forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 12:11:53

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
9. Nie należy robić większych odstępstw od diety ani łamać jej zasad okresowo.
658445 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Uniodebilizmy
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 119 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Uniodebilizmy  (Przeczytany 663008 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #40 : 2014-09-01, 21:03:17 »

Właśnie, bo jakby tak tylko jajo o jajo, to w cholerę z tym pruderyjnym postępem...  Wink Mr. Green
A tak przynajmniej można powiedzieć: "ja robiłem ciężkie martwe ciągi, jak ty u taty w jąderku pływałeś". Wink
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #41 : 2014-09-01, 21:23:13 »

Szkoda czasu, jak już nie raz było widać...
Nie dość, że ciasny i ograniczony, to jeszcze dupek, to bydło, te niziny, ci hejterzy, dzieciak sobie coś leczy i przedłuża Very Happy
Ale zabawnie jest czasem rzucić okiem, chyba, że piguła jaka nudna, to omijam.
No czasami sobie mysle: wiek ma swoje prawa, no moge zrozumiec pewne rzeczy, bo mam podobnego siostrzenca, ale tak na dluzsza mete to rownia pochyla. On sie coraz bardziej kompromituje, pokazuje swoja plaskosc, pustosc, dziecinnosc, nijakosc, po prostu brak charakteru. Nie da sie na dluzsza mete z nim pogadac, bo ciagle epatuje nadeciem i bufonada.
Nie wiem, moze w realu jest inny a tylko w necie kreuje sie na dupka, chcialbym watpic, bo w odroznieniu od niego ja naprawde wierze w ludzi Very Happy

Do niego pasuje idealnie to, co powiedzial Harry Styles (nie Potter Very Happy) - Age is just a number. Maturity is a choice.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Jazzman
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #42 : 2014-09-01, 21:26:47 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce. Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #43 : 2014-09-01, 22:15:33 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce. Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?
Też się przejmujesz, czarnuchy to nie ludzie, to bydło, niech się cieszą, że śmieci chociaź mają Mr. Green
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #44 : 2014-09-01, 22:17:51 »

Szkoda czasu, jak już nie raz było widać...
Nie dość, że ciasny i ograniczony, to jeszcze dupek, to bydło, te niziny, ci hejterzy, dzieciak sobie coś leczy i przedłuża Very Happy
Ale zabawnie jest czasem rzucić okiem, chyba, że piguła jaka nudna, to omijam.
No czasami sobie mysle: wiek ma swoje prawa, no moge zrozumiec pewne rzeczy, bo mam podobnego siostrzenca, ale tak na dluzsza mete to rownia pochyla. On sie coraz bardziej kompromituje, pokazuje swoja plaskosc, pustosc, dziecinnosc, nijakosc, po prostu brak charakteru. Nie da sie na dluzsza mete z nim pogadac, bo ciagle epatuje nadeciem i bufonada.
Nie wiem, moze w realu jest inny a tylko w necie kreuje sie na dupka, chcialbym watpic, bo w odroznieniu od niego ja naprawde wierze w ludzi Very Happy

Do niego pasuje idealnie to, co powiedzial Harry Styles (nie Potter Very Happy) - Age is just a number. Maturity is a choice.
Moim zdaniem, to nie ma żadnego realu w jego przypadku  Wink
A sentencja ładna Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #45 : 2014-09-02, 08:54:02 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce. Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?
Też się przejmujesz, czarnuchy to nie ludzie, to bydło, niech się cieszą, że śmieci chociaź mają Mr. Green
No wlacha! Nie wiedza gupie bambusy, ze to dla ich dobra!  Shocked Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Ewa
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #46 : 2014-09-02, 09:48:14 »

A ja myślałam, że już mają dość  Surprised
Niestety, to wina diety Wink
Apetyt niektórym rośnie w miarę jedzenia...
Tak, jak za duzo lukru
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #47 : 2014-09-02, 09:49:38 »

Właśnie, bo jakby tak tylko jajo o jajo, to w cholerę z tym pruderyjnym postępem...  Wink Mr. Green
ojej, majtasy, to juz dawno umieli robic z liści i tykwy
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #48 : 2014-09-02, 09:49:51 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce. Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?
Też się przejmujesz, czarnuchy to nie ludzie, to bydło, niech się cieszą, że śmieci chociaź mają Mr. Green
No wlacha! Nie wiedza gupie bambusy, ze to dla ich dobra!  Shocked Laughing

No faktycznie. 3 letnia, zepsuta pralka, to może być niezłe mieszkanko.
Na co komu niezniszczalna lodówka, darmowy prąd... Ma być nowy iPhone co dwa lata i tyle. W nosie mam ziemskie zasoby. Dzięki temu będą ciągle drożały. A tak, dostałby człowiek przedmioty ze zbyt wysoką technologią to by się głupi nie nauczył obsługiwać.
No i design musi być nowy, bo
Zapisane
Ewa
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #49 : 2014-09-02, 09:55:12 »

