forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-04-29, 01:12:24

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
2. Należy jeść wtedy, gdy się chce jeść i zjadać tyle, by nie czuć potrzeby dalszego jedzenia.
660604 wiadomoci w 4059 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)  (Przeczytany 151511 razy)
administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #200 : 2014-09-29, 15:11:42 »

 Laughing
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #201 : 2014-09-29, 15:18:04 »

Laughing
I nie chodzi o te plany!  Wink   Very Happy
Owszem, ale mechanizm podobny, jak wszędzie Very Happy
Kiedy w latach '60 pierwsze, skomplikowane algorytmy treningu bułgarskiego wyciekły do USA, tamtejsze ciężarki zaczęły robić postępy.
Ale słabo zrozumieli radziecką szkołę sportową, zwłaszcza w kwestii plyometrii oraz nie wzięli pod uwagę ilości testosteronu, jaki bili w udo Ruscy, i po 15 latach modyfikacji wrócili do punktu wyjścia.
NRD poradziło sobie znacznie lepiej. Wink
Teraz też jest taka sama walka, świat zmalał, więc niektóre rzeczy są jawne, jest więcej plotek, ale ci co wiedzą to wiedzą i mają.
Tam, gdzie kasa, tam i wyścig oraz rozbudowany aparat pozyskiwania informacji.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #202 : 2014-09-29, 15:22:37 »

Zyon. Shocked
Litość- dopiero dla leżących. Very Happy

...
Mnie chleb i igrzyska dla ubogich nie interesują, na resztę nie mam wpływu, choć podczytuję chłopaków w "Najnowszej historii Polski" Very Happy
Dbam o siebie i bliskich, reszta guzik dla mnie znaczy.
A rzetelność informacji w necie, jest jak wiedza przeciętnej sprzedawczyni w ciastkarni na temat DO Wink

Ale żeś się pięknie wypiął, całusek. Laughing Laughing Z języczkiem. Razz Laughing Laughing Laughing

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #203 : 2014-09-29, 15:26:09 »

 Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #204 : 2014-09-29, 15:37:07 »

No no, co z wami chlopaki, zupelnie niedawno jeden juz mi proponowal bycie albo z tylu za mna albo z jego interesem gdzies z przodu.....teraz ty? Shocked Shocked Laughing
Jakas analna ekipe montujecie ?  Laughing

To, ze cie to nic nie obchodzi oprocz twoich bliskich (choc i tak to was dotyczy, dopoki tego nie bedziesz filtrowal i odrzucal) przypomina postawe dziecka, ktore mysli, ze jak zamknie oczy to nikt go nie widzi. A fakty sa wlasnie takie, ze ciagle ktos pracuje nad urabianiem tzw opinii poublivcznej jak plasteliny, zeby wszystko lyknela, bo ktos ma juz tyle kasy, ze moze sobie wyobrazic tylko miec wiecej kasy Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #205 : 2014-09-29, 15:52:13 »

W jaki sposób zatem dotyczy mnie "Prison Planet" i co Ty robisz, posiadając taką wiedzę, by było lepiej? Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #206 : 2014-09-29, 15:58:14 »

Gupi ten dr Jaskowski, widac miszcza gavro jeszcze nie poznal, bo takie durnoty nieadakemickie plecie Wink Powinien sie wstydzic  Shocked
Wiesz dobrze, że "każda liszka swój ogonek chwali" i, że ludzie mają tendencje do przesadzania oraz selektywnego wyłapywania i podawania dalej informacji, które pasują do ich "odkrycia".
Doktor Kwaśniewski się tego nie ustrzegł, my się od tego nie opędzimy, nikt inny również, natura ludzka...
A prawda jak zwykle leży w pół drogi Very Happy

Pliszka też się chwali, po to ma ogonek. Very Happy
Tak, straszno jest, gdy ślepi ociemniałych straszą. Shocked
Jeżeli "w pół drogi", to warto przystanąć, a nie zapierlalalalala. Jesteś w pół drogi, byłeś? Shocked
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #207 : 2014-09-29, 16:24:40 »

W jaki sposób zatem dotyczy mnie "Prison Planet" i co Ty robisz, posiadając taką wiedzę, by było lepiej? Laughing
Aleś Ty dziś całuśny. coś Ci między zęby przy posiłku wlazło. Very Happy
"... no weź się i zrób coś ... "- to nie jest propozycja od faceta, dla faceta. Tym bardziej, że obaj są silnoręcy. Shocked
Tak można powiedzieć do kapciocha-kanapowca. Kobieta tak może powiedzieć, gdy widzi jak jej "Alf(a)" gnuśnieje, w żadnym razie histeryczka.
Okrywasz mnie smutkiem, wirtualnym smutkiem- silnoręki. Confused
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #208 : 2014-09-29, 16:42:06 »

