forum.dr-kwasniewski.pl
Witamy, Go. Zaloguj si, lub zarejestruj prosz.
2024-03-28, 11:43:41

Zaloguj si podajc nazw uytkownika, haso i dugo sesji
Szukaj:     Szukanie zaawansowane
4. Dieta optymalna - to dieta wysokotłuszczowa. Tłuszcz jest najważniejszym składnikiem naszego pożywienia. I jemy go najwięcej.
658441 wiadomoci w 4058 wtkach; wysane przez 27 uytkownikw
Najnowszy uytkownik: startom
* Strona gwna Pomoc Szukaj Kalendarz Zaloguj si Rejestracja
+  forum.dr-kwasniewski.pl
|-+  Działy Forum
| |-+  Wolne tematy
| | |-+  Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« poprzedni nastpny »
Strony: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 102 Do dou Drukuj
Autor Wtek: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne  (Przeczytany 846977 razy)
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1800 : 2019-06-04, 15:14:52 »

No nie wiem, w sumie chciał dobrze dla procedur medycznych!  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1801 : 2019-06-04, 15:25:05 »

Jestem ciekawa czy sam wierzy w to co mówi... Rolling Eyes
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1802 : 2019-06-04, 15:57:36 »

A mnie to kompletnie obojętne.  Cool
Zapisane

renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1803 : 2019-06-04, 16:17:10 »

To by wskazywało na to, czy jest "tylko" ignorantem czy bezczelnym kłamcą...  Rolling Eyes
Zapisane

admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1804 : 2019-06-04, 18:36:04 »

Za jedno i drugie należy się skaranie! Wink
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1805 : 2019-08-10, 13:23:03 »

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/opinie/bezwzgl%c4%99dnie-cynicznie-bez-%c5%bcadnych-skrupu%c5%82%c3%b3w-tak-si%c4%99-doi-chorych-na-raka-w-polsce-list/ar-AAFzOEw#page=2

"Osoby, które "dają świadectwo" niekoniecznie całkiem, cynicznie kłamią (chociaż bywa i tak). Cóż, możliwe, że ten ktoś nie ma i nigdy nie miał raka. Miał łatwy w leczeniu łagodny nowotwór, ten został on usunięty i po krzyku."
I tak dokładnie jest. Jeszcze do nie dawna nowotwory dzielono na złośliwe i niezłośliwe, a teraz to zanikło i faktycznie niektórzy doznali cudownego ozdrowienia choć nie byli chorzy.  Cool
A co do artykułu zgadzam się, trzeba uważać na wszelkiej maści uzdrowicieli z uzdrawiającymi środkami.  Cool

Tylko jak to zrobić? Z własnego doświadczenia wiem, że mózg chorego na nowotwór przestaje racjonalnie myśleć.  Confused
Zaczyna wykonywać rzeczy, których w życiu wcześniej by nie popełnił.
Jestem i byłem wcześniej bardzo sceptyczny na wszelkiej maści znachorów i ich mikstury - nawet jak mają tytuły lekarskie. Ale w chorobie naraz to przestaje działać, w dodatku czym później tym gorzej, jeszcze bardziej głupiejesz.
Człowiek zaczyna się fiksować w samouzdrowienie i zaczyna wierzyć, a z wiarą wiadomo jak się kończy.  Confused
Dlatego bardzo ważna jest pomoc najbliższych, tak jak w przypadku alkoholika, który sam sobie nie pomoże, bo nie jest w stanie.  Cool
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1806 : 2019-08-10, 13:39:14 »

Trzeba się ratować wszelkimi możliwymi sposobami, problem w tym, że często stosuje się wszystko na raz i nie wiadomo co tak naprawdę pomogło.  Confused
Ale efekt końcowy się liczy.
Zapisane

Zofia
Jr. Member
**
wiadomoci: 2291


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1807 : 2019-08-10, 16:31:38 »

Lapiąc wiele srok na raz - nie złapiesz żadnej Jakoś tak mówiono. Very Happy
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1808 : 2019-08-10, 19:09:50 »

