forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2018-12-16, 10:07:52

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
544678 wiadomoÂci w 3985 w▒tkach; wys│ane przez 60 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: Octaver
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  szumy w optymalnych uszach
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: szumy w optymalnych uszach  (Przeczytany 5344 razy)
akselek
GoŠ

Email
szumy w optymalnych uszach
« : 2006-05-16, 21:33:12 »

Od pewnego czasu s┼éysz─Ö jakby przep┼éyw krwi, co┼Ť w rodzaju szumu w uszach. Ciekawi mnie, czy to mo┼╝e by─ç oznak─ů zw─Ö┼╝enia si─Ö naczy┼ä krwiono┼Ťnych w obr─Öbie g┼éowy? U optymalnego od 8 lat? Jestem zaniepokojony ewentualnymi konsekwencjami takiego stanu zdrowia bo to ju┼╝ 70 -tka na karku, mo┼╝e mu zbyt ci─ů┼╝y?  Smile
lekarka
GoŠ

Email
Odp: szumy w optymalnych uszach
« Odpowiedz #1 : 2007-11-10, 17:34:48 »

My laryngolodzy zwracamy uwag─Ö na stan mie┼Ťni kr─Ögos┼éupa szyjnego. Mo┼╝na je rozmasow─ç smalcem. Mo┼╝na ca┼é─ů szyj─Ö.
TE dolegliwo┼Ťci znani mi laryngolodzy i nie tylko laryngolodzy szybko likwiduj─ů u siebie (je┼╝eli problem nie trwa np 20 lat) akupresur─ů na mi─Ö┼Ťniach szyji (najlepiej wykonan─ů przez do┼Ťwiadczonego rehabilitanta). Pomaga te┼╝ znaj─ůcy sw├│j fach kr─Ögarz.
Dolegliwo┼Ťci te┼╝ da si─Ö wyleczy─ç normalizuj─ůc lipidogram.
Dla wierz─ůcych, ┼╝e cz─Ö┼Ťci zamienne dla cz┼éowieka s─ů w aptekach poleca si─Ö leki naczyniorozszerzaj─ůce, Nootropil, magnez, witamin─Ö PP 2 x 0,2g.
Nootropil 2 x 1200mg likwiduje te dolegliwo┼Ťci zwylke w 3 dni. Akupresura zwykle pomaga szybciej...
Gavroche
Hero Member
wiadomoÂci: 35399

« Odpowiedz #2 : 2018-01-07, 12:05:40 »

Ja mam szumy od pęknięcia błony bębenkowej, czyli ze 2 lata.
Po zaro┼Ťni─Öciu perforacji znacz─ůco si─Ö zmniejszy┼éy, ale nadal s─ů, ignoruj─Ö je zupe┼énie i nie uwa┼╝am, ┼╝eby w czymkolwiek przeszkadza┼éy, tu pisz─ů, ┼╝e "odbieraj─ů ca┼é─ů rado┼Ť─ç ┼╝ycia"..., na szcz─Ö┼Ťcie maj─ů rozwi─ůzanie problemu:
http://m.geekweek.pl/aktualnosci/31986/neurologiczne-rozwiazanie-problemu-szumu-w-uszach
admin
Administrator
Jr. Member
*
wiadomoÂci: 2945

toan@q4.pl

« Odpowiedz #3 : 2018-01-07, 12:08:56 »

Ciekawe.
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.037 sekund z 19 zapytaniami.