forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 08:41:23

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
660626 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  A może robię błędy?
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do dou Drukuj
Autor Wtek: A może robię błędy?  (Przeczytany 81546 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #60 : 2014-05-20, 20:27:18 »

Przez drut można sobie po klawiaturze postukać, a nie "leczyć", bo to niepoważne. Takie jest moje zdanie, ale jeśli kto uważa inaczej, jego sprawa.
No tego to sie najtrudniej nauczyc, nawet tym pozornie "zaawansowanym".

Ostatnim, z tego co pamietam, "drutem leczonym" w drodze wyjatku to byl zdaje sie stat, i potwierdzil regule, ze tylko mozna biedy sobie napytac.
Zapisane

Work Buy Consume Die
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #61 : 2014-05-20, 20:42:01 »

profesjonalna pomoc jak zawsze z Waszej strony - nic tylko czytać i płakać.
Jak Ci i biedni nowi mają się czegoś nauczyć , mając takie wsparcie z e zródłowego wydawać by sie mogło forum.
to fakt
No nie wiem.
Dojrzałość polega na tym, że nie potrzeba akceptacji innych i wsparcia, to nie kółko adoracji.
Materiałów na forum jest bez liku, podobnych problemów było multum i co?
Zaś od nowa... Very Happy
Od czego zacząć tłumaczenie komuś, kto nie rozumie proporcji-podstawy, bądź co bądź, i jest leniwy na tyle, że nie chce mu się użyć wyszukiwarki forumowej?
I co najważniejsze, po co?
Żeby, nuworysza, naprostować na chwilę?
Jeśli nie zacznie samodzielnie myśleć, za chwilę wróci z innym dziwnym problemem, a po drodze zrobi sobie poważne kuku Confused

W archiwalnych postach i odpowiedziach w tym wątku jest wszystko, a jak wystąpi niezrozumienie, to są specjaliści w realu, mający znacznie większe możliwości diagnostyczne od kogokolwiek po drucie...
Skoro jestes tego swiadomy to co robiles tyle czasu na DD. Poczytaj swoje posty na tamtym forum- tez błądziles.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #62 : 2014-05-20, 20:44:29 »

A czy dojrzalosc polega na wysmiewaniu kazdego, komu cos nie idzie?
Skad w ogole jakas mowa o dojrzalosci? Dziewczyna chciala pomocy i dopracowaniu szczegolow, bo cos widac poszlo nie tak a nie jest tak bystra jak wy.

To w ogole po co forum? Walnac formulke, ze "wszystko juz bylo" a poza tym "sa ksiazki".
Rozumiem, ze adminowi moze juz sie nie chciec, choc i tak napisal cos co moze pomoc.

Z jednej strony ma anakina, bezrozumnie klepiacego doktorowe "zdrowaski", ktorych ni w zab nie rozumie i zalecajacego zycie z wszytym kalkulatorem i waga (ale plus ze probuje), z drugiej was, wysmiewajacych ezo-belkotem rodem "orlow" z DD. Very Happy

No rzeczywiscie fajnie to nie wyglada. Uwazam, ze lepiej pomoc niz ma sobie pojsc na DD i nasluchac sie ezo-bzdur o dietach krwi, miksiurez, fazach ksiezyca i zabojcach z planety Gluten.
Wlaśnie Zyonpokazales teraz dojrzalosc- az radosc , ze tak jeszcze tutaj myślą jak Ty.

Am i right?  Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #63 : 2014-05-20, 20:47:29 »

profesjonalna pomoc jak zawsze z Waszej strony - nic tylko czytać i płakać.
Jak Ci i biedni nowi mają się czegoś nauczyć , mając takie wsparcie z e zródłowego wydawać by sie mogło forum.
to fakt
No nie wiem.
Dojrzałość polega na tym, że nie potrzeba akceptacji innych i wsparcia, to nie kółko adoracji.
Materiałów na forum jest bez liku, podobnych problemów było multum i co?
Zaś od nowa... Very Happy
Od czego zacząć tłumaczenie komuś, kto nie rozumie proporcji-podstawy, bądź co bądź, i jest leniwy na tyle, że nie chce mu się użyć wyszukiwarki forumowej?
I co najważniejsze, po co?
Żeby, nuworysza, naprostować na chwilę?
Jeśli nie zacznie samodzielnie myśleć, za chwilę wróci z innym dziwnym problemem, a po drodze zrobi sobie poważne kuku Confused

