forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-19, 11:49:51

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
659829 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]  (Przeczytany 152861 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #100 : 2014-07-09, 21:51:55 »

Ponoć to Forum zootechników!  Laughing
Ty to chociaż masz Mistrza Serowarstwa, a ja w pustym sklepie siedzę Wink
Laughing w dodatku na wakacjach już? Very Happy
Sam już nie wiem Confused
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #101 : 2014-07-09, 22:04:38 »


* anakin Ani MS Worda, ani innych biurowych syfów nigdy nie instalował, bo to wynalazki dla... Dla starszych ode mnie. Wink
* anakin anakin toleruje tylko VIM-a.

wspaniały umysł...

na normalne imprezy też pewnie nie chodzisz, tolerujesz tylko imprezy informatyków?  Laughing

http://www.inzynierem.pl/1938/impreza_informatykow.html


Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #102 : 2014-07-09, 22:12:31 »


* anakin Ani MS Worda, ani innych biurowych syfów nigdy nie instalował, bo to wynalazki dla... Dla starszych ode mnie. Wink
* anakin anakin toleruje tylko VIM-a.

wspaniały umysł...

na normalne imprezy też pewnie nie chodzisz, tolerujesz tylko imprezy informatyków?  Laughing

http://www.inzynierem.pl/1938/impreza_informatykow.html



Nie odpisze, kodzi sobie Laughing
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #103 : 2014-07-09, 22:12:54 »


Anakina trzeba było szturchnąć, bo tak przycichł coś, chudzina Laughing


ano chyba że tak  Laughing, jaka radość...

https://www.youtube.com/watch?v=AK_erBd6vxY
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #104 : 2014-07-09, 22:14:02 »


Anakina trzeba było szturchnąć, bo tak przycichł coś, chudzina Laughing


ano chyba że tak  Laughing, jaka radość...

https://www.youtube.com/watch?v=AK_erBd6vxY
Podobno z drobnych przyjemności się życie składa  Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70410


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #105 : 2014-07-09, 22:30:42 »

...może przez te upały... Rolling Eyes Wink
Choroba dwubiegunowa ma swoje prawa Cool

Pewnie w upałach siedzi na biegunie północnym... Rolling Eyes Wink
Zapisane

Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #106 : 2014-07-10, 08:24:16 »


* anakin Ani MS Worda, ani innych biurowych syfów nigdy nie instalował, bo to wynalazki dla... Dla starszych ode mnie. Wink
* anakin anakin toleruje tylko VIM-a.

wspaniały umysł...

na normalne imprezy też pewnie nie chodzisz, tolerujesz tylko imprezy informatyków?  Laughing

http://www.inzynierem.pl/1938/impreza_informatykow.html
Kiedys wklejalem to samo  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #107 : 2014-07-10, 08:33:02 »

ech ci informatycy:

"na górze róże, na dole druty, nie mam dziewczyny, mam call of duty"  Shocked  Laughing

http://memy.pl/charakter.php?katId=98&start=1
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #108 : 2014-07-10, 08:43:23 »

A gdzie piekny umysl? Na razie zeby sie nie nudzilo, to poczytajcie sobie jak koncza piekne umysly, bardzo ciekawe. Na zachete pare co ciekawszych  rodzynkow Very Happy
Cytuj
obelgi wobec starych użytkowników; wyzwiska
tworzenie kont w celu podbicia sobie reputacji
manipulacje, kłamstwa i krętactwa
przerośnięte ego, zadufanie, ignorancja, chełpliwość, którym daje upust tutaj na forum
http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/9855-plebiscyt-czy-jeste%C5%9B-za-banicj%C4%85-anakadrapie%C5%BCcy-z-forum/
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #109 : 2014-07-10, 09:06:02 »

