forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-09-28, 21:33:08

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
Pakiet Dieta Antyketogeniczna - zamówienia - korojoo.com
667989 wiadomoci w 4061 wtkach; wysane przez 33 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: Eidolon
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 102 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne  (Przeczytany 899098 razy)
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #620 : 2016-01-03, 17:02:52 »

Nie będę łykał d3 ani k2mk7. Ale muszę przyznać że facet robi wspaniałą robotę i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. A że  optymalni się do niego podłączyli, to jego wina ?  Wink
Otwiera oczy ludu na niesamowite oszustwa. Na bandę, która robi z ludźmi co chce, w majestacie prawa.
I co z tego że będziesz klepał codziennie, że jesz 5 żółtek na śniadanie ?  Nic z tego dobrego dla ludu nie przyjdzie. Nikt Tobie w nic nie uwierzy.   Nie masz wiarygodności.  Prędzej czy później dotknie Cię i Twoją rodzinę  zaraza farmaceutycznej mafii i niewolniczego zniewolenia naukowego. Wg procedur i w majestacie prawa dostaną odpowiednie specyfiki, a Ty będziesz fukał pod nosem o nieskuteczności uzdrowicieli.
  Idź powiedz  konowałowi z tytułem profesora , o nieskuteczności jego terapii sponsorowanych przez gangi bogatych farmaceutów.   Wink

Dziwię się, że jeszcze mu się chce. Dobra robota.   Szansa na żółtka już była, kto chciał to skorzystał. Niewielu .     Cool
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #621 : 2016-01-03, 18:01:18 »

(...)jak kto potrafi dogadzać tej organelli, takie ma zdrowie.
Wpisałem w googla "jak dogodzić mitochondrium" i wywaliło mi jakieś filmy dla dorosłych. Confused
Wystarczy stosować 1:3,5:0,5 BTW lub BWT i tyle? Shocked
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #622 : 2016-01-03, 18:02:22 »

Nie będę łykał d3 ani k2mk7. Ale muszę przyznać że facet robi wspaniałą robotę i nie mogę powiedzieć na niego złego słowa. A że  optymalni się do niego podłączyli, to jego wina ?  Wink
Otwiera oczy ludu na niesamowite oszustwa. Na bandę, która robi z ludźmi co chce, w majestacie prawa.
I co z tego że będziesz klepał codziennie, że jesz 5 żółtek na śniadanie ?  Nic z tego dobrego dla ludu nie przyjdzie. Nikt Tobie w nic nie uwierzy.   Nie masz wiarygodności.  Prędzej czy później dotknie Cię i Twoją rodzinę  zaraza farmaceutycznej mafii i niewolniczego zniewolenia naukowego. Wg procedur i w majestacie prawa dostaną odpowiednie specyfiki, a Ty będziesz fukał pod nosem o nieskuteczności uzdrowicieli.
  Idź powiedz  konowałowi z tytułem profesora , o nieskuteczności jego terapii sponsorowanych przez gangi bogatych farmaceutów.   Wink

Dziwię się, że jeszcze mu się chce. Dobra robota.   Szansa na żółtka już była, kto chciał to skorzystał. Niewielu .     Cool

Ale on łata dziury, taki Twój "dealer", tylko inny. Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 71884


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #623 : 2016-01-03, 18:12:30 »

Zięba jest pomocny chorym na tradycyjnej diecie.

A "specjalistką w leczeniu optymalnych" jest Ewa Witoszek... Cool

Mnie wystarcza stosowanie się do zaleceń dr Kwaśniewskiego.
Zapisane

Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #624 : 2016-01-03, 18:14:23 »

Zięba jest pomocny chorym na tradycyjnej diecie.

A "specjalistką w leczeniu optymalnych" jest Ewa Witoszek... Cool

Mnie wystarcza stosowanie się do zaleceń dr Kwaśniewskiego.
A bo pewno wiesz jak sobie dogodzić, znaczy się, organellom tym... Mr. Green
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #625 : 2016-01-03, 18:16:46 »

Ale on łata dziury, taki Twój "dealer", tylko inny. Cool
czyli taki mniejszy oszust? Wink    Dobrze  gdy na rynku będzie konkurencja . Lekarz powinien mieć do wyboru chemię, zioła, dietę, homopatię, naturo-  itd  . Monopole w postaci tabelki z procedurami postępowanie w chorobie są złe.  Pacjent powinien mieć wybór. Najlepiej gdyby nigdy nie został pacjentem, ale to  utopia.  Niech odsłania kulisy obłudy, poklepywania się po plecach oszustów świadomie robiących pieniądze na nieszczęściu nieszczęśników świadomie przygotowywanych do korzystania z ich ofert.
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #626 : 2016-01-03, 18:20:04 »

