forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-06-26, 10:13:57

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
664071 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 31 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: saymon9
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 44 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014  (Przeczytany 377133 razy)
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71171


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #540 : 2014-05-15, 13:06:45 »

http://optymalni.hol.es/ - no bomba! Renia wstawiła zdjęcia z Ostrzyc!  Very Happy
A nie gonil Cie w tych Ostrzycach jakis cooles z nożyczkami?  Laughing

Do Ostrzyc ponoć warto jechać się ostrzyc... Cool Pierwszy raz gratis... Cool Laughing
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #541 : 2014-05-15, 13:07:30 »

No właśnie, bo pewnie mi poziom cukru we krwi skoczył, w gardle zaschło i chrypki dostałem, bo pewnie mam bardzo poważne kłopoty z gardłem i cukrzycę...  Rolling Eyes Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25554

pindżar ryskow wyszy


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #542 : 2014-05-15, 13:38:03 »

Ciekawe kiedy coolesie siem dowiedzą, że badania poziomu cukru we krwi u Optymalnych oraz krzywa cukrowa u Optymalnych według wyników badań PAN nie odbiega od normy i są prawidłowe?  Rolling Eyes Wink
Ciekawe jak długo jeszcze będą brandzlować na DD informację o rzekomo wyższym poziomie cukru u Optymalnych?  Laughing Laughing Laughing
Ile razy jeszcze powtórzyć muszę, że rzekomo wysoki poziom glukozy u Optymalnych o którym wspomina Dr Kwaśniewski tylko po to, aby uspokoić cukrzykowych hipochondryków, że 140mg% to nic złego i od tego się nie umiera? Jak długo jeszcze będą pieprzyć te glukozowe głupoty?  Rolling Eyes Wink
Ja tam nie bardzo Adama rozumiem, jak mu Maniek powiedzial, ze ma cukier w dolnych granicach normyi to bylo zle i go straszyl hipoglikemia. Jak ktos ma powyzej "obowiazujacej aktualnej oficjalnej medycznej" normy to tez zle. To samo napisal Grzesko. W zasadzie widze, ze albo Adasko celuje w srodek normy, ktora sie ciagle zmienia albo ma pretensje personalne, bo wyglada to rzeczywiscie dziwnie.

Inna rzecza ktora mnie dziwi, to ze jednak ci ludzie maja problemy ze zdrowiem, jezeli ciagle szukaja diety i kombinuja. Adam, Eanna, teraz kolejny jakis, znaczy sie cos nie tak?

A jeszcze inna rzecza jest, ze Eskimosi, Hunzowie, Masajowie,Q'ero czy inne plemiona uprawiajace monodiety nie majace pojecia o tym, ze jezdzenie w kolko tego samego powoduje alergie, i nie majace pojecia o rotacji to powinny umierac na choroby immunologiczne a jednak nie umieraja i maja sie dobrze. (no moze z wyjatkiem Eskimosow, ktorych dopadla "cywilizowana" zywnosc)
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #543 : 2014-05-15, 13:45:26 »

Jakbym sam siebie dobrze rozumiał, to pewnie podjąłbym temat... Wink Mr. Green
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #544 : 2014-05-15, 13:57:06 »

To akurat jest logiczne. Wink Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #545 : 2014-05-20, 08:01:13 »

Cytuj
Do Ostrzyc ponoć warto jechać ...
Ciekawa inicjatywa. Cool
+6

No właśnie, bo pewnie mi poziom cukru we krwi skoczył, w gardle zaschło i chrypki dostałem, bo pewnie mam bardzo poważne kłopoty z gardłem i cukrzycę...  Rolling Eyes Wink

Guma! Guma do żucia w podróży jest ponoć świetnym środkiem zaradczym, gdy w gardle jest sucho. Ale ... ale bez cukru oczywiście. Wink Mr. Green

 Shocked
Guma w ogóle ma właściwości zaradcze. Very Happy Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #546 : 2014-05-20, 08:53:41 »

Pamiętam!
Guma arabska zaradzała, gdy papier trzeba było skleić!
A teraz jakieś sztyfty robią z kleju skrobiowego.  Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41546


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #547 : 2014-05-20, 11:18:14 »

Wiadomo. Cool
Guma w majtasach też zaradzała.
I szelki jeszcze wynaleźli Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #548 : 2014-05-20, 11:21:49 »

Bez gumki ani rusz!  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #549 : 2014-05-20, 11:30:14 »

Okulary też potrafi przytrzymać, żeby się w muszli nie skąpały- chociażby podczas poszukiwań nie wiadomo jeszcze czego. Very Happy

Pamiętam!
Guma arabska zaradzała, gdy papier trzeba było skleić!
A teraz jakieś sztyfty robią z kleju skrobiowego.  Confused

