forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-25, 06:39:42

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
6. Pić należy tyle, na ile mamy ochotę i wtedy, kiedy mamy ochotę.
660293 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Żywienie Optymalne
| | |-+  proszę o dobrą radę
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 2 [3] Do dou Drukuj
Autor Wtek: proszę o dobrą radę  (Przeczytany 35666 razy)
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #40 : 2014-07-21, 23:08:13 »

To jaki ten chleb jeść?! Rolling Eyes

"Jeśli gustujesz w pieczywie o delikatnym smaku, wybierz chleb pszenny wypiekany na drożdżach. Jego lekko słonawy smak pasuje do wszystkich dodatków, można go jeść zarówno z kiełbasą, jak i z dżemem. Jeśli chcesz jeść zdrowo, możesz wybrać chleb mieszany – z dodatkiem mąki żytniej, np. baltonowski. "

"Szukasz chleba o wyjątkowych właściwościach zdrowotnych?
W takim razie wybierz chleb żytni, najlepiej z mąki z pełnego przemiału. Dobrze, jeśli zawiera ziarna (np. słonecznik, siemię lniane, otręby). Nie sugeruj się jedynie kuszącą nazwą chleba, sprawdzaj skład."

http://www.jakkupowac.pl/jaki-chleb-kupic/

już wiesz?  Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #41 : 2014-07-21, 23:10:41 »

Kryształowo jasne Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25516

pindżar ryskow wyszy


Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #42 : 2014-07-22, 06:39:01 »

To jaki ten chleb jeść?! Rolling Eyes
Bezmaczny najlepiej, ja jem np paprykowy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Bagaz
Go


Email
Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #43 : 2014-07-22, 10:14:38 »

Witajcie Smile Teresa Stachurska bardzo dziękuję za linki,przydały się Smile Maniek,odstawiłam piwo,absolutnie nie czuję się urażona,kto jak kogo widzi to już inna bajka Wink jednak błędy były,czytając artykuły w linkach i to co piszecie w tym temacie,zmieniłam jadłospis i zobaczę co się będzie działo  Smile chleba nie jadam w ogóle,Mężusiowi piekę czasem optymalny z ziaren bez mąki, ale nie mam na niego jakiejś szczególnej ochoty, sęk w tym że On zdrowy jak ryba a ja jednak chora :)chociaż nie, jak  się wczytuję to myślę że to nie tylko to piwo,3 ciąże w każdej tyłam niemało,waga przed porodem z każdym z  kochanych dzieciaków 97-98,nie objadałam się,słowo!ale puchłam okropnie,troche dużo stresu,napięcia  Smile po  każdej ciąży dieta ,jakich tysiące,gdzie w miarę szybkim tempie zrzucałam do 58-60 kg,wydaje mi się ze lata pracowałam na to co jest teraz, tak to moi Drodzy wygląda jak wygląda,jak to ktoś ładnie powiedział"Każdy głupi może wiedzieć.Sedno to zrozumieć"  trochę  mi żal ze tak późno Smile dzięki ze jesteście  Smile
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #44 : 2014-07-22, 10:41:25 »

Witajcie Smile Teresa Stachurska bardzo dziękuję za linki,przydały się Smile Maniek,odstawiłam piwo,absolutnie nie czuję się urażona,kto jak kogo widzi to już inna bajka Wink jednak błędy były,czytając artykuły w linkach i to co piszecie w tym temacie,zmieniłam jadłospis i zobaczę co się będzie działo  Smile chleba nie jadam w ogóle,Mężusiowi piekę czasem optymalny z ziaren bez mąki, ale nie mam na niego jakiejś szczególnej ochoty, sęk w tym że On zdrowy jak ryba a ja jednak chora :)chociaż nie, jak  się wczytuję to myślę że to nie tylko to piwo,3 ciąże w każdej tyłam niemało,waga przed porodem z każdym z  kochanych dzieciaków 97-98,nie objadałam się,słowo!ale puchłam okropnie,troche dużo stresu,napięcia  Smile po  każdej ciąży dieta ,jakich tysiące,gdzie w miarę szybkim tempie zrzucałam do 58-60 kg,wydaje mi się ze lata pracowałam na to co jest teraz, tak to moi Drodzy wygląda jak wygląda,jak to ktoś ładnie powiedział"Każdy głupi może wiedzieć.Sedno to zrozumieć"  trochę  mi żal ze tak późno Smile dzięki ze jesteście  Smile

