forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-10-14, 03:29:47

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
5. W─Öglowodany staramy si─Ö zjada─ç w postaci skrobi, tj. w ziemniakach i warzywach.
564247 wiadomoÂci w 4025 w▒tkach; wys│ane przez 45 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: szynszyl_07
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Sport to zdrowie.
| | |-+  zofijeczka - dziennik treningowy
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 26 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: zofijeczka - dziennik treningowy  (Przeczytany 148849 razy)
MariuszM
GoŠ

Email
Odp: zofijeczka - dziennik treningowy
« Odpowiedz #60 : 2014-07-15, 21:47:43 »

Musze Cie zmartwic...., bedziesz jeszcze dlugo zyc Wink
zofijeczka
Jr. Member
**
P│eŠ: Kobieta
wiadomoÂci: 1973

« Odpowiedz #61 : 2014-07-15, 22:05:59 »

ojej Smile
W ka┼╝dym razie nast─Öpne badania nie wcze┼Ťniej ni┼╝ zapomn─Ö dzisiejsze m─Öki w gabinecie [ i nie wcze┼Ťniej a┼╝ mi gula zejdzie z r─Öki ..]
Smile

renia
Hero Member
wiadomoÂci: 57404

« Odpowiedz #62 : 2014-07-15, 22:27:07 »

Bra┼éa┼Ť antybiotyki (tak?), mo┼╝e one zmieni┼éy troch─Ö wyniki? Rolling Eyes

zofijeczka
Jr. Member
**

« Odpowiedz #63 : 2014-07-15, 22:34:00 »

bra┼éam- ale czeka┼éam sporo na zrobienie badania - mia┼éam nadziej─Ö [nie sprawdza┼éam]  ┼╝e mo┼╝e ju┼╝ nie b─Öd─ů mia┼éy wp┼éywu. Przeczeka┼éam nawet pylenia klon├│w kt├│re w tym roku mi ostro dokuczy┼éy. Sad  Swoj─ů drog─ů musz─Ö si─Ö wczyta─ç - w kwestie uczule┼ä na py┼éki - powinny chyba mi si─Ö zmniejszy─ç ju┼╝. w zesz┼éych latach by┼éo lepiej - ale skoro si─Ö tak roz┼éo┼╝y┼éam to pewnie i to mia┼éo wp┼éyw na nasilenie si─Ö uczulenia na klony. za rok b─Ödzie sprawdzenie Very Happy

Ale rzeczywi┼Ťcie nie pomy┼Ťla┼éam o antybiotyku ani o wyj─ůtkowo wzi─Ötych tabletkach na powy┼╝sze klony. Sad [niestety w pewnym momencie nie wytrzyma┼éam i musia┼éam ich kilka po┼ékn─ů─ç aby zaleczy─ç doko┼äca to co tam mnie gn─Öbi┼éo]

renia
Hero Member

« Odpowiedz #64 : 2014-07-15, 22:36:19 »

Dobrze by by┼éo gdyby┼Ť zim─ů zrobi┼éa wyniki - dla por├│wnania. Mi si─Ö ju┼╝ w og├│le nie chce bada┼ä robi─ç... Cool

zofijeczka
Jr. Member
**

« Odpowiedz #65 : 2014-07-15, 22:53:18 »

ja od rana robi─Ö ok┼éady na obrz─Ök w miejscu pierwszego wk┼éucia ig┼éy jeszcze boli.... dobrze ┼╝e drugie wk┼éucie robi┼éa ju┼╝ druga pani  [bo pierwsza stwierdzi┼éa ┼╝e jest zm─Öczona] i po tej drugiej prawie nie ma ┼Ťladu...
Tak wi─Öc mo┼╝e za  nast─Öpne 4 lata? musz─Ö tylko sobie posprawdza─ç proporcje tego co jem bo ostatnio nie liczy┼éam za bardzo - bo te┼╝ nie jem codziennie czego innego - ale mog┼éo si─Ö to w czasie troch─Ö zmieni─ç i "rozproporcjowa─ç" Smile

Plusem jest ┼╝e jeszcze nie mam zasiniaczonej r─Öki - soda i arnika robi─ů swoje - mam nadziej─Ö. - po nocy si─Ö pewnie zobaczy.

administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #66 : 2014-07-16, 08:32:43 »

To zależy, jak często będzie korzystać z usług służby chorobie.
Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowc├│w...  Cool
Dasna
Hero Member
wiadomoÂci: 25603

« Odpowiedz #67 : 2014-07-16, 08:39:29 »

Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool
Laughing Laughing Laughing Admin jeste┼Ť niezawodny. Laughing Laughing
zofijeczka
Jr. Member
**

« Odpowiedz #68 : 2014-07-16, 11:27:17 »

Bo nic tak zdrowia nie rujnuje, jak "naukowe leczenie i porady dietetyczne" kitlowców...  Cool

Tak i jak cz─Östo b─Öd─Ö pobiera┼éa krew w swojej przychodni - im cz─Ö┼Ťciej tym kr├│cej.

chyba soda oczyszczona i arnika dzia┼éaj─ů w dobrym kierunku - gula jeszcze jest ale przynajmniej jak na razie jeszcze w normalnym nie fioletowym lub ┼╝├│┼étym kolorze. ┼éapa jeszcze boli ale ju┼╝ mog─Ö kubek z herbat─ů trzyma─ç Very Happy

administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #69 : 2014-07-16, 11:30:26 »

Kieliszeczek z likworem jest l┼╝ejszy.  Wink
Jazzman
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 659

« Odpowiedz #70 : 2014-07-16, 11:35:13 »

