forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:18:30

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
7. Nie trzeba liczyć spożytych kalorii, natomiast należy liczyć kalorie przy kupowaniu żywności.
658438 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)  (Przeczytany 150616 razy)
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #320 : 2015-07-27, 12:20:22 »

Amfetaminy były skuteczne. Cool
Zmniejszały łaknienie i zwiększały napęd do działania, niestety zabronione. Razz
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #321 : 2015-07-27, 12:24:24 »

U jednej znajomej niedawno lekarz wykrył początki cukrzycy. Powiedział jej, że powinna ona trochę schudnąć. A ona na to - ja, jak ja, ale pan doktor to już na pewno powinien... Laughing on buraka strzelił... Embarassed Laughing ponoć strasznie otyły...
Niektórzy to są bezpośredni do bólu... Laughing
Znajoma przynajmniej ma trzeźwy ogląd, prawidłową czynność mózgu i brak ekspresji genów poddanego.
 Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #322 : 2015-07-27, 14:05:24 »

U jednej znajomej niedawno lekarz wykrył początki cukrzycy. Powiedział jej, że powinna ona trochę schudnąć. A ona na to - ja, jak ja, ale pan doktor to już na pewno powinien... Laughing on buraka strzelił... Embarassed Laughing ponoć strasznie otyły...
Niektórzy to są bezpośredni do bólu... Laughing
Cyjanku jej nie przepisal?

A tego to już nie wiem... Rolling Eyes
Zapisane

Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #323 : 2015-07-27, 15:48:46 »


straszna przypadłość, ta  patologiczna czynność umysłu, szeroka rozpowszechniona.... epidemia ?

Wspaniałe wieści, bo przecież otyłość jak i cukrzyca, miażdżyca i wiele innych chorób są nieuleczalne dla służby chorobie.  Very Happy

wczoraj słuchałem 4 odcinki  pani biolog , naturopaty z Kanady ( dawałem link ) -  przyczyny chorób wg niej  były bardzo podobne jak w przypadku uzasadnień optymalnych. Jedynie wnioski końcowe wyciągała inne , wygląda na to że błędne.  Ale, na pytanie z sali że cukrzyca jest ciężką chorobą nieuleczalną - odrzekła - kto panu takich głupot naopowiadał , cukrzyca jest całkowicie wyleczalna. Ona jest wegetarianką !!!

niedawno link zapodał Zyon bloga lekarki, gdy czytałem to oczy przecierałem ze zdumienia, jakbym Kefira czytał lub Ziębę , nic z konowalstwa, więc są też porządni ludzie.


Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #324 : 2016-06-25, 14:27:52 »

Amigdalina na raka:
https://zebrywgalopie.wordpress.com/2016/06/24/pestkami-nie-wyleczysz-raka-ale-zatruc-sie-mozesz/

Przy okazji, amygdalina nie jest przyswajana, bo jest rozkładana w jelitach do m.in. mandelonitrylu, który jest dalej hydrolizowany do benzaldehydu i cyjanowodoru.
W wątrobie cyjanki są unieszkodliwiane przy pomocy cysteiny, więc małe ilości jakoś wątroba przerobi... chyba, że ktoś przy okazji ładuje na tony wit. C, która zmniejsza zapasy cysteiny w organizmie. Wink
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #325 : 2016-06-25, 16:44:53 »

Oj tam! Propaganda wrogów leczenia alternatywnego, bo wg coolesia Renia śrutuje, bo chomąto ją uwiera, czy jakoś tak... Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #326 : 2016-06-25, 16:49:58 »

Cooleś jak Józek...wszystko najlepiej wie... Laughing
Ciekawe co jego uwiera... Rolling Eyes
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #327 : 2016-06-25, 16:52:50 »

Nie wiem, bo jak pochwaliłem coolesia za propagowanie Diety Optymalnej w necie, to zaraz zamilkł.  Confused Wink
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #328 : 2016-06-25, 16:54:15 »