Arabska znalazła należne jej miejsce w produktach ponoć spożywczych, elegancko wyparła skrobię jako bardziej potrzebna ludziom w ich żywieniu. O! Very Happy

Dygresja. Kilo cukru na dziś, to dwazłotecośtamgroszy, kilo skrobi czteryzłotecośtamgroszy., A ile jest warta guma arabska gdy Państwo stawia sobie cel: " być tanie"? cośtam+kosztydodanezdotacji. Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #550 : 2014-05-20, 11:37:11 »

Guma arabska jako E414 doskonale tłuszcze emulguje, dlatego na 5*wio nie ma sensu tej chemii jeść!  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #551 : 2014-05-20, 12:48:33 »

 Laughing
I tak może zostać, na dziś. To rzetelnie przekazana wiedza. Very Happy Wink
Mój Przyjaciel- aktualnie "po piąte" dla DO, a nie dla "5*wio"-  o gumce niewiele wspomina, za to o skrobi, ha! O skrobi przyjaźnie napisał. Very Happy Laughing Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #552 : 2014-07-04, 15:20:06 »

Coś mi się dziś obiło o uszy, że termin wrześniowego spotkania w Ostrzycach jest aktualny!  Very Happy
Tylko pewnie Renia jeszcze nie wie...  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71171


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #553 : 2014-07-04, 15:53:32 »

Jakieś przebłyski informacji do mnie dotarły. Ale nie wiem czy mi się to nie przyśniło... Rolling Eyes Wink
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71171


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #554 : 2014-07-04, 17:25:34 »

Przydałoby się tam taki zjazd szkoleniowy zrobić dla początkujących Optymalnych. Byłaby tam nauka zasad DO, praktyczne sporządzanie optymalnych posiłków i obliczanie BTW. Nie tylko początkujący zresztą mają z tym problem. Dzwoniły już do mnie starsze osoby z prośbą o przepisy w "Optymalni" bez gramatury, tylko, żeby były wyszczególnione ilości produktów w porcjach (na łyżki i szklanki)  aby było łatwiej zobaczyć "z czym to się je"...... Very Happy
Zapisane

Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #555 : 2014-11-02, 13:10:04 »

Coś mi się dziś obiło o uszy, że termin wrześniowego spotkania w Ostrzycach jest aktualny!  Very Happy
Tylko pewnie Renia jeszcze nie wie...  Wink

Wrzesień, wrzesień- toż to miesiąc przed wyborami będzie!
Nie za późno na taki zjazd szkoleniowy?
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #556 : 2014-11-02, 14:42:36 »

Ach! Przypomniałem sobie. Smile
Dwukrotnie, wracając z Ostrzyc, zajrzałem do Wietrzychowic.
Widok na ostrzycki apartamentowiec.



 Za pierwszym razem czas pozwolił obejrzeć tylko jedno skupisko grobowców, a w nim szereg informacji, nie tylko o zamierzchłych czasach.







Po wizycie w miejscu pochówku przyszedł czas zaopatrzyć się w paliwo- jednak na posiłek wśród grobów nie zdecydowałem się.



Powyższe informacje, chociażby o znalezionych kościach zwierząt, pozwalają przypuszczać, że podczas obrządków pochówku urządzano sobie przyjazne bibki, być może w trakcie których ktoś z uczestników rozwalił jeden, czy więcej garnków. Nic szczególnego, ale zupełnie przypadkowo pozyskane informacje zbiegły się z tą:
http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/news-wszyscy-rumuni-ida-do-nieba,nId,1424228. Jak to się do się ma, nie wiem. Jednak postrzegam to jako pewną zbieżność.


Szczególną wydaje się również informacja dla osób lekceważących sobie problemy uszne, otóż w jednym z grobowców znaleziono ....



Inną atrakcją grobowców, które odwiedziłem ponownie z większym zapasem czasu, były ciekawe informacje przyrodnicze. Ta pochodzi z Sarnowa, gdzie moją towarzyszkę przygody, Cyganichę, bezlitośnie rżnęły komary, ... a mnie nie.




Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 56286


Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #557 : 2014-11-02, 15:01:30 »

Za duże te zdjęcia wrzucasz i nijak się to ogląda.  Confused  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #558 : 2014-11-02, 15:05:50 »

A później się niektórym Forum muli, bo trzeba pobrać z zewnątrz...  Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Spotkanie Optymalnych w Ostrzycach - maj 2014
« Odpowiedz #559 : 2014-11-02, 15:09:25 »

Ostatnie tak wpadło, bo z innego aparatu zerżnąłem. Poprzednie trzymają się ramki max 1024x7cośtam. To mini standard dla LCD, przecież zanim poszło podglądnąłem je kilka razy, z wyjątkiem ostatniego.
Zapisane
Strony: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 44 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 19 zapytaniami.