forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:29:45

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum  (Przeczytany 335899 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #60 : 2014-02-12, 20:04:22 »

Edyta znała niemiecki, zdaje się Laughing
I Blade, bez wątpienia Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #61 : 2014-02-12, 20:11:08 »

Niemcy, Niemcy? A! To ci, którym holokaust zaszkodził w kolejnej kolonizacji.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #62 : 2014-02-12, 20:13:50 »

QUŹWA! Anakin coś Ty narobił!   Shocked
Rec z koolesiem, nie wspominając Adasia się zniechęcą do promowania Diety Optymalnej na veveve.dobradieta.pl

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=802 - teraz już wiedzą skąd ten tekst pochodzi!  Shocked  Crying or Very sad
A tyle jeszcze razy mogli się wygłupić!  Confused

Ale dołożę zaraz wisienkę do tego:
co by tu umieścić?  Rolling Eyes
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #63 : 2014-02-12, 20:14:31 »

Niemcy, Niemcy? A! To ci, którym holokaust zaszkodził w kolejnej kolonizacji.
Wciąż niewiadomo Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #64 : 2014-02-12, 20:19:30 »

Może coś takiego?

"Drogi Janie,

dziękuję Ci za list z dn. 04.05.

Przykro mi słyszeć o różnicach między Tobą a wydawcami „Optymalnika”, który uważałem za wspaniały, ponieważ my tutaj, w Europie Zachodniej, wciąż nie mamy „trybuny”. Często myślałem o stworzeniu czegoś podobnego, gdyż mam podobne doświadczenia jak Ty z ludźmi z medycznego establishmentu.

We wszystkich krajach zachodnich ludzie ci są małostkowi. Nie pozwalają wypłynąć ideom pochodzącym spoza ich środowiska, w którym rozwijają swe często fałszywe koncepcje, otrzymują stanowiska i pieniądze, zamiast uwzględnić pomysły ludzi z zewnątrz – rozumiesz, co mam na myśli. Jednak my obaj zerwaliśmy te kajdany.

W moim wykładzie chciałem potwierdzić te fakty, które odkryłem w związku z dietą niskowęglowodanową, nie wchodząc w różnice między nami. Miałem też zamiar powiedzieć, że tym, co mamy wspólnego, są wrogowie wśród medycyny oficjalnej.

Moja żona Helen i ja odwołaliśmy obiecany wykład, ponieważ nie mogę przyjechać do Polski bez jej pomocy. Jestem nawet zadowolony, że tak się stało, ponieważ nie będziesz miał w ten sposób niedogodności. Jeśli jeszcze kiedyś otrzymam zaproszenie z Polski, poproszę, aby zaplanowano spotkanie z Tobą, tak aby było to nasze wspólne przedsięwzięcie.

Przesłałem maszynopis mojego wykładu osobom, które zaprosiły mnie do hotelu Perła: Trojanowskiemu i Waszakowi *. Mam nadzieję, że przekażą Ci jego kopię.

Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie oraz Twojego syna Tomasza. Mam nadzieję na spotkanie w Polsce w najbliższej przyszłości. Pozdrowienia dla „Beaty”.

Twój
Wolfgang"


*Maszynopis oczywiście nie dotarł, Wolfgang musiał wysłać go ponownie na adres ciechociński, oczywiście.

Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #65 : 2014-02-12, 20:22:02 »

QUŹWA! Anakin coś Ty narobił!   Shocked
Rec z kolesiem, nie wspominając Adasia się zniechęcą do promowania Diety Optymalnej na veveve.dobradieta.pl

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=802 - teraz już wiedzą skąd ten teks pochodzi!  Shocked  Crying or Very sad
A tyle jeszcze razy mogli się wygłupić!  Confused

Ale dołożę zaraz wisienkę do tego:
co by tu umieścić?  Rolling Eyes

Szefuuu! A ja skądś znam ten charakterystyczny wyraz twarzy u siedzącego. Wink Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #66 : 2014-02-12, 20:26:46 »

Woły o nazwie "Podsumowanie". a w nim
Kod:
Przy takim postępowaniu nie jest potrzebne ani "odkwaszenie", ani "suplementacja" organizmu, a po nabraniu wprawy - również "wyliczanki" BTW.

