forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 13:59:12

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
658450 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Administracja forum
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Administracja forum  (Przeczytany 52235 razy)
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #60 : 2014-07-21, 21:00:48 »

natomiast dla innych może ma to znaczenie i dlatego ci tu nie pisują. <-;

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green
Twisted Evil Laughing
Laughing Laughing Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #61 : 2014-07-21, 21:11:58 »

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green

Z takim myśleniem, to nie ma szans, aby konkluzje Doktora, które złożyły się do opracowania ŻO, kiedykolwiek zostały ciepło przyjęte, uznane i docenione. Ludzie w większości chcą produktu ładnie opakowane, ładnie się prezentującego. Nawet, jeśli jest to tylko ładne opakowanie, a w środku byle co, to i tak wygra to z brylantem owiniętym w umorusany papier toaletowy... Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa. Wink

W knajpie nic nie zmienisz. To już zostało jasno powiedziane. Postęp nigdy nie dojdzie do porozumienia z Konserwatyzmem, bo każdy ma swoje zady i walety. Inne rozwiązanie zostało wskazane i jeżeli ktoś chce, to w tę stronę śmiało może iść. To forum nie ma na celu być wielkim lokalem nadmorskim gdzie ludzie wchodzą, kupują rybkę i się więcej nie pojawiają. Tu nie ma co robić przemeblowania.
Jazzman, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ladne opakowanie wygrywa z gorszym? Dlaczego najdrozsza kawa jest z dupy lisa a trufle swinie wygrzebuja z ziemi? Gdzie to opakowanie?
Ludzie dzisiaj chca ladnego opakowania ale ja smartfona mialem jeden dzien, jak mi zadzwonil podczas jazdy samochodem to myslalem, ze mnie trafi szlag. Wrocilem do starego, sprawdzonego i go przeprosilem za niewiernosc. Ma dzwonic a nie robic jak to mowi minister "laske"
Nowy samochod? Moge kupic od reki, ale wole wyszukiwac stare sprawdzone fury, ktore maja dusze i dodatkowo to "cos", co sprawia, ze sie nie psuja od byle czego a dzialaja w najwieksze pogodowe anomalie. I jak mi stanie w srodku drogi na totalnym zadupiu to wiem jak to naprawic bez komputera. Kto widzial starego Forda Capri ten wie ocb.
Nie ma sensu dopasowywac sie do norm ustalonyd dla zgromadzen, ergo: jak mowi Korwin dla debili. Debile niech zyja w swoim swiecie swiecidelek, wodotryskow, confetti i justina biebera.

A ja i tak ciagle chodze do tej samej starej sprawdzonej knajpy gdzie znam kazdy kat i kazdy mebel. Znam, bo tam prawcowalem.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #62 : 2014-07-21, 21:14:56 »

Sprawdziłem kto to ten Bieber Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25494

pindżar ryskow wyszy


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #63 : 2014-07-21, 21:19:34 »

Idol smartfoniarzy, hipsterow i milosnikow Harrego Pottera  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #64 : 2014-07-21, 21:20:46 »

To ten co ma spodnie po starszym bracie i wiecznie mu z tyłka lecą . Wink
Zapisane
Dasna
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #65 : 2014-07-21, 21:23:17 »

Mój dziadek, Grenis, rzadko się odzywał, ale jak już coś powiedział, to warto było posłuchać Very Happy
Całkiem jak Ty Wink
A jest jeszcze babcia Zyona. To dopiero mądra kobieta. Cool Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #66 : 2014-07-21, 21:25:15 »

Parafrazując:
Mniej wiesz, nie masz zakwasów w mięśniach międzyżebrowych ze śmiechu Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #67 : 2014-07-21, 21:26:10 »

Mój dziadek, Grenis, rzadko się odzywał, ale jak już coś powiedział, to warto było posłuchać Very Happy
Całkiem jak Ty Wink
A jest jeszcze babcia Zyona. To dopiero mądra kobieta. Cool Very Happy
Dobra, przedwojenna robota Very Happy
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #68 : 2014-07-21, 21:27:31 »

Stara gwardia rodzona jeszcze w prawdziwym kapitalizmie!  Very Happy  Wink
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #69 : 2014-07-21, 21:34:22 »

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green

Z takim myśleniem, to nie ma szans, aby konkluzje Doktora, które złożyły się do opracowania ŻO, kiedykolwiek zostały ciepło przyjęte, uznane i docenione. Ludzie w większości chcą produktu ładnie opakowane, ładnie się prezentującego. Nawet, jeśli jest to tylko ładne opakowanie, a w środku byle co, to i tak wygra to z brylantem owiniętym w umorusany papier toaletowy... Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa. Wink