W archiwalnych postach i odpowiedziach w tym wątku jest wszystko, a jak wystąpi niezrozumienie, to są specjaliści w realu, mający znacznie większe możliwości diagnostyczne od kogokolwiek po drucie...
Skoro jestes tego swiadomy to co robiles tyle czasu na DD. Poczytaj swoje posty na tamtym forum- tez błądziles.
A teraz to co niby robię?
Tylko, że w tym wątku nie chodzi o mnie i moje błądzenie ma się nijak do problemów autorki Very Happy
To temat zastępczy, jak się nie wie co powiedzieć...
A to nie Ty pijesz sobie optymalną Colę Zeto?
Tfu, Colę Zero Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70544


Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #64 : 2014-05-20, 20:47:48 »

.Wazylam 58-59 a teraz 61,5 Sad pewnie,ze to nic takiego,ale przyciezkawo sie czuje. A moze miesnie mi sie

O ile dobrze pamiętam to masz 169 cm wzrostu. Pewnie taka waga dla twojego organizmu jest optymalna... Rolling Eyes
Zapisane

zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #65 : 2014-05-20, 20:58:46 »

profesjonalna pomoc jak zawsze z Waszej strony - nic tylko czytać i płakać.
Jak Ci i biedni nowi mają się czegoś nauczyć , mając takie wsparcie z e zródłowego wydawać by sie mogło forum.
to fakt
No nie wiem.
Dojrzałość polega na tym, że nie potrzeba akceptacji innych i wsparcia, to nie kółko adoracji.
Materiałów na forum jest bez liku, podobnych problemów było multum i co?
Pewnie wysmiejesz, ale nadal jestes poczatkujacy i jedna noga na DD Zaczekaj kilka lat to inaczej zaspiewasz. Na razie wydaj Ci sie, ze wiesz wszystko na temat zywienia - to minie przy pierwszych klopotach ze zdrowiem. Moze wtedy bedziesz mial wiecej szczescia i trafisz na forun na zyczliwych ludzi, ktorzy pomoga bo ta na prawde wiesz jeszcze niewiele w temacie.

I co najważniejsze, po co?
Żeby, nuworysza, naprostować na chwilę?
Jeśli nie zacznie samodzielnie myśleć, za chwilę wróci z innym dziwnym problemem, a po drodze zrobi sobie poważne kuku Confused

W archiwalnych postach i odpowiedziach w tym wątku jest wszystko, a jak wystąpi niezrozumienie, to są specjaliści w realu, mający znacznie większe możliwości diagnostyczne od kogokolwiek po drucie...
Skoro jestes tego swiadomy to co robiles tyle czasu na DD. Poczytaj swoje posty na tamtym forum- tez błądziles.
A teraz to co niby robię?
Tylko, że w tym wątku nie chodzi o mnie i moje błądzenie ma się nijak do problemów autorki Very Happy
To temat zastępczy, jak się nie wie co powiedzieć...
A to nie Ty pijesz sobie optymalną Colę Zeto?
Tfu, Colę Zero Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #66 : 2014-05-20, 21:05:03 »

Przez drut można sobie po klawiaturze postukać, a nie "leczyć", bo to niepoważne. Takie jest moje zdanie, ale jeśli kto uważa inaczej, jego sprawa.
No tego to sie najtrudniej nauczyc, nawet tym pozornie "zaawansowanym".

Ostatnim, z tego co pamietam, "drutem leczonym" w drodze wyjatku to byl zdaje sie stat, i potwierdzil regule, ze tylko mozna biedy sobie napytac.

I właśnie dlatego nigdy więcej...  Shocked  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #67 : 2014-05-20, 21:07:12 »

profesjonalna pomoc jak zawsze z Waszej strony - nic tylko czytać i płakać.
Jak Ci i biedni nowi mają się czegoś nauczyć , mając takie wsparcie z e zródłowego wydawać by sie mogło forum.
to fakt
No nie wiem.
Dojrzałość polega na tym, że nie potrzeba akceptacji innych i wsparcia, to nie kółko adoracji.
Materiałów na forum jest bez liku, podobnych problemów było multum i co?
Pewnie wysmiejesz, ale nadal jestes poczatkujacy i jedna noga na DD Zaczekaj kilka lat to inaczej zaspiewasz. Na razie wydaj Ci sie, ze wiesz wszystko na temat zywienia - to minie przy pierwszych klopotach ze zdrowiem. Moze wtedy bedziesz mial wiecej szczescia i trafisz na forun na zyczliwych ludzi, ktorzy pomoga bo ta na prawde wiesz jeszcze niewiele w temacie.

