forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-05-19, 11:53:25

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Na koniec - nie wolno zapominać, że każdy człowiek jest inny i inny jest jego organizm.
661787 wiadomoci w 4060 wtkach; wysane przez 30 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Maciej PW
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014  (Przeczytany 346553 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #500 : 2014-05-14, 23:19:47 »

Muszę działać przez zaskoczenie, żeby mi nie kombinował...  Evil or Very Mad Laughing Albo dyplomatycznie poproszę tylko o imię... Rolling Eyes Mr. Green
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #501 : 2014-05-14, 23:21:22 »

 Laughing
Trzymaj się dzielnie, jesteśmy po Twojej stronie...  Wink Mr. Green
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #502 : 2014-05-14, 23:24:21 »

 Laughing
Albo tak jak w tym kawale... Rolling Eyes

Wraca chłop do domu - ledwo co otwiera drzwi i już dostaje od żony łomot "a masz, masz"-krzyczy żona. Zdziwiony pyta o co chodzi. Żona na to: "przed wrzuceniem Twoich spodni do pralki przeszukałam kieszenie i znalazłam tą katke" - żona podaje mężowi karteczkę. Ten patrzy na nią i mówi" Kochanie ja gram na wyścigach koni a Ewa to jest imię konia a te liczby to numer gonitwy". Następnego dnia mąż znowu wraca do domu i na samym wejściu dostaje łomot, zdziwiony pyta: "Kochanie co się stało?" a żona na to: "Twój koń do ciebie dzwonił... Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #503 : 2014-05-14, 23:26:31 »

 Laughing
Dobranoc!  Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56064


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #504 : 2014-05-14, 23:27:14 »

 Laughing
Dobranoc.  Very Happy
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #505 : 2014-05-14, 23:28:09 »

Dobranoc.  Very Happy Koniec z nadgodzinami... Evil or Very Mad Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #506 : 2014-05-14, 23:28:24 »

A karne?  Rolling Eyes Wink
1:1...  Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #507 : 2014-05-14, 23:32:13 »

Chyba wątki poplątałeś... Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #508 : 2014-05-14, 23:34:10 »

Już się przerzuciłem, ale już po zawodach...  Confused
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #509 : 2014-05-15, 07:44:28 »

A ja jednak robiłam nadgodziny i wstawiłam w nocy tekst do zdjęć. Jeszcze muszę go jakoś sformatować, bo się porozjeżdżał... Confused
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70764


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #510 : 2014-05-15, 07:45:39 »

Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #511 : 2014-05-15, 08:11:58 »

Długo ponieważ gdy byłem parę lat temu na badaniach (pisałem tu o tym) dochtórka była zaniepokojona moim 130mg%. Przysiegam, że nie wiem jakie są normy i nigdy mnie to nie interesowało, nigdy! Ale są chyba niższe niż te 130 skoro juz miała ochotę wypisać receptę.  Very Happy

U la la!  Shocked
Taki cukier na czczo, z niewielkim wahnięciem po jedzeniu to tylko u tych, co nigdy głodni nie chodzą i rzutów insuliny nie mają!
U mnie jest podobnie, ale przyznawać się do tego nie powinno w komuszym kraju...  Confused  Very Happy
Lepiej powoływać się na badania Polskiej Akademii Nauk, że "na Diecie Optymalnej poziom cukru i krzywa cukrowa jest w normie".   Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #512 : 2014-05-15, 08:52:39 »

Zaś komuszy kraj. Very Happy Laughing
Dla kogo komuszy, dla tego komuszy ... .  Shocked Wiem, bo podsłuchiwałem wraz z innymi gośćmi "u Stolema". Wink Przecież tam się spotykają również przedstawiciele międzynarodowego business'u. A w poniedziałek przyjechała ekipa turystów kajakowych. Będą korzystać z dobrodziejstw ostrzyckiej przyrody i to w taką pogodę. Cool