W knajpie nic nie zmienisz. To już zostało jasno powiedziane. Postęp nigdy nie dojdzie do porozumienia z Konserwatyzmem, bo każdy ma swoje zady i walety. Inne rozwiązanie zostało wskazane i jeżeli ktoś chce, to w tę stronę śmiało może iść. To forum nie ma na celu być wielkim lokalem nadmorskim gdzie ludzie wchodzą, kupują rybkę i się więcej nie pojawiają. Tu nie ma co robić przemeblowania.
Jazzman, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ladne opakowanie wygrywa z gorszym? Dlaczego najdrozsza kawa jest z dupy lisa a trufle swinie wygrzebuja z ziemi? Gdzie to opakowanie?
Ludzie dzisiaj chca ladnego opakowania ale ja smartfona mialem jeden dzien, jak mi zadzwonil podczas jazdy samochodem to myslalem, ze mnie trafi szlag. Wrocilem do starego, sprawdzonego i go przeprosilem za niewiernosc. Ma dzwonic a nie robic jak to mowi minister "laske"
Nowy samochod? Moge kupic od reki, ale wole wyszukiwac stare sprawdzone fury, ktore maja dusze i dodatkowo to "cos", co sprawia, ze sie nie psuja od byle czego a dzialaja w najwieksze pogodowe anomalie. I jak mi stanie w srodku drogi na totalnym zadupiu to wiem jak to naprawic bez komputera. Kto widzial starego Forda Capri ten wie ocb.
Nie ma sensu dopasowywac sie do norm ustalonyd dla zgromadzen, ergo: jak mowi Korwin dla debili. Debile niech zyja w swoim swiecie swiecidelek, wodotryskow, confetti i justina biebera.

A ja i tak ciagle chodze do tej samej starej sprawdzonej knajpy gdzie znam kazdy kat i kazdy mebel. Znam, bo tam prawcowalem.
polac mu, ufam tylko Tym co pijo Wink. cytat z Ojca Grande Laughing
Zapisane
RafałS
Sr. Member
****
Pe: Mczyzna
wiadomoci: 16964


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #70 : 2014-07-21, 21:37:30 »

...Kto widzial starego Forda Capri ten wie ocb...
Za łebka jeszcze się jakoś wciskałem na tylne siedzenie.  Laughing
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #71 : 2014-07-21, 21:38:27 »

Stara gwardia rodzona jeszcze w prawdziwym kapitalizmie!  Very Happy  Wink
A mloda rodzona w kapitalizmie , cytuje przed chwilka: 'ma pan sprzedac fajke' Laughing swiat schpdzi na psy!!! Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #72 : 2014-07-21, 21:43:55 »

Stara gwardia rodzona jeszcze w prawdziwym kapitalizmie!  Very Happy  Wink
A mloda rodzona w kapitalizmie , cytuje przed chwilka: 'ma pan sprzedac fajke' Laughing swiat schpdzi na psy!!! Very Happy
A kloszardzi pod marketem, zamiast szorstko: daj dwa zeta, to pytają, a mogę odprowadzić wózek, jak już pan opróżni? Laughing
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #73 : 2014-07-21, 21:58:41 »

 Laughing No fakt, to juz upadek obyczajów jest. Wink  Laughing
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #74 : 2014-07-21, 22:08:45 »

Łachy nie robią...   Wink Mr. Green

Z takim myśleniem, to nie ma szans, aby konkluzje Doktora, które złożyły się do opracowania ŻO, kiedykolwiek zostały ciepło przyjęte, uznane i docenione. Ludzie w większości chcą produktu ładnie opakowane, ładnie się prezentującego. Nawet, jeśli jest to tylko ładne opakowanie, a w środku byle co, to i tak wygra to z brylantem owiniętym w umorusany papier toaletowy... Nikt tego się nie tknie, nikt tego nie rozwinie, by sprawdzić czy może w środku jest coś innego niż... kupa. Wink

