forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 01:13:17

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658482 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14 Do dou Drukuj
Autor Wtek: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum  (Przeczytany 336001 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #80 : 2014-02-13, 18:01:42 »

oni nadal "badają niedobory" w witaminach i minerałach na ŻO, na podstawie aktualnej PATOLOGII żywieniowej. Sad

Opierając się na wytycznych dla 5 x WiO i tym podobnych daleko nie zajdą... Razz
Zajecie jak kazde inne, np przelewanie z pustego w prozne.

Jak my mamy mieć niedobory witamin i składników mineralnych, przy takim "królewskim" jedzeniu, to co inni mają mowić? Np. wegetarianie, dieta 1000 kalorii, albo zalecana perzez IŻiŻ piramida "zdrowia" - ze swoją olbrzymią zbożową podstawą... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #81 : 2014-02-13, 18:37:54 »

Dzięki obróbce kulinarnej nie ma możliwości przedawkowania nadmiaru dostarczanych witamin na Diecie Optymalnej, ani też doprowadzenia do niedoboru - jakby co.
Natomiast jedzenie na surowo typu hanniusiowego może być z tego powodu niebezpieczne.  Confused
Jedyne na co trzeba uważać z witamin i minerałów na Diecie Optymalnej, to wit. C.  Jak sobie z tym radzić pisałem. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #82 : 2014-02-13, 19:18:45 »

Mi się częściej zdarzało przed DO, że dziąsła mi krwawiły przy myciu zębów, niż teraz. Dbam o witaminę C (zielenina, albo pół kiwi, albo papryka, lub woda z cytryną).  Staram się o tym pamiętać, że do przyswajania kolagenu też jest ona potrzebna. No bo ja wszystko robię naj... Cool Laughing
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #83 : 2014-02-13, 19:28:16 »

Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #84 : 2014-02-13, 19:34:38 »

Jak Cię kiedyś spotkam Mariusz, to dostaniesz w dziób... Evil or Very Mad Mr. Green Laughing
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #85 : 2014-02-13, 19:37:18 »

Albo zrobię to co one na końcu... Cool Razz
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #86 : 2014-02-13, 20:02:25 »

 Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #87 : 2014-02-13, 20:03:23 »

Mina Ci się zmieni, zobaczysz...  Mr. Green
Zapisane

MariuszM
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #88 : 2014-02-13, 20:13:59 »

Na coś trzeba umrzeć Smile Ty śrutujesz,będzie więc zacnie Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #89 : 2014-02-13, 20:19:13 »

 Laughing
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #90 : 2014-02-13, 20:25:41 »

Dzięki obróbce kulinarnej nie ma możliwości przedawkowania nadmiaru dostarczanych witamin na Diecie Optymalnej
A......watrobka?  Laughing Laughing Strasza, ze raz na tydzien albo i na dwa  Laughing Laughing Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #91 : 2014-02-14, 08:23:14 »

...
Proponuję Ci wyjść z własną inicjatywą i samemu naskrobać coś merytorycznego zamiast ciągle bredzić i bruździć. Nie bądź starą, stetryczałą, zrzędą. Razz

Po pierwsze: od Szefa zrzynasz. Confused Naśladujesz. Very Happy
Po drugie: nie dostrzegasz mojej mozolnej pracy. Sad A ja uznaję dzieciarnię za lepiej uposażoną w bystrość. Very Happy
Po trzecie: przepisywanie jest zdolnością określonej czynności mózgu, a historia tylko to potwierdza. Smile

Co do "drugiego", to sklecę jaką epistołę, boś jednak dzieciak. Very Happy
Ponieważ nosisz się z zamiarem uruchomienia wortalu, domyśliłem się, że Twoje przepisywanie tu jest po to, abyśmy- na naszym FORUM- pomogli Ci jak najlepiej wypaść nie narażając ani Siebie, ani innych na to, co się dziesiątkami lat wlecze za moim Przyjacielem. Było by mi miło, gdyby Twój wortal skupił na sobie jak najwięcej ludzi omotanych wokół wiar, kosmitów, stwórców, stworów i tym podobnych dzieł ludzkiej wyobraźni. Może wówczas, wspólnymi siłami i w oparciu o wiadomą czynność umysłów, zbudowalibyście przyzwoitą Arkę i wyruszyli nie oglądając się w kosmos, zostawiając tę niegościnną dla Was planetę. A my tu bez fatygowania bogów, czy też importowania kosmitów samodzielnie spróbujemy uporządkować ten śmietnik i to w taki sposób, aby nikomu nie przyszło do głowy, że Ziemia zamieszkiwana jest przez Ludzi Rozumnych, których umysł będzie należycie chroniony, za pośrednictwem DO- w przypadku nielicznych chorych i ŻO- dla reszty, przed wścibstwem obcych istot... Więcej w miesięczniku. Wink Very Happy