I przypomniałem sobie. Smile
Ja już jestem zadowolony i niczego bym nie zmieniał, jednie to: "abyśmy wszyscy zdrowi byli". O! Very Happy Wink
Jakież to proste. Cool

P.s.
Do czego się jeszcze nie powinno przyznawać, bo troszkę pobłądziłem. Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #513 : 2014-05-15, 08:58:17 »

Długo ponieważ gdy byłem parę lat temu na badaniach (pisałem tu o tym) dochtórka była zaniepokojona moim 130mg%. Przysiegam, że nie wiem jakie są normy i nigdy mnie to nie interesowało, nigdy! Ale są chyba niższe niż te 130 skoro juz miała ochotę wypisać receptę.  Very Happy

U la la!  Shocked
Taki cukier na czczo, z niewielkim wahnięciem po jedzeniu to tylko u tych, co nigdy głodni nie chodzą i rzutów insuliny nie mają!
U mnie jest podobnie, ale przyznawać się do tego nie powinno w komuszym kraju...  Confused  Very Happy
Lepiej powoływać się na badania Polskiej Akademii Nauk, że "na Diecie Optymalnej poziom cukru i krzywa cukrowa jest w normie".   Cool

wiadmo,a niech 'ciemny lud' ...
Cztac Tatonia cza Wink
Szybkość wydzielania
glukozy przez wątrobę do
krwi równa się szybkości
pobierania tego cukru
przez wątrobę z krwi
przy glikemii 150 mg/dl
(8,3 mmol/l). Bilans jest
wtedy zerowy.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #514 : 2014-05-15, 09:00:40 »

Radziu spoco!  Shocked
To tylko napisałem po to, aby tę męską ciotę Adaśka i coolesia z DD połechtać, aby jeszcze bardziej propagowali Dietę Optymalną.  Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #515 : 2014-05-15, 09:03:00 »

Długo ponieważ gdy byłem parę lat temu na badaniach (pisałem tu o tym) dochtórka była zaniepokojona moim 130mg%. Przysiegam, że nie wiem jakie są normy i nigdy mnie to nie interesowało, nigdy! Ale są chyba niższe niż te 130 skoro juz miała ochotę wypisać receptę.  Very Happy

U la la!  Shocked
Taki cukier na czczo, z niewielkim wahnięciem po jedzeniu to tylko u tych, co nigdy głodni nie chodzą i rzutów insuliny nie mają!
U mnie jest podobnie, ale przyznawać się do tego nie powinno w komuszym kraju...  Confused  Very Happy
Lepiej powoływać się na badania Polskiej Akademii Nauk, że "na Diecie Optymalnej poziom cukru i krzywa cukrowa jest w normie".   Cool

wiadmo,a niech 'ciemny lud' ...
Cztac Tatonia cza Wink
Szybkość wydzielania
glukozy przez wątrobę do
krwi równa się szybkości
pobierania tego cukru
przez wątrobę z krwi
przy glikemii 150 mg/dl
(8,3 mmol/l). Bilans jest
wtedy zerowy.


Oj takie rzeczy to się publicznie nie rozgłasza, bo to utwierdza w fakcie, że Tatonie leczą nie cukrzycę, a tylko obniżają na siłę prawidłowy poziom cukru we krwi!  Shocked  Confused
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #516 : 2014-05-15, 09:04:08 »

Radziu spoco!  Shocked
To tylko napisałem po to, aby tę męską ciotę Adaśka i coolesia z DD połechtać, aby jeszcze bardziej propagowali Dietę Optymalną.  Very Happy

 Very Happy A Toś mi psiknł po oczach, Szefu. Wink Laughing

Długo ponieważ gdy byłem parę lat temu na badaniach (pisałem tu o tym) dochtórka była zaniepokojona moim 130mg%. Przysiegam, że nie wiem jakie są normy i nigdy mnie to nie interesowało, nigdy! Ale są chyba niższe niż te 130 skoro juz miała ochotę wypisać receptę.  Very Happy

