forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 20:25:04

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658472 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  A Polak przed...
« poprzedni nastpny »
Strony: [1] Do dou Drukuj
Autor Wtek: A Polak przed...  (Przeczytany 6005 razy)
kristan
Go


Email
A Polak przed...
« : 2006-05-19, 14:09:20 »

A Polak przed szkodą i po szkodzie głupi-bo nic innego sie nie nasuwa po przeczytaniu ponizszego tekstu  http://optymalni.org.pl/news.php?id=45
Zapisane
fink
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #1 : 2006-05-19, 15:05:11 »

Przeczytałem bardzo uważnie artykuł. Dwa razy. I na pierwszy rzut nasuwają mi się dwa skutki takiej głupoty o której mówisz (ale tylko na pierwszy, bez dogłębniejszego przemyślenia), a o której mowa w artykule. Po pomyśleniu kilka milisekund jeden z nich należy odrazu wykluczyć - dr Kwaśniewski pisał, że gdy jego wiedza nie zostanie zrozumiana w kraju, będzie zmuszony ją rozpropagowywać za granicą. I jest to całkowicie zrozumiałe i się z tym zgadzam, taka jest konieczność, i jest to oznaka nie głupoty a rozumu, jak najbardziej.

Zostaje zatem tylko jedna rzecz, jeden taki skutek głupoty.

P.S.
Czy nie udzielałeś się bradzo aktywnie gdzieś na www... na JAKIMŚ blogu...
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #2 : 2006-05-19, 17:59:46 »

Jasne ze sie udzielam i to bardzo aktywnie od kilku dobrych lat.Mamy nawet własną strone www, aby ułatwic i przekazać WIEDZE Dra JK innym.NIe ma dnia aby nie było rozmowy na ten temat.Tym bardziej to "boli".
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #3 : 2006-05-19, 18:31:08 »

Kristian,
w relacji ze Lwowa opisane są gołe fakty. Uściślij: co nazywasz polska głupotą?
Dla mnie spotkanie we Lwowie jest dalszym propagowaniem wiedzy Dra Jana Kwaśniewskiego, co zresztą jak piszesz Ty też czynisz od kilku lat.
A więc o co Ci chodzi, co Cię tak bardzo boli????
Postaw sprawę jasno, bo inaczej każdy czytelnik Forum będzie się domyślał czgo innego i powstaną niepotrzebne niedomówienia.
Pozdrawiam  Zofia
Zapisane
kristan
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #4 : 2006-05-19, 20:16:59 »

Słowa, których użyłem na początku nie są moimi słowami.A tak szczerze , to ja IM zazdroszczę m. in.własnie sposobu odżywiania.Widzę to szczególnie w okresie jesienno-zimowym,kiedy po godz 6-tej rano na bazarze nie uświadczysz juz np. słoniny - bo juz ukraincy wykupili - pada odpowiedz.I tak jest w kazdy dzien bazarowy w naszym miescie.
I to by było na tyle-no może trochę byłem rozżalony po przeczytaniu tej informacji- ale już mnie puszcza.Pozdrawiam
Zapisane
Zofia
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #5 : 2006-05-20, 07:22:06 »

Kristan,
proszę Cie o szczerośc, bo tylko wtedy dyskusja ma sens.
Dlaczego wycofujesz się: bardzo znane powiedzenie  zastosowałeś w konkretnej sytuacji i nie przekonuje mnie skwitowanie, że nie jesteś  autorem tych słów.
Czym byłeś rozżalony, co Cię puszcza? A może to ,że nie było Tobie dane tam być? Jeżeli tak to sorki.
Dla mnie jest to bardzo pozytywna relacja.
Od dawna w mediach nie znajdziesz czegoś podobnego. Przeciwnie, w mediach czyli w życiu króluje przemoc, agresja, korupcja,zboczenia, nieszczęścia,itd.itp.
Dla mnie spotkanie we Lwowie  jest przykładem jak ludzie powinni sie jednoczyć, szanować i działać pozytywnie dla dobra ludzkośći!!!
Pozdrawiam   Zofia
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: A Polak przed...
« Odpowiedz #6 : 2014-09-23, 21:29:29 »

Zastanawia mnie, czy aby na pewno owa "szkoda", to polski patent, autor przecież jest znany- ... . Ciekawi mnie też komu jeszcze zaordynowano przymusowo "powtarzalność historii"- tyle Narodów wyciągnęło już wnioski. Albo taki fakt sadowniczy- klapsa to grusza- wiadomo, ale korzonek już niekoniecznie ... . Wink

Ot Ukraińcy, kiedy to było, osiem lat nazad? Wink
Zapisane
Strony: [1] Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.029 sekund z 18 zapytaniami.