forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 12:01:48

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. Węglowodany staramy się zjadać w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.  (Przeczytany 307956 razy)
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #460 : 2021-06-22, 14:31:36 »

Coś słyszałem o tych grzybach, mój kolega rówieśnik kulturysta je stosuje. Ale tak sobie myślę, skoro organizm nie może, to  trzeba to zaakceptować i robić tyle ile mogę. Jak się porównuję z chłopakami 30-parę -40 l to im nie ustępuję kondycyjnie, ale żaden nie wie co to DO Smile
Plan mam taki, przez wakacje trening  siły i kondycja a we wrześniu, powalczę trochę na macie i jak będzie słabo to odpuszczę, jak będę dawał radę to delikatnie będę wchodził w trening. Może po prostu 5-6 min x 4-5walk to za dużo już dla mnie.
Jak to trener powiedział ostatnio, przechodzi taki czas że trzeba wybierać albo trening albo rozgrzewka Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #461 : 2021-06-22, 16:26:33 »

Jasne, naturalny stan rzeczy jest taki, że faceci po tym 33-35 roku życia zjeżdżają stopniowo do bazy. Very Happy
Jeśli to akceptujesz, to super, a jeśli jeszcze chciałbyś się powygłupiac w sporcie, to warto wiedzieć, że jest też taka możliwość. Wink
Każda z nich, zresztą, ma swoje wady i zalety, ot po prostu nowe wyzwanie w życiu.

Ja teraz pauzuję, jeszcze z tydzień, cały lipiec będziemy robić siłownię garażową, to będą wieczorami mocne treningi, bo ekipa silna, ale cały sierpień przerwa od siłowego, właśnie z racji wieku, bo czuję, że stawy i CUN potrzebują resetu.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #462 : 2021-07-20, 11:14:29 »

Steve Maxwell obrzuca Pawełka błotem:
https://youtu.be/pCrgMSFKaGI
"Czemu Tsatsouline zaleca tylko dwa ćwiczenia z kettlami?" (Chyba chodzi o swing i TGU).
"Bo więcej nie umie". Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Re: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #463 : 2021-07-20, 19:48:07 »

Klotnia w rodzinie? Co to sie porobilo  Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #464 : 2021-07-21, 22:03:44 »

Tutaj Okap Prostak, wciąż poprawia swój plan treningowy, ale trzeba przyznać, że parter ma opanowany:
https://youtu.be/Ce1wndgfasU Laughing Razz
Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #465 : 2021-07-21, 23:54:17 »

Taki trochę Nejman  Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #466 : 2021-07-22, 06:16:04 »

Kto to w ogóle ogląda i gdzie taką ofiarę losu wystawiać do Kołeckiego? Shocked
Ja wiem, że to freakshow, ale też bez przesady.
Szymon w porządku, stateczny i zrównoważony, myśli i umie się bić, dlatego wygrał z Pudzianem, chyba podnoszenie ciężarów jako baza lepiej się sprawdza niż kulturystyka i strongman, co mistrz olimpijski, to olimpijski. Very Happy
Coś McGregor nawywijal ostatnio, ale jeszcze nie oglądałem.
Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #467 : 2021-07-22, 23:07:02 »

Nie ekscytuję się zawodnikami typu Pudzian, on nie ma jeszcze nawet ruchów zawodnika. Chociaż w ostatniej walce pierwsze 30s-1 min było fajnie. Respekt za ambicję. Mac Gregor unika parteru i to mnie nudzi, Khabib go zniszczył swoimi zapasami i chyba skrytykował że się lansuje zamiast trenować ????. Lubię popatrzeć na fajne kulanki, mordobicie już mnie nie kręci. Ale np fajnie walczą Ziółkowski, albo Kacprzyk młode chłopaki, potrafią się kulać.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #468 : 2021-07-23, 05:53:58 »

I ja wolę parter, bo tam się lepiej czuję i właśnie dlatego bardziej lubię patrzeć na stójkę. Very Happy
Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #469 : 2021-08-13, 12:11:16 »

Chyba jest dobrze, wczoraj planowałem leciutko poćwiczyć, ale trener myślał inaczej.
Po rozgrzewce były
4x5min lub 6 zadaniówki
Potem 4x5 lub 6 min walki
Zrobiłem jedna przerwę
3 walki do przodu 1 w plecy trzy razy klepałem w ciągu 5min  Very Happy
Kondycja- lekka zadyszka, zmęczenie w normie przy rozciąganiu na koniec ręce mi osłabły.
Siła powoli wchodzi  Very Happy
Zwiększyłem ilość węglowodanów B1:W1
Wygląda na to, że zaburzone proporcje sprawiły zjazd energetyczny.
Dzisiaj wędzę, griluję czuję zmęczenie, ale w tym wieku, to inaczej już być nie może, mam na to akceptację i cieszę się że jest energia.
Ważne jest otaczać się fajnymi ludźmi  Very Happy



Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #470 : 2021-08-13, 12:54:21 »

Na czym poległeś, co odklepałeś?
Jakie masz słabe punkty? Very Happy
Ja najczęściej siadam na dupę przechodząc gardę i daję sobie przejść nogi, a potem ciężko mi to odrobić.
Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #471 : 2021-08-13, 15:26:33 »

Akurat z tym przeciwnikiem walcząc, to odnotuję sukces jak mu przejdę gardę.
Dla mnie to już jest poziom dobrego brązowego pasa. Skontrolowałem nogi na chwilę, ale potem nie wiedziałem co robić, zawiesiłem się zamotałam przy tzw trupku i dostałem sweepa, plecy i duszenie, drugie podejście skończyłem w tojkącie i potem znowu plecy i duszenie. Ale dostałem kilka fajnych zwrotów i wiem co mam trenować.
Ja gdy walczę w otwartej gardzie to mam zajawkę na pajęczą gardę i de la rivę coś wychodzi przy słabszych przeciwnikach, ale od przeciwnika z mocną purpurą już nie daję rady.
Jak mi przejdą gardę i dobrze nie skontrolują to uciekam do żółwia i próbuję zrobić przewrót i atakuję trójkątem, ale zazwyczaj kończy się tylko odzyskaniem gardy.
Lubię i już trochę potrenowałem zamknietą gardę. Very Happy zajście za plecy w miarę sprawnie mi wychodzi lub dochodzę do dosiadu, ale tu mam jeszcze sporo do zrobienia, słabo z kontrolą Very Happy

Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #472 : 2021-08-13, 15:29:58 »

No i mam problemy z wkręceniem się do x gardy fajne sweepy z tego są ale dojść  jest mi trudno trudno do niej.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #473 : 2021-09-19, 17:26:58 »

Bjornsson vs Larratt:
https://youtu.be/dNot4jCv6Ac
Hafthor miał walczyć z Hallem, ale ten zerwał biceps, więc dali mu chłopca do bicia. Very Happy
Zapisane
MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #474 : 2022-02-23, 00:45:55 »

A ja się pochwalę, właśnie dostałem purpurowy pas. Kiedyś myślałem że jest to poza moim zasięgiem, a jednak  nie. Następne potwierdzenie opinii, że ograniczenia to raczej twór umysłu.  Very Happy
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16965


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #475 : 2022-02-23, 06:12:50 »

A cuż to za wynalazek? bo ja tylko o purpurowym sercu słyszał. Za łepka zdążyłem do zielonego jedynie, nim zmieniłem dyscyplinę. No ale tam były następne: niebieski, brązowy, czarne tylkoż.
Zapisane
Jarek
Hero Member
*****
wiadomoci: 30312


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #476 : 2022-02-23, 06:27:49 »

Gratulacje! Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70135


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #477 : 2022-02-23, 06:28:38 »

A ja się pochwalę, właśnie dostałem purpurowy pas. Kiedyś myślałem że jest to poza moim zasięgiem, a jednak  nie. Następne potwierdzenie opinii, że ograniczenia to raczej twór umysłu.  Very Happy

Gratuluję, Very Happy chociaż kompletnie na tych walkach się nie znam...
Zapisane

MarekS
Go


Email
Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #478 : 2022-02-23, 07:55:25 »

A cuż to za wynalazek? bo ja tylko o purpurowym sercu słyszał. Za łepka zdążyłem do zielonego jedynie, nim zmieniłem dyscyplinę. No ale tam były następne: niebieski, brązowy, czarne tylkoż.
BJJ to przede wszystkim walka w parterze, stopnie u dorosłych to biały dostaje się na nim cztery belki, niebieski + cztery belki, purpura+ cztery belki, brązowy+ cztery belki i czarny.
Ty pewnie trenowałeś karate lub judo ?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Sztuki walki/Samoobrona/MMA.
« Odpowiedz #479 : 2022-02-23, 10:24:43 »

Gratki Marku, grappling zawsze na propsie. Very Happy
Zapisane
Strony: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.031 sekund z 20 zapytaniami.