forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-29, 15:10:14

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658493 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Karman i smok
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 [2] Do dou Drukuj
Autor Wtek: Karman i smok  (Przeczytany 19753 razy)
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #20 : 2006-05-28, 18:40:10 »

Cytuj
Mój Boże! Kochani! Czy Wy sami rozumiecie, co wypisujecie? Czy "Gazeta Wyborcza" i podobne media zrobiły już Wam kompletną galaretę z mózgów? A Optymalni uważają się za "Rozumnych".... Sad "Rozumnych inaczej"?
Szanowny Marco
Przedstaw swój światły, nieskażony przez "polskojęzyczne (tak się u was mówi?) media i jedynie słuszny punkt widzenia... zobaczymy, czy z mojej galarety (całe kilo pięćset) coś się wyciśnie...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #21 : 2006-06-22, 15:45:16 »

Do Fink
Wszystko dzieje się automatycznie. Wystarczy,że pomyślisz o kimś z Ameryki i...On już jest przy Tobie. Wystarczy, że pomyślisz o kimś zmarłym i On już jest przy Tobie. Wystarczy, że wezwiesz Chrystusa, a On juz jest przy Tobie.Osoba, która doznała zła od Innej osoby ma się zawsze zastanowic dlaczego tak się stało. Po co przenosic To dalej, na innych, po co ma wracac do "winnego", On przecież To już ma, bo rozsiewa zło. Jeżeli rozsiewasz zło to je masz, nie pozbywasz się go.Po co oskarżac oprawców przed Stwórcą. Stwórca Wie.Po raz N-ty przeczytałam Nowy Testament i jest to najmadzejsza Książka na Świecie."Jeśc ciało i krew"(oto Baranek Boży)  oznacza PRZEBYWAC Z DUCHEM Tejże Osoby. Przeczytaj dalej - pisze ciało i krew się nie liczą, luczy się Dusza.
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #22 : 2006-07-08, 18:27:25 »

lekarka, mylisz sięi tutaj, i to grubo. Trzeba oskarżać bandytów przed Bogiem. Przez tyle tysięcy i dziesiątek tysięcy ludzie żyli w tak wielkim zniewoleniu i praniu mózgów, iż nawet nie wiedzieli, kto to są ci bandyci. Bóg zacznie zabijać tych bandytów jeśli wskażemy, którzy to są ludzie i oskarżymy ich przed Bogiem o zło jakie popełnili. Oczywiście nie trzeba wiedzieć dokładnie, po nazwisku. Rząd, parlament, prezydent, IŻiŻ, Ministerstwo "Zdrowia", instytucje kościelne, a w pierwszej kolejności wszystkich, którzy są nad nimi, czyli szatana. Szatan zaczyna tracić monopol na władzę na tej planecie. I z tej przyczyny zieje wielkim gniewem (czyli śmiertelnym strachem). Pisząc szatan, nie mam oczywiście na myśli jakichś tam duchów (bo nawet w tej formie szatan nie istnieje), lecz fizycznych ludzi. M. in. tych, którzy "Ewie" i "Adamowi" wmusili niewłaściwe żywienie.

"Którym odpuścicie grzechy, są im odpuszczone, a którym zatrzymacie, są im zatrzymane." - Ew. Jana 20,23. A brak oskarżania za zbrodnie, to właśnie odpuszczanie grzechów. Przy czym oczywiście taką moc zatrzymywania grzechów ma każdy. Proszę sobie poza tym poczytać o totalizmie. Szatan w swojej nowej religii - totalizm - stara się udowodnić, i to bardzo kiepsko, że szatanem są ludzie z innych planet, których nazywa szatańskimi, pasożytniczymi UFOnautami. Podczas gdy faktycznie szatan stacjonuje od wielu tysięcy lat na Ziemi, bo z tej innej planety został wyrzucony. I dalej, szatan próbuje wmówić, żeby karmę za każde zło kierować do UFOnautów, którzy rzekomo nas okupują od 40'000 lat, a więc żeby oskarżać fałszywie ludzi z innych planet. Czyli szatan potwierdza w ten sposób zasadność oskarżania przed Bogiem, bojąc się bardzo, że sam będzie oskarżany przed Bogiem, przez ludzi, których niszczy od 40'000 lat.