Może chomąto za mocno zacisnął i głosu nie może wydobyć... Shocked Cool
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #329 : 2016-06-25, 16:55:48 »

W gramach, czyli w procentach? Oto jest pytanie... Wink  Laughing
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #330 : 2016-06-25, 16:58:04 »

Chyba z procentami przesadził... Rolling Eyes inaczej by takich głupot nie wypisywał... Cool
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #331 : 2016-06-25, 17:02:53 »

W gramach, czyli w procentach? Oto jest pytanie... Wink  Laughing
A co ten JW tak się tego czepił?
Że niby procentowo potwierdza jego tezę o za małym białku i za dużym tłuszczu? Confused
Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #332 : 2016-06-25, 17:41:45 »

Nie czytał Doktora, brak mu podstawowej wiedzy na temat odżywiania i wali androny...  Laughing
Mógł zostać na tym wegusostwie, a tak to się krzywdzi tym mięsem i procentami niestety!  Confused
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #333 : 2016-06-25, 20:07:38 »

Amigdalina na raka:
podejrzewam, że szkolny błąd popełnili. Nie zmiksowali tego z olejem słonecznikowym. Wiemy, że nie szkodzi przynajmniej  Rolling Eyes  Wink
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #334 : 2016-06-25, 20:19:02 »

nie zdążyłem puenty skomentować.

Cytuj
praktyce onkologicznej chemioterapeutyki
Cytuj
Jednak tym, co odróżnia leki od specyfików podobnych do amygdaliny, jest to, że mają udowodnione działanie przeciwnowotorowe.
Laughing Laughing Laughing

To jakiś lobbysta chemioterapii pisał.  Unia zakazuje jeść ponad 2 pestki na tydzień. To jakaś wierutna bzdura. Kompotu też nie można pić wiśniowego 3 miesięcznego (pestki puszczają cyjanek).
I masła nie wolno jeść.     Trzeba puknąć się najpierwej w łepek  Wink   zanim przyswoi się te zalecenia.
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #335 : 2016-06-25, 21:17:36 »

Tutaj Różański wyjaśnia bzdety o amigdalinie i Laetrilu, ze 6 lat temu:
http://rozanski.li/1340/witamina-b17-ciekawa-koncepcja-e-t-krebsa-mijajaca-sie-z-rzeczywistoscia/

Nie wszystkie naturalne substancje są bezpieczne i przede wszystkim działające.
Ziołolecznictwo i naturoterapia są bardzo trudne, bo materiał leczniczy jest niejednolity, a reakcje ludzi skrajnie różne.
Na razie potwierdzone działanie na nowotwory mózgu mają konopie lecznicze, a na nowotwory jamy ustnej i gardła - kurkuma.
Trudno się dziwić, że ludziska szukają leku na paskudniaka raka. Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41529


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #336 : 2018-03-28, 19:53:42 »

Odkryli sieć naczynek łączącą wszystko ze wszystkim w naszym ciele:
https://www.newscientist.com/article/2164903-newly-discovered-human-organ-may-help-explain-how-cancer-spreads/
Będą jaja, jak to ta postulowana mezenchyma. Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #337 : 2018-04-16, 11:48:16 »

No do tytułu wątku to trochę na wyrost ...

Dr Paul LaViolette - wywiad rzeka -
Opublikowany 6 paź 2009
Subquantum Kinetics - based on systems theory

https://www.youtube.com/watch?v=oURVtGKW420

 Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70122


Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #338 : 2018-04-16, 11:55:29 »

To już jest chyba ocean... Confused
Zapisane

administ
Go


Email
Odp: Doniesienia naukowe (czyli co powinien wiedziec kazdy rozgarniety czlowiek)
« Odpowiedz #339 : 2018-04-16, 12:19:11 »

Nic nie rozumiem, bo nie oglądałem... Wink
Zapisane
Strony: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.05 sekund z 20 zapytaniami.