W knajpie nic nie zmienisz. To już zostało jasno powiedziane. Postęp nigdy nie dojdzie do porozumienia z Konserwatyzmem, bo każdy ma swoje zady i walety. Inne rozwiązanie zostało wskazane i jeżeli ktoś chce, to w tę stronę śmiało może iść. To forum nie ma na celu być wielkim lokalem nadmorskim gdzie ludzie wchodzą, kupują rybkę i się więcej nie pojawiają. Tu nie ma co robić przemeblowania.
Jazzman, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. Ladne opakowanie wygrywa z gorszym? Dlaczego najdrozsza kawa jest z dupy lisa a trufle swinie wygrzebuja z ziemi? Gdzie to opakowanie?
Ludzie dzisiaj chca ladnego opakowania ale ja smartfona mialem jeden dzien, jak mi zadzwonil podczas jazdy samochodem to myslalem, ze mnie trafi szlag. Wrocilem do starego, sprawdzonego i go przeprosilem za niewiernosc. Ma dzwonic a nie robic jak to mowi minister "laske"
Nowy samochod? Moge kupic od reki, ale wole wyszukiwac stare sprawdzone fury, ktore maja dusze i dodatkowo to "cos", co sprawia, ze sie nie psuja od byle czego a dzialaja w najwieksze pogodowe anomalie. I jak mi stanie w srodku drogi na totalnym zadupiu to wiem jak to naprawic bez komputera. Kto widzial starego Forda Capri ten wie ocb.
Nie ma sensu dopasowywac sie do norm ustalonyd dla zgromadzen, ergo: jak mowi Korwin dla debili. Debile niech zyja w swoim swiecie swiecidelek, wodotryskow, confetti i justina biebera.

A ja i tak ciagle chodze do tej samej starej sprawdzonej knajpy gdzie znam kazdy kat i kazdy mebel. Znam, bo tam prawcowalem.

Niemiec płakał jak sprzedawał  Laughing Laughing Laughing

Jeżeli chodzi o forum, to osobiście nie wyobrażam sobie dostosowywania go do turystów. Kwestia wirusów to insza inszość. Skoro admin nie ma z nimi problemów, to i ja nie mam. Mi tu wszystko odpowiada i nie widzę powodów do zmian. No bo jak? Każdy temat wymagałby wymoderowania i usunięcia 90% treści, by turysta nie mógł trafić na coś dla niego. To bez sensu. Forum to społeczność. Ta lubi żyć w świecie 1.0.8 i nie ma co wymuszać zmiany na system 7:1.

Co innego strona główna. Tam przemeblowanie małe by się przydało, ale i tu nic mi do tego. Argument przytoczony przez Radzia o patronacie uświadomił mi, że monopolizowanie wpływa tylko źle. Im więcej w sieci powstanie niezależnych serwisów o żywieniu optymalnym, tym będą one bardziej skuteczne. A jeżeli OSO i tubylcy znajdzie chwilę by zajrzeć na nowe twory i pomogą korygować ewentualne błędy, to wszystkim wyjdzie to na dobre... A forum nadal zostanie dla dziesiątki admina.

Komu by się chciało moderować 304635 postów?
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #75 : 2014-07-21, 22:45:19 »

Jazz w miesieczniku Optymalni sa 'przeklamana' dietetyczne i 'admin' o tym wie, bo posiada ponadprzecietna wiedze w tym temacie. Dlatego to forum i strona wuwuwu.dr-kwasniewski.pl jest i bedzie the best of ,mode on lizus Wink Very Happy Reszta inicjatyw bedzie obarczona grzechem pierworodnym w stylu alkalizacja, kasze mineraly,  szklo i bloto krzemionka, omega czy, wit  Ce nie jest be.... etc Ludzie musza sami dokonac wyboru!!! Inaczej dziura zawsze bedzie czarna... Wink
Zapisane
Jazzman
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #76 : 2014-07-21, 22:47:43 »

nie zapomnij off  Cool
Zapisane
MariuszM
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #77 : 2014-07-21, 22:55:49 »

i oczywiscie wziac z duma odpowiedzialnosc za wlasne czyny off Smile mode .'Kwasniewscy' to tylko :p a przede wystkim Ludzie, a nie sila sprawcza naszego wew Ja Smile czytaj dorosnij do ... Wink bo zycie jest tylko jedno, a im wiecej nudy, tym dluzej ( po)zyjesz Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #78 : 2014-07-21, 22:58:11 »

Pud to rosyjska jednostka wagowa = 16,38 kg  Very Happy
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Administracja forum
« Odpowiedz #79 : 2014-07-22, 06:56:54 »

Ależ jesteście robotni i to praktycznie bez pomocy dziewczyn- no, no. Shocked Very Happy
I co- można? Laughing Laughing Laughing Wink

Jazz w miesieczniku Optymalni sa 'przeklamana' dietetyczne i 'admin' o tym wie, bo posiada ponadprzecietna wiedze w tym temacie. Dlatego to forum i strona wuwuwu.dr-kwasniewski.pl jest i bedzie the best of ,mode on lizus Wink Very Happy Reszta inicjatyw bedzie obarczona grzechem pierworodnym w stylu alkalizacja, kasze mineraly,  szklo i bloto krzemionka, omega czy, wit  Ce nie jest be.... etc Ludzie musza sami dokonac wyboru!!! Inaczej dziura zawsze bedzie czarna... Wink

A tam zaraz ponadprzeciętną, po prostu ... ludzką. Wink Laughing Laughing
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 7 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.051 sekund z 20 zapytaniami.