forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 18:30:59

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Białka jako materiał do budowy i przebudowy ciała powinno mieć możliwie wysoką wartość biologiczną, powinno to być białko zwierzęce, a nie roślinne.
658458 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Administracja forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Administracja forum  (Przeczytany 52241 razy)
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #40 : 2014-07-21, 15:49:26 »

...Taki jakiś kosmaty się robię na starsze lata!  Confused
Przystosowanie do ziemskiego bytu.  Smile
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #41 : 2014-07-21, 15:50:39 »

A mnie na plecach i lędźwiach się strasznie włos rzucił, czego wcześniej nie było!  Shocked
I teraz nie wiem, czy się nie zacząć martwić, czy co?  Rolling Eyes Wink
Taki jakiś kosmaty się robię na starsze lata!  Confused
Nietolerancja mieszanych bialek, niestabilnosc ustroju, brak mg, cu, ag, au, P, K, H
Zapisane

Work Buy Consume Die
administ
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #42 : 2014-07-21, 15:52:28 »

Jakby mnie kto pytał o zdanie, to ja trenuję 25 letnim odważnikiem i tak samo dobrze buduje tężyznę, jak po wyjściu z odlewni Laughing

Rozumiem, ale teraz są takie gumowane, co jak na kafelek spadnie, to ...  Wink
Guma odbiera klimat i frajdę Wink

Ale świadomość braku konsekwencji u roztargnionych - bezcenna!  Wink Mr. Green
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #43 : 2014-07-21, 15:56:03 »

Ale świadomość braku konsekwencji u roztargnionych - bezcenna!  Wink Mr. Green
Roztarganych emocjami.  Cool
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #44 : 2014-07-21, 16:02:41 »

W zasadzie na temat zmiany wersji powinna się wypowiadać pisząca dziesiątka ze statystyk tego Forum.

Reszcie jest to raczej obojętne.

Albo na odwrót. Piszącej dziesiątce jest to kompletnie obojętne, natomiast dla innych może ma to znaczenie i dlatego ci tu nie pisują. <-;
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #45 : 2014-07-21, 16:05:14 »

Jakby mnie kto pytał o zdanie, to ja trenuję 25 letnim odważnikiem i tak samo dobrze buduje tężyznę, jak po wyjściu z odlewni Laughing

Rozumiem, ale teraz są takie gumowane, co jak na kafelek spadnie, to ...  Wink
Guma odbiera klimat i frajdę Wink

Ale świadomość braku konsekwencji u roztargnionych - bezcenna!  Wink Mr. Green
Ostrożność w kończeniu buduje dodatkową sprawność i ćwiczy wolę nawet na najwyższym zmęczeniu Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #46 : 2014-07-21, 16:07:58 »

natomiast dla innych może ma to znaczenie i dlatego ci tu nie pisują. <-;

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #47 : 2014-07-21, 16:39:25 »

natomiast dla innych może ma to znaczenie i dlatego ci tu nie pisują. <-;

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green
Twisted Evil Laughing
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #48 : 2014-07-21, 16:43:57 »

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green

Z takim myśleniem, to nie ma szans, aby konkluzje Doktora, które złożyły się do opracowania ŻO, kiedykolwiek zostały ciepło przyjęte, uznane i docenione. Ludzie w większości chcą produktu ładnie opakowane, ładnie się prezentującego. Nawet, jeśli jest to tylko ładne opakowanie, a w środku byle co, to i tak wygra to z brylantem owiniętym w umorusany papier toaletowy... Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa. Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #49 : 2014-07-21, 16:47:38 »

Ależ Ty jesteś tępy, jak pumeks Laughing
I płyciutki, jak suchy talerzyk Shocked
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #50 : 2014-07-21, 16:49:08 »

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green

Z takim myśleniem, to nie ma szans, aby konkluzje Doktora, które złożyły się do opracowania ŻO, kiedykolwiek zostały ciepło przyjęte, uznane i docenione. Ludzie w większości chcą produktu ładnie opakowane, ładnie się prezentującego. Nawet, jeśli jest to tylko ładne opakowanie, a w środku byle co, to i tak wygra to z brylantem owiniętym w umorusany papier toaletowy... Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa. Wink

W knajpie nic nie zmienisz. To już zostało jasno powiedziane. Postęp nigdy nie dojdzie do porozumienia z Konserwatyzmem, bo każdy ma swoje zady i walety. Inne rozwiązanie zostało wskazane i jeżeli ktoś chce, to w tę stronę śmiało może iść. To forum nie ma na celu być wielkim lokalem nadmorskim gdzie ludzie wchodzą, kupują rybkę i się więcej nie pojawiają. Tu nie ma co robić przemeblowania.
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #51 : 2014-07-21, 16:55:21 »

Dawno już mam to w poważaniu, czego niejednokrotnie dawałem wyraz. Dla mnie: ja i moja najbliższa Rodzina, a nie zbawienie idiotów na siłę jest ważniejsze.
Rozumny człowiek zaś samodzielnie znajdzie sposób na własne zdrowie. Jeśli będzie to Dieta Optymalna, to tylko się cieszyć mi wypada.  Very Happy
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #52 : 2014-07-21, 16:56:22 »

