forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 16:24:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
658452 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Dieta Optymalna
| | |-+  Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]  (Przeczytany 149586 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #280 : 2014-07-20, 10:06:32 »

Ci z tymi najlepszymi, to potrafią z tej opieki całe życie korzystać. Wink
Kunszt, panie, i całe pokolenia selektywnego doboru partnerów Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #281 : 2014-07-20, 10:27:32 »

No i odpowiednia wspólna dieta, która ich zbliża do siebie. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #282 : 2014-07-20, 10:36:53 »

No i odpowiednia wspólna dieta, która ich zbliża do siebie. Wink
Oczywiście Very Happy
Język, kultura, trunki, zainteresowania, poglądy polityczne i hobby Laughing
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #283 : 2014-07-20, 10:41:33 »

Świetny, roszczeniowy elektorat. Łatwo ich podpuścić obietnicami nie do spełnienia po wyborach...  Cool Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #284 : 2014-07-20, 10:45:14 »

Świetny, roszczeniowy elektorat. Łatwo ich podpuścić obietnicami nie do spełnienia po wyborach...  Cool Wink
O to przecież chodzi  Cool
Ze stad domowych przeżuwaczy, w pierwszej kolejności eliminowano krnąbrne, samodzielne i zdecydowane sztuki Wink
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #285 : 2014-07-21, 08:07:25 »

Czyli ci niekochający i nieopiekuńczy muszą mieć mniej skomplikowany. Wink

 Laughing
Abo nic tylko wkoło zaleczyć, podleczyć, przeleczyć, wyleczyć, leczyć się. Wink

Świetny, roszczeniowy elektorat. Łatwo ich podpuścić obietnicami nie do spełnienia po wyborach...  Cool Wink
O to przecież chodzi  Cool
Ze stad domowych przeżuwaczy, w pierwszej kolejności eliminowano krnąbrne, samodzielne i zdecydowane sztuki Wink

A jest to tak zakorzenione, że takie próby trwają nadal- tu dam przykład... "abo" nie. Laughing Laughing Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #286 : 2014-07-21, 08:41:35 »

Czyli ci niekochający i nieopiekuńczy muszą mieć mniej skomplikowany. Wink

 Laughing
Abo nic tylko wkoło zaleczyć, podleczyć, przeleczyć, wyleczyć, leczyć się. Wink

Świetny, roszczeniowy elektorat. Łatwo ich podpuścić obietnicami nie do spełnienia po wyborach...  Cool Wink
O to przecież chodzi  Cool
Ze stad domowych przeżuwaczy, w pierwszej kolejności eliminowano krnąbrne, samodzielne i zdecydowane sztuki Wink

A jest to tak zakorzenione, że takie próby trwają nadal- tu dam przykład... "abo" nie. Laughing Laughing Laughing
Nawet głębiej sięgają korzenie, kohorta sama eliminuje odrębności Wink

To zupełnie inna sprawa. Very Happy
Omote i ura z japońskiej logiki, myśli prywatne i publiczne oraz umiejętność dostosowania się do grupy Cool
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #287 : 2014-07-21, 12:22:50 »

Ta, akurat hipokryzja świetnie do tego pasuje. Very Happy
Japończycy są tym sposobem  u s p r a w i e d l i w i e n i. O! Laughing
Przykład:
Myśl prywatna- sama zachowam zdrowie tak długo, jak to jest możliwe. W końcu to ja wydaję potomstwo, nie kto inny.
Myśl publiczna- weźmy się i zróbmy sobie coś. Czy jest na sali jakiś prawdziwy mężczyzna?  ... Rolling Eyes

Rodzina jest podstawową komórką, a grupie ... , grupie wystarczy nie przeszkadzać i ... i ... no właśnie, "coś nad i". Byle nie czarniawa kropa. Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #288 : 2014-07-21, 16:10:10 »

A sejmiki bocianie widział?
Ja często wyjmuję z pomieszczeń chomików czy myszy, zaszczute przez grupę sztuki.
Potem się okazuje, że miały zrośnięte paluszki, albo przestawiony rytm dobowy...
Grupa ma zawsze rację Cool

A o japońskiej logice warto poczytać, to ostatnie plemienne społeczeństwo.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #289 : 2014-07-22, 07:11:12 »

"Grupa ma zawsze rację Cool" - w klatce. Very Happy

Naprawdę warto, to jeden z wielu świetnych punktów ... DO odniesienia. Very Happy Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #290 : 2014-07-22, 07:19:56 »

* anakin kocha Japonię i jej społeczeństwo, i jest fanem kolektywu. <3
Zapisane
zofijeczka
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #291 : 2014-08-03, 15:33:01 »

Do 6 str doczytalam.
Ja lubię opracowania Anakina.
Jezeli są w nich błędy to bym proponowała je w merytoryczny sposób zglaszać, zamiast wyśmiewac.
Jezeli chodzi o 100 tyś / 100% - anakin napisał na jakich materialach zrodłowych się opierał,  a wszyscy wiemy kiedy powstaly. Chyba nic nie stoi na zrobieniu erraty uwzgledniajacej nową wiedzę medyczną, jezeli ktoś zauważa różnicę.

Jezeli chodzi o pytanie o aparaty do prądów - też mnie trochę przeraził punkt o pobudzaniu obszarów mózgu.

Nie wiem gdzie aparat mozna kupic.
Kupic to jedno a zadbać o sprawdzenie aparatu czy się nierozregulował i czy jest odpowiednie uziemienie to drugie,

Prady dla osób niestosujących diety podobno działają, a działają tak długo aż żywienie stosowane przez daną osobę nie spowoduje ponownej przewagi odpowiedniego układu nad drugim. Tak więc okreslenie jednoznaczne czasu działania zależy od jedzenia więc raczej nikt nie określi jednoznacznie na jak dlugo starczą i kiedy trzeba je powtórzyć.