I co najważniejsze, po co?
Żeby, nuworysza, naprostować na chwilę?
Jeśli nie zacznie samodzielnie myśleć, za chwilę wróci z innym dziwnym problemem, a po drodze zrobi sobie poważne kuku Confused

W archiwalnych postach i odpowiedziach w tym wątku jest wszystko, a jak wystąpi niezrozumienie, to są specjaliści w realu, mający znacznie większe możliwości diagnostyczne od kogokolwiek po drucie...
Skoro jestes tego swiadomy to co robiles tyle czasu na DD. Poczytaj swoje posty na tamtym forum- tez błądziles.
A teraz to co niby robię?
Tylko, że w tym wątku nie chodzi o mnie i moje błądzenie ma się nijak do problemów autorki Very Happy
To temat zastępczy, jak się nie wie co powiedzieć...
A to nie Ty pijesz sobie optymalną Colę Zeto?
Tfu, Colę Zero Laughing
Taaaa.
Ty nawet posta wysłać nie potrafisz Very Happy
Poczekaj parę lat może Ci kto pokaże Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #68 : 2014-05-20, 21:08:54 »

"opty"-beton, co to się na mnie obraził...  Confused  Wink  Laughing
Jak ja lubię takich, co się obrażają, bo czasu im poświęcać nie trzeba.  Cool
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #69 : 2014-05-20, 21:11:03 »

Gavroche, zebys mial tylko takie grzechy w zywieniu jak ta nieszczesna cola to bedzie dobrze. Na razie niewiele mozesz o ty powiedziec i zycze, zebys zgłębial wiedze, a nie gadal bez sensu bo jestes jeszcze nowicjuszem.
Szkoda tylko,ze taki autorytet jak Tomek nie ma zyczliwego podejscia do nowych bo jesy ogromne pole do dzialania.
Tomku - po co pchasz sie do polityki skoro na nizinach nie chcesz pomagac. Im wyzej tym wieksza odpowiedzialnosc. Chcesz promowac wiedze swego ojca w parlamencie wiec zacznij od forum. Skoro tutaj sie wysmiewasz z niwiedzacych to wyzej nie bedzie lepiej.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #70 : 2014-05-20, 21:12:24 »

profesjonalna pomoc jak zawsze z Waszej strony - nic tylko czytać i płakać.
Jak Ci i biedni nowi mają się czegoś nauczyć , mając takie wsparcie z e zródłowego wydawać by sie mogło forum.
to fakt
No nie wiem.
Pokrecilo mi sie troche z wysylaniem .Nie rżnij mędrca Gavroche bo jestes bardzo malutki- poczytaj swoje wypociny n DD
Dojrzałość polega na tym, że nie potrzeba akceptacji innych i wsparcia, to nie kółko adoracji.
Materiałów na forum jest bez liku, podobnych problemów było multum i co?
Pewnie wysmiejesz, ale nadal jestes poczatkujacy i jedna noga na DD Zaczekaj kilka lat to inaczej zaspiewasz. Na razie wydaj Ci sie, ze wiesz wszystko na temat zywienia - to minie przy pierwszych klopotach ze zdrowiem. Moze wtedy bedziesz mial wiecej szczescia i trafisz na forun na zyczliwych ludzi, ktorzy pomoga bo ta na prawde wiesz jeszcze niewiele w temacie.