Boś biały i masz czyste [?] paznokcie
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #50 : 2014-09-02, 10:05:00 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce. Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?
Też się przejmujesz, czarnuchy to nie ludzie, to bydło, niech się cieszą, że śmieci chociaź mają Mr. Green
No wlacha! Nie wiedza gupie bambusy, ze to dla ich dobra!  Shocked Laughing

No faktycznie. 3 letnia, zepsuta pralka, to może być niezłe mieszkanko.
Na co komu niezniszczalna lodówka, darmowy prąd... Ma być nowy iPhone co dwa lata i tyle. W nosie mam ziemskie zasoby. Dzięki temu będą ciągle drożały. A tak, dostałby człowiek przedmioty ze zbyt wysoką technologią to by się głupi nie nauczył obsługiwać.
No i design musi być nowy, bo

To są problemy z wyższych sfer Wink
U nas na nizinach, ten jest lepszy, któren ma większego wacka Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #51 : 2014-09-02, 10:11:48 »

taaa  Laughing


Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #52 : 2014-09-02, 10:14:14 »

Ale "adampio" na iphona ma usprawiedliwienie!  Cool  Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #53 : 2014-09-02, 10:31:32 »

Ale "adampio" na iphona ma usprawiedliwienie!  Cool  Wink
Ok, ale na którego iPhona? Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #54 : 2014-09-02, 10:36:51 »

Tego po córce... Wink
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #55 : 2014-09-02, 10:53:17 »

Przerażające jest też ta góra śmieci, którą ten "postęp" generuje. I to marnotrawstwo surowców. A wszystko ląduje w Afryce.

To jedynie efekt przejściowy. Nad rozwiązaniem tego problemu intensywnie się pracuje i jest ono bliskie.

Cytuj
Wszystko po to, by euro-ameryko-azjata mógł zmienić nowy na stary model. To jest postęp?

Nie, człowiek jako jednostka nie jest istotny w tym procesie. Zwłaszcza, że ten świat wciąż pełen jest informatycznych analfabetów. Tu chodzi bardziej o przyszłe pokolenia i o wyuczenie określonych zachowań. Dla przyszłych pokoleń będzie to już normalność, a ewolucja techniczna jeszcze bardziej przyspieszy.

Póki co ludzie są jedynie "narzędziem" służącym do zmian cywilizacyjnych (i mentalnych) i warunkujących postęp techniczny na tej planecie. Jesteśmy "pożywką" dla przyszłych pokoleń. Wersją alfa. Powiedziałbym nawet , że "szczurami laboratoryjnymi". Ważne jest to, by ci nowo narodzeni od narodzin patrzyli na świat w określony sposób i nabyli "dobre praktyki".

Życie jednego pokolenia, mierzone życiem planety, to zaledwie mrugnięcie. Przyszłość to pokolenie kolektywne, bowiem w przyszłości Ziemianie nie będą rywalizować ze sobą, ale z cywilizacjami z innych planet. Dotyczyć to będzie także rozgrywek sportowych. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #56 : 2014-09-02, 10:58:28 »

Mówiłem, Harry Portier - futurolog Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #57 : 2014-09-02, 11:04:52 »

Na co komu niezniszczalna lodówka, darmowy prąd...

Dojście do zdolności pozyskiwania i wykorzystywania tzw. "wolnej energii" obecnej wokół nas jak powietrze jest właśnie uzależnione od postępu technologicznego. Od ciągłego udoskonalania. Od chęci tworzenia coraz to doskonalszych sprzętów.

Niezniszczalna lodówka nie jest zaś potrzebna. Potrzebne są inteligentne lodówki podłączone do Internetu Rzeczy, dzięki którym dowiedzieć się będzie można, co dany człowiek zjada, i co jedzą poszczególne narody. Najważniejsze są informacje - bazy danych. Wszystko w imię nauki.
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #58 : 2014-09-02, 11:08:13 »

Mówiłem, Harry Portier - futurolog Laughing
Ja bym powiedzial, ze kandydat na pacjenta Tworek  Laughing Poniekad ten bezladny belkot jest zabawny ale na dluzsza mete przerazajace jest jaka wode z mozgu robia dzieciakom internety. Na szczescie krowa, ktora duzo ryczy malo mleka daje.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Uniodebilizmy
« Odpowiedz #59 : 2014-09-02, 11:09:47 »

A jeszcze całkiem niedawno koniec świata miał być tak samo oczywisty  Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 119 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.039 sekund z 20 zapytaniami.