A gdzie piekny umysl? Na razie zeby sie nie nudzilo, to poczytajcie sobie jak koncza piekne umysly, bardzo ciekawe. Na zachete pare co ciekawszych  rodzynkow Very Happy
Cytuj
obelgi wobec starych użytkowników; wyzwiska
tworzenie kont w celu podbicia sobie reputacji
manipulacje, kłamstwa i krętactwa
przerośnięte ego, zadufanie, ignorancja, chełpliwość, którym daje upust tutaj na forum
http://www.menshealth.pl/forum/index.php?/topic/9855-plebiscyt-czy-jeste%C5%9B-za-banicj%C4%85-anakadrapie%C5%BCcy-z-forum/
Ale łeb do interesów ma Laughing
Trzepał Dużą Kasę na usługach dietetyczno-treningowych Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #110 : 2014-07-10, 09:26:03 »

Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #111 : 2014-07-10, 09:34:08 »

Teraz będzie jeszcze lepiej, jak zastosuje prądy selektywne na pewne obszary mózgu Cool
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #112 : 2014-07-10, 09:38:20 »

Teraz będzie jeszcze lepiej, jak zastosuje prądy selektywne na pewne obszary mózgu Cool


 Shocked Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #113 : 2014-07-11, 14:53:51 »

Uprzejmie informuje administracje, ze chyba sie forko zacielo.
Jak po 11 sie wylogowalem, bo musialem wyskoczyc na miasto zalatwic pare spraw to bylo tak:
anakin    11:28:32    Wysyła wiadomość w Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK].

Teraz wracam i co widze?
anakin    14:48:22    Wysyła wiadomość w Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK].

Adminie, prosze o interwencje, chyba cos sie zablokowalo  Shocked Shocked
Zapisane

Work Buy Consume Die
anakin
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #114 : 2014-07-11, 14:55:00 »

Teraz będzie jeszcze lepiej, jak zastosuje prądy selektywne na pewne obszary mózgu Cool

Masz i się dokształć, chichotku:




Materiały traktujące na ten temat:

To jest zawsze nadzwyczaj zabawne, gdy głupiec znający się najlepiej na akwarystyce, w swej ignorancji śmieje się z rzeczy, o których nie ma bladego pojęcia.

Admin zaś winien wiedzieć, że jest mi zwyczajnie przykro z powodu braku poszanowania mojej pracy zamieszczonej w tym wątku. Pracy, nad którą spędziłem "po godzinach" dobre kilkadziesiąt godzin. Pracy, której poświęciłem mój cenny czas po to, ażeby odwiedzający to forum mogli lepiej zrozumieć wnioski, do których doszedł Jan Kwaśniewski.

Admin musi widzieć, bo trudno się w tym nie zorientować, co miało na celu przywołanie w powyższych postach, po raz enty (do znudzenia), spraw minionych, marginalnych i zupełnie nieistotnych, bez znaczenia dziś. Widzieć z jaką premedytacją i wyrachowaniem bije się w wysokie tony, aby nadać temu większy wydźwięk przez demonizację i egzagerację. Intencji i motywów trudno się nie domyśleć. Jadu i żółci przemawiających przez autorów w tych ostatnich postach trudno nie dostrzec.

Ze względu na powyższe raz jeszcze powtórzę, że jest mi zwyczajnie przykro z powodu okazywania mi jawnego braku szacunku, tak wobec mojej osoby, jak i mojej pracy przez admina. Przyzwalając na takie zachowania, na takie ataki personalne - admin je zwyczajnie afirmuje, przyklaskuje im. Admin akceptuje proceder ogólnie niedopuszczalny i ostro piętnowany. Nie ma co się wówczas dziwić, że do forum o takich "lekkich obyczajach", mało kto chce dołączyć i aktywnie uczestniczyć. Obecna patologia może najszybciej zachęcić taką samą patologię.