to dobrze, że nie czujesz się urażona, nie było moim zamiarem urażać Ciebie Smile ...ale może lekko zmotywować?
Nie rób nerwowych kroków, odstaw browar i całe ziarna, jedz tłusto/bardzo tłusto, z dobrej jakości/lubianym przez Ciebie białkiem. Pomoże. A jak nie do końca, to na turnus do arkadii i będzie ok. I słuchaj męża, bo jeżeli efekty ma dobre, to wie co robi.

pozdrawiam
Zapisane
Bagaz
Go


Email
Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #45 : 2014-07-22, 11:35:16 »

Maniek duży uśmiech w Twoją stronę Smile mam wrażenie że mężczyznom latwiej?smaczniej? z tymi tłustościami,ale to tylko wrażenie,może być mylne Wink pamiętam pierwsze optymalne śniadanie,jaja na smalcu czy to może boczek był,ale pływały w tłuszczu,niestety aż mnie pociągało,męczyłam się tak jakiś czas,potem na myśl o jedzeniu słabo mi się robiło  Wink dlatego zaprzestałam Confused a to moje Szczęście, tu chapnie, tam capnie,ziemniaki w smalec co mięsko się na tym smażyło wrzuci ,wytapla i szama ze smakiem Laughing a ja muszę mieć tak zrobione żebym tego nie czuła,chociaż to się zmienia,bo kiedyś bym na boczek nie spojrzała,białe tłuste wykroiła,a teraz zjem i się obliże Wink Efekty ma bardzo dobre,badania okresowe wzorowe,kumple z pracy mają  problemy z cholesterolem,On nie,ma dużo tego dobrego,i chociaż to już parę lat to wciąż się dziwią jak tak się można żywić Smile ale co się dziwić....leżałam tydzień w szpitalu po operacji nogi ,wycięli fragment kości i kaletkę(chyba tak to się nazywało) i przynoszą kleik na śniadanie o zgrozo,jak przeżyć tydzień Laughing  a Mąż,tak wie co robi, rzadko się myli,czego się nie złapie to robi wzorowo! noo dobra, ja lepiej prasuję koszule Laughing Pozdrawiam ciepło Smile
Zapisane
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4003


Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #46 : 2014-07-22, 11:44:01 »

Na spokojnie, uwierz mi, że smak się zmienia. Na razie nie lubisz smalcu, używaj śmietanki 30-ki z owocami, masła, oliwy z oliwek, mascarpone, możliwości masz setki. Jak się przestawisz na tłuste, to naprawdę zjedzenie słoninki z ogórkiem będzie Ci sprawiało przyjemność. Ale powoli, nic na siłę. Polecam zupy - tłuste rosoły, szpikówki, dobrze przyprawione - każdy je lubi.
Zapisane
Bagaz
Go


Email
Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #47 : 2014-07-22, 22:12:39 »

Maniek wierzę Smile zupek nigdy nie próbowałam nawet ,ale i za to się wezmę,właśnie czytałam w jaki sposób,trudne to nie jest i brzmi smacznie Smile tej śmietanki troszkę się boję,jedni chudną inni tyją, przetestuję!ciągle się uczę,czytam Smile wprowadzam w życie,z pewnością napiszę co się dzieje z moim nadbagażem i samopoczuciem Smile dziękuję ze wszystkie rady,to naprawdę bardzo pomocne :)Milej nocki życzę  Smile
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: proszę o dobrą radę
« Odpowiedz #48 : 2015-07-07, 18:38:36 »

"Dieta bez pszenicy" -
Bardzo dobra ksiazka do wielokrotnego czytania. Idolka adasia powinna sie z niej uczyc jak pisac ciekawie i nie usypiac.

ano  , nie wróciła z powrotem , książka kucharska  tegoż autora  też się rozstała w sposób dla mnie niepojęty  .
Zapisane
Strony: 1 2 [3] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.046 sekund z 20 zapytaniami.