Mnie lekarz zalecajac prady na jaskrę uprzedził, ze może być potrzeba ich powtórzenia,  nie był w stanie określić tego jednoznacznie pomimo iz jestem na diecie.

Trzeba mieć na uwadze że ilość prądów "branych" na dzień też jezt ograniczana. Jeden Pan ktory brał prady w tym samym cczasie co ja chodzil 2xdziennie rano i po południu.  Nie mógł ich brać ciągiem.

Ja po pradach musialam sobie posiedzieć i ochłonąć za kazdym razem, zanim sobie poszłam.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #292 : 2014-08-19, 09:00:31 »

...
A o japońskiej logice warto poczytać, to ostatnie plemienne społeczeństwo.

...
Naprawdę warto, to jeden z wielu świetnych punktów ... DO odniesienia. Very Happy Laughing

* anakin kocha Japonię i jej społeczeństwo, i jest fanem kolektywu. <3

Ale takich samochodów jak Amerykanie nie produkują. Wink Very Happy A gdzieś u nas przeczytałem, że ... to fajne fury są, które ponoć łagodzą obyczaje. Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #293 : 2016-08-15, 18:01:40 »

Radzio, bardzo tesknie za Toba!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes???
Zapisane
anakin
Go


Email
Re: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #294 : 2016-09-04, 16:23:40 »

Hej, Ty, TAM! Co sie tak biernie przygladasz? Chcialbys/chcialabys o cos dopytac, ale nie masz zarejestrowanego konta na forum, he? I ja bym cos chcial od Ciebie, jesli mozesz mi to dac, tedy mozemy pomoc sobie nawzajem. Ale tylko wtedy, cos za cos, bo altruista ze mnie mizerny, uprzedzam.

Potrzebuje danych, ktorych nie ma w listach osob chorych do Doktora, ani gdziekolwiek indziej. Zalezy mi na rzetelnej informacji o Twojej diecie sprzed choroby, bo zakladam, ze krotko po tym, gdy sie owa ujawnila zmieniles diete na "zdrowsza".

Jesli jestes w stanie przypomniec sobie, jak w tamtym czasie sie zywiles i starannie odtworzyc te diete, wtedy mamy deal. Wystarczy, ze rzetelnie opiszesz w mejlu do mnie (buginn@gmail.com) swoje nawyki zywieniowe z tamtego okresu. Zwykle bedzie to kuchnia wyniesiona z domu, nierzadko odziedziczona po mamie... lub tacie... albo babci.

Przyjrzyj sie, prosze, kilku ostatnim watkom przeze mnie napisanych na forum. Czy moje posty sa pisane na odwal (byle jak), niegramatycznie lub niezrozumiale (enigmatycznie)?? Nie sadze. I od Ciebie wymagam tego samego. Jesli uznam scharakteryzowany przez Ciebie jadlospis za dosc logiczny, wtedy skontaktuje sie z Toba mejlowo w ciagu 3 tygodni. Jezeli bedzie to tylko ogolnikowe lanie wody, wowczas odpisze Ci krotko: "Przyloz sie bardziej".

Wytyczne do mailingu:

  • Tytul maila powinien przedstawiac sie nastepujaco:
    Dieta Optymalna przeciwko [[nazwa choroby]; nakreslasz jadlospis na owa chorobe] (dzieki takiemu formatowi Twoj mail nie trafi do spamu)

  • Nie zaczynaj maila od swoich pytan. Zacznij od kulinarnego przepisu na zgube, czyli owych nawykow zywieniowych, ktore spowodowaly chorobe.

  • Klucz pracy naukowej Doktora Kwasniewskiego to proporcja miedzy glownymi skladnikami odzywczymi, nie sposob wiec sprawdzic tego rownania bez liczb. Rozpisujac swoj "chorobotworczy" jadlospis skorzystaj np. ze strony ilewazy.pl

  • Jestem przezorny. Nie otwieram zalacznikow. Opisz wszystko w mailu bez dodawania jakichkolwiek zalacznikow.

  • Jesli chcesz poszerzyc potencjalne grono odbiorcow Twoich pytan, wowczas wspomnij na koncu maila, iz prosisz o zamieszczenie pytan na forum, a zrobie to... gdy spelniles warunki naszego dealu, naturalnie :p.

Po co mi Twoje "chorobotworcze nawyki zywieniowe"?

Poniewaz inaczej - bez danych z jak najwiekszej liczby takich "chorobotworczych jadlospisow" - nie mozna zweryfikowac wnioskow Doktora, sprawdzic czy to wszystko faktycznie sie sumuje. Ufaj, ale pozostan podejrzliwy i sprawdzaj...
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Re: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #295 : 2016-09-04, 18:49:32 »

Radzio, bardzo tesknie za Toba!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes???
Gdzie indziej. Very Happy
Może jutro, a w ogóle, to nie o tym. Wink
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #296 : 2016-09-04, 18:51:31 »

Aż się obejrzałem. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #297 : 2016-09-04, 18:56:12 »

 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Re: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #298 : 2016-09-05, 11:34:13 »

Radzio, bardzo tesknie za Toba!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes???
Gdzie indziej. Very Happy
Może jutro, a w ogóle, to nie o tym. Wink
Ja wiem, ale nie powiem  Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70130


Odp: Jan Kwaśniewski: etiologia, epidemiologia i patogeneza chorób [PRZEWODNIK]
« Odpowiedz #299 : 2016-09-05, 11:41:15 »

Ale zawoalowałeś... Shocked Cool
Zapisane

Strony: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.