Bardzo ważna wiadomość: Jeśli ktoś jeszcze nie opuścił wielkiego Babilonu, radzę zrobić to czym prędzej. Już w ciągu najbliższych lat mogą spaść na kościół katolicki i inne kościoły chrześcijańskie także, straszliwe kary i plagi, które dosięgną prawdopodbnie także tych, którzy chodzą na mszę św(n)iętą. Piszę tutaj do wszystkich, którzy to czytają. Oprócz oczywiście tych, którzy uprawiają nierząd z największą z nierządnic i tych, którzy wiedzą dokładnie co to eucharystia. Tacy zawsze "dają przykład". Bez eucharystii kościół katolicki by nie istniał. A co to jest eucharystia ? Proszę czytać bardzo dokładnie blog http://harmagedon.blox.pl/ (nie mojego autorstwa), od początku, a szczególnie dokładnie wpis #2. Miłej lektury Very Happy
Zapisane
Hana
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #23 : 2006-07-08, 18:47:24 »

Fink wg.Twojej teori w niedlugim czasie bedziemy mieli spoleczenstwo bez oczu i bez zebow --czyli slepe i bezzebne--bo wg. Ciebie trzeba walczyc --OKO ZA OKO, ZAB ZA ZAB!!
    Hana
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #24 : 2006-07-17, 20:29:05 »

I jak mylisz Fink, czyżbyśmy mieli do czynienia z początkiem Dni Ostatnich (mam na myśli Izrael i działania zbrojne w tamtym regionie). Od początku roku zanosiło się na to, szczególnie po prowokocjach z karykaturami, które wygrzebano 6 mies. po fakcie... Confused
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #25 : 2006-07-18, 08:25:56 »

Cytując ew.św. Jana w istocie potwierdzasz że, wszyscy jesteśmy bogami (Ps 82).
Moim zdaniem szatan zniknie z Tego świata, gdy...go nie zauważymy/amy.
Psychologia mówi, że ludzie to nasze lustra. Widzimy u innych to, czego nie znosimy u siebie.

Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #26 : 2006-07-18, 10:06:08 »

Niezauważanie - jako skutek.
W istocie szatan zniknie z Naszego Świata.
Jako droga, niezauważanie to ucieczka od swojego problemu.
Lepiej (na razie) zauważać i ... zmieniać siebie.
Gdy zmieniamy Siebie, zmieniamy Świat (nasze postrzeganie).
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #27 : 2006-07-18, 10:11:24 »

Cytuj
Cytując ew.św. Jana w istocie potwierdzasz że, wszyscy jesteśmy bogami (Ps 82).
Confused
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #28 : 2006-07-19, 15:06:24 »

SzymonNM, bogami mogą być tylko mężczyźni?
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #29 : 2006-07-19, 16:05:34 »

Bynajmniej tego nie chciałem powiedzieć. Katolicy choćby mają Matkę Boską, Hindusi znowu kogoś tam itd. w nieskończoność. Znany jest kult boginii Matki Ziemii, boginii płodności, od których to rozpoczął się ten cały katolicki cyrk. Ale nie w tym rzecz. Wyczułem w Twojej wypowiedzi chęć udowodnienia pewnej modnej teorii (tak nawiasem mówiąc wywodzacej się z religii Wschodu), że każdy człowiek ma szansę stać się Bogiem na podstawie cytatu biblijnego, który podałaś. Ale pewnie się mylę...
Zapisane
lekarka
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #30 : 2006-07-19, 21:31:22 »

Ten cytat to z Psalmów.
Chrystusa ukrzyżowano za to że powiedział ża jest Bogiem.
Generalnie jeden człowiek ma więcej "mocy", drugi mniej potrafi kierować swoim życiem i uważa że wszystko zależy od Innych.
Długo przekonywałam bliską mi osobę, że to Ja czy Ona kieruję/my swoim życiem, a Ona mówiła, że Nikt nie kieruje swoim życiem. Powtarzała,że "Wszystko się odwija", a my nie mamy na nic wpływu. Teraz wiem,że Oba podejścia są dwiema stronami tego samego medalu.
W buddyzmie dążą do doświadczania jedności z Absolutem. Jest to dla nich cel.
Zen, taoizm służą naukami celem do połączenia z Jadnią. Hindusi mają swoje Wedy i Upaniszady, a w nich objawioną naukę.
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #31 : 2006-07-19, 23:19:16 »

bóg i Bóg to różnica.
Pieniądze są bogiem dla niektórych
Szatan jest bogiem tego świata (wg. Biblii)
Bóg to bardzo szerokie pojęcie.
Jezus modlił się do Boga...
ale, ale bez teologizowania...
Szkoda czasu na teologiczne sfary, które nikomu nie przyniosą korzyści
Każdy wierzy w to, co chce. I oby miał do tego prawo, czego każdemu życzę
pozdrawiam
Zapisane
SzymonNM100
Go


Email
Odp: Karman i smok
« Odpowiedz #32 : 2006-07-19, 23:39:44 »

Chciałbym wszystkich uroczyście poinformować, że słowo "sfary" w języku polskim nie istnieje.
Za to "swary" owszem.
Zapisane
Strony: 1 [2] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.034 sekund z 17 zapytaniami.