Co by było jak byś ministrem został ,co byś zrobił ?
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #627 : 2016-01-03, 18:22:41 »

Ale on łata dziury, taki Twój "dealer", tylko inny. Cool
czyli taki mniejszy oszust? Wink    Dobrze  gdy na rynku będzie konkurencja . Lekarz powinien mieć do wyboru chemię, zioła, dietę, homopatię, naturo-  itd  . Monopole w postaci tabelki z procedurami postępowanie w chorobie są złe.  Pacjent powinien mieć wybór. Najlepiej gdyby nigdy nie został pacjentem, ale to  utopia.  Niech odsłania kulisy obłudy, poklepywania się po plecach oszustów świadomie robiących pieniądze na nieszczęściu nieszczęśników świadomie przygotowywanych do korzystania z ich ofert.
Idzie mi o to, że dr Kwaśniewski miał jaja, żeby wstać i powiedzieć: ja wiem, że to jest tak, a jak się komu nie nie podoba, to jego strata.
I za to go wycierają gumką z kart dietetyki do dziś.

Może i postawa "lepsze rydz, niż nic" jest też ok, ale "wszystko albo nic" jest trudniejsze, acz skuteczniejsze, no i budzi respekt. Very Happy
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #628 : 2016-01-03, 18:30:22 »

Co by było jak byś ministrem został ,co byś zrobił ?

Skontaktował bym się z min Ziobro.   Wink

Parę osób z Pisu wie o co chodzi.   Np min  Jaki  .   

pewnie po paru dniach bym miał wypadek samochodowy   Confused   Wink

Może i postawa "lepsze rydz, niż nic" jest też ok, ale "wszystko albo nic" jest trudniejsze, acz skuteczniejsze, no i budzi respekt. Very Happy

Ale w sytuacji gdy duży %  ludzi nie rozumie co czyta,  czy też mają inne problemy typu smartfon lub brak zasięgu, jest utopią. Przebić się do mediów i do szerszej publiczności, obnażyć że  król jest nagi , to pierwszy etap.  Trudny, nie wiem czy wykonalny.

Zapisane
administ
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #629 : 2016-01-03, 18:36:12 »

(...)jak kto potrafi dogadzać tej organelli, takie ma zdrowie.
Wpisałem w googla "jak dogodzić mitochondrium" i wywaliło mi jakieś filmy dla dorosłych. Confused

 Laughing
Mitochondrium rządzi.
W zasadzie cała komórka służy biochemicznie mitochondrium, a ważne jest co wciąga z i co oddaje do cytoplazmy.
Zadowolone mitochondrium jest wtedy, gdy nie brakuje mu tlenu, substratów do pozyskiwania wodoru, czyli gdy jest otoczone kropelką tłuszczu - obojętne, czy egzo, czy endogennego... Wink Cool
Wtedy nie produkuje wolnych rodników, w skład których wchodzi reaktywny tlen, w ilościach groźnych dla zdrowia.
Z grubsza, bo najładniej jak czytałem na ten temat to jednak skłaniałbym się ku Biochemii Stryer'a, ale w wydaniach przed 2000r.!

Wystarczy stosować 1:3,5:0,5 BTW lub BWT i tyle? Shocked

W zasadzie to jest jedyna podstawa zdrowia, tylko w obu proporcjach należy unikać "rafinatów", jako dostarczycieli "pustych kalorii".
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #630 : 2016-01-03, 18:41:23 »

Dziwaczne te 'jego' teorie, i wnioski przez niego wysnuwane. Faktem jest, że daje linki do literatury, badań, ale to co najważniejsze - wnioski z nich wyciąga sam.
Nie jestem pewny czy są prawidłowe. Równie dobrze, na internecie można by znaleźć wielu zwolenników picia własnego moczu, paru uzdrawiających i paru uzdrowionych, pewnie też jakieś badania można by wyszukać, i wnioski wyciągnąć nie do końca prawdziwe...

Ale facet ma jaja i robi niezłą robotę, trzeba przyznać.
No wnioski sa czesto i przewaznie sluszne ale niektore faktycznie z d.... jak to sie mowi. W kazdym razie jakby EBW w ten sposob opakowala swoja ksiazke to z pewnoscia moglaby liczyc na wieksze zrozumienie, bo obydwie ksiazki sie czyta jak spisane luzne mysli z dyktafonu. Zieba ani razu nie wspomina o diecie, wiec nazwisko Kwasniewski tez nie pada.
Zapisane

Work Buy Consume Die
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #631 : 2016-01-03, 18:43:10 »

