forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2021-03-06, 02:26:28

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
591347 wiadomoÂci w 4037 w▒tkach; wys│ane przez 31 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: zofijeczka
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Filmowe ciekawostki...
« poprzedni nastŕpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 79 Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: Filmowe ciekawostki...  (Przeczytany 388740 razy)
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 37721

Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #220 : 2014-09-14, 19:27:58 »

Misiu, Ty jeste┼Ť idiot─ů z t─ů swoj─ů wizj─ů przysz┼éo┼Ťci, tak jak ze swoim ko┼äcem ┼Ťwiata, i nadal nic nie kumasz.
I naprawdę serdecznie w dupie mam co Ty widzisz, co umiesz, a co Ci się wydaje, bo nic z tego się nawet na jotę nie sprawdzi, tak jak końca swiata nie było i nie będzie.
Takie pierdo┼éy mo┼╝esz swoim kole┼╝kom od wielkich projekt├│w za naprawd─Ö du┼╝─ů kas─Ö opowiada─ç, a nie tu, futurysto zasmarkany Laughing

Musisz zrozumie─ç jedno. Ot├│┼╝, winiene┼Ť by─ç mi wdzi─Öczny, ┼╝e czasem chce mi si─Ö odezwa─ç do Ciebie. Normalnie w "realu" nie trac─Ö czasu na polemizowanie z byle kim, przedstaw to sobie. A ju┼╝ tym bardziej z kim┼Ť o Twej aparycji, kmiocie.
Ale┼╝ jestem Ci bardzo widzi─Öczy, nikt tak nie bawi, jak idiota megaloman Laughing
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #221 : 2014-09-14, 19:29:30 »

Tak, tak, ale kawy nie pije, bo szkodzi Laughing

Czasem się skuszę na espresso. Bo to jeden raz o tym pisałem? Ale ćwok, jak to ćwok... musi nałgać.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #222 : 2014-09-14, 19:33:08 »

Tak, tak, ale kawy nie pije, bo szkodzi Laughing

Czasem się skuszę na espresso. Bo to jeden raz o tym pisałem? Ale ćwok, jak to ćwok... musi nałgać.

Tak jak na kark├│wk─Ö?
Prawie wegetarianin, prawie niekawosz, prawie... Laughing
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #223 : 2014-09-14, 19:37:41 »

Ale┼╝ jestem Ci bardzo widzi─Öczy, nikt tak nie bawi, jak idiota megaloman Laughing

Odwdzi─Öcz─Ö si─Ö i przyznam, ┼╝e w realu nie mam "przyjemno┼Ťci" a┼╝ takiego obcowania z plebsem, bo mnie nie zaczepia, ani nie napastuje. Nie prosi si─Ö o moje zainteresowanie na wszelkie mo┼╝liwe sposoby, tak jak Ty to czynisz. Jeste┼Ť jakby wyj─ůtkiem, cho─ç niestety ┼Ťmierdz─ůcym. Neutral
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #224 : 2014-09-14, 19:39:49 »

Tak jak na kark├│wk─Ö?

Ba! Nawet raz na kilka miesi─Öcy skusz─Ö si─Ö tak┼╝e na ruskie pierogi w ramach dziennej dawki w─Öglowodan├│w. =)
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #225 : 2014-09-14, 19:42:02 »

Odwdzi─Öcz─Ö si─Ö i przyznam, ┼╝e w realu nie mam "przyjemno┼Ťci" a┼╝ takiego obcowania z plebsem, bo mnie nie zaczepia, ani nie napastuje. Nie prosi si─Ö o moje zainteresowanie na wszelkie mo┼╝liwe sposoby, tak jak Ty to czynisz. Jeste┼Ť jakby wyj─ůtkiem, cho─ç niestety ┼Ťmierdz─ůcym. Neutral
Pewnie, bo w realu Ci─Ö nikt nie zauwa┼╝a Laughing
A tutaj jeste┼Ť jak ma┼épka cyrkowa, a jej si─Ö nie prosi o zainteresowanie, tylko szturcha patolkiem i sama dalej wrzeszczy Cool
Wystarczy nie odpisywa─ç, bo przecie┼╝ ja nie pisz─Ö do Ciebie, tylko o Tobie, a Ty junaczku nie widzisz r├│┼╝nicy Laughing
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #226 : 2014-09-14, 19:42:48 »

Tak jak na kark├│wk─Ö?

Ba! Nawet raz na kilka miesi─Öcy skusz─Ö si─Ö tak┼╝e na ruskie pierogi w ramach dziennej dawki w─Öglowodan├│w. =)
Sk─ůd pomys┼é, ┼╝e to kogokolwiek obchodzi?! Shocked
grenis
GoŠ

Email
« Odpowiedz #227 : 2014-09-14, 19:44:16 »

Tak jak na kark├│wk─Ö?

Ja niemal codziennie ....
farsz na ruskie sobie robie   Cool
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23830

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #228 : 2014-09-14, 19:46:52 »

Anakin, twoje ciagle argumentowanie ad personam swiadczy o slabosci merytorycznej i bezradnosci polemicznej.

I niestety stwierdzam z przykroscia, ze nic a nic sie nie zmieniles od czasow wywalenia cie z forum MH.
Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?

Work Buy Consume Die
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #229 : 2014-09-14, 19:49:52 »

Ga'loche, Niestety nie mog─Ö po┼Ťwi─Öci─ç Ci dzi┼Ť ju┼╝ wi─Öcej czasu. Odwied┼║ mnie kiedy┼Ť to dam Ci ten upragniony autograf.

