forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 22:04:16

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658480 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Filmowe ciekawostki...
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 79 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Filmowe ciekawostki...  (Przeczytany 549519 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #220 : 2014-09-14, 19:27:58 »

Misiu, Ty jesteś idiotą z tą swoją wizją przyszłości, tak jak ze swoim końcem świata, i nadal nic nie kumasz.
I naprawdę serdecznie w dupie mam co Ty widzisz, co umiesz, a co Ci się wydaje, bo nic z tego się nawet na jotę nie sprawdzi, tak jak końca swiata nie było i nie będzie.
Takie pierdoły możesz swoim koleżkom od wielkich projektów za naprawdę dużą kasę opowiadać, a nie tu, futurysto zasmarkany Laughing

Musisz zrozumieć jedno. Otóż, winieneś być mi wdzięczny, że czasem chce mi się odezwać do Ciebie. Normalnie w "realu" nie tracę czasu na polemizowanie z byle kim, przedstaw to sobie. A już tym bardziej z kimś o Twej aparycji, kmiocie.
Ależ jestem Ci bardzo widzięczy, nikt tak nie bawi, jak idiota megaloman Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #221 : 2014-09-14, 19:29:30 »

Tak, tak, ale kawy nie pije, bo szkodzi Laughing

Czasem się skuszę na espresso. Bo to jeden raz o tym pisałem? Ale ćwok, jak to ćwok... musi nałgać.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #222 : 2014-09-14, 19:33:08 »

Tak, tak, ale kawy nie pije, bo szkodzi Laughing

Czasem się skuszę na espresso. Bo to jeden raz o tym pisałem? Ale ćwok, jak to ćwok... musi nałgać.

Tak jak na karkówkę?
Prawie wegetarianin, prawie niekawosz, prawie... Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #223 : 2014-09-14, 19:37:41 »

Ależ jestem Ci bardzo widzięczy, nikt tak nie bawi, jak idiota megaloman Laughing

Odwdzięczę się i przyznam, że w realu nie mam "przyjemności" aż takiego obcowania z plebsem, bo mnie nie zaczepia, ani nie napastuje. Nie prosi się o moje zainteresowanie na wszelkie możliwe sposoby, tak jak Ty to czynisz. Jesteś jakby wyjątkiem, choć niestety śmierdzącym. Neutral
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #224 : 2014-09-14, 19:39:49 »

Tak jak na karkówkę?
Prawie wegetarianin, prawie niekawosz, prawie... Laughing

Ba! Nawet raz na kilka miesięcy skuszę się także na ruskie pierogi w ramach dziennej dawki węglowodanów. =)
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #225 : 2014-09-14, 19:42:02 »

Ależ jestem Ci bardzo widzięczy, nikt tak nie bawi, jak idiota megaloman Laughing

Odwdzięczę się i przyznam, że w realu nie mam "przyjemności" aż takiego obcowania z plebsem, bo mnie nie zaczepia, ani nie napastuje. Nie prosi się o moje zainteresowanie na wszelkie możliwe sposoby, tak jak Ty to czynisz. Jesteś jakby wyjątkiem, choć niestety śmierdzącym. Neutral
Pewnie, bo w realu Cię nikt nie zauważa Laughing
A tutaj jesteś jak małpka cyrkowa, a jej się nie prosi o zainteresowanie, tylko szturcha patolkiem i sama dalej wrzeszczy Cool
Wystarczy nie odpisywać, bo przecież ja nie piszę do Ciebie, tylko o Tobie, a Ty junaczku nie widzisz różnicy Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #226 : 2014-09-14, 19:42:48 »

Tak jak na karkówkę?
Prawie wegetarianin, prawie niekawosz, prawie... Laughing

Ba! Nawet raz na kilka miesięcy skuszę się także na ruskie pierogi w ramach dziennej dawki węglowodanów. =)
Skąd pomysł, że to kogokolwiek obchodzi?! Shocked
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #227 : 2014-09-14, 19:44:16 »

Tak jak na karkówkę?
Prawie wegetarianin, prawie niekawosz, prawie... Laughing

Ba! Nawet raz na kilka miesięcy skuszę się także na ruskie pierogi w ramach dziennej dawki węglowodanów. =)
Ja niemal codziennie ....
farsz na ruskie sobie robie   Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #228 : 2014-09-14, 19:46:52 »

Anakin, twoje ciagle argumentowanie ad personam swiadczy o slabosci merytorycznej i bezradnosci polemicznej.

I niestety stwierdzam z przykroscia, ze nic a nic sie nie zmieniles od czasow wywalenia cie z forum MH.
Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #229 : 2014-09-14, 19:49:52 »

Ga'loche, Niestety nie mogę poświęcić Ci dziś już więcej czasu. Odwiedź mnie kiedyś to dam Ci ten upragniony autograf.