(...)jak kto potrafi dogadzać tej organelli, takie ma zdrowie.
Wpisałem w googla "jak dogodzić mitochondrium" i wywaliło mi jakieś filmy dla dorosłych. Confused
Wystarczy stosować 1:3,5:0,5 BTW lub BWT i tyle? Shocked
W nowym numerze NZ jest reklama ksiazki Medycyna Mitochondrialna, mam ja w koszyku od jakiegos czasu i mnie kusi...
Zapisane

Work Buy Consume Die
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #632 : 2016-01-03, 18:46:08 »

Pacjent nie może myśleć, że jest wyjątkiem i na niego tylko terapia nie działa. On musi wiedzieć, że np diabetolog nie wyleczył  jeszcze nikogo z cukrzycy.  Że kardiolog sprawił że naczynia krwionośne są drożne, ale doszło 10 innych chorób spowodowanych terapią, będących gorszym złem niż pierwotna choroba. A nie, że miał pecha czy geny .  
To musi wiedzieć.  Gdy będzie wiedział, to partia która będzie chciała wygrać wybory, obieca że rozgoni bandę oszustów. Druga sprawa  czy obietnicę spełni  Wink

a jak spisane luzne mysli z dyktafonu. Zieba ani razu nie wspomina o diecie, wiec nazwisko Kwasniewski tez nie pada.

lepsza jest jego gadanina na filmikach. Mniej gada o witaminach.  Zawsze chwali Dr Kwaśniewskiego.   .. . Może cenzura książkowa ? Wink
Zapisane
Gavroche
Hero Member
*****
wiadomoci: 41574


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #633 : 2016-01-03, 18:47:18 »

(...)jak kto potrafi dogadzać tej organelli, takie ma zdrowie.
Wpisałem w googla "jak dogodzić mitochondrium" i wywaliło mi jakieś filmy dla dorosłych. Confused
Wystarczy stosować 1:3,5:0,5 BTW lub BWT i tyle? Shocked
W nowym numerze NZ jest reklama ksiazki Medycyna Mitochondrialna, mam ja w koszyku od jakiegos czasu i mnie kusi...
Oby to się nie okazało tym:
http://mitochondrialna.pl/kategoria-produktu/medycyna-mitochondrialna/
Zapisane
Diogenes z Synopy
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #634 : 2016-01-03, 18:50:49 »


droga ta medycyna Wink   witamina C 140 zł     Shocked
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #635 : 2016-01-03, 18:56:30 »

Za 140 zł wyzdrowieć to taniutko Laughing
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #636 : 2016-01-03, 20:06:36 »

lepsza jest jego gadanina na filmikach. Mniej gada o witaminach.  Zawsze chwali Dr Kwaśniewskiego.   .. . Może cenzura książkowa ? Wink
Na koncu ksiazki umiescil list od jakiegos wydawnictwa, ktore z checia by wydalo ksiazke, bo czuje, ze to bedzie hit ale nie chce sie narazac innym autorom i autorytetom, ktore wydaje a ktore mowia cos zupelnie innego. Fragment str 331-332: "z uwagi na nasza troske o wiarygodnosc i nienaganne relacje z autorytetami medycznymi oraz reklamowymi, nie mozemy sobie pozwolic na jej promowanie" czyli wiadomo o co biega..... Wink
Zapisane

Work Buy Consume Die
Maniek
Jr. Member
**
wiadomoci: 4084


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #637 : 2016-01-03, 20:14:26 »

No wnioski sa czesto i przewaznie sluszne ale niektore faktycznie z d.... jak to sie mowi.

Ogólnie da się zauważyć, że facet jest do zagięcia w podstawowych sprawach.
Nawet ja, nie mówiąc o Adminie, albo innym znawcy tematu, wyłapałem parę naprawdę poważnych lapsusów (np. facet chciał błysnąć przed publicznością i np. nie potrafił powtórzyć nazwy "antykoagulant acenokumarol", kalecząc te dwie nazwy, a wypowiadał się w temacie jak znawcy na poziomie profesora).
Akurat ten temat znam, innych niekoniecznie, ale Admin już mu parę podstawowych 'potknięć' wytknął.
Mam wątpliwości, czy pierwszy lepszy lekarz, nie zjadł by go na śniadanie... robiąc z niego pośmiechowisko.
Zapisane
Jarek
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #638 : 2016-01-03, 20:22:46 »

Takie braki w koncentracji ,to poważny problem emocjonalny .Facet nie jest sobą ,widać i słychać rozdwojoną osobowość  Cool
Zapisane
Zyon
Hero Member
*****
wiadomoci: 25596

pindżar ryskow wyszy


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #639 : 2016-01-03, 20:32:25 »

Co jeszcze widac? Bije zone czy tylko ja zdradza?
Zapisane

Work Buy Consume Die
Strony: 1 ... 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 ... 102 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 2.289 sekund z 19 zapytaniami.