To jest ciężki i trudny temat, bo o ile zwykłe przeziębienia czy nawet zapalenie płuc, złamania, wyrostki itd.itp. są przez medycynę dobrze opanowane, to nowotwory (moim zdaniem, z perspektywy pacjenta) prawie wcale.  Cool
I to widać, jak tylko próbuje lekarzy zagadnąć, a po co to i dlaczego (a może za bardzo się wymądrzam? Wink), to nic nie jestem w stanie się dowiedzieć, wszystko jest na tzw. czuja.  Cool
Pacjenci są leczeni systemowo, identycznie, niezależnie od wyników i samopoczucia.  Cool
Niestety z drugiej strony, tej alternatywnej poziom wiedzy też jest znikomy i w efekcie pacjent zaczyna na sobie testować wszystko co mu w ręce wpadnie - i albo się uda, albo nie. Wink  Cool

Przy okazji (może się komuś przyda, choć życzę wszystkim zdrowia bez chorowania) odpowiem sobie jeszcze raz na pytanie, które w tym wątku postawiłem - czy samą wit.C można się wyleczyć z nowotworu?
Odpowiadam - nie, przynajmniej mi się nie udało. Pomimo wlewów, stan nadal się pogarszał.
Natomiast wlewy wit.C dobrze współpracują z chemioterapią, plus oczywiście Żywienie Optymalne (to jest podstawa, fundament od którego powinno się zacząć), szybko po każdej sesji stawałem z powrotem na nogi budząc zdziwienie u lekarzy jak dobre można mieć wyniki.  Cool
Oczywiście żaden nawet nie pisnął i nie zainteresował się co takiego robię.  Laughing
Może wierzyli, że Biseptol i Heviran, który przepisywali do łykania przez cały czas (a których oczywiście nie biorę) takie cuda działa.  Laughing Laughing
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1809 : 2019-08-10, 19:27:34 »

Ależ nowotwór to prosta sprawa, powstaje kiedy śmietnik chemiczno-immunologiczny przeważy nad sygnałami integrującymi komórki z organizmem. Są potężne doraźne środki pochodzenia naturalnego i jednocześnie trzeba się systemowo pozbyć śmietnika chemiczno-immunologicznego zmieniając dietę i tyle.
>
Dawniej trzeba było po Polsce jeździć do "profesorów" co wiedzą o co biega, teraz sobie można wygooglać tyle na ile się ogarnia krok po kroku. Wymówka, że "nie wiadomo" jest taka trochę pro-autorytetowa, w internecie jest wszystko co potrzeba.
Confused Cool
Zapisane
renia
Hero Member
*****
Pe: Kobieta
wiadomoci: 70124


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1810 : 2019-08-10, 19:30:43 »

To jest ciężki i trudny temat, bo o ile zwykłe przeziębienia czy nawet zapalenie płuc, złamania, wyrostki itd.itp. są przez medycynę dobrze opanowane, to nowotwory (moim zdaniem, z perspektywy pacjenta) prawie wcale.  Cool
I to widać, jak tylko próbuje lekarzy zagadnąć, a po co to i dlaczego (a może za bardzo się wymądrzam? Wink), to nic nie jestem w stanie się dowiedzieć, wszystko jest na tzw. czuja.  Cool
Pacjenci są leczeni systemowo, identycznie, niezależnie od wyników i samopoczucia.  Cool
Niestety z drugiej strony, tej alternatywnej poziom wiedzy też jest znikomy i w efekcie pacjent zaczyna na sobie testować wszystko co mu w ręce wpadnie - i albo się uda, albo nie. Wink  Cool

Przy okazji (może się komuś przyda, choć życzę wszystkim zdrowia bez chorowania) odpowiem sobie jeszcze raz na pytanie, które w tym wątku postawiłem - czy samą wit.C można się wyleczyć z nowotworu?
Odpowiadam - nie, przynajmniej mi się nie udało. Pomimo wlewów, stan nadal się pogarszał.
Natomiast wlewy wit.C dobrze współpracują z chemioterapią, plus oczywiście Żywienie Optymalne (to jest podstawa, fundament od którego powinno się zacząć), szybko po każdej sesji stawałem z powrotem na nogi budząc zdziwienie u lekarzy jak dobre można mieć wyniki.  Cool
Oczywiście żaden nawet nie pisnął i nie zainteresował się co takiego robię.  Laughing
Może wierzyli, że Biseptol i Heviran, który przepisywali do łykania przez cały czas (a których oczywiście nie biorę) takie cuda działa.  Laughing Laughing