Tak i jak cz─Östo b─Öd─Ö pobiera┼éa krew w swojej przychodni - im cz─Ö┼Ťciej tym kr├│cej.

chyba soda oczyszczona i arnika dzia┼éaj─ů w dobrym kierunku - gula jeszcze jest ale przynajmniej jak na razie jeszcze w normalnym nie fioletowym lub ┼╝├│┼étym kolorze. ┼éapa jeszcze boli ale ju┼╝ mog─Ö kubek z herbat─ů trzyma─ç Very Happy

Na gigantyczne siniaki polecam mierzenie ci┼Ťnienia godzin─Ö po pobraniu krwi Smile

oczywi┼Ťcie jako przepis, a nie spos├│b na likwidacj─Ö.
zofijeczka
Jr. Member
**

« Odpowiedz #71 : 2014-07-16, 14:53:00 »

Laughing

Malgosia
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 2774

« Odpowiedz #72 : 2014-07-16, 17:29:37 »

Bertrand Russell napisał:
"Badania w dziedzinie medycyny dokona┼éy tak olbrzymiego postepu, ┼╝e dzi┼Ť - praktycznie bior─ůc - nikt ju┼╝ nie jest zdrowy".
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoÂci: 3260

« Odpowiedz #73 : 2014-07-16, 21:16:03 »

Panie, jak tak mo┼╝na?
Troch─Ö szacunku, do tych wspania┼éych ludzi... Poczekaj Pan, jak Pan, jak przyjdzie wiek, polecisz Pan do diabetologa, albo innego, jak co┼Ť zaszwankuje, to b─Ödziesz Pan inaczej ┼Ťpiewa┼é Wink

I na czarnych te┼╝ lepiej nic Pan nie gadaj, bo kara boska mo┼╝e by─ç, i jak ┼éo┼╝e ┼Ťmierci b─Ödzie, to te┼╝ Pan b─Ödziesz inaczej ┼Ťpiewa┼é... Laughing

Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #74 : 2014-07-16, 21:17:38 »

ps. żeby nie było,
to nie moje s┼éowa, tylko do mnie tak gadajo o┼Ťwieceni przez nauk─Ö, i p┼éac─ůcy za zbawienie.  Laughing Question Laughing
zofijeczka
Jr. Member
**

« Odpowiedz #75 : 2014-07-16, 23:00:38 »

W mojej przychodni nie znaj─ů tego ┼╝ywienia wi─Öc nie strasz─ů. Zobaczymy za kilka lat co powiedz─ů na wyniki. Wczesniej mam nadziej─Ö tam nie trafia─ç. Co innego m├│j okulista. On mi odradza bo jego znajomy jest lekarzem na banacha i tam podobno sami zakwaszeni na ┼╝o diabetycy. Ale on sam nie orientuje si─Ö o co w tym wszystkim chodzi. Tylko s┼éysza┼é. Ciekawe czy odr├│┼╝nia to np od dukana. Smile

renia
Hero Member

« Odpowiedz #76 : 2014-07-16, 23:13:39 »

Przecie┼╝ Dukan, Atkins i Kwa┼Ťniewski to jest to samo. Sami mi─Öso┼╝ercy... Twisted Evil Cool

Maniek
Jr. Member
**

« Odpowiedz #77 : 2014-07-16, 23:24:45 »

W mojej przychodni nie znaj─ů tego ┼╝ywienia wi─Öc nie strasz─ů. Zobaczymy za kilka lat co powiedz─ů na wyniki. Wczesniej mam nadziej─Ö tam nie trafia─ç. Co innego m├│j okulista. On mi odradza bo jego znajomy jest lekarzem na banacha i tam podobno sami zakwaszeni na ┼╝o diabetycy. Ale on sam nie orientuje si─Ö o co w tym wszystkim chodzi. Tylko s┼éysza┼é. Ciekawe czy odr├│┼╝nia to np od dukana. Smile

powiedz temu idiocie, ┼╝eby si─Ö pukn─ů┼é m┼éotkiem w ┼éeb, tylko tak porz─ůdnie... Very Happy

ja na pocz─ůtku swojej przygody z ┼╗O poszed┼éem do okulistki na badania na mia┼╝d┼╝yc─Ö, a co? Oczywi┼Ťcie podburzy┼éem grubsz─ů Pani─ů, m├│wi─ůc, ┼╝e jestem na Kwa┼Ťniewskim i schud┼éem i ┼╝e smalec pijam wiadrami... Pani zbada┼éa, pozagl─ůda┼éa, powiedzia┼éa, ┼╝e ni chu chu, mia┼╝d┼╝ycy brak, i m├│wi tak: na jedzeniu to ja si─Ö za bardzo  nie znam, ale jak pan przyjdziesz za rok i mia┼╝d┼╝ycy nie b─Ödzie, to ja si─Ö te┼╝ odchudzam na Kwa┼Ťniewskim. Shocked Oczywi┼Ťcie za rok nie przyszed┼éem, bo mi szkoda kasy na felczer├│w, a bada┼ä si─Ö boj─Ö Very Happy No chyba, ┼╝e w ramach eksperyment├│w LCHF...

dobranoc Smile
Teresa Stachurska
GoŠ

Email
« Odpowiedz #78 : 2014-07-20, 23:13:13 »

Przecie┼╝ Dukan, Atkins i Kwa┼Ťniewski to jest to samo. Sami mi─Öso┼╝ercy... Twisted Evil Cool

Jeszcze i IZi┼╗
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35634

« Odpowiedz #79 : 2014-08-11, 15:35:13 »

Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 26 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.