Za pośrednictwem jakiego języka cały tekst formatowałeś- html? Powyłaziły z tego takie pokraki, które dla własnej wygody raczyłeś tylko usprawiedliwić.(Nie pytaj gdzie to zrobiłeś)

Primo, to są słowa Tomasza Kwaśniewskiego: http://forum.dr-kwasniewski.pl/index.php?topic=894.msg11869;topicseen#msg11869  A ja ostatni raz użyłem forumowej wyszukiwarki za Ciebie. Wink
Secundo, być może zaliczasz się do tych, co tylko mniemają, że rozumieją dorobek naukowy Jana Kwaśniewskiego, być może nie rozumiesz czym jest okres "przebudowy" organizmu.

Cytuj
Dzieciaku noc jest najlepsza dla odpoczynku- po to światełko z kosmosu "gaśnie". Dla tych co ŻrO stosując ŻO też. Smile
"Konserwę" pochwałami, do tej pory, obarczyło kilkoro z forumowiczów i Szefu, ale to Gospodarz i Autor- wydawać by się mogło w jednej osobie. Very Happy

Oj, dziadeczku, dziadeczku... Co Cię boli? O co walczysz?

Cytuj
Proponuję tym, którzy jednak zdecydowali się, że DnO jest bardziej bezpiecznym, choć wydawać by się mogło mozolnym wyborem, aby nie korzystali z tej puszki i nie podglądali co inni, zdaje się najlepsi, ŻrO. Choć taki chaotyczny "kogiel mogiel" apetycznie wygląda. Wink Very Happy

Proponuję Ci wyjść z własną inicjatywą i samemu naskrobać coś merytorycznego zamiast ciągle bredzić i bruździć. Nie bądź starą, stetryczałą, zrzędą. Razz
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #67 : 2014-02-12, 20:27:25 »

Cytuj
We wszystkich krajach zachodnich ludzie ci są małostkowi.
Nawet mi powieka nie drgnęła. Very Happy
Uchodźstwa nie pochwalam, ale o tym zdążyłem napisać przed emisją  poniższego listu. Jest mi miło, gdy dzień taki dobry. Very Happy
Coby tu jeszcze wywołać... Rolling Eyes. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #68 : 2014-02-12, 20:31:36 »

Aj!
Żeby nie było niedomówień: to jest prywatny list prof. dr hab. Wolfganga Lutz'a do lek. med. Jana Kwaśniewskiego, jakby co. Oryginał w języku niemieckim w moim archiwum.  Very Happy


Może coś takiego?

"Drogi Janie,

dziękuję Ci za list z dn. 04.05.

Przykro mi słyszeć o różnicach między Tobą a wydawcami „Optymalnika”, który uważałem za wspaniały, ponieważ my tutaj, w Europie Zachodniej, wciąż nie mamy „trybuny”. Często myślałem o stworzeniu czegoś podobnego, gdyż mam podobne doświadczenia jak Ty z ludźmi z medycznego establishmentu.

We wszystkich krajach zachodnich ludzie ci są małostkowi. Nie pozwalają wypłynąć ideom pochodzącym spoza ich środowiska, w którym rozwijają swe często fałszywe koncepcje, otrzymują stanowiska i pieniądze, zamiast uwzględnić pomysły ludzi z zewnątrz – rozumiesz, co mam na myśli. Jednak my obaj zerwaliśmy te kajdany.

W moim wykładzie chciałem potwierdzić te fakty, które odkryłem w związku z dietą niskowęglowodanową, nie wchodząc w różnice między nami. Miałem też zamiar powiedzieć, że tym, co mamy wspólnego, są wrogowie wśród medycyny oficjalnej.

Moja żona Helen i ja odwołaliśmy obiecany wykład, ponieważ nie mogę przyjechać do Polski bez jej pomocy. Jestem nawet zadowolony, że tak się stało, ponieważ nie będziesz miał w ten sposób niedogodności. Jeśli jeszcze kiedyś otrzymam zaproszenie z Polski, poproszę, aby zaplanowano spotkanie z Tobą, tak aby było to nasze wspólne przedsięwzięcie.

