forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, GoŠ. Zaloguj siŕ, lub zarejestruj proszŕ.
2019-11-14, 11:59:48

Zaloguj siŕ podaj▒c nazwŕ u┐ytkownika, has│o i d│ugoŠ sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
3. Bia┼éka jako materia┼é do budowy i przebudowy cia┼éa powinno mie─ç mo┼╝liwie wysok─ů warto┼Ť─ç biologiczn─ů, powinno to by─ç bia┼éko zwierz─Öce, a nie ro┼Ťlinne.
566674 wiadomoÂci w 4026 w▒tkach; wys│ane przez 47 u┐ytkownikˇw
Najnowszy u┐ytkownik: algrab
* Strona g│ˇwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj siŕ Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Dzia┼éy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  A Polak przed...
« poprzedni nastŕpny »
Strony: [1] Do do│u Drukuj
Autor W▒tek: A Polak przed...  (Przeczytany 3340 razy)
kristan
GoŠ

Email
A Polak przed...
« : 2006-05-19, 14:09:20 »

A Polak przed szkod─ů i po szkodzie g┼éupi-bo nic innego sie nie nasuwa po przeczytaniu ponizszego tekstu  http://optymalni.org.pl/news.php?id=45
fink
GoŠ

Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #1 : 2006-05-19, 15:05:11 »

Przeczyta┼éem bardzo uwa┼╝nie artyku┼é. Dwa razy. I na pierwszy rzut nasuwaj─ů mi si─Ö dwa skutki takiej g┼éupoty o kt├│rej m├│wisz (ale tylko na pierwszy, bez dog┼é─Öbniejszego przemy┼Ťlenia), a o kt├│rej mowa w artykule. Po pomy┼Ťleniu kilka milisekund jeden z nich nale┼╝y odrazu wykluczy─ç - dr Kwa┼Ťniewski pisa┼é, ┼╝e gdy jego wiedza nie zostanie zrozumiana w kraju, b─Ödzie zmuszony j─ů rozpropagowywa─ç za granic─ů. I jest to ca┼ékowicie zrozumia┼ée i si─Ö z tym zgadzam, taka jest konieczno┼Ť─ç, i jest to oznaka nie g┼éupoty a rozumu, jak najbardziej.

Zostaje zatem tylko jedna rzecz, jeden taki skutek głupoty.

P.S.
Czy nie udziela┼ée┼Ť si─Ö bradzo aktywnie gdzie┼Ť na www... na JAKIM┼Ü blogu...
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #2 : 2006-05-19, 17:59:46 »

Jasne ze sie udzielam i to bardzo aktywnie od kilku dobrych lat.Mamy nawet w┼éasn─ů strone www, aby u┼éatwic i przekaza─ç WIEDZE Dra JK innym.NIe ma dnia aby nie by┼éo rozmowy na ten temat.Tym bardziej to "boli".
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #3 : 2006-05-19, 18:31:08 »

Kristian,
w relacji ze Lwowa opisane s─ů go┼ée fakty. U┼Ťci┼Ťlij: co nazywasz polska g┼éupot─ů?
Dla mnie spotkanie we Lwowie jest dalszym propagowaniem wiedzy Dra Jana Kwa┼Ťniewskiego, co zreszt─ů jak piszesz Ty te┼╝ czynisz od kilku lat.
A wi─Öc o co Ci chodzi, co Ci─Ö tak bardzo boli????
Postaw spraw─Ö jasno, bo inaczej ka┼╝dy czytelnik Forum b─Ödzie si─Ö domy┼Ťla┼é czgo innego i powstan─ů niepotrzebne niedom├│wienia.
Pozdrawiam  Zofia
kristan
GoŠ

Email
« Odpowiedz #4 : 2006-05-19, 20:16:59 »

S┼éowa, kt├│rych u┼╝y┼éem na pocz─ůtku nie s─ů moimi s┼éowami.A tak szczerze , to ja IM zazdroszcz─Ö m. in.w┼éasnie sposobu od┼╝ywiania.Widz─Ö to szczeg├│lnie w okresie jesienno-zimowym,kiedy po godz 6-tej rano na bazarze nie u┼Ťwiadczysz juz np. s┼éoniny - bo juz ukraincy wykupili - pada odpowiedz.I tak jest w kazdy dzien bazarowy w naszym miescie.
I to by było na tyle-no może trochę byłem rozżalony po przeczytaniu tej informacji- ale już mnie puszcza.Pozdrawiam
Zofia
GoŠ

Email
« Odpowiedz #5 : 2006-05-20, 07:22:06 »

Kristan,
prosz─Ö Cie o szczero┼Ťc, bo tylko wtedy dyskusja ma sens.
Dlaczego wycofujesz si─Ö: bardzo znane powiedzenie┬á zastosowa┼ée┼Ť w konkretnej sytuacji i nie przekonuje mnie skwitowanie, ┼╝e nie jeste┼Ť┬á autorem tych s┼é├│w.
Czym by┼ée┼Ť roz┼╝alony, co Ci─Ö puszcza? A mo┼╝e to ,┼╝e nie by┼éo Tobie dane tam by─ç? Je┼╝eli tak to sorki.
Dla mnie jest to bardzo pozytywna relacja.
Od dawna w mediach nie znajdziesz czego┼Ť podobnego. Przeciwnie, w mediach czyli w ┼╝yciu kr├│luje przemoc, agresja, korupcja,zboczenia, nieszcz─Ö┼Ťcia,itd.itp.
Dla mnie spotkanie we Lwowie┬á jest przyk┼éadem jak ludzie powinni sie jednoczy─ç, szanowa─ç i dzia┼éa─ç pozytywnie dla dobra ludzko┼Ť─çi!!!
Pozdrawiam   Zofia
Radzio
GoŠ

Email
« Odpowiedz #6 : 2014-09-23, 21:29:29 »

Zastanawia mnie, czy aby na pewno owa "szkoda", to polski patent, autor przecie┼╝ jest znany- ... . Ciekawi mnie te┼╝ komu jeszcze zaordynowano przymusowo "powtarzalno┼Ť─ç historii"- tyle Narod├│w wyci─ůgn─Ö┼éo ju┼╝ wnioski. Albo taki fakt sadowniczy- klapsa to grusza- wiadomo, ale korzonek ju┼╝ niekoniecznie ... . Wink

Ot Ukraińcy, kiedy to było, osiem lat nazad? Wink
Strony: [1] Do gˇry Drukuj 
« poprzedni nastŕpny »
Skocz do:  

Dzia│a na MySQL Dzia│a na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dzia│aj▒ce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrze┐one.
Prawid│owy XHTML 1.0! Prawid│owy CSS!
Strona wygenerowana w 0.032 sekund z 17 zapytaniami.