 
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #92 : 2014-02-14, 08:47:11 »

Więcej w miesięczniku. Wink Very Happy
Dobre.
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #93 : 2014-02-14, 09:30:52 »

...
Proponuję Ci wyjść z własną inicjatywą i samemu naskrobać coś merytorycznego zamiast ciągle bredzić i bruździć. Nie bądź starą, stetryczałą, zrzędą. Razz

Po pierwsze: od Szefa zrzynasz. Confused Naśladujesz. Very Happy
Po drugie: nie dostrzegasz mojej mozolnej pracy. Sad A ja uznaję dzieciarnię za lepiej uposażoną w bystrość. Very Happy
Po trzecie: przepisywanie jest zdolnością określonej czynności mózgu, a historia tylko to potwierdza. Smile

Co do "drugiego", to sklecę jaką epistołę, boś jednak dzieciak. Very Happy
Ponieważ nosisz się z zamiarem uruchomienia wortalu, domyśliłem się, że Twoje przepisywanie tu jest po to, abyśmy- na naszym FORUM- pomogli Ci jak najlepiej wypaść nie narażając ani Siebie, ani innych na to, co się dziesiątkami lat wlecze za moim Przyjacielem. Było by mi miło, gdyby Twój wortal skupił na sobie jak najwięcej ludzi omotanych wokół wiar, kosmitów, stwórców, stworów i tym podobnych dzieł ludzkiej wyobraźni. Może wówczas, wspólnymi siłami i w oparciu o wiadomą czynność umysłów, zbudowalibyście przyzwoitą Arkę i wyruszyli nie oglądając się w kosmos, zostawiając tę niegościnną dla Was planetę. A my tu bez fatygowania bogów, czy też importowania kosmitów samodzielnie spróbujemy uporządkować ten śmietnik i to w taki sposób, aby nikomu nie przyszło do głowy, że Ziemia zamieszkiwana jest przez Ludzi Rozumnych, których umysł będzie należycie chroniony, za pośrednictwem DO- w przypadku nielicznych chorych i ŻO- dla reszty, przed wścibstwem obcych istot... Więcej w miesięczniku. Wink Very Happy


 

Nie wstyd Ci Radzio? Co Ty robisz pożytecznego? Chlopak zebrał wartościowe informacje i podzielił się nimi z innymi...Chwała mu za to. Stronę internetową naszemu Pomorskiemu Oddziałowi zrobił. Oby takich osób pomagających bezinteresownie było jak najwiecej.  Rolling Eyes Very Happy Prześmiewcy i złośliwcy Twojego pokroju zawsze się znajdują...  Mad
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #94 : 2014-02-14, 09:48:12 »

Nie dość, że nie wstyd, to jeszcze dumny jestem, że klakierki wypatrzyłem. Very Happy
Wiedzy mojego Przyjaciela i Jego Syna nie ma potrzeby powielać, wystarczy stosować, a będzie dobrze. Smile
Mnie z pewnością. Very Happy Drugoroczna. Confused
Ta wiedza jest spójna i nierozerwalna. Very Happy
Komu "pomagającym bezinteresownie" ma być więcej? Smile Chorym, czy tym już rzekomo ozdrowiałym należy nieść pomoc? Komu Ty mościsz? Shocked

A ja. Cóż ja, przecież robię co mogę. Very Happy Bezwstydnie. Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #95 : 2014-02-14, 09:56:52 »

Prześmiewcy i złośliwcy Twojego pokroju zawsze się znajdują... 

Renia!
Nie tragizuj, bo Radzio ma tylko bardzo emocjonalny i specyficzny sposób wyrażania szczerych intencji...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #96 : 2014-02-14, 09:58:16 »

Szczerze złośliwe... Mad
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #97 : 2014-02-14, 10:00:11 »

Radzio tak ma i albo się akceptuje, albo się odpuszcza.  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70133


Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #98 : 2014-02-14, 10:02:27 »

Tylko jak się odpuszcza On dalej kopie... Confused
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: ŻO w pigułce, czyli zbiór skondensowanych informacji z forum
« Odpowiedz #99 : 2014-02-14, 10:03:04 »

...Co Ty robisz pożytecznego? ...

O! Ty też nie dostrzegasz. Sad

Szczerze złośliwe... Mad

Tak właśnie to widzisz, rozumiesz i oceniasz. Bardzo dobrze Ci tak. Mr. Green Czarna kropa... Rolling Eyes
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 ... 14 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.033 sekund z 20 zapytaniami.