Bardzo dobrze, że podzieliłeś się swoim doświadczeniem. Very Happy Zawsze komuś może się przydać... Rolling Eyes
Czy dla siebie czy dla bliskich (tfu, tfu...)
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1811 : 2019-08-10, 19:32:01 »

Choć jednocześnie ubolewam, że takie czasy <dege-kapitalistyczne> są, że człowiek asertywny musi być i musi się znać na wszystkim, bo systemowo to się go tumani i przytruwa byle więcej kasy wydoić.
:-/
Zapisane
Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1812 : 2019-08-10, 19:35:33 »

Ależ nowotwór to prosta sprawa, powstaje kiedy śmietnik chemiczno-immunologiczny przeważy nad sygnałami integrującymi komórki z organizmem. Są potężne doraźne środki pochodzenia naturalnego i jednocześnie trzeba się systemowo pozbyć śmietnika chemiczno-immunologicznego zmieniając dietę i tyle.
>
Dawniej trzeba było po Polsce jeździć do "profesorów" co wiedzą o co biega, teraz sobie można wygooglać tyle na ile się ogarnia krok po kroku. Wymówka, że "nie wiadomo" jest taka trochę pro-autorytetowa, w internecie jest wszystko co potrzeba.
 Confused Cool

Jasne, jeszcze tylko rotacja mlecznych i efekt poranny murowany. Wink
Zapisane
vvv
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1813 : 2019-08-10, 19:43:20 »

A no właśnie systemowo zostało obśmiane a na stronie 352 jest dosyć przystępnie opisana biochemia komórki nowotworowej.
Wink
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1814 : 2019-08-10, 19:57:47 »

Ależ nowotwór to prosta sprawa,

Pod warunkiem, że to nie własna choroba!  Confused
Jak się samemu zachoruje, to wygląda to nieco inaczej.  Sad
Zapisane

vvv
Go


Email
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1815 : 2019-08-10, 20:12:29 »

Dlatego trzeba się edukować bezzwłocznie przed albo i nawet zamiast, to się można racjonalnie ratować w razie czego.
Neutral
Ale dzisiaj się przykładowo dowiedziałem, że alergia powstaje z powodu niebrania tabletek na alergię i normalni przyjąłem to do wiadomości z kamienną twarzą.
Wink
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1816 : 2019-08-10, 21:07:43 »

O właśnie - edukacja szczególnie z pis-m kobiecych to podstawa.  Cool
Może jeszcze lepiej, jak "autorytet" z IŻiŻ w reklamie powie, jak się martwi, że Polskę i Polaków cukier i sól zabija, a tylko kupić jedno warzywo lub owoc ... i starczy nauki zdrowotnej. Wink
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1817 : 2019-08-10, 21:36:57 »

Trzeba się edukować, bo jak co do czego (oby nie!), to trzeba samemu wybrać drogę leczenia.  Cool
Ale nie ma co dramatyzować, bo to jest właśnie piękne jak nic nikomu nie trzeba zawdzięczać - przynajmniej ja to uczucie bardzo lubię.  Very Happy
Zapisane
admin
Administrator
Hero Member
*
wiadomoci: 23626


WWW
Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1818 : 2019-08-10, 21:47:55 »

Z edukacją i nie tylko jest tak, że "lepiej nic nie wiedzieć, niż wiedzieć źle".  Cool
Zapisane

Blackend
Hero Member
*****
wiadomoci: 55659


Odp: Niezależna Telewizja - Jerzy Zięba a Żywienie Optymalne
« Odpowiedz #1819 : 2019-08-10, 22:11:24 »

A co jest dobrze, a co źle w przypadku choroby nowotworowej?  Cool
Pozostaje jedynie metoda chybił-trafił.  Confused
A co jest czynnikiem kancerogennym aby uniknąć wznowy? To dopiero jest pytanie.  Cool
Zapisane
Strony: 1 ... 86 87 88 89 90 [91] 92 93 94 95 96 ... 102 Do gry Drukuj 
« poprzedni nastpny »
Skocz do:  

Dziaa na MySQL Dziaa na PHP forum.dr-kwasniewski.pl | Dziaajce na SMF 1.0.8.
© 2001-2005, Lewis Media. Wszystkie prawa zastrzeone.
Prawidowy XHTML 1.0! Prawidowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.036 sekund z 20 zapytaniami.