Przesłałem maszynopis mojego wykładu osobom, które zaprosiły mnie do hotelu Perła: Trojanowskiemu i Waszakowi *. Mam nadzieję, że przekażą Ci jego kopię.

Serdeczne pozdrowienia dla Ciebie oraz Twojego syna Tomasza. Mam nadzieję na spotkanie w Polsce w najbliższej przyszłości. Pozdrowienia dla „Beaty”.

Twój
Wolfgang"


*Maszynopis oczywiście nie dotarł, Wolfgang musiał wysłać go ponownie na adres ciechociński, oczywiście.



Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #69 : 2014-02-12, 20:38:49 »

... dziadeczku, dziadeczku... Co Cię boli? O co walczysz?


Abyś bez świadomości, a  jedynie z "konserwą" w kosmos jaki nie odleciał. Very Happy
Przecież za Tobą jedynie współczucie (a pęta się tego bezmiar) może w ślad polecieć. Smile
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #70 : 2014-02-12, 20:40:53 »

Cytuj
We wszystkich krajach zachodnich ludzie ci są małostkowi.
Nawet mi powieka nie drgnęła. Very Happy
Uchodźstwa nie pochwalam, ale o tym zdążyłem napisać przed emisją  poniższego listu. Jest mi miło, gdy dzień taki dobry. Very Happy
Coby tu jeszcze wywołać... Rolling Eyes. Laughing
Jakieś fajne foty topless? Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #71 : 2014-02-12, 20:59:09 »

A co z wiarą? Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #72 : 2014-02-12, 21:12:12 »

A co z wiarą? Very Happy
Wsio w pariadkie.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #73 : 2014-02-12, 21:14:42 »

Znaczy topless dopuszcza, czy jednak mniej. Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #74 : 2014-02-12, 21:17:40 »

Znaczy topless dopuszcza, czy jednak mniej. Very Happy
Ewka się nie wstydziła Laughing
Jednak jakiś listek powinien być na rzeczy.
Jak lekko przykryte, lepiej działa na wyobraźnię Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #75 : 2014-02-13, 08:53:30 »

QUŹWA! Anakin coś Ty narobił!   Shocked
Rec z koolesiem, nie wspominając Adasia się zniechęcą do promowania Diety Optymalnej na veveve.dobradieta.pl

http://dr-kwasniewski.pl/?id=2&news=802 - teraz już wiedzą skąd ten tekst pochodzi!  Shocked  Crying or Very sad
A tyle jeszcze razy mogli się wygłupić!  Confused

Ale dołożę zaraz wisienkę do tego:
co by tu umieścić?  Rolling Eyes

No muszę na wierzch wyciągnąć, aby nie przepadło za szybko w mnogości postów...  Cool
Adasiu, wisienka jest specjalnie dla dobrychdzieci.pl  Wink  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #76 : 2014-02-13, 17:37:14 »

@up

Obawiam się, że na niewiele to się zda skoro PO TYM, wydawałoby się, prostym i klarownym tekście oni nadal "badają niedobory" w witaminach i minerałach na ŻO, na podstawie aktualnej PATOLOGII żywieniowej. Sad

Opierając się na wytycznych dla 5 x WiO i tym podobnych daleko nie zajdą... Razz
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #77 : 2014-02-13, 17:42:28 »

A jaka proporcja między GSO w diecie taki "metabolic adjust". A jakie dostosowanie metaboliczne takie zapotrzebowanie... Optymalni mają po prostu sprytniejsze i zaradniejsze "geny". Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #78 : 2014-02-13, 17:46:51 »

oni nadal "badają niedobory" w witaminach i minerałach na ŻO, na podstawie aktualnej PATOLOGII żywieniowej. Sad

Opierając się na wytycznych dla 5 x WiO i tym podobnych daleko nie zajdą... Razz
Zajecie jak kazde inne, np przelewanie z pustego w prozne.
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70125


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #79 : 2014-02-13, 17:57:57 »

Właśnie na spalanie węglowodanów potrzeba sporo białka i wit B1. Optymalni - jedząc mniej weglowodanów -  tych skladników potrzebują mniej...
Zapisane

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.