U la la!  Shocked
Taki cukier na czczo, z niewielkim wahnięciem po jedzeniu to tylko u tych, co nigdy głodni nie chodzą i rzutów insuliny nie mają!
U mnie jest podobnie, ale przyznawać się do tego nie powinno w komuszym kraju...  Confused  Very Happy
Lepiej powoływać się na badania Polskiej Akademii Nauk, że "na Diecie Optymalnej poziom cukru i krzywa cukrowa jest w normie".   Cool

wiadmo,a niech 'ciemny lud' ...
Cztac Tatonia cza Wink
Szybkość wydzielania
glukozy przez wątrobę do
krwi równa się szybkości
pobierania tego cukru
przez wątrobę z krwi
przy glikemii 150 mg/dl
(8,3 mmol/l). Bilans jest
wtedy zerowy.


To chyba jest jakieś prawo "przypływu", czy "cuś" bardziej fizycznego. Rolling Eyes.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #517 : 2014-05-15, 09:15:04 »

Długo ponieważ gdy byłem parę lat temu na badaniach (pisałem tu o tym) dochtórka była zaniepokojona moim 130mg%. Przysiegam, że nie wiem jakie są normy i nigdy mnie to nie interesowało, nigdy! Ale są chyba niższe niż te 130 skoro juz miała ochotę wypisać receptę.  Very Happy

U la la!  Shocked
Taki cukier na czczo, z niewielkim wahnięciem po jedzeniu to tylko u tych, co nigdy głodni nie chodzą i rzutów insuliny nie mają!
U mnie jest podobnie, ale przyznawać się do tego nie powinno w komuszym kraju...  Confused  Very Happy
Lepiej powoływać się na badania Polskiej Akademii Nauk, że "na Diecie Optymalnej poziom cukru i krzywa cukrowa jest w normie".   Cool

wiadmo,a niech 'ciemny lud' ...
Cztac Tatonia cza Wink
Szybkość wydzielania
glukozy przez wątrobę do
krwi równa się szybkości
pobierania tego cukru
przez wątrobę z krwi
przy glikemii 150 mg/dl
(8,3 mmol/l). Bilans jest
wtedy zerowy.

Ale przeciez oni tego nie wiedza, bo ich zrodlo wiedzy to wikipedia i filmy z youtube, wola wierzyc na slowo niz samemu doczytac/

To jest u nich (adasko czy cooles) taka dychotomia w mysleniu, jakies rozdwojenie jazni. Z jednej strony maja swiadomosc, ze wspolczesna medycyna jest nastawiona na "leczenie" "lekami" z apteki, jest na postronku farmacji i wlasnie pod nia ustawia coraz nizsze normy zeby zapedzic zdrowych ludzi w "chorobe", a z drugiej strony boja sie tych wlasnie norm ustalonych przez te medycyne, ktorej nie wierza i podaja te normy jako argument przeciwko. Czyli w zaleznosci od kontekstu i tego co chca udowodnic to medycyna i jej normy sa zle albo dobre.


Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #518 : 2014-05-15, 09:16:38 »

No!  Shocked
Grzegorza Reca nie wymieniam, bo zaczął samodzielnie myśleć, więc jest dla niego jakaś nadzieja...  Cool
Za parę lat wybierze się na pielgrzymkę, jak tak dalej będzie...  Wink Mr. Green
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25537

pindżar ryskow wyszy


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #519 : 2014-05-15, 09:22:26 »

Grzechu chyba zaczal powaznie cos czytac, nie tylko forum, wikipedie i youtube, bo cos u niego swita. Dziwne jest, ze tak szybko dochodzi do trafnych wnioskow i prawdy, kiedy tamci ciagle sie kisza i taplaja w swoich urojeniach i zabetonowanych pogladach.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.025 sekund z 18 zapytaniami.