W jaki sposób zatem dotyczy mnie "Prison Planet" i co Ty robisz, posiadając taką wiedzę, by było lepiej? Laughing
Aleś Ty dziś całuśny. coś Ci między zęby przy posiłku wlazło. Very Happy
"... no weź się i zrób coś ... "- to nie jest propozycja od faceta, dla faceta. Tym bardziej, że obaj są silnoręcy. Shocked
Tak można powiedzieć do kapciocha-kanapowca. Kobieta tak może powiedzieć, gdy widzi jak jej "Alf(a)" gnuśnieje, w żadnym razie histeryczka.
Okrywasz mnie smutkiem, wirtualnym smutkiem- silnoręki. Confused
Patrz wyżej, część o tym ile mnie interesuje co innego niż ja sam i najważniejsi ludzie w mojej historii Very Happy
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #209 : 2014-09-29, 16:48:42 »

Gupi ten dr Jaskowski, widac miszcza gavro jeszcze nie poznal, bo takie durnoty nieadakemickie plecie Wink Powinien sie wstydzic  Shocked
Wiesz dobrze, że "każda liszka swój ogonek chwali" i, że ludzie mają tendencje do przesadzania oraz selektywnego wyłapywania i podawania dalej informacji, które pasują do ich "odkrycia".
Doktor Kwaśniewski się tego nie ustrzegł, my się od tego nie opędzimy, nikt inny również, natura ludzka...
A prawda jak zwykle leży w pół drogi Very Happy


Pliszka też się chwali, po to ma ogonek. Very Happy
Tak, straszno jest, gdy ślepi ociemniałych straszą. Shocked
Jeżeli "w pół drogi", to warto przystanąć, a nie zapierlalalalala. Jesteś w pół drogi, byłeś? Shocked

Liszka ma kitę, a pliszka co najwyżej taki ogryzek...
Jestem lepszy, bo mnie cała ta droga g... obchodzi Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #210 : 2014-09-29, 17:01:26 »

W jaki sposób zatem dotyczy mnie "Prison Planet" i co Ty robisz, posiadając taką wiedzę, by było lepiej? Laughing
Ty jak zwykle patrzysz na palec zamiast na to co on wskazuje  Laughing Wydajesz sie nieco wyznawac etos analkalego, ze jednostka nieistotna zapominajac, ze spoleczenstwo to zbior ale nie roj Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #211 : 2014-09-29, 17:11:06 »

W jaki sposób zatem dotyczy mnie "Prison Planet" i co Ty robisz, posiadając taką wiedzę, by było lepiej? Laughing
Ty jak zwykle patrzysz na palec zamiast na to co on wskazuje  Laughing Wydajesz sie nieco wyznawac etos analkalego, ze jednostka nieistotna zapominajac, ze spoleczenstwo to zbior ale nie roj Very Happy
Nie odpowiedziałeś na pytanie.
To Ty się podniecasz i tracisz niepotrzebnie energię, jacy to ONI są, ja robię swoje, bo tylko tyle można Very Happy
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #212 : 2014-09-29, 17:18:07 »

Ciezko odpowiadac na pytanie postawione w sposob tendencyjny i mocno splycajacy zagadnienie. Zaatakowales od razu moj link jakimis "oicjalnaukowymi" pseudoargumentami.

A jaka odpowiedz? Swiadomosc Very Happy To co pisze chocby Lipton w swojej 2 ksiazce. Tak jak to powiedzial Bruce Lee czy inny chinski medrzec: zeby przejsc 1000 mil musisz zrobic pierwszy krok.
Ale jak nie bedzie pierwszego kroku to nie bedzie nic, bo kazdy sie zamknie w swojej skorupce i bedzie udawal, ze go to nie dotyczy. Ci ktorym na tym zalezy zebys tak myslal, zacieraja raczki Very Happy
Zapisane

Work Buy Consume Die
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #213 : 2014-09-29, 17:25:27 »

Ciezko odpowiadac na pytanie postawione w sposob tendencyjny i mocno splycajacy zagadnienie. Zaatakowales od razu moj link jakimis "oicjalnaukowymi" pseudoargumentami.