Ja tam nie widz─Ö powodu, by pisa─ç o tr─ůdzie, o morze, o hemoroidach, o wszach, jak r├│wnie┼╝ o Tobie. ^^
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #230 : 2014-09-14, 19:53:29 »

Ga'loche, Niestety nie mog─Ö po┼Ťwi─Öci─ç Ci dzi┼Ť ju┼╝ wi─Öcej czasu. Odwied┼║ mnie kiedy┼Ť to dam Ci ten upragniony autograf.

Ja tam nie widz─Ö powodu, by pisa─ç o tr─ůdzie, o morze, o hemoroidach, o wszach, jak r├│wnie┼╝ o Tobie. ^^
Wr├│cisz, zawsze wracasz  Cool
A patolek do szturchania stoi cichutko w k─ůciku, je┼Ť─ç nie wo┼éa Laughing
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #231 : 2014-09-14, 19:56:48 »

Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?

A si─Ö 2 trolle dogada┼éy. Sko┼äczcie ju┼╝ bzdurzy─ç. Czy raczej ┼éga─ç i konfabulowa─ç, jak zwykle. Na forum MH co jaki┼Ť czas co┼Ť naskrobi─Ö. Ostatnio nawet cz─Östo, jak na mnie.

I nikt nigdy mnie "nie wywalał". Do tego trzeba być uprawnionym.
grenis
GoŠ

Email
« Odpowiedz #232 : 2014-09-14, 19:57:09 »

Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #233 : 2014-09-14, 20:00:08 »

A si─Ö 2 trolle dogada┼éy. Sko┼äczcie ju┼╝ bzdurzy─ç. Czy raczej ┼éga─ç i konfabulowa─ç, jak zwykle. Na forum MH co jaki┼Ť czas co┼Ť naskrobi─Ö. Ostatnio nawet cz─Östo, jak na mnie.

Ka┼╝dy cz┼éowiek, kt├│ry ma co┼Ť innego ni┼╝ po┼╝ywk─Ö dla w┼éos├│w pod czaszk─ů, sam by si─Ö uprawni┼é do wywalenia, po takim referendum Laughing
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #234 : 2014-09-14, 20:00:52 »

"Patolek" niewiele m├│wi. Sk─ůd mam wiedzie─ç kogo z rodziny tak pieszczotliwie nazywasz? ^^ Domy┼Ťlam si─Ö jeno, ┼╝e w tym k─ůcie bez powodu ta osoba nie stoi, a za kar─Ö... Zlituj ju┼╝ si─Ö, pozw├│l wyj┼Ť─ç i daj je┼Ť─ç.

Takimi metodami "wychowawczymi" nic nie wsk├│rasz.
anakin
GoŠ

Email
« Odpowiedz #235 : 2014-09-14, 20:02:57 »

Tego, jak traktujesz pozosta┼éych domownik├│w, te┼╝ nie pochwalam i te┼╝ mnie to razi. Dla mnie to jest patologia jaka┼Ť. Wiedz o tym.
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #236 : 2014-09-14, 20:03:37 »

"Patolek" niewiele m├│wi. Sk─ůd mam wiedzie─ç kogo z rodziny tak pieszczotliwie nazywasz? ^^ Domy┼Ťlam si─Ö jeno, ┼╝e w tym k─ůcie bez powodu ta osoba nie stoi, a za kar─Ö... Zlituj ju┼╝ si─Ö, pozw├│l wyj┼Ť─ç i daj je┼Ť─ç.

Takimi metodami "wychowawczymi" nic nie wsk├│rasz.
Takie masz do┼Ťwiadczenia?
Nie┼║le Cool
Gavroche
Hero Member

« Odpowiedz #237 : 2014-09-14, 20:04:58 »

Tego, jak traktujesz pozosta┼éych domownik├│w, te┼╝ nie pochwalam i te┼╝ mnie to razi. Dla mnie to jest patologia jaka┼Ť. Wiedz o tym.
Twoje zdanie znaczy tyle co b┼║dzina w huraganie Wink
Zyon
Hero Member
wiadomoÂci: 23830

pind┼╝ar ryskow wyszy

« Odpowiedz #238 : 2014-09-14, 20:21:52 »

Jakby nie te 2 trolle to nikt by tutaj z toba nie gadal, wiesz jednak szanuj rozmowcow  Laughing

Widzisz, ja do ciebie neutralnie a ty ciagle ad personam, troll, trol i troll.
Przypomne:

Do tego nale┼╝y doda─ç jeszcze:
- tworzenie kont w celu podbicia sobie reputacji  Laughing
- manipulacje, kłamstwa i krętactwa
- wypisywanie herezji
- brak szacunku wobec starszych jak i nowych u┼╝ytkownik├│w
- sianie dezorientacji w┼Ťr├│d ┼Ťwie┼╝ych forumowicz├│w swoimi ironicznymi wypowiedziami
- podwa┼╝anie nauk ┼Ťcis┼éych i wielkich g┼é├│w tego ┼Ťwiata bez jakichkolwiek dowod├│w czy posiadanych kompetencji oraz rzucanie w ich stron─Ö pustych, cz─Östo obra┼║liwych hase┼é
- przero┼Ťni─Öte ego, zadufanie, ignorancja, che┼épliwo┼Ť─ç, kt├│rym daje upust tutaj na forum

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/9855-plebiscyt-czy-jeste%C5%9B-za-banicj%C4%85-anakadrapie%C5%BCcy-z-forum/

Work Buy Consume Die
administ
GoŠ

Email
« Odpowiedz #239 : 2014-09-14, 21:57:10 »

A co leci na tv7!  Shocked
W┼éadca Pier┼Ťcieni - Powr├│t kr├│la - lubimy takie baje...  Wink Mr. Green
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 79 Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.104 sekund z 19 zapytaniami.