Cytuj
Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa

Nikt poza nielicznymi maniakami. <-; Ale to niczego nie zmieni. Oni są nieistotni. Istotna jest cała reszta. Tak jak ta "dziesiątka piszących" tu się nie liczy. Liczy się ta cała reszta, która weszła tu, rozejrzała się i wyszła, bo uznała, że to jakieś szpetne, kanciaste, byle jakie... Że nie warto tu się zatrzymać na dłużej.
Zapisane
anakin
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #53 : 2014-07-21, 17:01:26 »

Ależ Ty jesteś tępy, jak pumeks Laughing
I płyciutki, jak suchy talerzyk Shocked

A Ty niezmiennie okazujesz wysoką kulturę osobistą... I niezmiennie nie pojmujesz do czego służy, jaką pełni rolę forum dyskusyjne, i prawo interlokutora do odmiennego zdania niż Twoje... Jak kiedyś nauczysz się szanować swych adwersarzy, to ja wykupię karnet na siłownię. Wink
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 3999


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #54 : 2014-07-21, 17:05:37 »

Cytuj
Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa

Nikt poza nielicznymi maniakami. <-; Ale to niczego nie zmieni. Oni są nieistotni. Istotna jest cała reszta. Tak jak ta "dziesiątka piszących" tu się nie liczy. Liczy się ta cała reszta, która weszła tu, rozejrzała się i wyszła, bo uznała, że to jakieś szpetne, kanciaste, byle jakie... Że nie warto tu się zatrzymać na dłużej.

Skywalker, zejdź na ziemię, to forum było, jest i będzie zajebiste. Tu nie potrzeba wodotrysków, tapet 3d, smartfonowców, linuksowców, gimbusów i innych cudaków. Tu potrzeba prostoty, merytorycznej dyskusji, opanowania i spokojnej, ustawicznej pracy. Zyon już Ci delikatnie powiedział, jakie jest zamierzenie autorów strony - nie dociera. Ja też już Ci mówiłem, że jak masz inne zapatrywania, to droga wolna - wszyscy Ci będziemy kibicować. Ale Ty jak to Ty wolisz marudzić, stękać, mówić komuś co ma robić. Na siłę. Powiedziałeś raz, wystarczy...

... a może i nie?  Very Happy
w końcu to zawsze weselej, i krew w żyłach jakoś tak rychlej krąży... Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #55 : 2014-07-21, 17:09:48 »

Ups!
Jeszcze OSO im. Adama Jany jest dla mnie ważne, ale dopiero na trzecim miejscu... Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #56 : 2014-07-21, 17:12:39 »

Ależ Ty jesteś tępy, jak pumeks Laughing
I płyciutki, jak suchy talerzyk Shocked

A Ty niezmiennie okazujesz wysoką kulturę osobistą... I niezmiennie nie pojmujesz do czego służy, jaką pełni rolę forum dyskusyjne, i prawo interlokutora do odmiennego zdania niż Twoje... Jak kiedyś nauczysz się szanować swych adwersarzy, to ja wykupię karnet na siłownię. Wink
Interlokutor rozumie raz, najdalej dwa razy powtórzone "nie".
Ty jesteś namolną mendą i tyle Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #57 : 2014-07-21, 17:19:07 »

Ależ Ty jesteś tępy, jak pumeks Laughing
I płyciutki, jak suchy talerzyk Shocked

A Ty niezmiennie okazujesz wysoką kulturę osobistą... I niezmiennie nie pojmujesz do czego służy, jaką pełni rolę forum dyskusyjne, i prawo interlokutora do odmiennego zdania niż Twoje... Jak kiedyś nauczysz się szanować swych adwersarzy, to ja wykupię karnet na siłownię. Wink
Interlokutor rozumie raz, najdalej dwa razy powtórzone "nie".
Ty jesteś namolną mendą i tyle Laughing
o mam , wprowadzic ostrzezenia z bananami na kilka dni dla ochlody  Wink Laughing Smile
Zapisane
grenis
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #58 : 2014-07-21, 19:54:45 »

Anakin, mowia, ze nadgorliwosc jest gorsza od faszyzmu ....

Dostales propozycje i deklaracje pomocy, rusz sam z inicjatywa i nie wchodz komus do lozka z butami. Zobaczysz wtedy ile Cie to będzie kosztowalo.
I nie chodzi o koszty utrzymania domeny czy postawienia forum.
Zacznij może od forum DD, a zobaczysz namiastke tego co będzie u Ciebie.

Dla potrzebujacego wszystko jest na http://dr-kwasniewski.pl/
Kto chce to sobie znajdzie i zastosuje.
Jeśli tego nie potrafi, to lepiej dla niego jak sobie diete opuści, bo jeszcze sobie krzywde zrobi. Przemysl to.

Posluchaj jeszcze dr Pali.
http://www.youtube.com/watch?v=E7xxaNZD8Ns&feature=player_detailpage#t=91
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #59 : 2014-07-21, 20:13:25 »

Mój dziadek, Grenis, rzadko się odzywał, ale jak już coś powiedział, to warto było posłuchać Very Happy
Całkiem jak Ty Wink
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.052 sekund z 20 zapytaniami.