I co najważniejsze, po co?
Żeby, nuworysza, naprostować na chwilę?
Jeśli nie zacznie samodzielnie myśleć, za chwilę wróci z innym dziwnym problemem, a po drodze zrobi sobie poważne kuku Confused

W archiwalnych postach i odpowiedziach w tym wątku jest wszystko, a jak wystąpi niezrozumienie, to są specjaliści w realu, mający znacznie większe możliwości diagnostyczne od kogokolwiek po drucie...
Skoro jestes tego swiadomy to co robiles tyle czasu na DD. Poczytaj swoje posty na tamtym forum- tez błądziles.
A teraz to co niby robię?
Tylko, że w tym wątku nie chodzi o mnie i moje błądzenie ma się nijak do problemów autorki Very Happy
To temat zastępczy, jak się nie wie co powiedzieć...
A to nie Ty pijesz sobie optymalną Colę Zeto?
Tfu, Colę Zero Laughing
Taaaa.
Ty nawet posta wysłać nie potrafisz Very Happy
Poczekaj parę lat może Ci kto pokaże Very Happy
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #71 : 2014-05-20, 21:13:43 »

pRZY IGNORANCJI gAWROCHE to nawet Radzio wymięka.
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #72 : 2014-05-20, 21:14:45 »

Pamietajcie slowa doktora- nie narzucać sie, ale jak ktos poprosi to pomagac.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #73 : 2014-05-20, 21:17:51 »


Szkoda tylko,ze taki autorytet jak Tomek nie ma zyczliwego podejscia do nowych bo jesy ogromne pole do dzialania.
Tomku - po co pchasz sie do polityki skoro na nizinach nie chcesz pomagac. Im wyzej tym wieksza odpowiedzialnosc. Chcesz promowac wiedze swego ojca w parlamencie wiec zacznij od forum. Skoro tutaj sie wysmiewasz z niwiedzacych to wyzej nie bedzie lepiej.

Napiszę wprost i bez ogródek, aby nie było niedomówień. Odwal się ode mnie i nigdy więcej ani mnie nie oceniaj, ani mi nie radź na tym Forum. OK?
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #74 : 2014-05-20, 21:19:14 »

Pamietajcie slowa doktora- nie narzucać sie, ale jak ktos poprosi to pomagac.

I na Dr-a też się nie powołuj, bo wątpliwe, czy rozumiesz, co Dr miał na myśli.  Very Happy
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #75 : 2014-05-20, 21:25:57 »

Oceniac moge jesli zechce i na doktora tez bede sie powolywal jesli zechce. Jesli boisz sie krytyki to wywal mnie z forum jak to juz nie raz zrobiles z tymi, ktorzy maja inne zdanie. Bez zalu z mojej strony zreszta .
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #76 : 2014-05-20, 21:30:24 »

Z jednej strony ma anakina, bezrozumnie klepiacego doktorowe "zdrowaski", ktorych ni w zab nie rozumie i zalecajacego zycie z wszytym kalkulatorem i waga(...)

A to przeoczyłem wcześniej... A możesz Panie Hejterze zacytować takowe przykłady?

Dobra, słuchaj, ćwoku jeden, to całe Twe trollowanie w moim kierunku zaczyna mnie właśnie wkurwiać. Albo zaprzestań tych wycieczek personalnych, albo umówmy się na spotkanie. Dam Ci po gębie, to przez jakiś czas wkurwiać mnie nie będziesz, zasrańcu.

Pozostałych przepraszam za słownictwo, ale tyle już razy bezskutecznie prosiłem admina o nie przyzwalanie na hejt i flejm (czyt. wycieczki osobiste) na tym forum... Męczy już mnie to zwyczajnie. A skoro tej podłej gnidzie wolno posuwać się do takich kalumnii, to niech mi wolno będzie czasem zakląć na głos i wyrazić oburzenie.  Cool
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #77 : 2014-05-20, 21:30:48 »

Oceniac moge jesli zechce i na doktora tez bede sie powolywal jesli zechce. Jesli boisz sie krytyki to wywal mnie z forum jak to juz nie raz zrobiles z tymi, ktorzy maja inne zdanie. Bez zalu z mojej strony zreszta .

Nie, nie możesz na tym Forum, bo sobie tego nie życzę.  Cool
Zapisane
zeto555
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #78 : 2014-05-20, 21:34:20 »

Zawiodlem sie, ze mnie nie wyrzucasz.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: A może robię błędy?
« Odpowiedz #79 : 2014-05-20, 21:36:37 »

No popatrz, jak mnie nie znasz.
Twoja obecność tu mnie ani ziębi, ani parzy, póki:
Napiszę wprost i bez ogródek, aby nie było niedomówień. Odwal się ode mnie i nigdy więcej ani mnie nie oceniaj, ani mi nie radź na tym Forum. OK?
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.054 sekund z 19 zapytaniami.