
Nie mam wystarczającej wiedzy, w przeciwieństwie do Ciebie, by interpretować Very Happy
Ale czerpiesz ją zdaje się właśnie z cudzych wypluwek Very Happy
Czy sam jeździsz w ważne kosmologicznie miejsca i robisz badania?
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70405


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #134 : 2014-02-17, 10:51:12 »

Mozna łączyć różne teorie, relacje i własne wnioski wyciągać... Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #135 : 2014-02-17, 10:53:00 »

A po co własne wnioski, jak gotowce są!  Rolling Eyes Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #136 : 2014-02-17, 10:54:12 »

Na przykład: jedzcie 5*wio i margarynę, bo naukowcy tak wywnioskowali.  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #137 : 2014-02-17, 10:54:51 »

Ale wiadomo, że Krasneludki są!  Very Happy
No.
I różnią się od nas tylko promilem DNA, bo ich kobiety mają brody Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #138 : 2014-02-17, 10:56:34 »

Mozna łączyć różne teorie, relacje i własne wnioski wyciągać... Rolling Eyes
A na jakiej podstawie?
Najczęściej własnego widzimisię Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #139 : 2014-02-17, 10:57:55 »

I różnią się od nas tylko promilem DNA, bo ich kobiety mają brody Very Happy

Dokładnie!
Gender mają bardziej zaawansowany...  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.035 sekund z 19 zapytaniami.