Ja tam nie widzę powodu, by pisać o trądzie, o morze, o hemoroidach, o wszach, jak również o Tobie. ^^
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #230 : 2014-09-14, 19:53:29 »

Ga'loche, Niestety nie mogę poświęcić Ci dziś już więcej czasu. Odwiedź mnie kiedyś to dam Ci ten upragniony autograf.

Ja tam nie widzę powodu, by pisać o trądzie, o morze, o hemoroidach, o wszach, jak również o Tobie. ^^
Wrócisz, zawsze wracasz  Cool
A patolek do szturchania stoi cichutko w kąciku, jeść nie woła Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #231 : 2014-09-14, 19:56:48 »

Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?

A się 2 trolle dogadały. Skończcie już bzdurzyć. Czy raczej łgać i konfabulować, jak zwykle. Na forum MH co jakiś czas coś naskrobię. Ostatnio nawet często, jak na mnie.

I nikt nigdy mnie "nie wywalał". Do tego trzeba być uprawnionym.
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #232 : 2014-09-14, 19:57:09 »

Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #233 : 2014-09-14, 20:00:08 »

Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?

A się 2 trolle dogadały. Skończcie już bzdurzyć. Czy raczej łgać i konfabulować, jak zwykle. Na forum MH co jakiś czas coś naskrobię. Ostatnio nawet często, jak na mnie.

I nikt nigdy mnie "nie wywalał". Do tego trzeba być uprawnionym.
Każdy człowiek, który ma coś innego niż pożywkę dla włosów pod czaszką, sam by się uprawnił do wywalenia, po takim referendum Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #234 : 2014-09-14, 20:00:52 »

A patolek do szturchania stoi cichutko w kąciku, jeść nie woła Laughing

"Patolek" niewiele mówi. Skąd mam wiedzieć kogo z rodziny tak pieszczotliwie nazywasz? ^^ Domyślam się jeno, że w tym kącie bez powodu ta osoba nie stoi, a za karę... Zlituj już się, pozwól wyjść i daj jeść.

Takimi metodami "wychowawczymi" nic nie wskórasz.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #235 : 2014-09-14, 20:02:57 »

Tego, jak traktujesz pozostałych domowników, też nie pochwalam i też mnie to razi. Dla mnie to jest patologia jakaś. Wiedz o tym.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #236 : 2014-09-14, 20:03:37 »

A patolek do szturchania stoi cichutko w kąciku, jeść nie woła Laughing

"Patolek" niewiele mówi. Skąd mam wiedzieć kogo z rodziny tak pieszczotliwie nazywasz? ^^ Domyślam się jeno, że w tym kącie bez powodu ta osoba nie stoi, a za karę... Zlituj już się, pozwól wyjść i daj jeść.

Takimi metodami "wychowawczymi" nic nie wskórasz.
Takie masz doświadczenia?
Nieźle Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #237 : 2014-09-14, 20:04:58 »

Tego, jak traktujesz pozostałych domowników, też nie pochwalam i też mnie to razi. Dla mnie to jest patologia jakaś. Wiedz o tym.
Twoje zdanie znaczy tyle co bździna w huraganie Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25496

pindżar ryskow wyszy


Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #238 : 2014-09-14, 20:21:52 »

Wiesz o tym, ze jak stoisz w miejscu to sie de facto cofasz, a to kierunek odwrotny od wszelkiego rozwoju?

A się 2 trolle dogadały. Skończcie już bzdurzyć. Czy raczej łgać i konfabulować, jak zwykle. Na forum MH co jakiś czas coś naskrobię. Ostatnio nawet często, jak na mnie.

I nikt nigdy mnie "nie wywalał". Do tego trzeba być uprawnionym.
Jakby nie te 2 trolle to nikt by tutaj z toba nie gadal, wiesz jednak szanuj rozmowcow  Laughing

Widzisz, ja do ciebie neutralnie a ty ciagle ad personam, troll, trol i troll.
Przypomne:

Cytuj
Do tego należy dodać jeszcze:
- tworzenie kont w celu podbicia sobie reputacji  Laughing
- manipulacje, kłamstwa i krętactwa
- wypisywanie herezji
- brak szacunku wobec starszych jak i nowych użytkowników
- sianie dezorientacji wśród świeżych forumowiczów swoimi ironicznymi wypowiedziami
- podważanie nauk ścisłych i wielkich głów tego świata bez jakichkolwiek dowodów czy posiadanych kompetencji oraz rzucanie w ich stronę pustych, często obraźliwych haseł
- przerośnięte ego, zadufanie, ignorancja, chełpliwość, którym daje upust tutaj na forum

http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/9855-plebiscyt-czy-jeste%C5%9B-za-banicj%C4%85-anakadrapie%C5%BCcy-z-forum/
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Filmowe ciekawostki...
« Odpowiedz #239 : 2014-09-14, 21:57:10 »

A co leci na tv7!  Shocked
Władca Pierścieni - Powrót króla - lubimy takie baje...  Wink Mr. Green
Zapisane
Strony: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 ... 79 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 20 zapytaniami.