Miałem jeszcze kilka tematów (o czym zresztą już wspominałem) do opracowania i zamieszczenia, ale, widząc do jakiej frustracji, desperacji i zawiści doprowadza to za każdym razem Zyona i Gavroche, dochodzę do wniosku, że po prostu nie warto. Że to ani pragmatyczne, ani praktyczne, ani mądre. Że mój trud nie ma najmniejszego sensu, bo i tak skończy się znów na zdeprecjonowaniu i zmarginalizowaniu całości, plus dodatkowo na zasraniu wątku odniesieniami do mojej osoby, po to tylko, by rozładować własne frustracje, a mnie oszkalować. Skończy się na uwłaczaniu mi i mej pracy - w jednym tylko celu, z jedną tylko intencją. Bo tutaj jest to tolerowane. Admin nie widzi w tym niczego złego i nie uważa, aby obniżało do poziom dyskusji na forum. Cóż, to wszystko, co miałem do powiedzenia odnośnie postawy admina i umywania rąk. Albo raczej niebrudzenia sobie rąk.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #115 : 2014-07-11, 14:57:29 »

Uprzejmie informuje administracje, ze chyba sie forko zacielo.

Nie. Musiałem tylko wyjść się przewietrzyć, ochłonąć i przemyśleć na spokojnie sprawę, żeby nie być zdyt dosadnym w słowach.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #116 : 2014-07-11, 15:01:39 »

A, to spoko, juz sie martwilem, ze sie cos popsulo albo mi komputer stanal
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25512

pindżar ryskow wyszy


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #117 : 2014-07-11, 16:20:46 »

widząc do jakiej frustracji, desperacji i zawiści doprowadza to za każdym razem Zyona
A niech to dunder swisnie  Confused Nic sie nie odzywalem a i tak mi sie dostalo, motyla noga!
Co ja narobilem, teraz tyle wartosciowej skopiowanej wiedzy przepadnie przeze mnie  Confused
Och szczerze przepraszam i jednak obiecuje sie poprawic, juz postaram sie nie frustrowac, desperowac i zawidziec  Confused Confused
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #118 : 2014-07-11, 18:12:59 »

...Pracy, której poświęciłem mój cenny czas po to...

Tak, a mogłeś pograć w Simsy, albo poczytać Harry Pottera...

A tak na poważnie, to, że skopiowałeś parę postów i zrobiłeś potencjalnie dobrą robotę, nie upoważnia Cię do szantażowania admina i używania tego w swoich wojenkach. Jak byś miał trochę empatii, to już byś wiedział, że coś z Tobą nie tak... Jedno forum, drugie forum, wszyscy źli, nie szanują, wyśmiewają, szkalują... Trąci trochę psychopatią. Szczególnie po tekstach o rodzinie. Może nawet więcej niż trochę...
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #119 : 2014-07-11, 19:10:39 »

Sam widzisz, adminie.
Raz, że delikwent nie jest nawet w stanie odróżnić słów zebranych z książek Jana Kwaśniewskiego, które posłużyły do opracowania tego wątku. Ale on pewnie książek Doktora co najwyżej oglądał... no może przewertował. Tak samo zresztą jak mojego opracowania, skoro takie brednie wypisuje. Nie wie o czym pisze, ale się wypowiada. =]
Dwa, że to zwykły przytakiwacz, żeby nie powiedzieć przydupas. Czyj nie trzeba pisać. Głupoty wypisuje, bredzi wręcz, i nawet sprawy sobie z tego nie zda. Tak jak wspomniałem wcześniej przyzwalanie na patologie przyciąga na forum identyczną patologie.

I pomyśleć tylko, że człowiek chciał uświadomić grzecznie nieszczęśnikowi, że ilość pochłanianych przez niego kalorii i jego nadwaga powinna skłonić go do zrewidowania składu diety i widoku odbicia w lustrze, dać impuls do zastanowienia się czy naprawdę tak wygląda żywienie optymalne opracowane przez Jana Kwaśniewskiego. No nic, jego sprawa. Jego co najmniej 120 g węglowodanów dziennie i jego przeszło 100 kg dynamiczności i zwinności. =)
Zapisane
Strony: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 ... 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.04 sekund z 19 zapytaniami.