A jaka odpowiedz? Swiadomosc Very Happy To co pisze chocby Lipton w swojej 2 ksiazce. Tak jak to powiedzial Bruce Lee czy inny chinski medrzec: zeby przejsc 1000 mil musisz zrobic pierwszy krok.
Ale jak nie bedzie pierwszego kroku to nie bedzie nic, bo kazdy sie zamknie w swojej skorupce i bedzie udawal, ze go to nie dotyczy. Ci ktorym na tym zalezy zebys tak myslal, zacieraja raczki Very Happy

Naprawdę mam gdzieś co kto sobie zaciera, dajesz się podpuszczać jak dziecko jakimiś artykulikami w necie, przyjmując je na wiarę, bo jak inaczej?
I łudzisz się, że takie kaczki mają jakieś niesamowite znaczenie. Laughing
A tymczasem jest tak jak powiedziałem Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25520

pindżar ryskow wyszy


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #214 : 2014-09-29, 18:03:24 »

Aaale jak Bill Starr albo Charlie Poliquin opublikuje nowe spostrzezenia na temat tego czy kreatynke lykac przed czy po 2 serii to sie slinisz jakbys odkryl nagle tajemnice wszechswiata, nie?  Laughing
Wait....  Laughing
Zapisane

Work Buy Consume Die
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #215 : 2014-09-29, 18:27:52 »

Gupi ten dr Jaskowski, widac miszcza gavro jeszcze nie poznal, bo takie durnoty nieadakemickie plecie Wink Powinien sie wstydzic  Shocked
Wiesz dobrze, że "każda liszka swój ogonek chwali" i, że ludzie mają tendencje do przesadzania oraz selektywnego wyłapywania i podawania dalej informacji, które pasują do ich "odkrycia".
Doktor Kwaśniewski się tego nie ustrzegł, my się od tego nie opędzimy, nikt inny również, natura ludzka...
A prawda jak zwykle leży w pół drogi Very Happy

Pliszka też się chwali, po to ma ogonek. Very Happy
Tak, straszno jest, gdy ślepi ociemniałych straszą. Shocked
Jeżeli "w pół drogi", to warto przystanąć, a nie zapierlalalalala. Jesteś w pół drogi, byłeś? Shocked

Liszka ma kitę, a pliszka co najwyżej taki ogryzek...
Jestem lepszy, bo mnie cała ta droga g... obchodzi Laughing
Shocked Jesteś najlepszy i dlatego taki całuśny.  Cool Jak tylko doczytasz- jeszcze wyżej. Laughing Laughing Laughing
Kitem to się kiedyś okna optykało, rzemieślnik, który tego zadania się podjął- uzyskiwał zacny tytuł: optyk. Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #216 : 2014-09-29, 18:33:46 »

Aaale jak Bill Starr albo Charlie Poliquin opublikuje nowe spostrzezenia na temat tego czy kreatynke lykac przed czy po 2 serii to sie slinisz jakbys odkryl nagle tajemnice wszechswiata, nie?  Laughing
Wait....  Laughing
Pewnie, że się ślinię, bo inni łykają Laughing
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #217 : 2014-09-29, 18:37:02 »

Jak inni, to i inne też.
Zapisane
Radzio
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #218 : 2014-09-29, 18:37:48 »

Łykają.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41536


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #219 : 2014-09-29, 18:38:30 »

Gupi ten dr Jaskowski, widac miszcza gavro jeszcze nie poznal, bo takie durnoty nieadakemickie plecie Wink Powinien sie wstydzic  Shocked
Wiesz dobrze, że "każda liszka swój ogonek chwali" i, że ludzie mają tendencje do przesadzania oraz selektywnego wyłapywania i podawania dalej informacji, które pasują do ich "odkrycia".
Doktor Kwaśniewski się tego nie ustrzegł, my się od tego nie opędzimy, nikt inny również, natura ludzka...
A prawda jak zwykle leży w pół drogi Very Happy

Pliszka też się chwali, po to ma ogonek. Very Happy
Tak, straszno jest, gdy ślepi ociemniałych straszą. Shocked
Jeżeli "w pół drogi", to warto przystanąć, a nie zapierlalalalala. Jesteś w pół drogi, byłeś? Shocked

Liszka ma kitę, a pliszka co najwyżej taki ogryzek...
Jestem lepszy, bo mnie cała ta droga g... obchodzi Laughing
Shocked Jesteś najlepszy i dlatego taki całuśny.  Cool Jak tylko doczytasz- jeszcze wyżej. Laughing Laughing Laughing
Kitem to się kiedyś okna optykało, rzemieślnik, który tego zadania się podjął- uzyskiwał zacny tytuł: optyk. Cool
Jasne, że jestem, całuśny też podobno: optyk Wink
Tobie micha nie pozwala, a moja wręcz przeciwnie Cool
QED, czyli jak mawiają na tego, który demonstrandum: oto laryngolog Laughing
Całuski.
Zapisane
Strony: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 19 zapytaniami.